Dodaj do ulubionych

biochem - własna nauka

20.06.17, 10:07
Co jeśli dziecko nie dostanie się do tego najlepszego liceum tylko dajmy na to któregoś poniżej 20, gdzie nie koniecznie będzie super biologia czy chemia jak w tych topowych.
Jak wspomagać wiedzę ucznia we własnym zakresie? Z czego się dodatkowo uczyć, aby dobrze być przygotowanym ? Czy możecie polecić książki, może kursy w W-wie ?
Edytor zaawansowany
  • 29.06.17, 14:03
    hmm a na jakiej podstawie Pani twierdzi, że liceum będące na 30 czy 40 miejscu nie jest stanie przygotować do napisania matury bardzo dobrze z tych przedmiotów? Z tego co ja się orientuję to najważniejsze jest zaangażowanie ucznia :)
  • 30.06.17, 15:51
    Właśnie dlatego poszukuje dobrych materiałów by wspomóc zaangażowanie ucznia. Nauczyciele różni i różniaści a mam opinie od uczniów ze szkoły
  • 01.07.17, 07:21
    Słyszałam ze kurs Sikory dobrze przygotowuje biol chem . Syn chodził na kurs ale z fizyki do edukaris w zamoyskim mają wynajmowane sale i moge szczerze to polecić, ale wiem tylko o fizyce.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.