Dodaj do ulubionych

Wydruk i oprawa pracy dyplomowej

02.09.13, 20:42
Jak w temacie, pilnie potrzebuję wydrukować pracę dyplomową i oprawić ją na miejscu. Czy w Pruszkowie to realne? Jakiś punkt czynny od g.08.00 rano? Dziękuję za ew. namiary
Edytor zaawansowany
  • sqh 02.09.13, 22:17
    Spróbuj na Prusa 23 - na paru stronach internetowych podają, że mają otwarte od 8:00 do 16:00. Oprawić da się tam na pewno, bo z tej usługi korzystałem. Nie wiem, jak z wydrukiem.
  • evelinka12 03.09.13, 00:41
    W wypożyczalni płyt DVD na Al. Wojska Polskiego obok Rossmana na pętli autobusowej. Oprawa i wydruk na miejscu. Co do godzin otwarcia pewna nie jestem, ale na pewno do późna jest czynne coś ok 22.00.
  • monika3411 03.09.13, 14:54
    W Pruszkowie nie zrobisz tego porządnie. Chyba, że u introligatora (jest w Pruszkowie?). Skoro zależy Ci na czasie, to najszybciej chyba w Copy General.
  • fossetta 03.09.13, 15:54
    Nie?? Właśnie dziś rano porządnie wydrukowano i oprawiono mi pracę (od ręki), w poleconym punkcie na Prusa. Lepiej już chyba być nie mogło:) Dziękuje za podpowiedzi
  • monika3411 03.09.13, 23:42
    No to gratuluję, bo nie spotkałam się z porządnie oprawioną pracą robioną w Pruszkowie (niestety). Dobrze się pomylić "w tę stronę" :-)
  • zibi-pruszkow 04.09.13, 10:05
    Dawno temu oprawiałem dwie prace dyplomowe, a potem kilka grubych projektów właśnie na Prusa i złego słowa na te Panie nie powiem, solidna robota. Aktualnie korzystam z punktu xero na Andrzeja, w dawnych pomieszczeniach Urzędu Pracy, także solidna jakość - tu jest ta wygoda, że wysyłam zlecenia mailem i zajeżdżam tylko po odbiór druków i faktury..

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka