Dodaj do ulubionych

chcialbym sie przywitac

01.03.12, 12:52
Mam 33 lata. Poznalem na czacie kilku trans. Byli to wspaniali ludzie.
Milego dnia
Edytor zaawansowany
  • tigertiger 01.03.12, 16:37
    witaj:)
    Może tu też odezwie się jakiś miły trans do Ciebie.
    Jeśli masz ochotę zainicjować jakiś temat to śmiało, forum nieco się różni w swej formule od czata. Tu wiek nie jest tak istotny jak na czacie, za to istotniejsze jest czy masz ochotę na dyskusję:).
  • anonimowa_matka 01.03.12, 18:56
    Witamy, zapraszamy!
    A my tu powolutku tworzymy dream-team, jak zechciał nas uprzejmie i wspaniałomyślnie określić Andrzejek. Na razie w stałym zestawie mamy dwie mateczki, w tym jedną troskliwą i życzliwą, a drugą w permanentnej głupawce, Tygryska, która jest kopalnią wiedzy i istotą przedsiębiorczą, Andrzejkka, który dba o wszystkich dobre i miłe samopoczucie oraz Mike'a, który raz rozkminia co popadnie, a czasem się awanturuje z homofobami, daj mu boże zdrowie.
    Nie jesteśmy czatem, więc nie mamy jak gadać na bieżąco, no ale zapraszamy czym chata bogata :)

Mamy jeszcze wszyscy trochę kłopotu z formułą forum, bo jesteśmy wobec siebie przyjaźni i nie mamy się o co kłócić, a jeszcze nie dojrzeliśmy do pogawędek o codzienności.

No i ja na przykład bardzo się cieszę, że do nas wpadłeś - czuj się jak u siebie.
    Obecnie grany jest gin z tonikiem - życzysz sobie?
  • tigertiger 01.03.12, 19:06
    ja dla rozruszania forum mogę się nawet kulturalnie pospierać:)
  • anonim111.1 01.03.12, 20:31

Witajcie moi kochani!
    CZy jest ktos z Anglii?
  • tigertiger 01.03.12, 20:42
    oj jednak masz te przyzwyczajenia z czata:)
  • anonimowa_matka 01.03.12, 20:48
    Tygrysek, powiedz mi, o czym rozmawiacie?
    Dlaczego z czata?
  • tigertiger 01.03.12, 20:56
    Pani Matko, toż to w przywitaniu widnieje:)
    "Mam 33 lata. Poznalem na czacie kilku trans. Byli to wspaniali ludzie."
    drogą dedukcji, droga Pani Matko wykoncypowałam, że nasza nowa forumowicza, do tej pory bywała na czatach, stad te nawyki nietypowe dla form: przywitanie, podanie wieku, a w kolejnym wpisie informacja skąd clika:).

• anonimowa_matka 01.03.12, 21:02
    Znaczy, nie spełnimy oczekiwań?
    ;)
  • tigertiger 01.03.12, 21:17
    forum w zasadzie służy do dyskusji, ludzie się wymieniaj poglądami na jakiś temat albo radzą. Jednak odkąd Ty tu agitujesz, kawką, ciastkiem częstujesz, a reszta śmietanki towarzyskiej wtóruje to de facto są to typowe zachowania dla czata:). Moim zdaniem to Twoja zasługa, że pojawiają się tu kolejne osoby. Tu kolejny raz Ci gratuluję:). Jednak gdy Ciebie nie ma to forum zamiera:). Ja akurat wole dyskutować , niż obrabiać szanowną dupę "Maryni" przy ciastku i kawie:), ale jako obserwator jestem absolutnie zafascynowana tym zjawiskiem:). No i jestem bardzo ciekawa co z tego wyniknie:)
  • massafra 01.03.12, 21:47
    Tigergu - bo oprócz powagi życia trzeba też i luzu...i tej kawki wirtualnej, i tego ginu, szampana, winka...Twojej powagi, analiz Anonimowej i mike.x , Anrzejkka który to wszysto równoważy...
    Kazdy z nas jest inny , z innym bagażem doświadczeń, ja dzięki forum mogłam zwalczyć w sobie strasznego "robala" -jest mi lżej,odzyskałam względny spokój...
    Zyczę sobie i być może jeszcze jakiemuś rodzicowi w rozterce aby tu trafił...
    I oby to forum żyło , żyło ...
    a, co dziwne ja jeszcze nigdy nie brałam udziału w żadnym czacie...
    --
    Nie chcesz byc okłamany?-nie pytaj!
  • anonimowa_matka 01.03.12, 21:52
    Ciekawe, siostro, czy przyjdzie moment, kiedy zapytamy Tygryska jak założyć czat :)
  • massafra 01.03.12, 22:08
    co prawda jestem gadułą - ale chyba to nie dla mnie...
    --
    Nie chcesz byc okłamany?-nie pytaj!
  • tigertiger 01.03.12, 22:17
    wy założyłyście coś o wiele lepszego:)
    A ja niczego nie zakładałam ani pokoju na forum, ani pokoju na czacie :) ale nie sadzę by to było coś trudnego i trwało dłużej niż minutę:) . proponują nazwać go nazwać ANONIMOWO:)
  • tigertiger 01.03.12, 22:13
    ależ ja rozumiem i dostrzegam taką potrzebę w forumowiczach:) Mi się miło to obserwuje, ale ja osobiście w tej konweniencji się nie odnajduje. Też bym chciała żeby to forum żyło i żeby było na nim miło. Tylko na początku weszło do pokoju kilka osób, które przy dyskusji w konkretnym wątku się poznali, a potem spotkali razem w oddzielnym już tylko w swoim gronie i nieco bardzo towarzysko. Stowarzyszyła się miła śmietanka towarzyszka w hermetycznym gronie (co innych onieśmiela). Teraz przydał by się kolejny wątek tematyczny, który byłby punktem zaczepienia dla innych z poza śmietanki, czy jak wolicie dream teamu.
    Nie robicie miejsca dla nowych, mimo że zapraszacie to ich też przerażacie bo każdego kto wszak wchodzi tu w pojedynkę może przerażać grupa zwarta nawet jak zapewnia, że jest na nowe kontakty otwarta:)
  • massafra 01.03.12, 20:50
    Witaj anonim- miło że jesteś!
    Ale...muszę Cię ostrzec...bo tu to tak nie całkiem grzecznie... a to winkiem, a to szampanem , a to ginem się raczą -tylko patrzeć czym to się skończy!
    Ale dasz radę no nie!
    No to opowiadaj....

--
    Wir leben alle unter dem gleichen Sternenhimmel, aber wir haben nicht alle den gleichen Horizont.
  • anonim111.1 01.03.12, 21:19
    Macie racje. tTe stare przywyczajenia z czata
    dobranoc
  • mike.x 02.03.12, 13:21
    Tylko pisz coś, udzielaj się bo nam z tego forum się straszny hermet zrobi.
    --
    Prosto, zwięźle i nie na temat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.