Dodaj do ulubionych

Czy zna ktoś tani nocleg w Warszawie?

27.06.11, 11:29
Witam wszystkich
01.08.2011 mamy operacje w IMiD w Warszawie będziemy tam siedem dni wiec poszukuję taniego noclegu czy zna ktos? A moze juz tam nocował i może coś doradzić...
Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • beatricze81 28.06.11, 17:13
    WITAM..JA MAM TERMIN NA 14 LIPIEC I ZAŁATWIŁAM TANI NOCLEG W DOMU RODZICA...PIERWSZA OSOBA 18ZŁ A KAZDA NASTĘPNA PO 30ZŁ PODAJE NR22 6580053...A JA MAM PYTANIE CZY MIELISCIE OD POCZĄTKU TAKI TERMIN...BO MY MAMY DZWONIC 8.08 , ZEBY POTWIERDZIĆ I BOJE SIE ZE PRZESUNĄ:-( POZDRAWIAM BEATA
  • rzepka11111 28.06.11, 21:19
    Nam przesunęli termin o jeden dzień dalej.
  • prewart 28.06.11, 18:01
    Witam
    mam niedrogie mieszkanie , W-wa ul. Dywizjonu 303, ale niestety 1 .08 będzie zajęte.
    Może termin operacji zostanie przesunięty, to zapraszam. prewart@gazeta.pl
  • ib.ag 28.06.11, 21:07
    Na Karolkowej jest hostel, koleżanka kwaterowała tam kiedyś swoich gości ślubnych, więc na pewno nie jest to tylko dla młodzieży. Z Karolkowej to już tylko rzut beretem na Kasprzaka.
    www.hostelkarolkowa.pl/index.php
  • rzepka11111 28.06.11, 21:18
    Aż dziwie się że szpital nie wpadł jeszcze na pomysł udostępnienia jakiś pomieszczeń na hotel dla rodziców. W trakcie operacji naszego synka przespacerowaliśmy się w pobliżu szpitala i jedyne co znaleźliśmy to spory kawałek na piechotę hotel za 130 zł za dobę. Mąż był ze mną przy dziecku dosyć długo i wieczorem poprostu szedł spać do auta. A było to pod koniec października i nie był jedynym który tak zrobił. Aż wstyd żeby koło szpitala i to W Warszawie nie było nic w dobrej cenie gdzie ludzie się z dziećmi zjeżdżaja z całej Polski. A nie znając Warszawy ciężko jest dostać sie do jakiegoś hotelu mimo że to nie daleko.
  • beatricze81 28.06.11, 21:53
    Ja chciałam zapytac czy mogę poprosić o jakiś mailowy kontakt...bo czeka nas operacja dzieciatka juz niedługo i po prostu chciała bym wiecej się dowiedzieć bo nie ukrywam, ze już świruje:-( a telefon do domu rodzica dostałam od portiera z imid to podobno 10min od imid...dostałam dwa numery, jeszcze do jakieś fundacji ale tam 40zł od osoby i 25min od imid...ja juz mam zarezerwowany pokój 3osobowy- 78zł za dobę
  • nataliadybko 28.06.11, 22:20
    beatricze81 a kiedy macie ten termin?
  • beatricze81 29.06.11, 13:22
    Witam...mamy 8 lipca dzwonic zeby potwierdzic 14 lipiec termin operacji...mała ma czesciowy rozszczep podniebienia
  • 79jofi 30.06.11, 11:57
    chętnie odpowiem Ci na wszelkie pytania , moja córcia też miała częściowy rozszczep i jeszcze inne wady . mój adres gg 6964616, napisz swój adres mailowy
    pozdrawiam
  • beatricze81 30.06.11, 13:46
    moze to troche głupie ale nie mam gg:-( mój mail to beata.marcalik@onet.pl bede wdzieczna za kontakt na maila:-) dziekuje za odpowiedz
  • 79jofi 02.07.11, 12:56
    Przepraszam , ale nie zapisałam Pani nr gg i omyłowo mi się skasował. Proszę jeszcze raz o kontakt na mój nr 6964616.
  • mamalukasz3 08.08.11, 23:34
    zgadzam sie szpital powinien mieć cos do spania dla rodziców
  • kamilica24 11.07.11, 21:02
    Witam, my w czasie operacji synka zatrzymywaliśmy się sióstr zakonnych, 10 minut od Instytutu, warunki idealne , zapłata: ile łaska. Polecam. Podaję nr telefonu: 226662003. Trzeba zadzwonić wcześniej i zarezerwować sobie miejsce. Pozdrawiam.
  • agniery2 13.07.11, 16:05
    we trójkę rok temu zatrzymaliśmy sie u sióstr. jeden pokój i maleńka łazienka. byliśmy tydzień z półrocznym dzieckiem, uważam że jak z maleństwem to warto- jeśli chodzi o klimat to super życzliwość, wiecznie uśmiech troska, polecam!!!
    ale jak byliśmy na drugiej operacji już z ponad 2 latkiem to byłoby u sióstr stanowczo za mało miejsca gdyż potrzebowała dużo ruchu jakiś zmian niekiedy ciszy i wtedy mieliśmy 2 pokojowe plus łazienka i kuchnia mieszkanie nowe! rewelacja, czyściutko.byliśmy tydzień więc potrzebowaliśmy miejsca sporo aby mogło dziecko spać samo w ciszy , miejsce na zabawe, balkonik,poprostu więcej luzu a nie ciasnota w jednym małym pokoiku. a jak wiadomo po operacji dziecko potrzebuje zwrócenia uwagi na co inne a nie na ból.siedzieliśmy sporo na balkonie latało mnóstwo samolotów, pociągów tranwaji a to dużo zwracało uwagę, szybciej zapominała o wszystkim.plac zabaw, dużo uliczek na spacery a to wszystko ogrodzone dziecko mogło samo biegać bawić się (nie przejmująć się że jakiś samochód nadjedzie). tak szczerze bardzo polecam! osiedle i parking strzeżone bezpiecznie, blisko do tesco 10 minut jeśli to kogoś interesuje to byliśmy na Dywizjonów 303.mieszkanie wynajmuje sekretarka z prywatnej kliniki Babicach Nowych,ok 5-10min drogi do kliniki prywatnej, kosztowało nas to 100 za dobę nie ważne ile osób,może troszkę kosztowało ale nie żałujemy nic! warto jeśli macie być tak jak my tydzień( długo) dla takiego komfortu.a ze słyszenia wiem że takie mieszkania są dużo droższe. oczywiście to jest moja ocena nikogo do niczego nie zmuszam.
    myślę że może komuś pomogłam w ocenie sytuacji. pozdrawiam
  • prewart 14.07.11, 17:07
    Dziekuje za miłe slowa, ale kontakt w sprawie najmu tego mieszkania to tel 512 275 130 lub mail : prewart@gazeta.pl, nie przez sekretarkę w Babicach
    Pozdrawiam
  • agniery2 15.07.11, 13:13
    Pisałam cała prawdę, jak jest . A kontakt dostałam na sekretarkę w Babicach i dlatego ja też tak napisałam, nie miałam numeru bezpośrednio. pozdrawiam!
  • szukajsnu 01.12.15, 13:20
    Witam, polecam noclegi w okolicach Instytutu Matki i Dziecka na serwisie www.szukajsnu.pl Poniżej link do mieszkań i apartamentów zlokalizowanych najbliżej Instytutu na Kasprzaka:

www.szukajsnu.pl/noclegi/warszawa/imid--instytut-matki-i-dziecka

Pozdrawiam
    Andrzej
  • ilona.b81 15.09.16, 19:42
    Witam,
    Czeka Nas min miesięczny pobyt w Warszawie w związku z operacją Naszego nienarodzonego dziecka. Będę wdzięczna za wskazanie taniego noclegu w bliskim sąsiedztwie Instytutu Matki i Dziecka w warszawie. Mój mail ilona.b81@wp.pl
  • elsi1916 06.03.17, 20:54
    Zapraszamy na tanie noclegi w zacisznym i spokojnym Rozalinie niedaleko Warszawy.
    Oferujemy nowo otwarte, komfortowe pokoje 4, 5-osobowe, w sumie 18 miejsc noclegowych.
    W pokojach znajdują się:
    jednoosobowe łóżka,
    stół i krzesła,
    szafki nocne,
    łazienki z natryskami,
    TV LED,
    internet Wi-Fi,
    balkon,
    szafa.
    Do dyspozycji gości:
    bezpłatny dostęp do internetu Wi-Fi,
    dwa aneksy kuchenne ogólnodostępne, wyposażone w sprzęt AGD (lodówki, mikrofalówki, czajniki, kuchenka gazowa) oraz przybory kuchenn,
    bezpłatny parking,
    boisko do siatkówki,
    boisko do piłki nożnej.
    Obiekt nasz jest położony pośród rozległych pól i łąk – idealne miejsce dla osób ceniących spokój i ciszę oraz miłośników wycieczek pieszych i rowerowych.
    W okolicy:
    Warsaw Expo Nadarzyn 7 km,
    Międzynarodowego Centrum Słuchu i Mowy w Kajetanach 7 km,
    Centrum Mody Nadarzyn 7 km,
    Maximus Nadarzyn 7 km,
    Centrum Chińskie w Wólce Kosowskiej 12 km,
    Warszawa – łatwy dojazd trasą S8 (ok. 30 minut),
    Pruszków 15 km,
    Nadarzyn 6 km,
    Grodzisk Mazowiecki 10 km,
    Mszczonów 17 km,
    Janki 17 km.
    W pobliżu: sklep spożywczy, stacja paliw, przystanek autobusowy, opieka medyczna.
    Obiekt przeznaczony jest dla firm, osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

noclegi-przystan.pl/oferta/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.