• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

przegrzanie laptopa-co robić Dodaj do ulubionych

• 06.04.12, 09:19
    Hej chyba musze oddać laptopa do naprawy, bo się przegrzewa. Ostatnio samoczynnie się wyłączał ale po zresetowaniu wszystko grało. Niestety po tygodniu takich akcji , jak się wyłączył to już na amen , na nic nie reaguje… gdzie mogę naprawić ten problem??
    Edytor zaawansowany
    • 06.04.12, 09:27
      jeżeli jest to lapek z procekiem i7, to standard, one w zimę pracowały jako grzejniki :)

jak lapek nowy, to w miejscu zakupu realizują naprawy gwarancyjne. a jak starszy, to poszukaj na necie serwisu firmowego, albo podaj nazwe lapka to poszukamy za Ciebie :)
      niestety w lapkach za bardzo nie ma co wymieniać, jest tylko obudowa, matryca, klawiatura i płyta główna, tak więc naprawa może nie być tania.
    • 06.04.12, 12:42
      Samemu można rozebrać ( jeżeli czujesz się na siłach, dużo małych śrubek ) i wyczyścić układ chłodzenia przy okazji wymieniając pastę na procku. Serwis laptopów masz min na Bohaterów Warszawy, jadąc od Pruszkowa ok 200 m przed dawnym przejazdem na Papierni.
      --
      Niektóre sprawy trzeba widzieć z przymrużeniem oka, jednak to drugie warto wtedy mieć szeroko otwarte.
    • 07.04.12, 02:03
      przy rozbieraniu proponuję zrobić zdjęcia poszczególnych etapów - to pomoże w uniknięciu pomyłek dotyczących miejsc śrubek (niektóre są mniejsze a niektóre większe) wyczyszczenie radiatorów z kurzu, nasmarowanie ośki wiatraczka zwykle pomaga
    • 10.04.12, 09:19
      U nich dowiesz się szczegółów - helkom.com.pl/ Polecam każdemu , nikt jeszcze się nie zawiódł. To dobra ekipa. Ogarnia nawet najtrudniejsze sprawy. Ja myślę, że to kwestia baterii, ale nie jestem ekspertem…
    • 08.04.16, 14:49
      naprawa-laptopow.com/uslugi/uszkodzenia-ukladu-chlodzenia,39.html
    • 09.04.16, 12:24
      Nic nie trzeba rozbierać, wystarczy kupić sprężone powietrze w spray'u i przedmuchać kratki wentylacyjne tram gdzie wiatrak wydmuchuje powietrze, zapewniam że pomoże :) oczywiście przy wyjętej baterii i wyłączonym laptopie, lepsza jest też sprężarka może ktoś użyczy.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.