Dodaj do ulubionych

czy gej moze sie sheterowic?

20.01.11, 12:54
nie chodzi mi o to ze jakas katolicka sekta go wyleczyla poprzez pranie glowy tylko ze samoistnie pod koniec zycia- tak jak np hetero maz ojciec rodziny nagle odkrywa w sobie sklonnosci homo
to gej zamezny od 20 lat w zwiazku z facetem nagle sie spostzeze ze leci na dziewczyny
sa takie przypadki we swiecie?
Edytor zaawansowany
  • arctos5 20.01.11, 20:28
    > są takie przypadki we świecie?

Owszem są. Zdarza się, bardzo rzadko, że ktoś w wieku dojrzałym z hetero stanie się homo, i zdarza się też w drugą stronę. Na te rzadkie przypadki powołują się środowiska katolickie. Ale najwięcej zamieszania wywołują nie "sekty katolickie" ale prawicowi niedoinformowani forumowicze którzy krzyczą coś o trzydziestu procentach wyleczonych i tym podobne bzdury.
  • numu 22.01.11, 19:39
    widze ze jednak staracie sie adminowac i raz na sto lat umiecie wykasowac pie...nie trola pt nihilistka tylko ciekawe ze jego tekst chyba b dlugo wisial w moim watku(widzialem godzine wpisu jak mu odpowiadalem) a jak ja mu po ilus godzinach tez po chamsku odp to wasza reakcja natychmiastowa. skasowaliscie muj post [no bo go obrazilem o muj boze!] i jego- chyba ten jego to tak przy okazji polecial prawda?
    bo jakos w innych watkach jego pierdoly wciaz sa nieskasowane
    why??
  • nihil-istka 22.01.11, 22:14
    Przeciez wiadomo, ze hetero to zboczenie
  • arctos5 22.01.11, 23:31
    > Przeciez wiadomo, ze hetero to zboczenie

Proszę panią Nihilistkę
    Ja naprawdę nie mam nic przeciwko pani heteroseksualności. Ja tylko chcę by pani zostawiła moją seksualność w spokoju. Pamiętam co pani pisała porównując homoseksualizm do heroinizmu. Wątek został skasowany ale ja to pamiętam.
  • numu 23.01.11, 11:03
    lol jaki sarkazm.
    nie uwazam heteryzmu za zboczenie.nic mi do heterykow i ich zycia.
    zboczeni sa ludzie co zamiast sie zajac wlasna dupa wlaza komus z butami do wyra i nie moga przezyc ze ktos chce inaczej bo tak czuje.
  • nihil-istka 23.01.11, 17:26
    Alez wiadomo, ze tylko homo moga usczesliwic te miliony kobiet co czekaja ma mezow, ojcow swoich dzieci i kochankow pozadajacych ich kobiecosci oraz utrzymujacych rodziny.
  • sibeliuss 26.01.11, 16:24
    A może jesteś trans?
    --
    Sibelius
  • rudedewredne 23.01.11, 23:16
    Numu, nie denerwuj się, jeśli kasuje się post to najczęściej kasuje się i odpowiedzi na niego, tak aby nie zostawiać posta, który odnosi się do niczego. Nie siedzimy na forum 24 na dobę, wpadamy tu raz dziennie. Aczkolwiek wszelkie posty obraźliwe będą kasowane. Jeżeli Ciebie razi jakiś post skorzystaj z ikonki śmietnik.
    A co do mężczyzny podpisującego się żeńskim nickiem nihilistka (czyżby zaburzenie płciowe?;) proponuję nie odpisywać i nie dyskutować. Ta metoda stosowana w stosunku do tej postaci na innych forach przynosi efekty, szczerze polecam.
  • nihil-istka 24.01.11, 00:54
    Oj rudyslodki, jak w ciebie chlebem a ty we mnie kamieniem. Tak homo chrzescijanin nie postepuje, serdenko ty moja.
  • sibeliuss 02.02.11, 10:45
    A czy hetero może zgejowieć?
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • fig-ga 04.02.11, 11:57
    Może. Znam z otoczenia dwa takie przypadki.
    --
    Pomożecie?
  • konikpolski333 03.02.11, 21:54
    Trzeba jeść dużo fasoli i popijać kefirem. Wtedy sobie przypomnisz, do czego służy dupsko
  • nihil-istka 04.02.11, 15:32
    A czy pies moze sie wsciec?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka