Dodaj do ulubionych

mój kolega jest gejem

18.05.11, 21:42
wiecie gdzie w Polsce można leczyć homoseksualizm?
Chcę pomóc temu człowiekowi.
dziękuję
Edytor zaawansowany
  • fochochochliczka 19.05.11, 07:55
    W Polsce ani nigdzie indziej się orientacji nie leczy. Równie dobrze można próbować "leczyć" z heteroseksualizmu.
    --
    The chubbchubbs are coming!
  • sibeliuss 19.05.11, 10:21
    Współczuję temu facetowi.....że zna taką gnidę.
    --
    W życiu wszystko jest pożyczone
  • okno_wypada 19.05.11, 17:30
    może sam się dobrze przebadaj, czy jesteś w pełni zdrowy? Nigdy nie wiadomo, co człowieka od wewnątrz toczy ...
  • maxym74 21.05.11, 04:48
    Jest wiele osrodkow leczacych homoseksualizm w Polsce:

img841.imageshack.us/img841/491/mapaorganizacji.jpg

:D
  • bokbok 05.06.11, 14:01
    leczy to się choroby mój drogi, może sam się przebadaj
  • atak_kobry 09.06.11, 19:06
    > leczy to się choroby mój drogi, może sam się przebadaj

więc co zrobić z nim jeśli nie leczyć?
    Zaproponuj inne słowo jeśłi ci się to nie podoba.

dziękuję.
  • konto.stworzone.do.wandalizmow 07.06.11, 12:36
    A on się zgadza na "pomoc"? Bo jeśli nie to jesteś po prostu terrorystą.
    --
    Koniec żartów. Pozdrawiam serdecznie.
  • atak_kobry 09.06.11, 19:04
    terroryzm «działania pojedynczych osób lub grup usiłujących za pomocą aktów terrorystycznych wymusić na rządach państw określone ustępstwa»
  • jacek22.0 03.07.11, 07:54
    witam.jestem hetero,ale gejów szanuje.nie mam nic przeciw nim.chłopaki po prostu chcą żyć jak inni.twój kolega sam wybrał.
  • tigertiger 03.07.11, 15:59
    dziewczyny tez, pamiętajmy, że słowa gay w języku angielskim nie ma płci, a w Polsce nadal homoseksualizm kojarzy się tylko z płcią męską, niewidzialność lesbijek chociażby w życiu publicznym, nie oznacza, że ich nie ma. Przeciwnie są i mają się nieźle, do tego wspólnie wychowują dzieci co nikomu nie przeszkadza tyle jest samotnie wychowujących matek, a ze mieszkają razem z przyjaciółką, siostrą. No cóż widocznie łatwiej dzielić koszty na dwie, wspierają się - tak to się niewinnie tłumaczy, wszak większości społeczeństwa wydaje się, ze homoseksualizm wyklucza możliwość odbycia stosunku z partnerem/partnerką płci odmiennej, a co za tym idzie posiadania własnych dzieci. Dwóch mężczyzn żyjących razem wywołuje jednoznaczne skojarzenia, szkoda, że wciąż pokutują mity na temat homoseksualizmu, a nie fakty. W świecie gdzie świadomość jest niska, a stereotypy nie do wyplewienie , nie jedne homoseksualista może nie radzić sobie ze swoją odmiennością i uwierzyć w szarlatanów, którzy zechcą go wyleczyć z jego naturalnej emocjonalnością.
    Żałosna ignorancja dla wielu jest nadal powodem do dumy.
  • dcio 11.07.11, 13:51
    ja sprzedaje pigulki na gejow 87 zl za miesiec za kuracje. Wyleczalnosc prawie 100%
    To jest sposob na zlikwidowanie homofobii. Jak sie wyleczy wszyskich gejow to nie bedzie problemu przesladowania gejow.
  • mileczka31 16.07.11, 18:17
    a w czym tu pomagać???woli chłopców i tyle. To nie choroba!!!to preferencja.
    www.ubezpieczeniajawor.pl/
  • jamesmk2003 18.07.11, 18:50
    Mysle ze to ty powinnas sie leczyc a nie twoj kolega.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka