Dodaj do ulubionych

Chicago kontra Forum Chicago

10.05.05, 00:46
Niejaka menszczyzna z waszego miasta, tymczasowo uwieziona w Chicago
zachowala sie jak zwykla swinia. Nie zwazajac, ze istnieje i dobrze dziala
forum o nazwie Forum Chicago zalozyl swoje onazwie podobnej bo Chicago.
Zainteresowanych zapraszam na wlasciwe forum Chicago. Oto adres
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=12786
Obserwuj wątek
    • sadam791 Re: Chicago kontra Forum Chicago 10.05.05, 05:26
      To przerazajace! Odnosze wrazenie ze wszystkona tym forum to robota Cuskiego
      pod roznymi nickami: cuski, harnasi, qwertusia,jul.s, pierdziel1,
      apolityczny....i sam Bog wie co jeszcze. Jezeli on stad odejdzie dopiero bedzie
      tu pusto.
      Niestety caly ten balagan chce zabrac na swoje Jaselkowe Chicago. Czy i jak
      mozna zatrzymac tego psychopate...gdzie jest to wariatkowo. Ktos
      pisal...kobierzyce?
    • 0kowita Re: Chicago kontra Forum Chicago 10.05.05, 06:27
      O rany !!!!
      Następnej międzyforumowej wojny to ja już nie przetrzymam.
      Cuski to oryginał jakich mało. Nie zniszczysz.... przetrzymac trza.
      No i nie przypisujcie mu zbyt wiele nicków.... Apolityczny to (dam sobie rekę
      uciąc) to na sto procent nie on.
      • maupa2 Re: Chicago kontra Forum Chicago 11.05.05, 05:58
        tradycja1 10.05.2005 20:18 + odpowiedz

Nie mam pojecia co bylo i jest przyczyna twoich zatargow na forum Jaslo, bo nic
        z tym miastem i forum mnie nie laczy, wiec nei wiem nadal skad ta wrogosc
        wymierzona w Twoja strone od ludzi.Moze ty mnie uswiadomisz?

A forum mam nadzieje ze stanie sie miejscem luznych jak i powaznych rozmow
        zwiazanych z Chicaog jak i jego mieszkancami i sympatkami jak rowniez o tym co
        sie w okolo tych ludzi dzieje.

Wracajac do przypraw w zwiazku to ja chyba mam ich dosc....zazdrosci sie boje,
        od ludzi nafaszeroanych skrajnymi emocjami izoluje sie.
        Niczego tak nie pragne jak spokoju, spokojnego jutra...ale to tez juz inna
        bajka.

• Re: Czy powinnismy sobie mowic wszystko ?
        cuski 10.05.2005 20:40 + odpowiedz

OK Tradycjo, pytasz o przyczyne tej wrogosci... Hmm... sam nieraz zastanawialem
        sie nad tym. Moze przyczyna tej wrogosci jest to, ze gdy zaczalem pisac na
        forum, bylem swiadkiem wielu wlgaryzmow, wielu atakow i wielu wyssanych z palca
        pomowien, przeciwko pewnej osobie. Nikt z tamtejszych forumowiczow nie zglebial
        tego, co pisala i chciala przekazac ta osoba. Pewnego dnia, zrobilo mi sie
        strasznie szkoda tej osoby, powiedzialem "NIE", na przekor wszystkim i stanalem
        w jej obronie. Mysle, ze wlasnie od tego zaczela sie wojna.
        • 0kowita Re: Chicago kontra Forum Chicago 11.05.05, 17:36
          Drodzy Przyjaciele Forumowi z Chicago !!
          Czego właściwie oczekujecie od forum Jasło ??Jeśli chodzi o mnie to ja nie będę
          nawoływać Cuskiego by do tutaj wracał a Was poniechał.
          Moje zdanie w tej sprawie jest identyczne ze zdaniem Adsia.
          Życzę Cuskiemu aby jego forum rosło i rozkwitało.
          Zaglądałam tam parę razy i widzę, że umie być bardzo uprzejmy, sympatyczny.....
          cieszy mnie to. Cieszy mnie bo może przeniesie się to na jego zachowania tutaj.

A co do początków jego konfliktów w Jaśle.........
          No cóż, nie mam ochoty tego wspominać ani o tym pisać.
          Niech będzie tak, że to wersja Cuskiego jest prawdziwa. Niech ludzie piszący na
          jego forum widzą go jako dobrego człowieka.
          • adas49 Re: Chicago kontra Forum Chicago 11.05.05, 20:00
            0kowita napisała:
            > Niech będzie tak, że to wersja Cuskiego jest prawdziwa. Niech ludzie piszący
            najego forum widzą go jako dobrego człowieka.

I niech tak zostanie. W koncu nie bedziemy narzekac na czlowieka , ktorego
            niedlugo czeka proces beatyfikacyjny.

Cuski przeprowadza staruszki przez ulice, zbiera smieci na skwerkach, zdrapuje
            ptasie odchody z parkowych lawek, karmi zebrakow i poi alkoholikow. Staje w
            obronie zarowno ciemiezonych Harnasich jak i kaleczonych kobiet z afrykanskich
            plemion.Nie stosuje prezerwatych i wielbi swietobliwych Ojcow Kosciola po
            trzynastokroc. Jest wrogiem numer jeden czewonych, kozakow, Medrcow Syjonu i Al-
            Kaidy. To swiatynia madrosci, ojciec-zalozyciel, alfons i omega, mistyk przez
            ktorego usta, zoladek i jelita przemawia absolut.
            • cycuszki99 Dziekuje Panie Adamie.... 12.05.05, 06:33
              Tym optymistycznym akcentem konczymy. Dzieki jego swiatobliwosci bede zagladal
              na Wasze forum mimo, ze jestem z centrum Polski i los zrobil ze mnie
              amerykanina chicagowskiego, przez co wcale nie jestem szczesliwszy od Was.
              Slonecznych dni dla wszystkich z Jasla!
              Cycuszki, czycuski, spermanza i wiele innych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka