Dodaj do ulubionych

GaGa Kafe opinie

06.02.13, 10:07
Witam, chcę zorganizować urodziny dla swojego dziecka, słyszałam od znajomych że jest bardzo sympatycznie. Proszę o opinie
Edytor zaawansowany
  • gwiazdka64 06.02.13, 12:09
    Trudno dobrać odpowiednie słowa opisujące restaurację GaGa Kafe z cala stanowczością stwierdzam iz Właściciele GaGa Kafe sa ludzmi dotrzymujacymi slowa.
    To Panie z klasa i pasja. Profesjonalizm w każdym calu, usmiech na twarzy oraz znakomite podejscie do dzieci do klienta dało sie odczuc przez caly czas trwania zabawy Kinder Party Naszego ukochanego brzdąca, jak i rowniez w naszym bezposrednim kontakcie.
    Naszym zdaniem są w stanie sprostać nawet najbardziej wyrafinowanym gustom. Pozostają do dyspozycji przez cały czas o wszystko dbają.
    Standardy wyznaczone przez organizatora sa rzadkością w polskich realiach i podnoszą poprzeczkę dla konkurencji baaardzo wysoko.
    Pani Iwonka i Pani Asia są ambitnymi , elastycznymi i pomysłowymi młodymi ludźmi, dla których liczy się przede wszystkim jakość czym bardzo nas ujęły. Dodam jeszcze, że nasi goście a przede wszystkim dzieci były zachwycone tym uroczym miejscem.
    Polecamy ten lokal wszystkim, którym zależy na wyjątkowym miejscu dla swojego dziecka i odprężeniu dla samego siebie
    Od tamtej urodzinowej zabawy ,Nasze dziecko samo Nas prosi o pójście do GaGi.
    Serdeczne podziękowania Właścicielom za pomysł w otwarciu tak wspaniałego miejsca dla NASZYCH NAJMŁODSZYCH POCIECH - Szczerze serdecznie polecamy!!!

Sylwia i Marcin
  • kinimini2 09.03.13, 08:53
    Chyba same o sobie to napisały- żenada ..............................................
  • 4gocha 06.02.13, 12:16
    Super miejsce! polecam:) świetnie nadaje się na organizacje urodzin, ja wyprawiałam urodziny swojej córci i jestem w 100 % zadowolona. Ceny są dogodne jedzenie przepyszne i przede wszystkim zdrowe! a dzieci nareszcie mają gdzie się wyszaleć:)
  • czarost 06.02.13, 13:13
    Ja wyprawiałem już tam urodziny jednej z córek i muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony. Obsługa miła, dzieciaki bawiły się wspaniale a i uczta była super - wszystkie pyszności dzieciaki pochłaniały w okak mgnieniu ;)

Młodsza córka planuje tam kolejne swoje urodziny - polecam z czystym sumieniem

Czarek
  • mali-neo 06.02.13, 16:16
    Nasz Aleksander jeszcze nigdy nie miał tak udanych urodzinw GaGa Kafe !!! Bardzo dziękujemy Pani Gosi, p. Iwonie i p. Asi za wspaniałe przygotowanie przyjęcia naszemu synkowi. Miejsce doskonałe, bardzo przytulne i stylowe. Nie wierzyliśmy, ze dla tak małych dzieci można przygotować tak interesujące zabawy i atrakcje. Jesteśmy zachwyceni, tym jak bardzo radośnie i chętnie dzieci brały udział w przygotowanych przez Państwo zabawach a na uwagę zasługują pyszne lody kulkowe - dla dzieci to prawdziwa frajda !!!

Kolejne urodzinki synka również rezerwujemy w GaGa Kafe...
  • karambaaa 06.02.13, 18:01
    Cóż za wysyp nowych nicków :D
    I pewnie wszystkie z jednego IP piszą.

--
    Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
  • iniminim 06.02.13, 18:23
    Nie wyprawiałam tam urodzin, ale "lubię to" i raz w tygodniu chadzamy. Dzieciaki szczęśliwe (nie muszą zabawek sprzątać) no i są lodyyy :)))

Trzeba posprawdzać IP użytkowników! Admini - do dzieła!
  • puszak96 06.02.13, 18:45
    jam.jam napisał(a):

> Witam, chcę zorganizować urodziny dla swojego dziecka, słyszałam od znajomych ż
    > e jest bardzo sympatycznie. Proszę o opinie

NAJLEPSZY LOKAL POD SŁOŃCEM JAKI ZNAM, OSTATNIO ZORGANIZOWAŁAM TAM 5 URODZINY MOJEJ CÓRY IZUNI I BYŁA NAJSZCZĘŚLIWSZA NA ŚWIECIE, GOŚCIE TAK SAMO ;--))
    GORĄCO POLECAM! Z CAŁEGO SERCA, POZDRAWIAM!
  • pako1977 06.02.13, 21:41
    HeHe. Panie właścicielki mocno pracują na nowych klientów nowymi, świeżutkimi nickami... :)))
  • enyusia 06.02.13, 22:05
    Ostatnio byłam na urodzinach koleżanki moich dzieci i byliśmy mile zaskoczeni. Dzieciaki super się bawiły. Pani animatorka świetnie się wywiązała ze swoich obowiązków. A co najważniejsze, nikt po 2 godzinach nas nie wyganiał, jak to ma miejsce w innych salach urodzinowych.
    --
    Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba.
  • kol 07.02.13, 10:05
    Matko ludzie opanujcie się. Po co ta nachalna reklama.
    Gaga to naprawdę sympatyczny lokal, gdzie byłem raz z dziećmi i było miło. Jedno łaziło po ściance wspinaczkowej, inne łaziło na czworakach. Mają dobre ciasto i to wszystko. Miejsc, żeby wyprawić urodziny jest mnóstwo i GaGa jakoś się specjalnie nie wyróżnia. A jeśli dzieci chcą pobiegać jak w sali zabaw, to GaGa moim zdaniem jest stanowczo za mała na takie szaleństwa. Chyba, że połowa stolików zostanie wyniesiona.
  • lupota 07.02.13, 20:56
    Jak kiedyś pisałem tu na forum , byliśmy tam kilka razy i niestety było tam dość brudno. Panie zajęte raczej swoimi znajomymi a nie klientami i lataniem ze szmatą i mopem. A przydałoby się - bo miejsce dla dzieci musi być naprawdę czyste i często sprzątane.
    Tez uważam że to nachalna reklama - taki wysyp laurek ...
  • pruszynkaaa 10.02.13, 20:27
    Mam takie same odczucia co do tego miejsca. Byliśmy tam kiedyś z ciekawości z dzieckiem zobaczyć jak to wygląda i stwierdziliśmy, że więcej tam nie pójdziemy.
    - Miejsca malutko,
    - Właściciele zajęci rozmową ze znajomą o przebiegu jej porodu i połogu co było wyjątkowo niesmaczne - siedzieliśmy stolik dalej... i naprawdę nie chcieliśmy wysłuchiwać o tak intymnych przeżyciach obcych nam osób
    - zamówiłam tartę i naleśnik z owocami. W lodówce była wystawiona cała tarta warzywna, pokrojona na kawałki - myślałam, że cena dotyczy takiego jednego, całego kawałka, a tu pani ciach! przekroiła dodatkowo ten kawałek na pół i zrobiło się tego naprawdę jak na 1 ząb (a cena jak w centrum wawy na Nowym Świecie), naleśnik to samo - zimny, owoce z puszki... ogólnie niesmak duży. No i te opowieści towarzyszące z punktu wyżej...
    - nie, nie wróciliśmy tam juz więcej.

--
    a życie toczy się dalej...
  • plebejski_uciekinier 08.02.13, 03:54
    Ostatnio otworzyła się konkurencja dla Gagi w Piastowie.
    Tam dzieciaki mają dopiero bawialnię: www.facebook.com/photo.php?fbid=430202840383725&set=pb.413797245357618.-2207520000.1360291944&type=3&theater
  • iniminim 12.02.13, 17:18
    Jejku, ale tutaj zamieszanie!
    Leo48 - chyba jesteś współ(twórcą)(właścicielem) cichym Eskaemki, a Uciekinier z Plebsu ma kawiarnię w Piastowie hahahahaha:)
    Tak, jak mówiliśmy wczesniej kawiarnia jest ok, wg mnie zbyt mało mają bezpłatnych zajęć dla dzieci, ale jedzenie jest bardzo dobre.
  • leo48 12.02.13, 17:48
    iniminim napisała:
    Jejku, ale tutaj zamieszanie! Leo48 - chyba jesteś współ(twórcą)(właścicielem) cichym Eskaemki

To miała być tajemnica. Kto mnie zakablował?

--
    Postanowiłem dać anons taki do dziennika,
    odpowiednio duży, by uwagę skupiał:
    "CHCĘ ZOSTAĆ PORZĄDNYM CZŁOWIEKIEM - POSZUKUJĘ WSPÓLNIKA"
    Nie będę się SAM wygłupiał.
  • iniminim 13.02.13, 13:40
    cynk dal SZCZUPAK72, reszte dodal oczywiscie od siebie) UCIEKINIER Z PLEBANII, a pozniej... Sam wiesz Leo48, poszszszlo w eter!
    :)
  • leo48 13.02.13, 13:55
    A ja byłem pewien głębokiej konspiracji :)
    --
    Postanowiłem dać anons taki do dziennika,
    odpowiednio duży, by uwagę skupiał:
    "CHCĘ ZOSTAĆ PORZĄDNYM CZŁOWIEKIEM - POSZUKUJĘ WSPÓLNIKA"
    Nie będę się SAM wygłupiał.
  • plebejski_uciekinier 14.02.13, 13:24
    Cóż za przenikliwość... jestem pod wrażeniem,
    tyle że najczęściej każdy ocenia na podstawie własnych działań :)

Idąc dalej twoim tokiem rozumowania, jak mniemam, ty pracujesz lub zarządzasz Gagą, bo to nie pierwszy twój post ich chwalący. Pewnie stąd to poruszenie, gdy wspomniałem o Piastowie, bo to bezpośrednia konkurencja przecież ;)

Chyba ukryję się w konarach prasłowiańskiej gruszy... nim mnie na plebanię zagonią.
  • iniminim 14.02.13, 15:45
    Cóż za błyskotliwość Uciekinierze z Plebsu, poza tym, po godzinach dorabiam w Cafe Malavi (również lubię) a co drugi weekend w Eskaemce :D (chadzam i namawiam do odwiedzania z racji znajomości z Leo48, który notabene jest jej właścicielem)

Przejrzałeś mnie Chłopie! :)))
  • asencja_123 20.03.13, 09:42
    plebejski_uciekinier napisał:

> Ostatnio otworzyła się konkurencja dla Gagi w Piastowie.
    > Tam dzieciaki mają dopiero bawialnię: www.facebook.com/photo.php?fbid=430202840383725&set=pb.413797245357618.-2207520000.1360291944&type=3&theater

Byłam i tu i tu i wg. mnie ten cód mód jest lepszy ze względu na większy kącik dla dzieci i samochód, który zrobił furorę wśród mojej dwójki łobuziaków :) Chociaż Gaga jest bliżej mnie.
    Ogólnie ciesze się że jest i jedno i drugie miejsce - można gdzieś wyjść z dziećmi :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka