Dodaj do ulubionych

sprzątanie odpłatne

20.03.06, 14:17
korzystacie?
możecie kogoś polecic?
tak mi się czasem nie chce sprzątać. Wolałabym się zająć dzieckiem - wyjść na
spacer czy coś. Chciałabym raz na tydzień lub dwa wynająć kogoś do sprzątania
i nie drżeć o bezpieczeństwo mieszkania...
Edytor zaawansowany
  • alex_ja 21.03.06, 09:25
    Nie ma to jak posprzątać samemu przynajmniej masz pewność że jest czysto i tak
    jak chcesz

a odpłatnie to wszystko zalezy od liczby pomeszczeń i metrażu a także liczby okien
    ceny w granicach 200-500 za mieszkanie z odkurzaniem myciem podług mebli i do
    tego okło 30-70 zł za okno. Studenci są tańsi.

Czyli bardziej opłaca się samemu raz w tygodniu sprzątnąc porządniej a na
    codzień przlecieć odkurzaczem i ścierką kurzyki.
  • krzysiek80r 21.03.06, 21:47
    Skąd Ty takie ceny bierzesz? Chyba mówisz o ekipach sprzatajacych biurowce w
    Warszawie.
  • alex_ja 22.03.06, 14:01
    to myślisz że ile kosztuje posprzątanie np. 3 pokojowego mieskania tak na full?

Ja nie mówię o tych paniach które twierdza że się znają na sprzątaniu, a potem
    trzeba po mnie poprawiać i jeszcze używają nie takich detergrntów jak trzeba,
    potrafią zniszczyć mebel, bo nie wiedziały że jest zabejcowany i nie można np
    uzywac do niego pronto.
    3 pokojowe mieszkanie porządnie posprzątane razem z myciem okien to 8 godzin
    pracy i to naprawdę zrobione tak że można jeść z podłogi i koszt tego to 4oo zł-
    uważasz że to dużo?

Owszem studenci biorą mniej ale nie ma gwrancji porądnego posprzątania
  • info2006 04.04.06, 13:13
    400 zł za 8 godzin pracy LOL
    gdyby tyle płacili, to pewnie 99% ludzi by chciało tak pracować...
  • pawel_forum 04.04.06, 13:14
    to ja pisałem, niechcący użyłem konta do czego innego...
  • justa78 23.03.06, 14:40
    w tym własnie celu korzystam z usług takiej pani (jestem bardzo zadowolona) -
    młoda dziewczyna z polecenia - porzychodzi raz na 2 tyg - sprzata całą chatę+
    prasuje+zmienia pościel - płacę jej 10 zeta za godzinę (dodatkowo mycie okien,
    czy ciąższe prace, typu mycie glazury),a ja w tym czasie nie stresuję się w
    pracy, że po 17 mogę zacząc ogarniac syf w domu, tylko bawię się z Julasem:).
    Oczywiście, że cena 400 za sprzątnięcie 3 pokojowego mieszkania z umyciem okien
    jest ceną z kosmosu, zupełnie nie adekwatną do pruszkowiskich/nawet
    warszawskich stawek.
    --
    Justyna i Julek
  • deptaczek 24.03.06, 12:48
    Justa
    a moglabys przeslac mi na priva kontakt do tej Pani?
    ja tez uwazam ze 400 zł jest cena z kosmosu, ale 10 a nawet 12 zł za godzine
    moge zaplacic. Zwlaszcza, ze moje mieszkanie wielkie nie jest i sadze ze w 6
    godzin da sie w nism zrobic przeyzwoity porzadek.
    A zeby jesc z podlogi, to wystarczy ja dobrze odkurzyc i dobrze umyc - nie
    trzeba na to wiecej niz godzina ;)
  • justa78 30.03.06, 11:47
    chętnie bym sie nią podzieliła:), ale ona generalnie nie sprząta, dla nas robi
    to w zaszadzie grzecznościwo, bo w domu jej się nudzi:), ale dzisiaj będę z nią
    rozmawiać, więc spytam i jeśli by się zgodziła, to oczywiście wyślę na namiary
    na priva...
    --
    Justyna i Julek
  • deptaczek 31.03.06, 13:44
    dzięki i za dobre chęci
  • justa78 04.04.06, 10:56
    pytałam, ale niestety Wiola narazie nie chce częsciej niż raz na 2 tyg ruszać
    się z domu....skorzystaj moze z Kasi, która wpisała się poniżej...
    --
    Justyna i Julek
  • kasha101 02.04.06, 17:35
    Ja polecam siebie:)
    Młoda, chcąca dorobić dziewczyna, teraz to juz nawet bardzo bardzo potrzebująca
    dorobić, jako że właśnie wczoraj stałam się posiadaczką schroniskowego
    pieska,jest słodka, a tu jednak weterynarz, itp, itd.......Ale nie mogłam inaczej:)
    Codziennie pracuję do 16, weekendy ma wolne i chetnie znalazłabym czas, żeby
    choc pare złotych zasiliło moją portmonetkę.
    Doświadczenie posiadam, dorabiałam w ten sposób kiedy studiowałam, sprzatałam
    m.in. biuro i mieszkania prywatne. Gwarantuje uczciwość, rzetelność i
    solidność.Chętnie się spotkam, pozdrawiam, Kaska.Aha, mieszkam w Pruszkowie przy
    Kościuszki.
  • deptaczek 07.04.06, 13:30
    kasho
    odezwij się - na mojego mejla gazetowego
    napisalam do Ciebie na priva ale pewnie nie korzystasz z poczty gazety.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.