Dodaj do ulubionych

Dobry fryzjer damski w Pruszkowie!!!

08.11.04, 11:30
Poszukuje fryzjera. Jeżdzę do Warszawy do swojego fryzjera. Teraz nie moge
sobie na to pozwolić ze wzgędu na dziecko. Poza tym juz mam dosyć jeżdzenia
taki kawał bo to aż do Radości. Chciałabym tu na miejscu mieć możliwość
profesjonalnej obsługi fryzjerskiej.
Obserwuj wątek
    • erleusortok Re: Dobry fryzjer damski w Pruszkowie!!! 08.11.04, 11:45
      osinka napisała:

> Poszukuje fryzjera.
      Małżonka moja chadza na ulicę Kościelną, czyli - jak sama nazwa wskazuje - naprzeciwko kościoła św. Kazimierza i sobie chwali, raz nawet zamówiła sobie niedzielną 'wizytę domową'. Ech, powinienem małżonkę zmusić żeby się wypowiedziała, ale wątpię żeby mi się udało :)

--
      I lie, I cheat, I steal and I just don't get any respect.
        • kaliaa Re: Dobry fryzjer damski w Pruszkowie!!! 08.11.04, 18:04
          hm nie wiem czy to ta sama pania danusia o której ja mysle i ten sam zakład
          fryzjerski, który ja sobie chwale, ale ja polecam l'oreala, mieszczacego sie
          własnie na ulicy Prusa, w tym nowym budynku naprzeciwko Potulika - fryzjerka
          pania Danusie. Fajnie strzyze, baleyage tez robi ciekawe, mysle ze bedziesz
          zadowolona - ceny normalne tzn: obciecie bez modelowania 39 zł, obciecie +
          modelowanie 55 zł, baleyag + obciecie i uczesanie na srednich włosach ok 160
          zł.Słuze tel 7284672 i pozdrawiam
              • alabama8 Re: Dobry fryzjer damski w Pruszkowie!!! 18.11.04, 13:29
                Raz koleżanka była w budce na Stalowej. Naszło ją na pierwsze w życiu pasemka,
                a że się nie zna to zapytała czy skoro ma półtoracentymetrowe odrosty po
                farbowaniu to czy pasemka na to można zrobić? Oczywiście - odparła fryzjerka -
                bez problemu, będzie dobrze. I co się okazało - że po zabiegu wyglądała jak
                kobita za pasemkami i półtoracentymetrowymi odrostami. Paskudnie.
                Fryzjerka wolała zarobić i straciła klientkę. Już tam nigdy ani ja ani
                koleżanka nie pójdzie.
                Z kolei drugi fryzjer w tym pasażu co stoi bokiem do Helenowskiej - usiadłam
                poinformowana o cenie 20 zł - a że inflacja galopująca - wstałam po strzyżeniu -
                a cena już wynosiła 25 zł. Nie pamiętam jak strzygli :-)
                --
                Alabama
    • rene26 Re: Dobry fryzjer damski w Pruszkowie!!! 08.11.04, 18:24
      A ja polecam panią Anię z małego zakładziku na Stalowej. Chodzę do niej od
      kilku lat i też z polecenia. Strzyże zawsze super!!! Potrafi każdemu dobrać
      odpowiednią fryzurę, ostatnio namówiła mnie na ścięcie włosów na krótko(miałam
      do ramion) i nie żałuję wcale tej decyzji. Poza tym ceny są niższe niż gdzie
      indziej, samo strzyżenie 25zł.
    • gadzik Re: Dobry fryzjer damski w Pruszkowie!!! 30.11.04, 02:56
      Polecam na Kraszewskiego naprzeciwko Koscioła. Nie jest tam super tanio, ale
      zawsze wychodzę super zadowolona, a włosy są mi naprawde wdzięczne. Polecam 2
      fryzjerki: Iza czuje biezące trendy i robi super fryzury młodym dziewczynom, a
      po wizycie u Wioli blondynki (bo są 2 Wiole) modelowanie trzyma sie tydzien.
      telefon 7581384. A, i robią wszystko Lorealem.
      • kaliaa Re: Dobry fryzjer damski w Pruszkowie!!! 30.11.04, 20:47
        hmm z salonu l'oreala tego naprzeciwko koscioła korzystałam pare razy i moje
        zdanie o nim jest nastepujace: wspomniana pani Wiola jest mistrzynia w robieniu
        wszelakich koków, zas co do fryzjerki Izy i drugiej Wioli no cóz ani sie nimi
        zachwycam ani krytykuje. Acha salon ten jest bardzo, bardzo drogi...
    • agacia19 Re: Dobry fryzjer damski w Pruszkowie!!! 21.01.05, 00:38
      ja od paru juz lat chodze do pani Ewy, do takiego salonu przy helenowskiej, vis
      a vis sklepu zoologicznego, kolo pomnika. panie ewa barzdo dobrze strzyze,
      czesz i robi wiele fajnych rzeczy z wlosami. poza tm ten salon jest
      wielofunkcyjny(+solarium, manicure) i dosc tani: strzyzenie 25 zl a z
      modelowaniem 35.
    • iniminim Re: Dobry fryzjer damski w Pruszkowie!!! 06.09.13, 15:41
      Hmmm... Ciężka sprawa :)
      Ja szukałam kilka lat dobrego fryzjera, skutek MIZERNY. Niestety nie ma dobrych fryzjerów w Pruszkowie. Jeżdzę zatem raz na dwa miesiące do ruby blue na ul. Górnośląską i tam jestem zawsze zadowolona. POLECAM ( w szczególności Ole i Marka)

www.facebook.com/pages/Ruby-Blue/220034051343934
      • martitka704 Re: Dobry fryzjer damski w Pruszkowie!!! 07.11.13, 15:01
        Prosze polećcie mi dobrego fryzjera w Pruszkowie, ale takiego, który naprawdę zna sie na rzeczy, chodzi mi o farbowanie, musiałby naprawić mi to co stworzyły na moich włosach dwie poprzednie fryzjerki, a ciekawie nie jest. Dużo osób na innych forach pisało o jakims Panu Patryku, czy ktoś o nim słyszał, wie cos na jego temat i gdzie konkretnie pracuję?
      • ne-o3 Re: Dobry fryzjer damski w Pruszkowie!!! 21.07.14, 11:08
        Witam,
        chcialam wszystkie Panie przestrzec przed fryjerka Ewa w pruszkowie z salonu Wyspa Piekna.
        Skuszona pozytywnymi opiniami na jej temat poszlam lekko podciac włosya le to co tam przezylam mija sie z jakimkolwiek profesjonalizmem w dziedzinie fryzjerstwa!!!! Po pierwsze fryzjerka nawet nie posadzila mnie na fotel przed myciem i nie zobaczyla jak sie wlosy układaja, nie zapytała co bym chciala zmienic itd. natomiast nastapilo od razu mycie 9 o ile takl to mozna nazwac!!! tak mi szorowala głowe ze o malo co z fotela nie spadłam, ZERO PRZYJEMNOSCI!!!! katorga marzylam zeby to sie skonczylo jak najszybciej!!! potem po cieciu zapytala- suszymy tylko??? tzn suszymy bez modelowania- hello!!!! powiedzialam ze modelujemy na szczotke i pozniej oid razu tego pozałowalam bo modelowanie bylo takze katorga!!! szarpanie wyciaganie dzizus kobieto jesli maszx taka delikatnosc to zmien zawod na rzenika!!! myslalam ze sie zrelaksuje ale niestety marzylam tylko zeby juz to wszystko skonczylo!!!! NIE POLECAM NAPRAWDE WARTO DOLOZYC WIECEJ ALE BYC PRZYJEMNIE OBSLUZONYM!!!!
    • temporalitas Re: Dobry fryzjer damski w Pruszkowie!!! 11.11.13, 22:59
      Czy polecana Pani Kasia, to może Katarzyna Kurzaj z salonu przy Hubala 7 ?
      Ja jeżdżę albo do mistrza Matrackiego do Olsztyna albo do Izy z salonu Berendowicz&Kublin, ale szukam kogoś wytrzepanego w kosmos blisko, w Pruszkowie najchętniej.
      Czytałam o Pani Katarzynie, że jest stylistką fryzur.
      Kto zna z autopsji? Chodzi o krótkie włosy u bardzo wymagającej klientki:)
          • martitka704 Re: Dobry fryzjer damski w Pruszkowie!!! 12.11.13, 13:34
            Pani Kasia Kurzaj mnie nie interesuje, moja koleżanka u niej była i powiedziała, żebym omijała ją szerokim łukiem. Obcięła za krótko włosy, włosy wyszły w zupełnie innym odcieniu niż chciała moja kolezanka, do tego opryskliwa. Zresztą komentarze na innych forach mówią, same za siebie.
            Interesuję mnie ten Pan Patryk, dowiedziałam się,że pracuję w salonie przy Kosynierów, ma ktoś o nim jakieś opinie?
            • anna2426 Re: Dobry fryzjer damski w Pruszkowie!!! 12.11.13, 15:34
              Jeśli chodzi o koloryzację i cięcie polecam p. Marka z salonu Afrodyta na Emancypantek. Kolor dobiera perfekcyjnie, podobnie jak fryzurę i często proponuje nowe rozwiązania. Ale potrafi też powiedzieć, że np w danym kolorze będzie komuś źle. Nie jest fryzjerem przyklaskującym na każde widzi mi się klientki :) Mimo dużego doświadczenia wciąż jeździ na szkolenia. W mojej opinii to same pozytywy. Chodzę do niego od dwóch lat i nie zaryzykowałabym zmiany.
    • Gość: NIEPOKRYT20018 Re: Dobry fryzjer damski w Pruszkowie!!! IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.11.19, 14:33
      omijajcie J&J na prusa
      Zdecydowanie nie polecam . Współwłaścicielka firmy oprócz opowiadania o swoim doświadczeniu żadnymi umiejętnościami przy strzyżeniu męskim się nie wykazuje !!Zatrudniają praktykantki które oprocz zamiatnia podłog do strzyżenia psów tez bym nie zatrudnił ! Sytuację łagodzi współwłaściciel ale jemu tez brakuje polotu. JEDNYM SŁOWEM - OMIJAJCIE TO MIEJSCE NA MAPIE PRUSZKOWA ! ZA 40 zł w tym standardzie można się ostrzyc na bazarku kilkukrotnie !!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka