Dodaj do ulubionych

niepokoje sie

19.05.07, 14:27
niepokoje sie ze mojej oli nie pokaze sie jedna gorna jedynka.Jedna jest ale
yak jakby zatrzymala sie i w polowie stoi z kolei drugiej w ogole nie widac a
przebija sie dwojka przeciez to nie ta kolejnosc.Zaznaczam ze OLa miala tylko
rozszczep wargi wiec czy moze tak byc ze nie bedzie jednej jedynki moze
panikuje?
Obserwuj wątek
    • agnieszka.rzeznik Re: niepokoje sie 19.05.07, 22:03
      U moich dzieci a mam ich trójeczkę w żadnym przypadku zęby nie wychodziły w
      "planowanej" kolejności, bez względu czy to dziecko rozszczepowe czy nie, cóż
      nie ma reguły. U Patryka, lewego pełnego rozszczepowca dolna lewa dwójka wyszła
      długo po tym jak wyszły wszystkie jedynki, prawe dwójki i wszystkie czwórki,
      teraz po dłuugiej przerwie wychodzą razem wszystkie trójki i dwójka w szczelinie
      rozszczepu. Całe szczęście, że wychodzą nieomal bezboleśnie, tylko ślinotok ma
      ogromny, że śliniki zmieniamy jeden za drugim. Ptryk ma prawie 1,5 roku. U
      starszych dziewczynek do 10 mies. nie wyszedł żaden ząb, potem wychodziły po
      kolei od prawej dwójki do lewej na dole, potem też hurtem na górze, potem jakos
      na przemian i zupełnie losowo pozostałe zęby. Kiedy wyszły piątki, też nie
      zauważyłam, ale z piątkami to jeszcze daleka przyszłość. Myślę, że nie ma reguły
      i nie musisz się martwić
    • kasia.be1 Re: niepokoje sie 19.05.07, 22:04
      mamooli14, mielismy dokladnie taka sama sytuacje: byly juz dwie jedynki na
      dole, jedna jedynka na gorze, potem wyszla dwojka na gorze i ostatnio pokazla
      sie jednak ta druga gorna jedynka. Mysle, ze nie ma powodu do niepokoju,
      kolejnosc wyrzynania sie zebow jest rozna. Jesli u Was byla tylko warga to
      wszystkie zabki powinnny byc, wczesniej czy pozniej...
      pozdrawiam i zycze cierpliwosci

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka