• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Gdzie operować rozszczep podniebienia miekkiego?

• 11.06.08, 14:48
    Mój brat ma córcię z rozszczepem podniebienia miękkiego. Mówi że w Lublinie tego nie operują? Czy to prawda, on nie ma netu i chciałabym mu pomóc w tej kwestii.
    Bardzo Was proszę podpowiedzcie mi gdzie w Polsce robią taka operację. Dodam że rozszczep nie jest w dużym stopniu.

Pozdrawiam

Magda
    Edytor zaawansowany
    • 12.06.08, 08:46
      Koniecznie w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie
      Ponizej link
      www.imid.med.pl/klient/index.php?option=com_content&task=view&id=7&Itemid=10
      --
      Moje dwie Laleczki
      Zuzelek
      Marysiaczek
    • 12.06.08, 09:01
      W Lublinie też można zoperować podniebienie miękkie, ale nie warto - zbyt mała
      ilość zabiegów, brak doświadczonej kadry - zabiegi na zasadzie prób i błędów.

Co do polecanych lokalizacji oprócz IMiDu można również wybrać Polanicę
      (www.scm.pl/?mod=wrds&id=13), Poznań (dr Stępniewski).

Plusem IMiDu jest na pewno niewielka odległość od Lublina (w stosunku do
      Poznania i Polanicy) oraz największa ilość operacji rozszczepu rocznie wśród
      innych placówek.

Nasza córka Ola leczona jest w Polanicy. Jesteśmy z Lublina - inne osoby z
      Lublina poznasz w wątku
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13419&w=24713261 i skorzystaj z
      wyszukiwarki, bo może na wiele pytań padły już odpowiedzi.
      • 08.07.08, 13:34
        A co sądzicie o Prokocimiu w Krakowie i dr Skirpanie ?

pozdrawiam
        R
        • 08.07.08, 15:51
          Cześć!
          ja miałam tam operować dziecko nawet byłam na konsultacji, ale po tej
          konsultacji stwierdziłam że NIGDY ALE TO NIGDY NIE ODDAM DZIECKA W RęCE
          chirurgów z Prokocimia mojego synka operowała prof. Dudkiewicz
    • 19.07.08, 12:58
      Cześć.mój synek tez ma rozszczep podniebienia miękkiego.Zabieg będzie miał w
      wieku 6 miesięcy.Najlepiej ponoć operować w Warszawie.potrzebne jest skierowanie
      od lekarza rodzinnego i można od razu tam jechać od reki rejestrują i od razu
      lekarz przyjmuje na wizytę.Z tym ze trzeba od razu zarezerwowac sobie dzien
      wolny bo są duże kolejki.Najlepiej jeżeli twoj brat zalatwi to jak najszybciej,
      bo w Warszawie operują maluchy w wieku 6- 7 miesięcy-wg lekarzy to najlepszy
      wiek.W Białymstoku w wieku 12-17 miesięcy.Wiem ze w piątki od 10-14 dr Zbigniew
      Surowiec Instutut Matki i Dziecka poradnia chirurgiczna.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.