Dodaj do ulubionych

Ksiądz gej? Dlaczego nie?

25.09.10, 16:04
Ale to nie u nas w Polsce, gdzie preferencje seksualne są przeszkodą w byciu nauczycielem matematyki.

www.tvn24.pl/-1,1675112,0,1,biskupi_geje-prymas-anglii--mowi-tak,wiadomosc.html
"Williams zaznaczył, że nie miałby żadnych problemów z konsekrowaniem homoseksualistów na godność biskupa. Jednocześnie poinformował, że podziela poglądy konserwatystów jeśli chodzi o związki homoseksualne duchownych - powinni oni zachowywać celibat.

- By wyłożyć to jasno: nie ma problemu z osobą homoseksualną, która zostaje biskupem. Problem powstaje z tego tytułu, że są tradycyjne, historyczne standardy, których osoby duchowne powinny przestrzegać - powiedział Williams."

--
"Żaden wiatr nie jest dobry dla okrętu, który nie zna portu swego przeznaczenia."
Konfucjusz
Obserwuj wątek
      • hummer Re: Ksiądz gej? Dlaczego nie? 25.09.10, 16:12
        cookies9 napisała:

> A dlaczego,tak? Nauczycielka- lesbijka,nie! Gdzie tu sprawiedliwość?-)
        > Ksiądz gej,moze zostać katechetą i pracować w szkole. Równe prawa?

Bo PO jest bardziej biskupie od samych biskupów. :) W pięknym czasie pojawiła się ta wypowiedź. Arcybiskup chrześcijański mówi, że nie obchodzą go preferencje seksualne, ale to jacy ludzie są, natomiast dla polskiego rządu najważniejsze są preferencje seksualne. :)

Chcieliście PO PiSu to macie.

--
        "Żaden wiatr nie jest dobry dla okrętu, który nie zna portu swego przeznaczenia."
        Konfucjusz
          • hummer Re: Ksiądz gej? Dlaczego nie? 25.09.10, 16:26
            republika.republika napisała:

> hummer napisał:
            >
            >
            >
            > > natomiast dla polskiego rządu najważniejsze
            > > są preferencje seksualne. :)
            >
            > nie zmyślaj bzdur

Będziesz tak zawsze za mną chodził? :) Jak chcesz ze mną rozmawiać to merytorycznie, albo EOT i to we wszystkich wątkach.

--
            w Korei Północnej martwy od prawie 20 lat Kim Ir Sen nadal pełni funkcję prezydenta kraju
            • republika.republika Re: Ksiądz gej? Dlaczego nie? 25.09.10, 16:38
              hummer napisał:

> Będziesz tak zawsze za mną chodził? :)
              nie:)

>Jak chcesz ze mną rozmawiać to merytoryc
              > znie, albo EOT i to we wszystkich wątkach.
              >

merytorycznie prosił żebyś udowodnił, że dla polskiego rządu najważniejsze są preferencje seksualne, powiem więcej wystarczy mim że wykażesz iż są najważniejsze dla Radziszewskiej

a tu na dowód mojej dobrej woli, link bo wydaje mi się, że nie masz pojęcia co komentujesz

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8410772,_Zaluje_tych_slow___Radziszewska_przeprasza_Smiszka.html

--
              brzytwa Ockhama: "Bytów nie mnożyć, fikcyj nie tworzyć, tłumaczyć fakty jak najprościej"
              • hummer Re: Ksiądz gej? Dlaczego nie? 26.09.10, 18:36

Radziszewska jest ministrem od spraw mniejszości. Jej zachowanie dowodzi, że jest ministrem od spraw większości. Samo to, że przeprosiła nie zmienia nic, gdyż rząd nie zmienił stanowiska. Możemy więc w krótkim czasie oczekiwać kolejnych przeprosin i tak do wyborów.

--
                Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz? :)
          • olga_w_ogrodzie Re: Ksiądz gej? Dlaczego nie? 25.09.10, 17:27

> hummer napisał:

> > natomiast dla polskiego rządu najważniejsze
            > > są preferencje seksualne. :)
            >
            > nie zmyślaj bzdur

niektórzy, gdy braknie powodu do ataku,
            lubują się w przeinaczaniu, wyolbrzymianiu,
            zmianie sensu słów i nazywaniu białego czarnym.
        • dominik-on-line Re: Ksiądz gej? Dlaczego nie? 23.10.10, 22:19
          Bawi mnie troszke to gadanie o niedopuszczaniu gejow do zawodu nauczyciela. A bo to juz nimi nie sa? Mam 2 kolegow nauczycieli gejow, sa normalnymi belframi i tyle.
          Znam tez ksiedza geja, ktory powiedzial, ze kaplanstwo wybiera z powolania i ze bedzie zachowywal celibat.
          Spotkalem sie tez niestety z duchownymi katolickimi, ktorzy na ambonie otwarcie potepiali homo, jednak raczki im do mnie lataly...
        • zapijaczony_ryj Re: Bo gosposie mozna posuwać 25.09.10, 16:30
          1tobi napisał:

> powiedz to swojemu proboszczowi. no jak gnojka nie posunąć naiwnego jak się go
          > piekłem postraszy to sam się wyginać zacznie.to straszne i niestety prawdziwe.

A jak się mu kupi jeszcze motocykl jak to onegdaj w Gdańsku bywało
          --
          No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
          tiny.pl/htd75
          I nie dostać tytułu idioty wszech czasów!
        • bezprim Re: Bo gosposie mozna posuwać 25.09.10, 16:52
          wanda43 napisała:

> Jedni posuwają tzw. gosposie, inni sa stalymi klientami agencji towarzyskich, a
          > reszta posuwa ministrantow lub male dziewczynki.

Ja,osobiście obstawiam klientów agencji towarzyskich,tę ostatnią grupę piętnuję.Ożesz qu,, jaki ja jestem porządny.......
    • zoil44elwer Re: Ksiądz gej? Dlaczego nie? 26.09.10, 19:40
      Radziszewska nie zabiera głosu w obronie uczniów szkoły publicznej i dorosłych przed kościelnymi gejami.Ale w obronie katolickiej szkoły która broni się przed zatrudnieniem lesbijki oddała by nawet życie.
      --
      Ach gdyby tak od razu każdy zrozumieć mógł,że lepsza droga bez drogowskazów niż drogowskazy bez dróg(SJ Lec)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka