Dodaj do ulubionych

czy on mnie podrywa? proszę pomóżcie...

11.11.15, 12:23
Pracuje w cukierni, spodobal mi się stal klient, starszy o parę lat, za każdym razem jak go obsługuje , pogada ze mną, jak mu wydaje resztę dotyka mojej dłoni tak oscentacyjnie, usmiecha się, kiedyś mi owoce przyniósł z tekstem"prosze dla pani , żeby pani smutno nie było"smiech.gif ... ostatnio otworzyłam mu sklep jak już było nieczynne, wpuściłam go uśmiechał się patrzył mi w oczy zlapal za rękę i przytrzymał aż mnie prąd przeszedł...... wczoraj przyniósł mi parasol z tekstem"przyda się pani bo jesień już i pogoda taka" pogadał ze mną... uśmiechał się... sama już nie wiem może ja sobie wyobrażam Bóg wie co a on tak może do każdej...
Edytor zaawansowany
  • 11.11.15, 12:39
    Nikt nie pomoże... nie chce się też wygłupić do tego faceta więc jestem tylko też miła
  • 12.04.16, 10:27
    a co szkodzi spróbować, w końcu to tylko niewinne zaloty...

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.