Dodaj do ulubionych

Szyga na prezydenta!

20.10.03, 08:11
Wreszcie klan Szygów dopiął swego. Umarł król-niech żyje Szyga!
Obserwuj wątek
    • Gość: szpieg Re: Szyga na prezydenta! IP: 217.153.84.* 20.10.03, 12:36
      Heh.. to chyba nie jest takie proste... ale o ile nowe wybory będą, to nie
      sądzę, żeby Szyga nie startował... ciekawe kto jeszcze stanie w szranki? Może
      pojawi się jakaś nowa postać w siemianowickiej polityce? Przydałby się jakiś
      powiew świeżości, bo Szyga również w tym wszystkim siedzi po samą szyję!

P.S. A tymczasem Szyga został przewodniczącym Związku Górnośląskiego. Cóż...
      coraz wygodniej się osadza w polityce...
    • Gość: jazzz Re: Szyga na prezydenta! IP: *.mmj.pl / 192.168.1.* 22.10.03, 16:28
      Dziwne posty...
      Przeciez ludzie zdecydują, jakby co...
      Kto przesądza, ze Szyga dopiął swego? Wybory, jakby co, pokażą...
      A swoją drogą - kto zabrania komukolwiek dbać o swoja karierę? Takie to dziwne
      czasy - każdy ma prawo. Chcesz do czegos człowieku dojść? Staraj się, nikt Ci
      nie broni! Czy to w pracy, czy w szkole, czy tez w polityce. Pokaz żeś nie
      gorszy!
      A własciwie powinienem napisać: żeś nie gorsza! :-) Mata Hari... He, he...
      • kulaszpiegula Re: Szyga na prezydenta! 23.10.03, 10:55
        A w którym z moich postów wyczytałeś(aś) jakąkolwiek negację drogi, którą
        wybrał Szyga? Robi to w co go pociaga... OK. A o mnie się nie martw, pokazuję,
        pokazuję... tylko na trochę innym polu.
        • Gość: jazzz Re: Szyga na prezydenta! IP: *.mmj.pl / 192.168.1.* 23.10.03, 20:29
          kulaszpiegula napisał(a):

> A w którym z moich postów wyczytałeś(aś) jakąkolwiek negację drogi, którą
          > wybrał Szyga? Robi to w co go pociaga... OK. A o mnie się nie martw,
          pokazuję,
          > pokazuję... tylko na trochę innym polu.

A czy ja napisałem (łam) że negujesz drogę obraną przez Szygę? Nie przypominam
          sobie. Powtarzamm - wybory pokarzą (jeżeli się takowe odbędą w najbliższym
          czasie). Wiem, że demokracja jest niedoskonałym systemem, Ba! mało
          powiedziane "niedoskonały"... Lecz jak na razie nikt nic lepszego nie wymyślił.
          Wiekszością głosów demokratycznie nam panuje Z.P. Szandar, demokratycznie
          powinien wylecieć za przekręty... A czy demokratycznie Szyga go zastąpi? Czas
          pokaże... i wybór mieszkańców.
          I życzę Ci wszystkiego najlepszego i samych sukcesów na Twoim "trochę innym"
          polu ;)
            • Gość: jazzz Re: Szyga na prezydenta! IP: 80.51.254.* 28.10.03, 17:28
              A co ma piernik do wiatraka? Wybory do sejmu daleko przed nami. Kto będzie
              starał się zostać posłem - czas pokaże. Może Szyga znów spróbuje? Z tego co
              wiem niewiele głosów mu brakowało. Jak na kogos kto startuje po raz pierwszy -
              duży sukces. I to są fakty. Czy się to komus podoba czy nie. Jeżeli komuś Szyga
              nie odpowiada to nic prostrzego jak zagłosować na innego kandydata. Jeżeli
              Szyga jest kombinatorem i robiącym karierę po trupach to nic prostrzego jak
              zagłosować na kogoś innego, kogoś bardziej godnego zaufania. A mieszkańcy
              naszego miasta (ciągle w to wierzę) nie są w ciemię bici. Widzą. Pamiętają. Im
              Łatwo podpaść będąc na świeczniku. Myślę, że Szydze wygodniej niż na stołku
              wiceprezydenta lub może nawet prezydenta byłoby być w opozycji i punktować
              rządzących. Tak łatwiej zdobywa się popularność, a co za tym idzie zwolenników,
              co z kolei przekłada się na głosy. Czas pokaże.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka