Dodaj do ulubionych

poziom cukru na odwrot

05.12.17, 19:30
dlaczego zaczelam sobie mierzyć cukier? poniewaz w ostatnim czasie zaraz po zjedzeniu sniadania moj dzien sie zamyka, a raczej ja zamykam oczy, poniewaz nie jestem w stanie utrzymać otwartych powiek. czuje mega zmeczenie i sennosc, poddraznienie, bełgotanie, mega pragnienie, rozmazany obraz.. co jem? nie duzo. na sniadanie bulka z ziarnami do rego dwie parowki cienkie z serem z jbb.
najczęściej przed tymi objawami pojawia sie dziwny 'ciepły', przymulony ucisk gdzies w czubku, czy z przodu glowy. pokaze Wam moje przykładowe pomiary z przedwczoraj i dzis..

3 grudnia:
na czczo zaraz po przebudzeniu 76
min zaraz po zjedzeniu śniadania (a tak z ciekawosci) 104
2 godziny po posilku 90
5 grudnia - dzis:
na czczo 81
2 godziny po jedzeniu 85
minęło 5 min. zjadlam 2 kostki czekolady i zmierzylam cukier. wynik - 82
10 min minelo. zjadlam kolejne 2-3 kostki, wynij 114
minelo 5 min.sprawdzilam ponownie - 95
Edytor zaawansowany
  • borro.cassette 05.12.17, 20:12
    jak wstane to jest wszystko ok, a nagle jak zjem to sniadanie to czuje jakby jakies uderzenie cieple w glowie i automatycznie wychodzi ze mnie cala energia. nie mam sily mowic i moje powieki sa mega ciezkie. zawroty pomieszane z omotaniem.
    kawy nidgdy nie pije przed sniadaniem bo wtedy bym nie miala juz sily na przygotowanie posilku. pewnie bym usnela. bywa i tak...
  • borro.cassette 06.12.17, 13:40
    .....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.