Dodaj do ulubionych

olej konopny z CBD a cukrzyca

11.03.16, 20:00
Witam
Jestem mamą 6-latka który od 2 lat choruje na cukrzycę typu 1, chciałabym spróbować leczenia olejem konopnym - mam do Was pytanie czy znacie kogoś stosującego olej w leczeniu cukrzycy? Niestety w internecie żadnych opinii nie znalazłam. Wiem że doświadczenia z zastosowaniem oleju konopnego (ale tego z zawartością CBD i CBDa) na myszach były z pozytywnym skutkiem. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • majenkir 11.03.16, 22:08
    Myszy leczono juz roznymi metodami z pozytywnym skutkiem, ale ludzie to nie myszy niestety.
    Nie zawracaj sobie glowy jakims olejem.

--
    [img]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/7/re/qd/3acg/EyS38bArbyduwnye7X.jpg[/img]
    [url=http://tinyurl.com/mljuyxb]Coco i Bruno[/url]
  • michal_s9 16.11.16, 10:18
    Działa, ja korzystam z oleju zakupionego na olejki-cbd.pl. Efekt? O wiele mniej leków!!!!
  • krisk.2 22.11.16, 22:26
    Olej z wiesiłka 20ml dziennie
    Cynk 5 dni po 50 mg dziennie /przyswaja się tylko 50% dawki wiec odpowiednio więcej/ i 2 dni miedz 8 mg /też 50% się przyswaja/
    Po tych zabiegach zmniejsza się neuropatia obwodowa i stabilizuje się cukier

Do tego dieta... be chemii ..
    Chleb upieczony samemu jajek od rolnika kiełbasy wyrzucić .. kupić mięso upiec i kroić na kanapki
    masło, oleje tłoczone na zimno
    dużo soku jabłkowego na wątrobę
    i wszystko będzie idealnie funkcjonowało
    Pozdrawiam
  • kacpelina 04.03.17, 19:25
    Witam moj syn 10 lat tez ma cukrzyce typ 1 od roku. Polecam gorzki melon ayurweda ziola. Dzieki niemu zmniejszylam dawke insuliny o polowe. polecam homeopatie. Pomoze napewno. A olej cbd to moj kolejny produkt na liscie. Ja dodaje gorzki melon do smothie bo naprawde jest gorzki. Ok 1 lyzeczke do herbaty. Poczytaj tez o gymnema sylvestre. wszystkie produkty naturalne nie zaszkodza Pozdrawiam
  • majenkir 04.03.17, 21:37
    kacpelina napisał(a):
    Dzieki niemu zmniejszylam dawke insuliny o polowe. polecam homeopatie

Twoj syn jest w remisji, dlatego potrzebuje mniej insuliny, ale to nie bedzie trwac wiecznie. Z olejem czy bez ;)

--
  • kacpelina 21.09.17, 19:16
    Nie mysle o zadnej Remisji czy Okresie Miodowym Ja wiem ze jest dobrze i bedzie tak zawsze.
  • odnatury 05.03.17, 12:17
    Polecam Biovitalium Diabetonin - jako wzbogacenie diety w składniki wspomagające procesy przemiany węglowodanów. Unikalna kompozycja witamin, minerałów, ekstraktów roślinnych do stosowania w zaburzeniach przemiany materii związanych z podniesionym poziomem cukru we krwi.
    od-natury.pl/biovitalium-diabetonin-60-tabl

Pozdrawiam
    Od Natury
  • kacpelina 05.03.17, 17:30
    A dla dzieci Czy mozna podawac? Moj syn ma 10 lat. Czytalam ze ten produkt tylko dla doroslych.
  • gregor-pl 12.05.17, 12:13
    witaj, z mojego rodzinnego doświadczenia mogę śmiało polecić Ci znakomity olejek CBD, wyprodukowany w Czechach i dystrybuowany przez firmę czeską również na teren naszego kraju www.bjococo.cz
    Znajoma ostatnio kupiła dla swojego męża, który choruje na stwardnienie rozsiane i zauważyła znaczącą poprawę w zachowaniu i samopoczuciu. Myślę, że powinnaś spróbować, napewno to nie zaszkodzi ponieważ tamto CBD nie zawiera substancji psychoaktywnej THC. Pozdrawiam Grzegorz
  • fraglesik28 27.08.17, 13:12
    ja natomiast polecam olejki CBD firmy Cibaderm, można je kupić na hempmeds.pl - jakiś polski dystrybutor, ale super są te kosmetyki, a co najważniejsze skuteczne. Moja córka też choruje na cukrzycę i objawy jakby są mniejsze
  • asiorekpe 23.01.18, 14:29
    Moim zdaniem oleje konopne są bardzo pomocne nie tylko jeśli chodzi o cukrzycę, ale pomaga nawet w wielu innych chorobach to już dawno powinno być legalne sama zamawiam ze sklepu konopieizdrowie.pl tego typu olejki cbd raz na jakis czas i stosuje profilaktycznie by pozostac jak najdluzej zdrową ;)
  • celina63 11.02.18, 17:34
    W cukrzycy najlepiej działa l-arginina, ponieważ wytwarza w organiźmie tlenek azotu. Polecam przeczytać ten artykuł pt:Nigdy więcej chorób serca" synergypoland.pl/fakty-na-temat-l-argininy-i-jej-roli-w-produkcji-tlenku-azotu/
  • majenkir 15.02.18, 03:36
    nastepny spamer..... :/

--
  • paragram2115 31.03.18, 23:24
    Jeśli chciałby ktoś z Was znaleźć na prawdę olejki dobrej jakości polecam serdecznie firmę Vital Hemp. Jestem żywym dowodem na ich pozytywne działanie, częste problemy trawienne, problemy z trawieniem. We wszelkich stanach bólowych olej 5% sprawdza się w moim przypadku rewelacyjnie.
  • doctor-hemp 14.04.18, 20:31
    Ja robię sam swój olej CBD ,uprawiam legalnie konopie Sativa Tygra . Mój olej ma 23%. Jak ktoś zainteresowany proszę o sms. +49 160 98004871
  • pulsmed2018 09.11.18, 15:05
    Klinika Transplantacji Tkanki Tłuszczowej i Komórek Macierzystych - Klinika Transplantacji Tkanki Tłuszczowej i Komórek Macierzystych
    pulsmed.com.pl/klinika-transplantacji.html
  • pulsmed2018 09.11.18, 15:08
    Szpital Pulsmed w ramach Kliniki Transplantacji Tkanki Tłuszczowej i Komórek Macierzystych (ADSC), prowadzi badania oraz wykorzystuje komórki macierzyste pozyskane z tkanki tłuszczowej w leczeniu wielu schorzeń zwyrodnieniowych oraz medycynie naprawczej i regeneracyjnej między innymi w leczeniu niegojących się ran i owrzodzeń żylakowych lub niedokrwiennych w przebiegu miażdżycy i cukrzycy (tzw. stopa cukrzycowa)
    pulsmed.com.pl/klinika-transplantacji.html
  • ilonka9 20.11.18, 14:55
    Sama się zmagam z cukrzycą i stosuje olej konopny CBD o którym piszesz i z czasem zobaczyłam dużą poprawę, nawet lekarz mój był zdziwiony. Najlepiej takie rzeczy kupować ze sprawdzonych źródeł co się specjalizują w konopiach, osobiście polecam zakup tutaj konopteka.pl/kategoria/oleje-cbd .

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.