Dodaj do ulubionych

Naukowcy zbadali: homofobów podnieca gejowski seks

21.06.11, 14:48
Choć twierdzą, że widok mężczyzn uprawiających seks ich obrzydza, homofobiczni mężczyźni na ten widok dostają erekcji - oto wyniki wieloletnich badań amerykańskich i brytyjskich naukowców!
Temat podchwyciły liczne polskie portale
www.sfora.pl/Homofobow-podnieca-gejowski-seks-a33205
Jedyne co teraz może brzmieć pocieszająco to to, że wg. najnowszych badań ponad połowa Polaków jest za związkami partnerskimi osób jednopłciowych, a to rewolucyjna wiadomość. Okazuje się jednocześnie, że tych homofobów co skaczą do idiotycznych odezw "kto nie skacze..." jest naprawdę malutko, margines.
Warto przypomnieć, że homofobia jako lęk przed homo- bi- i trans-seksualistami od dawna figuruje jako zaburzenie psychiczne na liście WHO. Więc kto ma się tu leczyć drodzy Państwo?
Edytor zaawansowany
  • 33qq 21.06.11, 14:49
    Proponuję na forum Psychologia z tym tematem
  • Gość: Magda IP: *.com 21.06.11, 15:16
    Jest to problem społeczny, bo homofobowie szkodzą społeczeństwu i sieją nieprawdziwe informacje o innych orientacjach. Psychologowie i interesujący się psychologią od lat wiedzą, że tak jest z homofobami, także miejsce tematu tutaj jest słuszne.
  • Gość: rumianek IP: *.jjs-isp.pl 21.06.11, 15:34
    Jak wykazują badania psychologiczne, ryzyko wystąpienia homofobii zwiększa się wraz z wysokimi wynikami na skali F (faszyzm) osobowości autorytarnej.
    Badania psychologiczne pokazują, że postawy homofobiczne najbardziej rozpowszechnione są wśród osób, które nie znają osobiście żadnego geja lub lesbijki (osobista znajomość z przedstawicielami mniejszości seksualnych zmniejsza poziom niechęci względem nich). Homofobi są bardziej skłonne do przyjmowania konserwatywnych ideologii religijnych oraz tradycyjnych ról płciowych i to częściej osoby starsze i gorzej wykształcone. Z tego względu psychologowie są zdania, iż homofobia spowodowana jest stereotypami i błędnymi mniemaniami dotyczącymi homoseksualizmu, np. fałszywym przekonaniem, że łączy się on z pedofilią.
  • harcerz_bo_sie_zesmarczesz 23.06.11, 11:53
    no żeby się nie zrzygać. Jestem za związkami partnerskimi jeśli już dwóch łebków chce tego ale przeciw agresywnemu narzucaniu sie ze swoimi obrazkami pedałów normalnym ludziom właśnie ze względu na wzbudzane obrzydzenie. No co będę udawał skoro to dla mnie obrzydliwość.
  • jufalka 23.06.11, 15:14
    uwierz, że dla homo, i nie tylko, widok ciebie w erotycznej sytuacji byłby obrzydliwy... więc... co kto lubi jak to się mówi, a zachowania erotyczne powinny być zarezerwowane dla sytuacji intymnych, a nie na widoku publicznym, i dotyczy to tak homo jak i hetero
  • voxave 25.06.11, 08:11
    Harcerz--nie tyle obrzydliwy, co nudny...jak flaki z olejem :)
  • imponeross 21.07.11, 00:00
    harcerz_bo_sie_zesmarczesz napisał:

> no żeby się nie zrzygać. Jestem za związkami partnerskimi jeśli już dwóch łebkó
    > w chce tego ale przeciw agresywnemu narzucaniu sie ze swoimi obrazkami pedałów
    > normalnym ludziom właśnie ze względu na wzbudzane obrzydzenie. No co będę udawa
    > ł skoro to dla mnie obrzydliwość.

Glupi jestes. Pedalstwo jest super!
  • oszolom-z-radia-maryja 21.06.11, 14:50
    w taki mrazie ci co walcza z pedofilia tak naprawde podnieca seks z nieletnimi, no to kotlet jestes ugotowany
  • zmija2306 23.06.11, 10:42
    -Pedofilia dotyczy dzieci przed okresem dojrzewania a nie "nieletnich", do których zaliczają się również siedemnastolatkowie...
    -Jest takie powiedzenie, że najciemniej jest pod latarnią a więc z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że wśród "pogromców" pedofilów kryje się spora rzesza kryptopedofilów.
  • Gość: rumianek IP: *.jjs-isp.pl 21.06.11, 15:12
    badania super :)
    Tylko z tą "fobią" w homofobi jest zupełnie inaczej niż z "fobią" w np. agorafobią czy klaustrofobia:)
    Mimo, że homofobią określa się zarówno antyspołeczne uprzedzenie awersyjne względem osób homoseksualnych jak i samo zaburzenie lękowe, którego obiektem lękowym są te osoby to
    badacze uważający, że termin homofobia jest nadużywany, ponieważ rzadko u osób krytycznie nastawionych występuje fobia (Zaproponowano wiele zamienników – homonegatywizm, heteroseksizm, czy uprzedzenie względem homoseksualistów).
  • lepian4 21.06.11, 15:21
    Punktem wyjscia byla teoria Freuda, ktory "uważał, że ludzie mają skrajnie negatywne opinie w stosunku do rzeczy, których mocno pragną, ale uważają, że nie powinni ich mieć"

Czy znajdzie sie tutaj choc jeden odwazny intelektualista, ktry zgodzi sie z ponizszymi teoriami:
    - Kaczynski kocha Ruskich, Slazakow...
    - Palikot Kaczynskiego
    - Kibice Wisly podziwiaja Cracovie
    - Oswieceni kochaja mohery
    - Rydzyk kocha zydow i cala ta masonerska bande
    - Skoro mowa o zydach, to oni najbardziej cenia sobie gojow.
    itd.

Sadze, ze kazde z tych absurdalnych zalozen jest prawdziwsze, niz podniecenie "normalnego" faceta na widok kopulujacych homusi. Wykluczam z tego zabawy lesbijskie, bo jest to wizualna zabawa do kwadratu.

• Gość: rumianek IP: *.jjs-isp.pl 21.06.11, 15:39
    Nie punktem wyjścia było badanie pletyzmografii prąciowej, badającej reakcję na różne materiały erotyczne, którym poddano grupę homofobicznych mężczyzn. To co Freuda ma w tej sprawie do powiedzenia jest mało istotne, argumentem są jednoznaczne wyniki badań. Trzymajmy się racjonalnych dowodów.
  • maitresse.d.un.francais 22.06.11, 16:02
    też to tak działa?
  • tanebo 03.08.11, 08:30
    No nie zupełnie. Jeśli użyć porównań to wyobraź sobie mężczyznę który widzi różowe słonie. Jeśli i ty je widzisz to jesteś chora. Ten mężczyzna to gej. Nigdy żadnego geja nie widziałem. I prawdę mówiąc obchodzą mnie mniej niż zeszłoroczny śnieg. Natomiast antygeje znajdują jakąś... seksualną przyjemność w myśleniu o nich.
  • maitresse.d.un.francais 04.08.11, 15:30
    tanebo napisał:

> No niezupełnie. Jeśli użyć porównań to wyobraź sobie mężczyznę który widzi róż
    > owe słonie.

haha, ludowe pojęcie o zaburzeniach psychicznych!

Nie udało ci się uzasadnić, dlaczego "niezupełnie".
  • megasceptyk 23.06.11, 11:11
    Oczywiście:
    Kaczyński to potomek carskich urzędników
    (rosyjski Żyd)
    a katolicyzm to żydowska sekta
    (patrz Jezuici, którzy wychowali Stalina i Hitlera oraz Rydzyka).

Oświeceni nic nie mają do moherów
    tak samo jak nie mają nic do psów, krów i innych zwierząt.

Mylenie Żydów i Masonów to jak pomylić krowę z żyrafą.
  • easz 27.06.11, 19:17
    lepian4 napisał:

> Punktem wyjscia byla teoria Freuda, ktory "uważał, że ludzie mają skrajnie neg
    > atywne opinie w stosunku do rzeczy, których mocno pragną, ale uważają, że nie p
    > owinni ich mieć"

To jest doslowny cytat z F? Bo raczej nie chodzi o lubienie, ale jakby podobienstwo, ktore sami podejrzewamy, ale do ktorego za zadne skarby sie nie przyznamy, nawet do podejrzewania, bo uwazamy to z jakichs zapewne powaznie wewnetrznie powodowanych przyczyn za okropne i/lub wstydliwe. Ew. nie podobienstwo i swiadomosc tego, ale obawy co do tego, czy czasem nie jest cos na rzeczy, bo itd.
    ;)

> Czy znajdzie sie tutaj choc jeden odwazny intelektualista, ktry zgodzi sie z po
    > nizszymi teoriami:
    > - Kaczynski kocha Ruskich, Slazakow...
    > - Palikot Kaczynskiego
    > - Kibice Wisly podziwiaja Cracovie
    > - Oswieceni kochaja mohery
    > - Rydzyk kocha zydow i cala ta masonerska bande
    > - Skoro mowa o zydach, to oni najbardziej cenia sobie gojow.
    > itd.

Uogolniasz zabawnie, ale chodzi o to, ze taki Hitler na przyklad mial ponoc korzenie zydowskie i w zwiazku z tym co nastepuje.
    Nie o to szlo?

STRACH, roznego rodzaju, bardzo silnie powoduje ludzmi. Nieuswiadomione popedy, czy inne zaszlosci z zycia przeddoroslego, to przy tym drugorzedna imo sprawa.

--
    to jest mój sen
  • Gość: rumianek IP: *.jjs-isp.pl 21.06.11, 15:26
    Wszystkim pokazano 3 różne filmy: seks 2 mężczyzn, 2 kobiet i kobiety z mężczyzną. Na ich penisach umieszczono przyrząd badający (na podstawie zmiany przepływu krwi) stopień podniecenia.
    Wszyscy mężczyźni zareagowali erekcją na widok seksu lesbijskiego i heteroseksualnego. Neutralni wobec gejów oglądali ich seks bez podniecenia. Homofobiczni mężczyźni mieli potężną erekcję, silniejszą niż w przypadku poprzednich dwóch filmów - podkreśla psychologytoday.com
    Ale to prawda znana nie od dziś, ze homofobi to najczęściej ukryci homoseksualiści. Tego typu eksperymenty robiono już w Stanach w 1996 roku. W ramach eksperymentu podzielono heteroseksualnych mężczyzn na dwie grupy zgodnie z wynikami testu (Index of Homophobia autorstwa Hudsona i Rickettsa) na skali homofobii. Do jednej grupy trafili mężczyźni deklarujący postawy homofobiczne, do drugiej mężczyźni ich nie przejawiający, eksperyment wykazał częstsze impulsy homoseksualne u homofobów. Uczestników poddano pletyzmografii prąciowej, badającej reakcję na różne materiały erotyczne. Okazało się, że gejowskie treści erotyczne były stymulujące seksualnie dla homofobów, natomiast dla osób niehomofobicznych były zazwyczaj obojętne seksualnie; pozostałe treści erotyczne (seks lesbijek oraz heteroseksualistów) były podniecające dla obu grup.
    Psychologowie postawili wniosek, że część homofobów nie uświadamia sobie swoich impulsów homoseksualnych.
  • Gość: ART IP: *.com 21.06.11, 15:34
    Ale numer. Na miejscu wszechpolaków schowałbym się pod łóżko. Wstyd... myślę, że teraz z takim obciachem to już naprawdę nieliczni będą pokrzykiwać przeciw wszelkim paradom....
  • Gość: rumianek IP: *.jjs-isp.pl 21.06.11, 15:46
    Te badania są znane od końca lat 90.
    Osoby, które nie akceptują i siebie homoseksualnych pociągów reagują agresją homoseksualistów. Zachowując się w sposób homofobiczny dana osoba utwierdza swoją rolę jako reprezentant/ka heteroseksualności, zabezpieczając się zarazem przed byciem postrzeżonym przez resztę grupy jako osoba homoseksualna bądź biseksualna. Takie zachowania są i będą nie zależnie od stanu wiedzy na ten temat.
  • klosowski333 21.06.11, 15:48
    To zadne odkrycie. Wiekszosc homofobow, zwlaszcza tych najbardziej zacietrzewionych, to kryptogeje, ktorzy tocza walke wewnetrzna z wlasna seksualna tozsamoscia. Ci co sie nie potrafia z wlasna natura pogodzic, sa najbardziej sfrustrowani i na gejow ujadaja najglosniej i najczesciej.
  • Gość: rumianek IP: *.jjs-isp.pl 21.06.11, 15:55
    Też mi się wydaje, że to żadna nowość, ale widać nie dla wszystkich warto wiec utrwalać fakty na temat homofobi, zamiast pozwalać im utrwalać mity na temat homoseksualistów. W rezultacie to przecież dla ich własnego dobra:)
  • zygmund 23.06.11, 10:06
    Zauważyliście u homofobów przekonanie, że "propagowanie postaw homoseksualnych" spowoduje, że chłopcy i mężczyźni zmienią się w homoseksualistów? Skąd u nich przekonanie, że heteroseksualnych mężczyzn można nawrócić na homoseksualizm i to w stopniu zagrażającym biologicznemu bytowi narodu? Oni chyba właśnie myślą, że inni mężczyźni też są tacy jak oni i że tylko silna wola i słuszne poglądy trzymają ich przed popadnięciem w gejowski upadek.
  • tornson 21.06.11, 16:10
    forum.gazeta.pl/forum/w,65,125660673,125664443,Gejow_nienawidziec_moze_chyba_tylko_inny.html
    forum.gazeta.pl/forum/w,29,58934715,58934715,Homofobia_to_zaprzeczanie_wlasnemu_homoseksukalizm.html
    forum.gazeta.pl/forum/w,904,124215364,124226862,Re_Nie_homofobia_ale_misohomo_mizohomo.html
  • Gość: rumianek IP: *.jjs-isp.pl 21.06.11, 16:20
    tornoson przywracasz mi wiarę w rozsądek młodego pokolenia Polaków:)
    Męcząca jest ta ignorancja Polaczka, a tu proszę miła odmiana:)
  • klosowski333 21.06.11, 16:42
    Ignorancja jakiego polaczka? Masz na mysli siebie czy jakiegos innego konkretnego Polaka? A moze odczuwasz nienawisc i pogarde do osob narodowosci polskiej (do samego siebie?), do wlasnej matki, ojca, rodziny etc, tylko dlatego, ze sa Polakami?
  • starchaser 22.06.11, 23:56
    i gejowski seks(?) mnie obrzydza :)
  • tigertiger 23.06.11, 01:45
    to zupełnie normalne u hetero bez uprzedzeń, problem jest z kryptogejami, którzy są homofobami.
  • blackauri 08.09.11, 08:14
    To ja chyba gdzieś w podświadomości jestem homofobem, bo gejowski seks mnie podnieca (kobieta, hetero).
  • wersja_robocza 23.06.11, 00:03
    dawidxtreme napisał:

> Jedyne co teraz może brzmieć pocieszająco to to, że wg. najnowszych badań ponad
    > połowa Polaków jest za związkami partnerskimi osób jednopłciowych, a to rewolu
    > cyjna wiadomość.

I niestety jestes w bledzie. Z badania CBOS wynika, że cztery piąte Polaków popiera związki partnerskie między kobietą i mężczyzną, ale za związkami partnerskimi homoseksualistów jest tylko co czwarty badany. CBOS zapytał oddzielnie o związki partnerskie kobiet i mężczyzn oraz o związki gejów i lesbijek. Te pierwsze popiera 83 proc. badanych. Jednak na związki jednopłciowe Polacy się nie godzą - prawie dwie trzecie badanych (65 proc.) jest przeciw (dopuszcza je co czwarty ankietowany).
  • tigertiger 23.06.11, 01:49
    No właśnie nie wiadomo czyje badania są błedne bo są i badani TNS OBOP
    "Gazeta" sprawdziła, co o związkach sądzą Polacy. Z sondażu TNS OBOP wynika, że ustawę popiera 54 proc. badanych, 41 proc. jest przeciw, 6 proc. nie ma zdania. Gdy w 2003 r. CBOS zapytał o związki partnerskie par homoseksualnych - 34 proc. badanych było za (w 2002 r. - tylko 15 proc.), przeciw - 56 proc.

Więcej... wyborcza.pl/1,75478,9696907,Gej_przestraszyl_Platforme.html#ixzz1Q3GxsB52
  • wersja_robocza 23.06.11, 10:31
    Wiesz, nie chce mi się wierzyć, żebyśmy nagle stali się narodem tolerancyjnym czy aż tak akceptującym homoseksualizm, by popierać związki jednopłciowe.
  • tigertiger 23.06.11, 18:07
    to jest proces liberalizacji społeczeństwa, nic nie dziej się nagle od 2002 (tylko 15% społeczeństwa polskiego popierało) do dziś minęło 9 lat, w tym weszliśmy do UE uczymy się demokracji i czym są prawa Człowieka w czym pomagają niewątpliwie wydane wyroki Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu.
  • arsen44 23.06.11, 01:09
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • phugoid 23.06.11, 01:26
    świad odbytu miewają również ci, co nie myją odbytu po defekacji, więc jak odróżnić hetero od homo? :-( jakieś cenn wskazówki?
  • tigertiger 23.06.11, 01:58
    po homofobi można na pewno odróżnić kryptogeja od hetero.
  • freiman 23.06.11, 08:18
    w tym przypadku - po zapachu :)
  • tigertiger 23.06.11, 01:57
    Nie hetero mają erekcje tylko homofobi, którzy de facto są kryptogejami, heteroseksualni męczarni nie wykazujący uprzedzeń do homoseksualistów erekcji na widok męskich genitalia nie mieli.
    To, że nie zrozumiałeś prostego przekazu ze sfory.pl to zresztą nie jest dziwne, badani wykazały również, że osoby homofobiczne to częściej osoby starsze i gorzej wykształcone.
  • wersja_robocza 23.06.11, 10:32
    tigertiger napisała:

> To, że nie zrozumiałeś prostego przekazu ze sfory.pl to zresztą nie jest dziwne
    > , badani wykazały również, że osoby homofobiczne to częściej osoby starsze i go
    > rzej wykształcone.

Hahaha trafiony, zatopiony.:D
  • themaxmaster 23.06.11, 02:11
    No to już sięganie do prymitywnych stereotypów - bo jak zaklasyfikować homofoba?
  • rychu_taxi_drajwer 23.06.11, 04:23
    Myślę że Michnik ze względu na komunistyczną przeszłość swojej rodziny oraz żydowskie pochodzenie musiał być za młodu nieźle napie...ny w szkole w kiblu przez silniejszych kolegów. Stąd u niego dziś fobia na wszystko co kojarzy się z siłą fizyczną, bo ta od zawsze była wiązana z męskością. No bo jak wytłumaczyć wściekłe promowanie emancypacji kobiet, pedalstwa oraz zwalczanie kiboli (którzy przypominają mu dawnych oprawców)?
  • evita_duarte 23.06.11, 04:38
    dawidxtreme napisał:

> Choć twierdzą, że widok mężczyzn uprawiających seks ich obrzydza, homofobiczni
    > mężczyźni na ten widok dostają erekcji - oto wyniki wieloletnich badań amerykań
    > skich i brytyjskich naukowców!
    > Temat podchwyciły liczne polskie portale
    > www.sfora.pl/Homofobow-podnieca-gejowski-seks-a33205
    > Jedyne co teraz może brzmieć pocieszająco to to, że wg. najnowszych badań ponad
    > połowa Polaków jest za związkami partnerskimi osób jednopłciowych, a to rewolu
    > cyjna wiadomość. Okazuje się jednocześnie, że tych homofobów co skaczą do idiot
    > ycznych odezw "kto nie skacze..." jest naprawdę malutko, margines.
    > Warto przypomnieć, że homofobia jako lęk przed homo- bi- i trans-seksualistami
    > od dawna figuruje jako zaburzenie psychiczne na liście WHO. Więc kto ma się tu
    > leczyć drodzy Państwo?

Nic nowego. Od dawna co bardziej spostrzegawczy widza, ze wielu ultrareligijnych prawicowych dzialaczy czy politykow, ktorzy potepiaja homoseksualizm z zarliwoscia godna wiekszej sprawy, jest pozniej perzylapywanych na molestowaniu panow w publicznych ubikacjach czy innych takich wyskokach. wniosek z tego, ze homofobami czesto sa sami homoseksualisci.
    --
    marzenkowonyc.blogspot.com/
  • tigertiger 23.06.11, 08:35
    Evita to ciekawe co piszesz, ale czy mogłabyś podać przykłady polityków homofobów przyłapanych na seksie z mężczyznami ?
  • zygmund 23.06.11, 10:19
    www.ranker.com/list/top-10-anti-gay-activists-caught-being-gay/joanne?page=2&format=BLOG&sortby=&sortdir=
  • lolitessa 23.06.11, 10:53
    Pastor Ted Haggard, senator Larry Craig, Mark Foley, Bob Allen, Glenn Murphy jr. ...
  • evita_duarte 23.06.11, 21:29
    Akurat przyklad, o ktorym pisalam to Larry Craig- bylo swego czasu glosno i jego anygejowskich propozycjach zmiany prawa i o tym, ze pozniej zostal aresztowany jak probowal "poderwac" policjanta w cywilu w meskiej toalecie. Nie jest to jednak bynajmniej odosobniony przypadek i na pewno cioteczka Google powie ci wiecej.
    --
    marzenkowonyc.blogspot.com/
  • tigertiger 23.06.11, 22:57
    Dzięki poszukam w sieci:)
  • easz 27.06.11, 19:46
    tigertiger napisała:

> Evita to ciekawe co piszesz, ale czy mogłabyś podać przykłady polityków homofob
    > ów przyłapanych na seksie z mężczyznami ?

Jörg Haider? Nie wiem, czy az przylapany i nie wiem juz teraz, czy to nie byly tylko plotki, ale cos tam mi sie kolacze po kopula. Ultraprzyklad by to byl jesli. Zreszta juz obok tematu jakby, nie jest mi trudno takiego goscia podejrzewac o tak lekki grzeszek jak klamstwo wobec tylu ciezszych, ktore popelnia slowem, jesli nie czynem.

--
    to jest mój sen
  • propagacja 23.06.11, 08:26
    ..czy są dostępne wyniki "badań"np:seks z kozą,albo z durszlakiem?Ciekawe staje?czy nie staje?
  • propagacja 23.06.11, 08:31
    dzień bez żyda i geja,to stracony dzień,może ustanowić taki dzień?Ku.wa!kogo obchodzi kto?komu?i gdzie wkłada?chcesz to se drzwiami przytrzaśnij ,jak cie to kręci,ale nie męcz "tym" innych.Amen
  • tigertiger 23.06.11, 08:42
    17 maja. Światowy Dzień Walki z Homofobią

9 listopada. Międzynarodowy Dzień Walki z Faszyzmem i Antysemityzmem
  • ciuciumorales 23.06.11, 10:37
    Tych jak nazywasz Homofobow to nie jest margines. Takze w Europie Zachodniej. A co do tych wynikow badan ot nawet szkoda komentowac. To po prostu smieszne. Raz widzialem taki filmik i mialem odruch wymiotny, moja zona zreszta rowniez. A Homofobem nie jestem, bo z tego co wiem Homo znaczy mezczyzna, wiec musialbym sie siebie bac patrzac w lustro... Coz mieszanie pojec celowym dzialaniem homosi. Tak jak ze slowem tolerancja (tolerancje uwazaja za rownowazna akceptacji). Natomiast tak, mam fobie wobec pedalskiej holoty, lazacej w paradach, wulgarnie przebranych, emanujacych wulgarnym seksem. Nie mam natomiast fobii z powodu gejow. Kogo normalnego obchodzi co robia w domach. Na ulicy to juz inna sprawa. I nie mowcie, ze dewiacja jest norma. A to jest dewiacja, blad natury.
    --
    www.youtube.com/watch?v=7zNEbvYKSxI
    facet.wp.pl/kat,1007819,wid,11671438,wiadomosc.html
  • cailith_18 23.06.11, 16:28
    Jesteś tak słabo wykształcony czy tylko udajesz?
    HOMO znaczy "człowiek", łaciny może się trochę poucz czy coś...
  • tigertiger 23.06.11, 18:30
    Jak ty mało wiesz kolego i nie dziwne, że nie rozumiesz.
    Homofobia to dosłownie lęk przed homoseksualistami (naukowcy twierdzą, że to nadużycie bo lęk u ludzi uprzedzonych do homoseksualistów występuje bardzo rzadko) lub wrogość w stosunku do nich. (Słowni Wyrazów Obcych Kopalińskiego)
    Samo HOMO w złożeniach (pisane łącznie) takich jak homoseksualizm, homoerotyzm oznacza taki sam, jednakowy, podobny, tegoż gatunku. Etymologia pochodzi z greki homós to 'jednakowy, ten sam, taki sam; podobny.
    Homo sapiens zaś to inaczej człowiek rozumny; gatunek ssaków z rodziny człowiekowatych , do którego zalicza się człowiek współczesny i człowiek kopalny z paleolitu. I w tym przepadku "Homo" piszemy rozdzielnie. Również etymologia jest inna bo w przepadku homo ludens, Homo erectus, homo oeconomicus, homo insipiens czy homo sapiens. Homo oznacza - człowiek (a nie mężczyzna:)) i pochodzi z łaciny, a nie z greki.
    Tak więc Homo Xxxxx - oznacza człowiek i wywodzi się z łaciny.
    Homoxxxxx - oznacza jednoraki, taki sam i wywodzi się z greki.
  • anaisanais96 23.06.11, 11:43
    Trochę mnie przeraża że mój facet miałby się podniecać innym facetem.
    --
    "Błogosławieni Ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa."
  • encanto1960 23.06.11, 12:45
    I uznałabyś to za zdradę? ;-)
  • tigertiger 23.06.11, 18:37
    Wnioskuję z tego, ze twój facet to Homofob. I nie przeraża Cię, że jest Homofobem, a więc osobowością autorytarną z wysokim wskaźnikiem na skali F (skala faszyzmu)?
  • jufalka 23.06.11, 15:10
    hehe dobre! tak właśnie powinien być stawiany problem - leczyć homofobów, gdy tymczasem zbyt często homoseksualistom poleca się leczenie, a jest dokładnie na odwrót - to homofoby są chore!
  • royal_pl 23.06.11, 17:54
    Te badania są tak samo "wiarygodne" i "wartościowe", jak badania przeprowadzone nad parą "homoseksualnych" pingwinów z amerykańskiego ZOO. Wszystkie mainstreamowe media zachwycały się tym "wydarzeniem", jako dowód na występowanie homoseksualizmu wśród zwierząt. Te same media jednak, jakoś "zapomniały" dodać, że po wprowadzeniu do zagrody samicy, "homopingwiny" okazały ciemnogrodzianinami i ich "związek partnerski" natychmiast się rozpadł na rzecz relacji czysto hetero z ową samicą.
  • tigertiger 23.06.11, 18:42
    Co może być bardziej wiarygodne od badania przeprowadzone przez Pletyzmograf prąciowy, który mierzy ilość krwi w prąciu w reakcji na bodźce audiowizualne. To każdy mężczyzna dobrze wie, że nad tym zapanowań się nie da:)
  • voxave 25.06.11, 07:49
    Sadzę,że jesteśmy tak zaprogramowani seksualnie,że widok uprawiania seksu jakiegokolwiek i z kimkolwiek--nas podnieca---pieski,filmy rysunkowe erotyczne,filmy porno itd.
    Nic na to poradzic nie możemy :)
  • tigertiger 25.06.11, 08:41
    voxave napisała:

> Sadzę,że jesteśmy tak zaprogramowani seksualnie,że widok uprawiania seksu jakie
    > gokolwiek i z kimkolwiek--nas podnieca---pieski,filmy rysunkowe erotyczne,filmy
    > porno itd.
    > Nic na to poradzic nie możemy :)

Badania potwierdzają ten fakt, jednak różnica polega na tym, że u owych mężczyzn za pomocą pletyzmografii prąciowej, która bada reakcję na różne materiały erotyczne okazało się, że gejowskie treści erotyczne były stymulujące seksualnie dla homofobów, natomiast dla osób niehomofobicznych były zazwyczaj obojętne seksualnie; pozostałe treści erotyczne (seks lesbijek oraz heteroseksualistów) były podniecające dla obu grup. Psychologowie na tej postawili wniosek, że homofobiczni mężczyźni nie uświadamia sobie swoich impulsów homoseksualnych (Adams HE., Wright LW., Lohr BA. Is homophobia associated with homosexual arousal?. „Journal of abnormal psychology” sierpień 1996)
  • voxave 25.06.11, 09:23
    Tiger--na pewno sobie nie uświadamiaja---jak sa odizolowani od kobiet/wojna,wiezienie itd/ to dochodzi do stosunkow między hetero także.
  • tigertiger 27.06.11, 09:08
    to o czym ty piszesz to kompletnie inna sytuacja. Do aktów homoseksualny w wiezieniach dochodzi nie dla tego, że preferencje seksualne się zmieniając, nawet nie dla tego, że w odizolowaniu od kobiet jest potrzeba znalezienia sobie zastępstwa w postaci mężczyzny. To akty agresji, forma przemocy, gwałty.
    Badanie jest przeprowadzano dobrowolnie, na mężczyznach którzy nie są odizolowani od społeczeństwa. Ci którzy nie deklarują obrzydzenia dla homoseksualnych aktów w badanu nie wykazują podniecenia na zdjęcia z seksem gejowskim, a ci którzy deklarują niechęć do homoseksualistów i obrzydzenie do seksu gejowskiego okazali się być ukrytymi homoseksualistami ich podniecenie na zdjęcia z seksem homoseksualnym było o większe niż pobudzenie na zdjęcia pary heteroseksualnej czy pary lesbijskiej.
    Tą samą metodą badano początkowo mężczyzn, którzy aby uniknąć woja podawali są za homoseksualistów ich prawdziwe preferencje można było bez problemu zdemaskować za pomocą pletyzmografii prąciowej. Ostatnio tą metodą w Czechach badano uchodźców podających się za gejów.
    wyborcza.pl/1,75480,8812812,Czesi_ponizaja_gejow.html
  • pavvka 27.06.11, 16:47
    voxave napisała:

> Sadzę,że jesteśmy tak zaprogramowani seksualnie,że widok uprawiania seksu jakie
    > gokolwiek i z kimkolwiek--nas podnieca---pieski,filmy rysunkowe erotyczne,filmy
    > porno itd.

Chyba Ty :P Mnie tam pieski za grosz nie podniecają.
    --
    Marriage is like a bank account. You put it in, you take it out, you lose interest. - Irwin Carey
  • voxave 27.06.11, 17:19
    Jak tak czytam te wasze wypowiedzi to widze tu wielkie zaklamanie i brak wlasnego spojrzenia na ten problem--niektore kwestie powtarzacie jak mantre bo naukowcy to i tamto---a może troche wlasnego spojrzenia i doświadczenia ?Cięzko rozmawiac o intymnych problemach z botami :)
  • mileczka31 16.07.11, 19:02
    zgadzam się!!!
    www.superdupy.pl/
  • imponeross 20.07.11, 23:58
    dawidxtreme napisał:

> Choć twierdzą, że widok mężczyzn uprawiających seks ich obrzydza, homofobiczni
    > mężczyźni na ten widok dostają erekcji - oto wyniki wieloletnich badań amerykań
    > skich i brytyjskich naukowców!
    > Temat podchwyciły liczne polskie portale
    > www.sfora.pl/Homofobow-podnieca-gejowski-seks-a33205
    > cyjna wiadomość. Okazuje się jednocześnie, że tych homofobów co skaczą do idiot
    > ycznych odezw "kto nie skacze..." jest naprawdę malutko, margines.
    > Warto przypomnieć, że homofobia jako lęk przed homo- bi- i trans-seksualistami
    > od dawna figuruje jako zaburzenie psychiczne na liście WHO. Więc kto ma się tu
    > leczyć drodzy Państwo?

A co w tym dziwnego? Przeciez gejowski seks jest fajny!
  • koralik0303 22.07.11, 16:19
    No to proszę zerknać tutaj.
    filmsline.com/seksnews/news-swing-seks.php
    Zobaczymy co i jak z Wami drodzy forumowicze. Pozdrowienia
  • krzakulka 04.08.11, 10:59
    podnieca ich tabu :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.