19.09.10, 23:13
Dlaczego mówi się o przyznaniu prawa do adopcji? Chyba o o odebraniu prawa. Teoretycznie każdy ma prawo.Może nie spełniać warunków, jak każdy.Równie dobrze można powiedzieć, rudzi nie adoptują, bo tak.
Obserwuj wątek
    • swiety_76 Re: Adopcja 28.09.10, 17:40
      Skoro homoseksualizm jest czymś co normalnie występuje w naturze to znaczy że również natura w naturalny sposób pozbawiła (jak najbardziej naturalnych) homoseksualistów naturalnej możliwości spłodzenia naturalnego potomstwa.
      Czyli przyznanie gejom prawa do adopcji jest wbrew naturze.

Pewnie zaraz ktoś mi wyjedzie tutaj z bezpłodnością heteroseksualnych i adopcji dzieci przez nich.
      Tyle że bezpłodność to jest choroba którą można leczyć.

Geje to margines społeczeństwa a wśród gejów ci którzy chcieliby adoptować to margines. Czyli razem margines marginesu. Geje z reguły mają inne priorytety niż heteroseksualni.
    • monikaczaplicka Re: Adopcja 09.10.10, 02:58
      nie każdy ma prawo do adopcji - trzeba spełniać szereg warunków, żeby móc to zrobić.

Poza tym jest jeszcze problem przysposobienia - kiedy np matka z 2 dzieci odejdzie od swojego poprzedniego partnera (ojca dzieci) i wejdzie w związek ze swoją partnerką - dlaczego ona nie może zostać ich matką?
    • kazek-1979 Re: Adopcja 22.11.10, 16:44
      tu macie ciekawą sondę o tym:
      sonda24.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=46%3Aczy-jeste-za-legalizacja-maestw-homoseksualnych-i-adopcja-dzieci-przez-te-pary-&catid=7%3Aogolne&Itemid=12&lang=pl
    • nihil-istka Adopcja homoseksualna to karykatura 22.11.10, 18:18
      Czy wyobrazacie sobie homo-cikoeczke opiekujaca sie calymi nocami 3-miesieczna dziewczynka? Zmieniajaca niemowleciu zasrane pieluchy, karmiace piersia i spiewajace kolysanki? I tak przez lata. ha,haa,ha,ha Co tu duzo truc - zaden homosekualista na mateczke sie nie nadaje i adopcja to bzdura, ktora zadnego homoseksualisty nie interesuje,
    • luna1989 Re: Adopcja 15.12.10, 14:59
      No dla mnie to tez jakies chore..Większość Polaków okresla sie jako tolerancyjni ludzie...a to nie prawda! widac to gdzie sie tylko nie obejrzymy! Jak dla mnie kazdy ma równe prawa!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka