Dodaj do ulubionych

widmo 4 klasy

05.06.03, 14:03
Czy czujecie już widmo 4 klasy (mam na myśli trzecioklasistów)?
--
Forum Liceum
Obserwuj wątek
    • pstosia Re: widmo 4 klasy 05.06.03, 14:33
      tak... dzis sie dowiedzialam, ze spr z geometrii analitycznej na plaszczyznie
      bedziemy mieli w przyszlym roku...
      --
      jeżeli ktoś komuś coś, ewentualnie nikt nikomu nic, to przypuszczalnie wobec
      tego i tak nic z tego
      • deithwen777 Re: widmo 4 klasy 05.06.03, 17:08
        czujemy ja przynajmniej czuje. Juz chodzilem na kus przygotowawczy na prawo na
        Uniwesytet Jagiellonski po to by miec wiecej czasu na nauke w 4 klasie. Oprocz
        tego dostalem juz z polskiego spis lektur na nastepny rok :( Strasznie tego
        duzo ehh chyba tego nie przezyje :(
        --
        Mors certa hora incerta.
      • eressea Re: widmo 4 klasy 08.06.03, 22:16
        Nie wiem jak przeżyje tą 4 klasę :( Będzie ogrom nauki. Jejku, to będzie rok
        matematyki i fizyki, mam nadzieję ze moje szare komórki się nie przegrzeją ;)
    • cyntia3 bylo cudownie!!!!!!!! 09.06.03, 09:26
      co prawda nie jestem z 3 klasy, wlasciwie mature mam juz za soba - teraz
      odliczam dni do wstepnych, ale...
      klasa maturalna byla NAJCUDOWNIEJSZYM rokiem nauki w moim licuem, bawilam sie
      jak jeszcze nigdy, byc moze czesciowo dzieki swiadomosci, ze powoli zblizam sie
      do konca i to ostatnie chwile w tej szkole (trzeba je bylo wykorzystac :P), a
      byc moze dzieki atmosferze, ktora nas, maturzystow otaczala za sprawa...
      nauczycieli - dopiero teraz okazalo sie, ze potrafia byc cudownymi partnerami,
      jesli tylko im sie na to pozwoli :P, ze wlasciwie to wcale nie sa dretwi i
      mozna z nimi spokojnie pogadac, nawet przy browarze - zaczeli nas traktowac jak
      doroslych ludzi, towarzyszy w pracy :P
      4 klase bede wspominac jeszcze dlugo - z usmiechem i lezka w oku ;)
      gdybym mogla, wrocilabym do marca tego roku i pozostala tam juz na zawsze :)
      a matura... teraz bedziecie sie ironicznie smiali, ale to na prawde tylko duzy
      sprawdzian, nerwy i cala otoczka paniki sa nie potrzebne... mity o zakuwaniu
      przez cale miesiace to tylko legedy ;) (do polskiego uczylam sie 2 tygodnie i
      bez problemu zdalam na 5, kazdy, kto choc troche orientuje sie w swiecie,
      literaturze i ogolnych podstawach nauki zda bez problemu;))
      pozdr, zycze powodzenia i cudownego roku!!!!!!!!!!!!!!
          • cyntia3 grunt to usmiech ;) 13.06.03, 17:55
            obojetnie jak bedzie przede wszystkim nie bojcie sie (a w kazdym razie nie juz
            dzisiaj ;)), wiecie co? ja przez 4 lata prowadzilam z moim polonista wojne ;)
            na prawde bylo koszmarnie(choc w ostatnim roku patrzylam juz na to z innego
            punktu widzenia: jak na lokalna, szkolna atrakcje ;)), jakkolwiek bym sie nie
            przybotowywala zawsze bylo zle, wiec juz w 2 klasie olalam goscia i nie robilam
            nic ;) tyle, ze wyciagalm na koncu roku na 4 (a konto maturki ;)) i po dwoch
            tygodniach nauki pisemna zdalam na 5 :) do angielskiego uczylam sie rowno 15
            godzin, dostalam 6...
            teraz wydaje mi sie, ze grunt to nie spanikowac i byc pewnym siebie - usmiech
            na usta i nawet jak nie wiesz to i tak udawaj, ze wiesz swietnie :P
            najlepiej posmiac sie z komisja i ja wyluzowac ;) to byla moja strategia na
            angielskim, w rezultacie wychodzac zalowalam, ze to juz :P
            wierze, ze wasi nauczyciele, tez okaza ludzkie oblicza :)
            pozdr
      • dalila84 Re: widmo 4 klasy 02.07.03, 17:41
        Ludzie ja w zeszłym roku nie wyobrażałam sobie tej klasy..tj.maturalnej.I
        rzeczywiście na początku to człowiek wpada w jakąs panikę że to już TA klasa,że
        tyle nauki ale spoko dacie radę wszystko jest dla ludzi!!!Absolutnie ZGADZAM
        się z opiniami,że nauczyciele dają luz (choć dla mnie było to trudne w
        niektórych przypadkach do wyobrażenia)bo wiedzą co was czeka i nie chcą was
        usadzać!!!!Rada moja pracujcie od początku na spokojnie to nie będzie schizów
        przed maturą,u mnie osoby,które miały w planie przez TydziEń opanoawać np
        polski oblewały!!!!!ZGADZAM się że wbrew maturze jest to najmilej wspominany
        rok-klasa się integruje,czeka was STUDNIÓWKA wspólne stresy i radości:D także
        nie taki diabeł staszny..!! 3majcie się przyszli abiturienci!!!!!!!1
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka