sala weselna Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • czesc
    czy moze mi ktos polecic jakies fajne miejsce na wesele na ok 150 osob w okolicy Pruszkowa ?
    dobrze by bylo jesli rowniez z miejscami noclegowymi i kompleksowa obsluga
    dziekuje bardzo za informacje
  • w Pruszkowie jest chyba kilka takich miejsc, nakbardziej znany jest Dom Weselny
    na Gąsinie który właściwie nie zajmuje się niczym innym.Może tam warto
    spróbować?
    Można też popytać w szkołach i przedszkolach, oni chętnie organizują takie
    imprezy w weekendy.
    --
    "Jedynie prawda jest ciekawa"
    (Józef Mackiewicz)
  • Po piwersze GRATULACJE!!!!!

a co do miejsc ktore moge poleciec:
    Hotel Baron przy trasie katowickiej - spora sala...nizle jedzenie....i mozna
    wyjsc na zewnatrz - bardzo przyjemnie - dibra baza noclegowa.

Hotel Groman przy trasie krakowskiej - w miare dobrze tylko wlascicel wpadl na
    genialny pomysl i podobowal druda sale - wiec dwa wesela w tym samym czasie.

Sala weselna w Strzeniowce - nowa i duza (min 150 osob)tez z fajnym ogrodem,
    ale niestety bez miejsc noclegowych.

Sala weselna w Piorunowie - 3 km za Bloniem - troche daleko ale naprawde warto
    zobaczyc. Piekne otocznie..zadbany ogrod...sala w wiejskim stylu.Miejsca
    noclegowe dla ok 20-25 osob - serdecznie polecam (chociaz i tak pewnie nie ma
    juz tam wolnych miejsc)

Sala weselna w Falentach - spora..w nowobogackim stylu i brak ogrodu

Hotel Hrabski w Falentach - podobno po remoncie i zupelnie fajnie.

jak sie Wam nie spodoba do daj znac - moze jeszcze cos mi sie przypomni, bo
    widzialem chyba wszystki sale w okolicy. Takich z "klimatem" jest niestety nie
    wiele.

pzdr

• Gość: olaola76 IP: *.de.deuba.com 23.10.03, 16:02
    dziekuje za namiary ;-) napewno skorzystam i sie tam rozejrze o tej Strzeniowce tez slyszalam ze jest fajnie i z ogrodem
    a czy Dom Weselny na Gasinie to ten na ul robotniczej ? zaraz .. jeszcze na olowkowej cos jest nowego i to chyba z hotelem?, no nic teraz tylko odwiedzic i
    sprawdzic konkrety.
    pozdr
  • ja również przyłączam się do życzeń. Jeśli chcesz mieć klimat przez duże K a
    masz portfel przez duże P to możesz też zajrzeć do Dworu Polskiego w Pęcicach:-)

--
    "Jedynie prawda jest ciekawa"
    (Józef Mackiewicz)
  • Oooooo tak, to fantastyczne miejsce i slyszalem ze podobno nawet ceny
    zanizyli.... "tylko" 70USD od osoby.
  • Gość: olaola76 IP: *.de.deuba.com 23.10.03, 16:54
    chyba nie mam drobnych ;-))
    cena musi byc rozsadna bo oboje mamy duuuze rodzinki no i te inne wydatki juz mnie zaczyna bolec glowa jak o tym pomysle ;) szkoda ze pomysl na ucieczke po
    kosciele w podroz poslubna nie wchodzi w gre
    ale dziekujemy bardzo za zyczenia ;-)
  • ostatnio widziałem coś na Obrońców Pokoju chyba numer 7, jest duża reklama
    zaraz przy jezdni nie sposób przegapić. jakieś 100m od Kościuszki.
    pzdr.
  • Ja polecam Piorunów - szczególnie w okresie kwiecień - wrzesień, gdy kwitną
    kwiaty. Stylizowany skansen z niesamowitym klimatem, swojskie pyszne jedzenie (
    łącznie z tortem ), super obsługa, ogromny kominek, barek, 2 pokoje do
    dyspozycji nowożeńców + oddzielny nudynek dla gości. Prawdą jest natomiast że
    daleko, oraz te terminy.... Ja zamawiałem ponad 1,5 roku wcześniej, i miałem
    tylko 2 terminy do wyboru :)( maj i wrzesien ).

pozdrawiam i gratuluje :)
  • Witam,
    Widzę, że jesteś specjalistą/tka w temacie. Szukam sali, którą można wynająć
    bez kucharek...tzn sama sale...czy masz moze jakies info na ten temat?

wrobeltamara@aster.pl

bede wdzieczna za pomoc
  • czy ja też mogłabym otrzymać informacje o salach weselnych bez wyżywienia w
    okolicach Warszawy? Będę bardzo wdzięczna. Jak patrze na ceny za osobę w nawet
    średniej kategorii lokalach to nogi sie pode mna uginają.
    Mój adres:
    marti777@gazeta.pl
    Z góry dziękuję,
    Marta
  • Polecam Hotel Hrebski w Falentach oraz Elite w Brwinowie. Bawiłem tam na paru
    imprezach i oba lokale stoją na dobrym poziomie. Na wyższym Hrabski- byłem na
    selwestrze na 350 osób i świetnie sobie tam radzili z obsługą.
  • zanowski napisał:

> Polecam Hotel Hrebski w Falentach oraz Elite w Brwinowie. Bawiłem tam na paru
    > imprezach i oba lokale stoją na dobrym poziomie. Na wyższym Hrabski- byłem na
    > selwestrze na 350 osób i świetnie sobie tam radzili z obsługą.
    W Hrabskim na weselu byłem. Sala wygląda naprawdę świetnie, wejście do hotelu też - dość powiedzieć że przyszli nowożeńcy przełożyli ślub na niedzielę, żeby się na wolny termin w Hrabskim załapać. Natomiast pokoje już niekoniecznie, a sam hotel od tyłu straszy pustakami. No, ale to nie było jako hotel budowane...

--
    Use your imagination ! Or you can borrow mine.
  • czy możesz podac mi jakies dokladniejsze namiary na ta sale w piorunowie, Twój
    opis mnie zainteresował, a o tej sali słyszę pierwszy raz. za jakies www,
    telefon, lub dokładny adres byłabym wdzieczna
    pzdr i z góry dziękuje
  • Ja polecam w Błoniu. Jest dom weselny z prawdziwego zdarzenia. Elegancki a nie
    jak sala gimnastyczna. Dobre jedzonko i super. Znajduje sie na drodze Błonie
    Brwinów. W 2004 r od talerzyka z poprawinami płaciliśmy 160 zł w tym były już
    napoje i super dekoracje na stołach. Lokal jest tak elegancki ze nie ma mowy o
    balonach przynajmniej w części jadalnej. Trzeba jednak rezerwować wcześniej tę
    sale.
  • a mozesz podac telefon?
    ja poki co chyba zarezerwuje w hrabskim, ale chcialabym wiedziec cos jeszcze o
    piorunowie,niestety nigdzie nie moge znalezc zadnych namiarow

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.