Dodaj do ulubionych

rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

13.03.19, 16:48
Witam, chodzi mi o elektroniczną rekrutację. Czy ktoś się orientuje jak to wygląda. Wiem że w tym systemie mogę wybrać 3 szkoły. Rozumiem, że jeśli dziecko dostanie się do pierwszej to w drugiej w ogóle nie jest brane pod uwagę? Czy jest możliwość zmiany szkoły pierwszego wyboru - jeśli zmienię zdanie - jeśli tak to do jakiego momentu? Czy w tych szkołach widzą, że zostały one przeze mnie wybrane? Jeśli tak czy widzą która w kolejności jest to szkoła np. że 3 wyboru?
Edytor zaawansowany
  • kurt.wallander 14.03.19, 12:50
    W harmonogramie rekrutacji jest opisane. Ja mam harmonogram dla Warszawy (ale chyba wszędzie terminy sie pokrywają) i piszą tu, że zmian w wyborze szkół dokonywac mozna mdzy 17.06 a 19.06. O ile się orientuję, to można zmienić wtedy kolejnośc uprzednio wybranych szkół, a nie zmienić szkoły.
  • lena2222 14.03.19, 15:49
    Jestem ze śląska. Nie ma tu nic na temat zmian nawet w kolejności szkół.
  • agamamaoli 19.03.19, 15:31
    W tym roku można wybrać wszystkie szkoły i wszystkie profile
  • lena2222 19.03.19, 22:21
    Na śląsku też?
  • kurt.wallander 20.03.19, 00:07
    lena2222 napisał(a):

> Na śląsku też?

Nie, ludzie zapominają, że są różnice między regionami. Czy na Śląsku sa dni otwarte w liceach? W Warszawie razem z ulotkami o danej szkole, rozdaja też informacje ogólne i harmonogram rekrutacji. Może w Pani regionie też tak jest?
  • lena2222 20.03.19, 07:45
    Harmonogram znam, ale nie ma tam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, ani w informacjach ogólnych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.