Dodaj do ulubionych

Wegiel kamienny-gdzie kupic

22.09.13, 22:37
Moze ktos polecic jakis inny sklad poza tym co jest na inzynierskiej?
Edytor zaawansowany
  • karambaaa 23.09.13, 07:40
    Polecam skład węgla na ul. Warszawskiej, praktycznie na wprost Broniewskiego, goo.gl/maps/X3Vv5 . Mają polski węgiel.
    Przy Zimnej jest jeszcze skład tej sieciówki, co się mocno w telewizorze reklamuje, ale przed zakupem ich węgla proszę się dobrze zastanowić - niby tańszy, ale źle się pali, wydziela mnóstwo sadzy, szybko zapycha się komin, daje mniej ciepła. Sprzedają jakiś importowany węgiel.
  • czytelnikkk 23.09.13, 09:02
    @karamba to ile sezonów paliłeś tym węglem z zimnej że Ci się komin zapycha? i na co ten "nie polski" węgiel jest jeszcze zły? jak sprzedajesz węgiel na warszawskiej to napisz że zapraszasz a nie robisz jakiś czarny pr i ludzi idiotów!
  • karambaaa 23.09.13, 10:02
    Kupiłem go jeden raz i o jeden raz za dużo. Takie jest moje zdanie. Chcesz więcej ? Poczytaj opinie o tym węglu w necie.
  • pruszkowiankacija 23.09.13, 11:59
    karambaaa pisze prawdę -węgiel z Zimnej fatalnej jakości , ja kupilam dwa razy i o dwa za dużo.jest bardzo nisko kaloryczny , daje mało ciepla, ale jak ktoś nie wierzy najlepiej uczyć się na swoich błędach. żeby nie było- ja ostrzegam też.I żeby była jasność - ja nie sprzedaję węgla nigdzie.
  • gaz.lupkowy 23.09.13, 20:05
    Moim zdaniem przez pomyłkę kupiłeś kamień węgielny, a teraz się czepiasz...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka