Dodaj do ulubionych

Zawroty głowy

03.04.08, 20:43
Wczoraj odkryłam Wasze forum. To budujące, że są ludzie, z którymi można sie podzielić tego typu problemami. Jak do tej pory osoby z mojego otoczenia twierdziły, że "boli mnie, bo sobie wmawiam" a lekarze, że nie wiedzą jak to leczyć.
Mam różnego typu objawy jelitowe, przechodzą jedne w drugie. Ostatnio zdarzyło mi się kilka razy zemdleć bez powodu, a raczej z powodu bezbolesnego skurczu...Od kilku miesięcy mam coraz częstsze i silniejsze skurcze w obrębie całego brzucha, którym towarzyszą straszne zawroty głowy. Mam zaburzenia równowagi, jakbym była mocno pijana. Nasila się po kawie i alkoholu. Przechodzi po kilku Nospach.
Boję się tego, a strach nasila objawy itd...
Zdarzyło Wam się coś podobnego?
Edytor zaawansowany
  • i_am_the_army 04.04.08, 02:47
    Zawroty głowy... skąd ja to znam... Okrrropne. Miewam bardzo często, też w
    połączeniu z zaburzeniami równowagi i uczuciem niezłego odurzenia, poza tym
    często towarzyszą temu mdłości, choć nie zawsze. I co ciekawe, dopiero niedawno
    dowiedziałam się, że może to być spowodowane kłopotami z jelitami - i u mnie
    najprawdopodobniej właśnie tak jest. Najgorzej jest kilka godzin przed biegunką
    - jeszcze mnie brzuch nie zaczyna boleć, a dopadają mnie te zawroty głowy i
    uczucie jakbym była narąbana, a dopiero po kilku godzinach zaczynam latać do
    kibla. To paskudne samopoczucie przeważnie mówi mi, że niedługo będzie "sajgon
    kiblowy" ;-)
    --
    przez prawą nogę lewą nogę i dalej mogę
  • agaga_83 05.04.08, 20:43
    U mnie zawroty głowy i odurzenie występują razem z silnym skurczem. Takim jak w
    reklamie No-spy. Jakby mi ktoś ściskał brzuch tak, że aż nie moge
    oddychać...Brzuch jest wtedy twardy jak kamień. Nudności czasem tez mam
    straszne...Wszystko mija, jak minie skurcz.
  • malami66 05.04.08, 21:26
    hmmm, ja tez mam zawroty glowy, od jakiegos tygodnia, ale nie
    wiazalam tego z jelitami, chociaz cierpie na ibs :(( myslicie ze to
    moze byc powiazane?
  • agaga_83 06.04.08, 11:01
    Zaobserwuj czy wtedy, kiedy pojawiają się zawroty, coś się dzieje w brzuchu. Ja
    wymacałam, że mam wtedy twardy jak kamień "gniot" po lewej stronie na górze, pod
    pępkiem albo nad nim. Czasem towarzyszą wzdęciom albo biegunce. Jeżeli nic z
    tego sie nie dzieje, to może przemęczenie wiosenne albo anemia. Warto zbadać
    krew i mocz, może coś wyjdzie.
  • i_am_the_army 06.04.08, 16:58
    Mi mijają jak w WC załatwię już "robotę" do końca...
    --
    przez prawą nogę lewą nogę i dalej mogę

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka