Dodaj do ulubionych

Oddam za darmo/zamienię za "drobiazg"

• kejt1991 19.01.12, 20:29
    Do oddania:
    - ekologiczne mleko następne HiPP BIO na dobranoc dla niemowląt po 6. miesiącu (otwarte pudełko 500g, została jedna zamknięta saszetka- 250g)
    - ekologiczne mleko następne (2) HiPP BIO Combiotik dla niemowląt po 6. miesiącu (puszka 800g- została połowa)
  • vickiv 24.01.12, 12:05
    Oddam łóżeczko z materacykiem + komoda mogę oddać razem lub osobno
    zdjęcia fotoforum.gazeta.pl/u/vickiv.html
    Mile widziane w zamian słodycze kredki art piśmiennicze dla dzieci.
    Istnieje możliwość pomocy w transporcie.
  • kita1979 28.01.12, 18:04
    Zamienię najlepiej na pieluchy Pampers lub Dada w rozmiarach od 3 w górę, mokre niebieskie chustki Babydream (Rossmanowskie), mleczne kaszki Bobovita.

- otulaczek Motherhood wzór zielone kwiatko-kropy, użyty 2x, prany w Loveli
    - poduszka-kojec Motherhood biała z brązowym ornamentem, stan db, używana tylko w ciąży
    - przybornik Gluck Bear 602 EK (kolorek do sprawdzenia na stronie merlina), przeprany 1x w Loveli, stan bdb
    - spodnie H&M mama ciążowe czarne materiałowe, rozmiar l, stan poza przetarciami na dole dobry
    - spodnie H&M mama dżinsowe ciemnoniebieskie, rozmiar na mój gust o połowę mniejszy niż materiałowych, też trochę przetarte (szyją za długie....)
    - 2 bluzko-tuniki, ciemne, ale z długim rękawem w tonacji niebieskawo-zielonej i niebiesko-granatowej. Rozmiar L/XL. Używane, stan dobry. Firma polska Anka, kupiłam na allegro bezp. od producenta.
    - koszula do karmienia XL firmy Anka, nieużywana, przeleżała w szafie.

mogę zrobić fotki, kontakt na maila gazetowego.
  • achaja17 01.02.12, 09:19
    witam oddam przewijak z ikea wraz z nakładką i 2 pokrowcami frotte na nią za paczkę pieluch z lidla nr 5
    --
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/bhywiei3cdgos52p.png[/img][/url]
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/tb73k6nl8ouevl5u.png[/img][/url]
  • 1kkdp1 02.02.12, 12:15
    Jestem zainteresowana poduszką-kojcem. Bardzo proszę o zdjęcie na maila gazetowego.
  • kita1979 07.02.12, 18:44
    kita1979 napisała:

>
    > - poduszka-kojec Motherhood biała z brązowym ornamentem, stan db, używana tylko
    > w ciąży

nieaktualny
  • kita1979 11.04.12, 15:13
    za 1 paczkę chustek "do pupy" Babydream oddam wanienkę niemowlęcą, termometr Canpol delfinek, miękką szczotkę do włosów 0+, wszystko w kolorze niebieskim, używane przez 2 dzieci
  • eliza82 26.02.12, 15:44
    Oddam tv 29 cali samsung kontakt 695551714
  • eliza82 26.02.12, 15:47
    tv 29 samsung tel. 695551714
  • a.p.28 02.03.12, 09:48
    Witam,
    Mam do oddania: stolik pod TV firmy BRW koloru WENGE, osi niewielkie ślady użytkowania oraz kino domowe , jest to tania (kosztowała ok 300 zł) bezfirmówka ale ładnie gra i myślę że się komuś przyda. Odbiór osobisty z Pruszkowa ( 4 piętro bez windy). Kontakt: heavymuay@gmail.com lub gazetowy.
  • borowska.agnieszka 27.02.12, 15:20
    Witam,

mam do oddania 3 staniki do karmienia 75 C kolory czarny, biały oraz beż używane przez 1 tydzień (niestety nie karmię), 2 koszule nocne do karmienia M i L używane tylko podczas pobytu w szpitalu (4 noce), nakładki na piersi nie używane bez opakowania w rozmiarze standardowym, wkładki laktacyjne jednorazowe sztuk ok 110-120 (jedno opakowanie nowe 60 szt oraz ok 50 - 60 szt bez opakowania w folii ochronnej) oraz 6 szt pasów ciążowych kryjących brzuszek pod krótszą koszulką lub niskimi w stanie spodniami w kolorach morski, granat, biały, szary, czerwony oraz czarny.
    501 630 252
  • iseere 12.03.12, 11:28
    witam
    Chcę się pozbyć rowerka dziecięcego trójkołowego Smoby Urban. Szczegółowy opis i zdjęcia rowerka są tutaj. Odbiór osobisty w Pruszkowie.
  • anna-w 12.03.12, 11:47
    Jestem zainteresowana rowerkiem dla dla 15 miesięcznego chłopaczka prosze o info na emaila.
    --
    Nie podawaj się rozpaczy,życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń,jest tylko zupełnie inne.
  • iseere 12.03.12, 12:34
    Witam
    Mam po moim dziecku drewniane krzesełko do karmienia. Zdjęcia i szczegóły nt fotelika są tutaj .
    Jeśli ktoś jest zainteresowanych proszę o kontakt na maila iseere@gazeta.pl.
  • marcinb123 14.03.12, 13:07
    oddam, odbiór osobisty. widoczne ślady użytkowania, ale stan ogólny dobry
    kolor jabłoń locarno
  • inbluesky 14.03.12, 17:43
    Jestem zainteresowana biurkiem, napisałam na mail.

--
    Yesterday is a history, tomorrow is a mystery, today is a gift that's why it's called present.
  • truskawe3ka 28.03.12, 12:38
    Poszukuję ubrań ciążowych rozmiar 42-46
    Jeżeli macie na zbyciu taki rzeczy to dajcie znać na maila gazetowego.
    Z góry dziękuję
  • catalina81 29.03.12, 06:49
    napisałam
    --
    Kasia
  • madulka12 30.03.12, 12:41
    Witam.
    Posiadam długie granatowe jeansy oraz rybaczki granatowe również w rozmiarze XL oraz dwie tuniki zielona i pomarańczową. W bardzo dobrym stanie przywiezione z USA.
    Spodnie mają pasy gumowe.
    Pozdrawiam i proszę i kontakt w razie zainteresowania
  • truskawe3ka 30.03.12, 16:12
    Bardzo proszę o maila na gazetowego... pozdrawiam :)

madulka12 napisała:

> Witam.
    > Posiadam długie granatowe jeansy oraz rybaczki granatowe również w rozmiarze XL
    > oraz dwie tuniki zielona i pomarańczową. W bardzo dobrym stanie przywiezione z
    > USA.
    > Spodnie mają pasy gumowe.
    > Pozdrawiam i proszę i kontakt w razie zainteresowania
  • kacperowo 01.04.12, 21:50
    -11 sztuk body rozm. 74: 7 szt. na krótkim rękawku, 4 szt. na długim rękawku (część jest dla dziewczynki, część dla chłopca)
    -3 koszule dla chłopca (2 szt rozm. 62, jedna rozm. 68) - jedna biała i 2 w kratkę
    -2 szt. bluzy h&m rozm. 68- z kubusiem i snoopy
    -bluza f&f rozm. 62 - jasna
    -spodnie welurowe niebieskie george (3-6miesięcy)
    -spodnie coolclub rozm. 68
    -bluzka coolclub rozm. 68 - długi rękaw
    -body early days (3-6mies.) - krótki rękaw w paseczki dla chłopca
    -4 czapeczki rozm. 38-42, wszystkie dla dziewczynki
    -buciki/kapcie dla niemowlaka (dziewczynki), 2szt - jedne z metką
    -3 szt body długi rękaw dla dziewczynki rozm. 68
    -2 szt rampersów krótki rękaw next (i love daddy, i love mummy) - rozm. 3-6 mies.
    -sukienka endo bombka czerwona rozm. 62
    -komplecik coolclub: bluzka krótki rękaw i rampers fiolet(przesłodkie) rozm. 62
    -2 x spodnie pinokio rozm.68 - różowe
    -spodnie dla dziewczynki rozm. 62,68,3-6mies. - next, coolclub, 5-10-15
    -zielony dres disney z małym tygryskiem rozm.62
    -buciki do chrztu dla dziewczynki coolclub rozm.11
    -ubranko do chrztu dla chłopca rozm.68
    -sukienka jasno różowa cieplejsza rozm. 74 (moja córka miała ją do chrztu, jest prześliczna)
    -bluza biała rozpinana z kapturem misia - kaptur rozpinany, można położyć na plecki, rozmiar 68 (według mnie odrobinę większy).

Zamienię na rzeczy dla maluszka typu chusteczki pampers, obiadki, deserki po 8-9 miesiącu itp.
    Kontakt na mail: aprz@poczta.fm
    Proszę napisać czym jest się zainteresowanym, wyślę foty.
  • kacperowo 02.04.12, 10:12
    większość zdjęć znajduje się tutaj
    www.fotosik.pl/u/agnesssa/album/1138429
    www.fotosik.pl/u/agnesssa/album/1138414
    www.fotosik.pl/u/agnesssa/album/1138403
  • iseere 03.04.12, 22:44
    Zamienię na duży, żółty Domestos (to nie żart) laktator ręczny Aventu. Laktator był używany, nie wiem, czy jest sprawny, na oko wszystko wygląda OK, ale nie wiem, czy nie trzeba wymienić uszczelek (chyba tak trzeba nazwać takie gumowe elementy). Dodaję 3 komplety tych uszczelek, może któreś będą działać; 2 osłonki na pierś, zatyczki na laktator (do zamknięcia go z 2 stron). Laktator ma pojemnik ułatwiający korzystanie z woreczków do przechowywania i zamrażania pokarmu, nie ma butelki - ale laktator pasuje do zwykłych butelek Aventu. Dodaję też 2 uchwyty do butelek Aventu, 2 nakrętki i 2 zatyczki do tych nakrętek.
    Zdjęcia zestawu są tutaj
    Odbiór tylko osobisty w Pruszkowie na ul. Helenowskiej lub bliskich okolicach. Kontakt na maila iseere@gazeta.pl
  • catalina81 11.04.12, 07:16
    szukam kojca dla dziecka. rozmiar kojca 1m na 1m

kontakt: catalina81@o2.pl
    --
    Kasia
  • gosiulkad 11.04.12, 14:44
    Tanio sprzedam:
    - łóżeczko turystyczne w stanie idealnym, mogące służyć jako kojec,
    - krzesło do karmienia,
    - huśtawkę na sprężynie (mocowaną np. do futryny),
    - rower dziecięcy 4 - 6/7 lat,
    - 3- częściowy wózek Peg Perego - gondola + spacerówka + fotelik samochodowy
  • m1224 11.04.12, 15:22
    czy orientujecie się może, czy pruszkowskie biblioteki przyjmują książki? mam trochę książek, których raczej już nie przeczytam (nie są na tyle ciekawe, żeby po raz któryś to robić). nie chcę oddawać na makulaturę, a sprzedać za 5zł bez sensu. jeśli wiecie, że Wasza biblioteka przyjmuje książki, to dajcie proszę znać! dzięki!
  • wjankow 04.05.12, 10:10
    Oddam, ewentualnie zamienię na paczkę Pampersów rozm. 4, letnie opony Kleber 195/55/R15, użytkowane 2 sezony.
  • wfe416n 04.05.12, 19:02
    Gdyby rozmiar był 195/60/15 to chętnie szkoda.
    --
    Niektóre sprawy trzeba widzieć z przymrużeniem oka, jednak to drugie warto wtedy mieć szeroko otwarte.
  • leo48 07.05.12, 17:05
    Oddam Panasonic 22 cale kineskopowy. Kontakt na mail "gazetowy".

--
    Wsłuchaj się w "GŁOS PRUSZKOWA" www.gpr24.pl/
  • anubis76x 11.05.12, 09:21
    Jaki model ? ;) wszystko w nim działa ? obraz nie tańczy ?:)
  • leo48 11.05.12, 12:46
    Jaki typ ? Diabli go wiedzą. Wszystko działa. Obraz stabilny. Po prostu wymieniałem sprzęty na większe/nowocześniejsze. Zawsze, jeśli się nie spodoba, można oddać na elektrośmieci :)
    --
    Wsłuchaj się w "GŁOS PRUSZKOWA" www.gpr24.pl/
  • izko 11.05.12, 15:54
    Można wstawić ogłoszenie na stronę www.gratyzchaty.pl jesli nikt się nie zgłosi. Tam na pewno znajdą się chętni.
  • johan-john 16.05.12, 17:28
    jak wyżej, łóżeczko bezfirmowe, meble: szafa narożna, komoda (6 szuflad) witrynka, półki, wszystko było w pokoju dziecięcym ,nosi ślady użytkowania 5-letniego, kolor mebli i łóżeczka- chyba olcha.
    kontakt na branna@poczta.onet.pl
  • kama29 13.05.12, 23:11
    Oddam huśtawkę podobną do tej: tablica.pl/oferta/hustawka-dla-dziecka-do-domu-lub-ogrodu-ID129x7.html.
    Moja jest żółta, ma przetarty jeden sznurek (do wymiany) i lekko powiększoną dziurkę na środku siedziska (nie wpływa na użytkowanie)
  • kama29 22.05.12, 22:30
    Oddam VitaD krople dla niemowląt. Oddam dziecku, które ma zalecone przez lekarza przyjmowanie witaminy (karmione piersią).
    Data ważności 03/2014, w opakowaniu było 45 szt - 3 zużyte.
  • malgosia198919 03.10.12, 15:36
    witam prosze o wysylke poczta bardzo mi sie to przyda prosze
  • biomona 25.05.12, 11:10
    Mam na zbyciu krzesło biurowe Verner Ikea, czarne, skóropodobne. trochę poprzecierane na brzegu siedzenia. Zainteresowanym wyślę fotki na maila. Kontakt na mail gazetowy
    --
    Monika, Panna Kasia i Pan Ryś
  • biomona 25.05.12, 11:29
    Jeszcze raz, bo zapomniałam zmienić tytuł:
    Mam na zbyciu krzesło biurowe Verner Ikea, czarne, skóropodobne. trochę poprzecierane na brzegu siedzenia. Zainteresowanym wyślę fotki na maila. Kontakt na mail gazetowy
    --
  • catalina81 24.06.12, 14:19

- spacerówkę Delti Frog (przednie koła skrętne) - oddam za 2 paczki pieluch z Lidla lub Biedronki
    - 3 biustonosze do karmienia Alles rozmiar 85C - oddam za 3 paczki chusteczek Dzidziuś granatowe
    - fotelik samochodowy/nosidełko 0-13kg Delti z daszkiem i wkładką dla niemowlaków - oddam za 10 słoiczków jogurtowych Rossmann lub Bobovita

--
    Kasia
  • catalina81 09.07.12, 07:28
    spacerówka nieaktualna

mam jeszcze:
    sterylizator elektryczny AVENT
    laktator ręczny AVENT
    adapter do pasów samochodowych dla kobiet ciężarnych BeSafe
    matę edukacyjną Fisher Price Rainforest

--
    Kasia
  • catalina81 07.09.12, 07:43
    biustonosze i laktator nieaktualne
    --
    Kasia
  • wojtekkrol 25.02.13, 12:22
    ja mam u siebie w domu coś takiego : www.ergoexpert.pl/pl/p3206-fotel_wau_-_czarny_wysylka_w_24h.html#z
    polecam poszperać w internecie, bo w sieci jest znacznie większa oferta niż w sklepach! serio, ja już się mocno najeździłem za dobrym fotelem, a ten jest naprawdę dobry
  • shamb-alla 20.01.14, 09:44
    Jeżeli chodzi o krzesła biurowe, to ja muszę w tym miejscu zarekomendować tenże sklep: www.centrumkrzesel.pl/krzesla_biurowe

Kupiłam tam krzesełko i muszę stwierdzić, że jest naprawdę wygodne, od razu lepiej mi się pracuje ;).
  • anett-ess7 24.06.12, 18:57
    właśnie szukam łóżka i proszę o odp na maila czy aktualne ogłoszenie?
  • tramwppl 29.06.12, 09:43
    w kolorze pomarańczowym,
    rybka podjada mi inne rybki, ale mam małe akwarium,oddam temu kto chce do większego, albo jako jedyną rybkę w akwarium
    region: potulik
    prosze o telefon 694842700
  • biomona 10.07.12, 13:18
    Może ktoś przygarnie ogromną maskotkę - siedzącego lwa? Jest śliczna i kochana, ale strasznie dużo miejsca zajmuje ;)
    Oddam za czekoladę lub duże M&M-sy
    --
  • catalina81 10.07.12, 20:51
    ja bym była chętna.
    catalina81@o2.pl
    --
    Kasia
  • biomona 11.07.12, 15:59
    jak wyżej
    --
  • igencja13 17.07.12, 16:33
    z chęcią przygarnę...nadal aktualne?
  • biomona 18.07.12, 08:26
    Niestety, lew już ma nowych właścicieli.
    --
  • aniasz31 18.07.12, 09:27
    A może chcesz dużego pluszowego Alfa?
  • truskawe3ka 12.07.12, 13:46
    Witam.
    Jeżeli ktoś ma ubrania ciążowe rozmiar 42-46 niepotrzebne w szafie to z miłą chęcią bym przyjęła.
    W chwili obecnej mnie nie stać . Mam chore dziecko i wszystkie oszczędności idą na leki dla mojej małej.
    Z góry dziękuje za dobre serce i szczere chęci...
  • szczypiora 13.07.12, 09:56
    1. SZPITAL PRZEMIENIENIA Stanisław Lem
    2. PÓŁNOC KONTRA POŁUDNIE Juliusz Verne
    3. NOWELE WYBRANE Bolesław Prus
    4. GWIEZDNE WOJNY George Lucas
    5. O DWÓCH TAKICH, CO UKRADLI KSIĘŻYC Kornel Makuszyński
    6. BAL U ZEGARMISTRZA TEOFILA Marta Tomaszewska
    7. WYBÓR NOWEL Bolesław Prus
    8. ŚWIAT CZAROWNIC W PUŁAPCE Andre Norton
    9. OSTATNIA BITWA Clive Staples Lewis
    10. ŚMIERĆ BINARNA Michael Crichton
    11. CHWILA Wisława Szymborska
    12. PIĘĆ TYGODNI W BALONIE Juliusz Verne
    13. HATHA JOGA DLA WSZYSTKICH Malina Michalska
    14. PRZYJACIEL Z PIEKŁA Strugaccy
    15. KANDYD Voltaire
    16. ZATOKA KULAWEGO NIEDŹWIEDZIA S. Woskresienski
    17. UTWORY WYBRANE Krzysztof Kamil Baczyński
    18. TAJEMNICA ZŁOTEGO PINCE-NEZ Arthur Conan Doyle
    19. SHERLOCK HOLMES NIEPOKONANY Arthur Conan Doyle
    20. HISTORIA AMULETU Edith Nesbit
    21. SPOTKANIE W PRZESTWORZACH 4 ANTOLOGIA MŁODYCH '80
    22. KOLUMBOWIE ROCZNIK DWUDZIESTY Roman Bratny
    23. WYPRAWA KON-TIKI Thor Heyerdahl
    24. FORREST GUMP Winston Groom
    25. Seria o doktorze Dolittle
    - Podróże dokrota Dolittle
    - Opera doktora Dolittle
    - Poczta doktora Dolittle
    - Ogród zoologiczny doktora Dolittle

Wszystkie książki nadają się do użytku, są jednak podniszczone lub po prostu stare (pożółkłe). Odbiór osobisty w Pruszkowie. Proszę o kontakt jkielek2gmail.com
  • szczypiora 18.07.12, 15:46
    Książki zostały oddane!
  • oliwka0510 13.07.12, 11:33
    Drogie mamusie, może macie do oddania po swoich pociechach? Ubranka dla dziewczynki do roczku i zabaweczki też mile widziane ;)
  • aniasz31 18.07.12, 09:25
    Ja mam!! Proszę o kontakt na aniaszpora@buziaczek.pl
  • sylwiag82 19.07.12, 13:57
    Jak w temacie, stolik w bardzo dobrym stanie, oddam za dwie paczki pieluch Dada (Biedronka).
    Zdjęcia wyślę na maila.
  • kama29 19.07.12, 14:34
    to ja bym poprosiła o zdjęcie:) kama29@gazeta.pl
  • elkun11 23.07.12, 12:43
    mam do oddania wózek spacerowy typu parasolka huggle buggle-szaro pomarańczowy. Wózek oddam za dwa miękkie ołówki i kredki bambino. Proszę o kontakt na elkun@vp.pl.Odbiór wózka-osiedle Syaszica
  • elkun11 09.08.12, 19:41
    wózek oddany:)
  • m.pawlikowska 28.07.12, 21:43
    Oddam wózek -parasolkę, granatowy w misie, do odświeżenia .Chyba mam jeszcze parasolkę do tego wózka, granatową.
    Wzamian za coś słodkiego dla córki 12 lat :)
    Komorów
  • truskawe3ka 30.07.12, 13:04
    SUSZARKA
    Kolor zielony...
    Sprawna...
    Defekt to brak nasadki i kilka plamek na kablu od farby do włosów...
    Lekko zdarty napis...
    Moc 1200 W
    Uchwyt do podwieszenia - TAK
    Regulacja prędkości - 2 stopnie

Osobie potrzebującej na pewno jeszcze posłuży :)

Chcę się jej pozbyć bo zajmuje miejsce a dostałam nową w prezencie...
    Oddam za paczkę pieluch Dada 5...

Zdjęcia wysyłam na maila...
    Odbiór osobisty w Pruszkowie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.