Dodaj do ulubionych

Limfocytarne zapalenie błony śluzowej j. cienkiego

17.11.17, 13:38
Witam, czy ktoś się zmaga z podobnym problemem? Jak sobie z tym pomóc? Jak z dietą? Gluten odstawić? Wiem że szkodzą mi surowe owoce, zapewne fruktoza, każdy rodzaj pieczywa tak samo, po zjedzeniu gazy wzdęcia .,swedzenie skóry głowy, klocie skóry na całym ciele , oczy robią się suche i pieką, do tego zmęczenie, zaburzenia koncentracji i mowy, jak sobie z tym pomóc., brałem xifaxan ale nic nie pomógł, odrobaczalem się zentelem, brałem też metronidazol ale odstawiłem po dwóch dniach bo miałem niezle fazy, w stylu osłabienia, lęków.
Edytor zaawansowany
  • hashitess 18.11.17, 23:02
    mam podobny problem, do którego w moim przypadku dochodzi
    atrofia trzustki.
    Proszę, napisz czy masz swój problem potwierdzony badaniami
    i jeśli możesz, to proszę napisz jakimi.

Napiszę jeszcze, że moja dieta jest bardzo uboga.
    Jem tylko kasze, ryż, a do tego jabłka, dynie, buraki, marchewka czasem pietruszka.
    Wszystko gotowane.

--
    Sentencja Hipokratesa:

Jeśli człowiek sam sobie nie jest lekarzem, jest głupcem,
  • cfka 04.12.17, 11:25
    Tak, miałem badania robione, kolono i gastroskopie, do tego mam dziwny objaw, przy perystaltyce jelita grubego zaczyna mi się pocić "rów" że tak to napisze, kiedyś było tu na forum że ktoś miał podobny problem, ale nic szczególnego nie opisali, z czym to powiązane jest? A i dodam że ostatnio dałem do badania kał i znaleziono w nim paciorkowca który odpowiada za fermentacje glukozy, może przez niego te wzdecia mam i różnego rodzaju zaburzenia?
  • hashitess 04.12.17, 14:56
    dzięki za wpis.
    Ciekawa jestem czy po pozbyciu się paciorkowca
    miną Twoje problemy.

--
    Sentencja Hipokratesa:

Jeśli człowiek sam sobie nie jest lekarzem, jest głupcem,
  • 112255kasia 24.01.18, 21:41
    bakterie z jelit, nawet salmonellę i inne odpowiedzialne za procesy gnilne i biegunki zabija grapefruit. zjeśc codziennie 1 owoc. zjeśc go zw 2 godziny po śniadaniu i dopier za godzine następny posiłek. wystarczy kilka dni i biegunki, gazy, popierdywania, wzdęcia znikają. grapefruit jest bardzo silnym naturalnym lekiem na bakterie. mnie grapefruit pomógł po 2 dniach stosowania. po 4 dniach byłam przeszczęśliwa, że go odkryłam.

co do innych dolegliwości to wypadałoby zrobic test typu VOLLEa, albo skan całego organizmu, albo tzw biorezonans.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.