Dodaj do ulubionych

Jezioranski, Władyslaw, Hoffmanowa czy inne?

03.05.19, 22:30
Stoję przed dylematem wyboru liceum (po gimnazjum). Syn waha się pomiędzy szkolami powyżej, bierze pod uwagę też Witkacego. Pasuje nam Władysław, ale boję się opinii/plotek (?) o depresji wśród uczniów. Czy są osoby, które cokowiek wiedą na ten temat i pomogą w rozwianiu wątpliwości? Syn chce uczyć się przedmiotów rozszerzonych jak WOS, historia i koniecznie matematyka (nie j.polski jak w typowych hum), czyli narazie klasa społeczna z możliwością (w razie czego) przejścia na ścisle.
Edytor zaawansowany
 • arwena_11 24.05.19, 23:09
  Władysław - plotki jak najbardziej uzasadnione. Wszystkie znane mi dzieciaki, które tam do gimnazjum chodzą ( też olimpijczycy ) - tego LO nie wybierają.
  Jeziorański ma opinię legii cudzoziemskiej - panuje zamordyzm i zasada nauczyciel ma zawsze racje a jak nie ma to patrz punkt pierwszy. Jest dobrą szkołą, ale nie dla dzieciaków mających własne zdanie, zwłaszcza inne niż zdanie nauczyciela ( kilka lat temu jeden z uczniów wytoczył szkole proces )
  Z Hoffmanowej córki koleżanka zadowolona.
 • kowalczyk 09.06.19, 18:24
  Chodziłam do gimnazjum Władysław IV i nie idę tam do liceum, ale nie dlatego, że nie cierpię tej szkoły, ale ponieważ profile mi nie pasują. Z osób z mojej klasy 10/24 dały ją na pierwszy wybór. Matma ma bardzo dobry poziom, historia tez super. Hoffmanowej bym odradzała, ale to ze względu na to, że jest ona nastawiona głównie na biolchemy.
 • jomagie 09.06.19, 23:11
  Dziękuję za opinię, syn akurat chce się uczyć historii wosu i matmy, więc klasa społeczna jsk najbardziej.
 • arwena_11 10.06.19, 08:46
  Dobrą taką klasę ma Frycz.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka