Dodaj do ulubionych

Gej, pedał, homo, jak Wy ich nazywacie?

10.10.11, 12:38
Ciekaw jestem jak nazywacie homoseksualistów płci męskiej?

Czy np. pedał jest wg Was obraźliwe czy nie?
Edytor zaawansowany
 • wuk4 19.10.11, 18:57
  fejrlud.uj003 napisał:

  > Ciekaw jestem jak nazywacie homoseksualistów płci męskiej?
  >
  > Czy np. pedał jest wg Was obraźliwe czy nie?


  coś mam wrażenie, że pewnie jesteś gimnazjalistą, więc odpowiem:

  1) gej, facet/chłopak z branży, branżowiec, branżowy, facet homo

  2 ) naprawdę jesteś tak niezorientowany, że to jest słowo obraźliwe? Czy prowokujesz? Owszem, w wulgarnych kawałach ma ono rację bytu. Ale jak wyjdziemy poza wulgarne kawały do zwykłego życia, to obrażanie kogoś jest nie na miejscu.
 • pustynnedrzewo 09.11.11, 19:10
  Myśle, że słowo homofob jest tak samo obrazliwe jak pedał. Większość ludzi uważa, że homoseksualizm to patologia i zamykanie ust tym ludziom poprzez nazywanie ich homofobami to zwykla manipulacja. Jeśli nie uważasz, że męski odbyt jest narządem płciowym to jestes homofobem. W takim razie nie widze przeszkód, żeby nazywać homosiów pedałami.
 • tigertiger 09.11.11, 22:56
  Ten rodzaj seksu jest popularny zarówno wśród par hetero-, jak i homoseksualnych.
  Według opublikowanych statystyk dotyczących USA, 38,2% mężczyzn w wieku od 20 do 39 lat oraz 32,6% kobiet w wieku od 18 do 44 lat uprawia stosunki analne. Statystyki te pokazują wyraźny wzrost zainteresowania tą formą współżycia, ponieważ 25,6% mężczyzn w wieku od 18 do 59 lat oraz 20,4% kobiet w takiej samej grupie wiekowej angażowało się w stosunki analne.
  Wg badań, także w Polsce coraz więcej osób uprawia seks analny. W badaniach statystycznych przeprowadzonych przez naukowców Palo Alto Research Centre w Kalifornii ciekawym faktem pobocznym jest spostrzeżenie, że w całej grupie badanych tylko poniżej 8% respondentów nie uprawiało nigdy tego rodzaju aktywności.

  portal.abczdrowie.pl/seks-analny
  blisko 20 % homoseksualistów w Polsce nie uprawia seksu oralnego.
  www.aids.gov.pl/files/badania/raport_z_MSM.pdf
 • sabinac-0 10.11.11, 23:03
  pustynnedrzewo napisała:

  > Jeśli nie uważasz, że męski odbyt jest n
  > arządem płciowym to jestes homofobem.

  Ciekawa jestem, skad u ciebie takie zainteresowanie cudzym odbytem?
  Proktologiem jestes, czy co?

  --
  Wlasciciele jamnikow dziela sie na dwie kategorie. Jedna to ci, ktorzy spia z psem. Druga to ci, ktorzy sie do tego nie przyznaja.
 • tigertiger 11.11.11, 00:16
  najprawdopodobniej to przeważnie bywa w takich niezdrowych zainteresowaniach, mamy odczynienia kolejny frustratem, który nie radzi sobie z poczuciem winy z powodu swoich pragnień i fantazji seksualnych związanych z tym organem.
 • anonimowa_matka 22.02.12, 23:12
  Wątek jest obrzydliwy, fakt, ale co Ty piszesz właściwie?
  Jeżeli człowiek ma inklinacje do homoseksualizmu i się z nimi użera (bo uprzedzenia, poczucie winy, frustracja - cokolwiek), to weź mu nie dokuczaj dodatkowo i nie utrudniaj.
  Nie jest łatwo zaakceptować własną orientację nawet przy dużym wsparciu otoczenia, a co dopiero przy wyzwiskach i nietolerancji. Ten "frustrat" to tak niezbyt empatycznie zabrzmiał, wiesz?
  Ty się jawisz jako osoba otwarta i opowiadająca się po stronie gejów, więc skąd teraz te uwagi o niezdrowych zainteresowaniach? Akceptujemy dopiero po comingoucie?
  No przecież a priori możemy uznać, że na forum homoseksualizm raczej nie będą zaglądać heterycy.
  Nie dokuczaj ludziom.
 • tigertiger 23.02.12, 00:14
  Pani mamo, widocznie miałam gorszy dzień:)
 • anonimowa_matka 23.02.12, 00:16
  OK, wybaczone, pani tygrys.
  Sobie będziemy wredne dyskretnie ;D
 • anonimowa_matka 23.02.12, 00:20
  a, i jeszcze rozpoczęłam Wielką Akcję Klikania Na Kosz.
  Przyłączysz się?
 • tigertiger 23.02.12, 00:23
  wstyd się przyznać, ale chyba nie rozumiem co to hasło oznacza?:)
 • anonimowa_matka 23.02.12, 00:28
  No, jak widzimy wpis urągający jakiejkolwiek przyzwoitości, to klikamy na umieszczoną przy nim ikonkę kosza, takiego czerwonego, w prawym górnym rogu.
  Po dwóch kliknięciach (od dwóch osób) admin powinien skasować post.
  Bo, wiesz, część postów naprawdę jest żenująca.
 • tigertiger 23.02.12, 00:33
  No ktoś tu powinien w końcu posprzątać (odnoszę wrażenie, że administratorki zapomniały o tym forum i skoncentrowały się już wyłącznie na swojej stronie na FB) , to który wątek następny?:)
 • anonimowa_matka 23.02.12, 00:41
  Ja tu wczoraj trafiłam, w tym wątku, w którym teraz jesteśmy kliknęłam na mnóstwo postów, a Tobie wdzięczna będę za klikanie wg własnej wrażliwości.
  I wdzięczna będę jeśli zechcesz być przewodnikiem w tej krucjacie, bo do niektórych topików nawet nie chce mi się zaglądać, a Ty się aż zaskakująco troszczysz o poziom tego forum.
  Miło z Twojej strony :)
  EOT, niestety. Nie śmiećmy więcej.
  Jakby co, pisz na priv.
 • tigertiger 23.02.12, 00:49
  tego tez niestety nie potrafię, ale jak ty umiesz to daj znać na priv, ja przygotuję listę:)
 • anonimowa_matka 23.02.12, 01:08
  napisałam ci na gazetowego maila - tigertiger@gazeta.pl

  A jakie masz hasło, to już tylko Ty jedna wiesz.

  Dobranoc
 • tigertiger 23.02.12, 01:21
  Niestety nie rejestrowałam takiej poczty na gazecie. Mam inny kompletnie adres podany podczas rejestracji nicka tigertiger na forum gazety?. Wiem, że jest jakiś sposób, którego ja oczywiście nie znam, ale sam dostali już wiadomości od forumowiczów na zarejestrowany prze zemnie na gazecie adres. Dobranoc Pani Matko:)
 • massafra 23.02.12, 01:51
  Ja mówię poprostu mój kochany synku , mój mąż też tak mówi . A jego bracia mówią nasz mały kochany braciszku....
  --
  Wir leben alle unter dem gleichen Sternenhimmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.
 • anonimowa_matka 23.02.12, 02:08
  No to próbuj skądkolwiek:
  anonimowa_matka@gazeta.pl

  ufff!
 • tigertiger 23.02.12, 08:39
  wysłałam kontrolnego maila na Twój gazetowy adres, do mnie nic nie przyszło od Ciebie, więc mam wątpliwości czy i w drugą stronę to zadziała.
 • anonimowa_matka 23.02.12, 17:24
  No i po co ten pesymizm, tygrysie?
  Działa jak złoto!
 • tigertiger 23.02.12, 23:14
  zajrzyj na pocztę:)
 • anonimowa_matka 23.02.12, 23:59
  i Ty też
 • bradshaw.0 09.11.11, 23:16
  jestes albo tępy albo młody. Jasne że to jest obraźliwe... wogóle co to za głupi temat?
 • muzzle.muzzle 10.11.11, 20:55
  Ja ich nie nazywam - szkoda słów.
  --
  www.muzzle.blox.pl
 • kim-ja-jestem 14.11.11, 21:32
  Jeśli chodzi o pary i stosunki homoseksualne, to moim zdaniem należałoby brać pod uwagę dwa czynniki:
  1. Ludzie są pochodzenia odzwierzęcego. Rozwinęliśmy się emocjonalnie, duchowo, umysłowo oraz fizycznie znacznie w stosunku do pozostałych zwierząt. Wciąż jedak jesteśmy ssakami, które mają naturę zwierzęcą i każde odstępstwo od naturalności, poza ogólnie przyjętym rozwojem, jest dla nas niesprzyjająca. W zwierzęcym świecie praktycznie w całości natura nas tak obdarzyła, by odmienne płci do siebie pasowały i dążyły do reprodukcji. Zgodzić więc należy się z faktem, że stosunki i pary homoseksualne są nienatrualne, gdyż z natury jesteśmy heteroseksualni, tak jak nas stworzyła natura.
  2. Powstaje jednak drugi aspekt wynikający właśnie z naszego rozwoju społecznego, umysłowego i duchowego. Gdy weźmiemy pod uwagę przede wszystkim rozwój społeczny, to ubliżanie, negowanie i utrudnianie życia osobą homoseksualnym, jest ewidentnym brakiem tolerancji. Nie mówię tu jednak o tolerancji, w której akceptujemy kogoś, ale i tak uważamy że jesteśmy lepsi i bardziej normalni, ale raczej o tolerancji gdy akceptujemy innych mimo ich fizycznej odmienności. I tu powinniśmy się tej tolerancji nauczyć. Kto powiedział, że heteroseksualista znaczy więcej dla Boga? Czyż wszyscy nie jesteśmy Jego dziećmi. Gdy się bardziej rozwiniemy pod względem umysłowym i duchowym, wówczas zauważymy, że ciało nie ma takiego znaczenia - dusze przecież nie mają płci. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że stosunki i pary homoseksualne są głównie skierowane też na cielesne aspekty - tylko cielesne, co niestety ale ogranicza umysłowy i duchowy charakter związków.
  Pozdrawiam
 • tigertiger 14.11.11, 22:44
  ad 1. Twoja teoria iż w świecie zwierząt homoseksualizm nie występuje jest nieprawdziwa. Z natury jesteśmy heteroseksualni (w większości), homoseksualni albo biseksualni.
  Seks z partnerem tej samej płci uprawiają wszyscy: nawet żuki polne, pingwiny czy wieloryby, o małpach nie wspominając. No może z wyjątkiem jeży...
  www.tygodnikforum.pl/forum/index.jsp?place=Newsletter&news_cat_id=76&news_id=4090&layout=1&forum_id=2093&page=text
  Homoseksualizm jest zjawiskiem dość powszechnym wśród zwierząt, szczególnie tych stojących wyżej ewolucyjnie. Profesor Janet Mann z Uniwesytetu Georgetown przedstawiła hipotezę zakładającą, że homoseksualizm wśród zwierząt (a przynajmniej wśród delfinów) wykształcił się w drodze ewolucji w celu obniżenia agresji wewnątrzgatunkowej, szczególnie wśród osobników męskich.
  wolnemedia.net/seks/homoseksualizm-w-swiecie-zwierzat/
  Homoseksualizm istnieje w całym królestwie zwierząt. Według badaczy, może być konieczny do przetrwania wielu gatunków. Geje i lesbijki pojawiają się w ponad 1000 z nich, w tym wśród delfinów, pingwinów, małp, żab i ptaków (...)Co trzeci albatros z hawajskiej wyspy Oahu był wychowany przez parę lesbijek. Panie musiały połączyć siły, bo zabrakło samców. Wedle badaczy regularny odsetek par homoseksualnych osobników w danym gatunku oscyluje wokół 10 proc. Co ciekawe, od dawna na tyle ocenia się liczbę homoseksualnych ludzi- The Daily Mail
  www.wired.com/wiredscience/2009/06/samese/
 • tomeksobkowicz 15.11.11, 11:29
  pedryl....krótko i na temat
 • malavida 25.12.11, 09:15
  Mówię gej. Pedał jest według mnie określeniem nacechowanym bardzo negatywnie, a homoseksualista to po prostu za długi wyraz i brzmi jak żywcem wyciągnięty z podręcznika seksuologii :D
  --
  Mężczyzna jest potrzebny kobiecie, jak rower rybie.
  -----------------------------
  Internet a prawa podstawowe. Ekspresowy przegląd zagadnień regulacyjnych..
 • triismegistos 07.01.12, 21:46
  Ja do moich kumpli zwracam się per cioty.
  --
  [img]http://bdsm.org.pl/components/com_kunena/template/default/images/emoticons/t15181.gif[/img]
  Nic nie poradzę na to, mam fazę na emotikony.
 • martaszcze 18.01.12, 14:38
  ja mowie gej, zupelnie mi nie przeszkadzaja
 • mar-yka 22.01.12, 23:20
  Zwierzę.
 • sibeliuss 23.01.12, 08:27
  Czy swojego męża nazwiesz bykiem, bo kiedyś zapłodnił głupią krowę?
  --
  W życiu wszystko jest pożyczone
 • zlota_20 31.01.12, 20:00
  Pederaści, sodomici, dewianci, zboczeńcy.
  --
  CZŁONEK GAZETOWEGO ZESPOŁU WOLONTARIUSZY NA RZECZ PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI.
  My ludzie z WYŻSZYM wykształceniem (GEOLOG) popieramy PiS
 • mike.x 31.01.12, 22:09
  ^^ PiSiory.
  --
  Prosto, zwięźle i nie na temat.
 • sarahh7 26.02.12, 18:24
  > Ciekaw jestem jak nazywacie homoseksualistów płci męskiej?
  >

  To znaczy kiedy?:D:D
 • 0_krystyna23 27.02.12, 17:36
  Pedał mówią Ci wszyscy którzy nie zadali sobie trudu żeby zgłębić ten temat,albo poprostu z góry odrzucają ludzi o tej orientacji,laicy,nieuki itp.Gej Homo-ok,pedał brzmi jak z czasów komuny głębokiej wtedy mało kto znał inne określenia,zresztą brzmi b obrazliwie może o to chodzi?
 • oszolom-z-radia-maryja 28.02.12, 10:10
  cioty
 • administra 22.03.12, 10:58
  homoseksualista tylko !!
  --
  Forum-Miejsce-Rozmowa
 • administra 22.03.12, 10:59
  to zwykli ludzie jak my !!
  --
  Forum-Miejsce-Rozmowa

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.