Dodaj do ulubionych

Prośba o niedokarmianie

10.02.11, 20:27
trolla o nicku nihilistka. Postać ta pojawia się w wielu wątkach nie tylko na forum homoseksualizm i dyskusja z nią nie ma sensu.
Edytor zaawansowany
  • naimad24 10.02.11, 22:17
    "Postać ta pojawia sie w wielu wątkach nie tylko na forum homoseksualizm i dyskusja z nią nie ma sensu."
    Zgadzam sie w 1000% :))))))))
    Ktoś jeszcze ??? :)
  • sibeliuss 10.02.11, 22:28
    Moje pedalskie TAK :)
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • tigertiger 10.02.11, 22:32
    Ja już apelowałm o to w róznych miejscach tego forum.
  • naimad24 11.02.11, 00:11
    tigertiger - apelowałaś i chwała Ci za to !!
    do mnie w każdym razie Twoje apele przemówiły :)

"zło jest wynikiem opętania duszy przez namiętność."
  • tigertiger 11.02.11, 07:24
    naimad tak wiem:) tylko nie wiem, dlaczego pozostawileś moje odpowiedzi dotyczace sataku bez komentarza? mam nadzieję, że odebrałes moje życzenia dla was jako życzliwe, a nie sarkastyczne?
  • naimad24 11.02.11, 12:07
    Pewnie że nie odebrałem Twoich zyczeń negatywnie, nie komentowałem już jednak więcej tematu , bo uznałem że jest wyczerpany :]
  • tigertiger 11.02.11, 12:54
    rozumiem:) ale jakby co ja chetnie z Tobą popolemizuje na różne tamry:)
  • sibeliuss 11.02.11, 10:31
    Skoro AES nie blokuje takiej osobie dostępu do forum to Twoja wypowiedź jest wołaniem na puszczy.
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • tigertiger 11.02.11, 10:49
    nie ma powodów blokowania kogo kolwiek, wystraczy nei czytac wpisow takiego osbnika i gnorowac go jest to w moim pojęciu równowazne z wyoutowaniem, dla mnie takiego osbnika nie ma, a osbnika wypowiedzi są tak czesto usówane, ze inni równiez szybko się zorjentują czy jest on wart czytania czy nie. Ktos kto od 9 rano do 3 wieczorm żyje na forum zaowno na męskich , żeńskich forach i wszędzie ma opinie trolla, nie zregnuje po zablokowaniu to jest jego życie, zmieni swoje IP ale nie zmini swojego użależnienia od forum. Jak ignorujesz go to tak tak jak pozbawienie ćpuna drgów. Skutek może być tylko jeden albo zdechnie albo zacznie się leczyć.
  • zofiakatoliczka 24.02.11, 13:19
    Dlacze chcecie zakrzyczec POLKE PATRIOTKE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????
    --
    My w Czikago calem sercem popieramy Partie w pelni Polska - Prawo i Sprawiedliwosc
  • ygloo 24.02.11, 16:07
    a bo TAK! wolno nam - to wolny kraj, demokracja rządzi jakby kto zapomniał ;-P
    --
    ludzi rozmowy proste
  • janzczikago 24.02.11, 17:47
    U mnie w school w Czikago zawsze powtarzali ze w demokracja to kazdy ma prawo a wrencz obowiazek przedstawiac swoje racje i nie mozna go za to niszczyc
    --
    Burmistrz Gromkiewicz niszczy Warsaw.
  • manuku 16.03.11, 01:13

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka