Dodaj do ulubionych

Badanie opinii o legzaliacji związków partnerskich

31.12.12, 12:09
Witam serdecznie :)

Jestem studentką Wydziału Pedagogicznego UW i piszę w tym roku pracę dyplomową na temat opinii osób homoseksualnych o legalizacji związków partnerskich, a także zależności personalnych z tym związanych.
W związku z tym poszukuję pilnie respondentów i zwracam się do Was, drodzy gazetowicze, z prośbą o udział - wystarczy wypełnić ankietę, by zyskać moją ogromną wdzięczność.

Ankietę udostępniam pod linkiem:
moje-ankiety.pl/respond-35539.html
Jest ona oczywiście całkiem anonimowa.

Będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc, każda ankieta się liczy!
Edytor zaawansowany
  • bast1984 31.12.12, 13:44
    Pełna obróbka danych ankietowych (wykresy, charakterystyki liczbowe, korelacje), analizy statystyczne wyników badań, weryfikacja hipotez, pomoc w statystycznym formułowaniu problemów badawczych.

Pomoc odbywa się wyłącznie drogą elektroniczną, szybko, wygodnie, a co najważniejsze z gwarancją najwyższej jakości świadczonej usługi.

Jestem magistrem matematyki stosowanej, od 7 lat zajmuję się wykonywaniem statystyk do prac, obróbką i analizą danych.

Zapraszam

gg 4593140 globmistrz@tlen.pl
    analizy-statystyczne.host77.pl
  • tigertiger 03.01.13, 08:37
    jest błąd w formularzu ankiety w punkcie 33 powinna być możliwość odpowiedzi typu "nie dotyczy"
    czyli wariantu gdy oboje partnerów jest zgodnych w danej kwestii. Gdy są zgodni nie mogą przystawać na prośbę partnera, czy nie zgadzać się na prośbę partnera. To błąd w założeniu, że partner musi mieć odmienne zdanie:)
  • savonnette 05.01.13, 13:05
    Słuszna uwaga, nie uwzględniłam tego - dziękuję :) Już poprawiam.
  • zombiekitty 05.01.13, 06:53
    Wypełniona :)
  • savonnette 05.01.13, 13:05
    Dzięki :)
  • naszezycie 04.02.13, 22:59
    Biblia stawia sprawę jasno: Bóg nie pochwala ani nie akceptuje praktyk homoseksualnych. Nie darzy też uznaniem ludzi ‛zgadzających się z tymi, którzy w tym trwają’ (Rzymian 1:32). Nadawanie takim związkom statusu „małżeństwa” nie czyni ich przyzwoitymi. Nakaz Boży, żeby małżeństwo było „w poszanowaniu u wszystkich”, wyklucza związki homoseksualne. Bóg uważa je za obrzydliwe (Hebrajczyków 13:4).
    Na szczęście z pomocą Bożą każdy może się nauczyć ‛powstrzymywać od rozpusty’ — między innymi od kontaktów homoseksualnych — oraz „mieć swe naczynie w uświęceniu i szacunku” (1 Tesaloniczan 4:3, 4). Z pewnością często jest to bardzo trudne. Nathan, który dawniej był homoseksualistą, wyznał: „Myślałem, że nigdy z tym nie skończę”. A jednak dzięki wsparciu „ducha naszego Boga” zdołał tego dokonać (1 Koryntian 6:11). Jak się przekonał, żaden problem nie jest dla Jehowy zbyt wielki. On może nam udzielić siły i pomocy, byśmy sprostali Jego wymogom, a wtedy zaznamy błogosławieństw (Psalm 46:1).
  • zombiekitty 05.02.13, 05:55
    idź do diabła

naszezycie napisał:

> Biblia stawia sprawę jasno: Bóg nie pochwala ani nie akceptuje praktyk homoseks
    > ualnych. Nie darzy też uznaniem ludzi ‛zgadzających się z tymi, którzy w 
    > tym trwają’ (Rzymian 1:32). Nadawanie takim związkom statusu „małże
    > ństwa” nie czyni ich przyzwoitymi. Nakaz Boży, żeby małżeństwo było ̶
    > 2;w poszanowaniu u wszystkich”, wyklucza związki homoseksualne. Bóg uważa
    > je za obrzydliwe (Hebrajczyków 13:4).
    > Na szczęście z pomocą Bożą każdy może się nauczyć ‛powstrzymywać od rozpu
    > sty’ — między innymi od kontaktów homoseksualnych — oraz R
    > 22;mieć swe naczynie w uświęceniu i szacunku” (1 Tesaloniczan 4:3, 4). Z 
    > pewnością często jest to bardzo trudne. Nathan, który dawniej był homoseksualis
    > tą, wyznał: „Myślałem, że nigdy z tym nie skończę”. A jednak dzięki
    > wsparciu „ducha naszego Boga” zdołał tego dokonać (1 Koryntian 6:1
    > 1). Jak się przekonał, żaden problem nie jest dla Jehowy zbyt wielki. On może n
    > am udzielić siły i pomocy, byśmy sprostali Jego wymogom, a wtedy zaznamy błogos
    > ławieństw (Psalm 46:1).

--
    [img]http://www.anikaos.com/0013-cats/kaos-cats28.gif[/img]
  • feelhot 16.05.13, 07:27
    Dziecko, najgroźniejszym jest jednak przystawanie do starozakonnej sekty marketingowej zwanej stowarzyszeniem wydawniczym Strażnica, które robi wszystkim pranie mózgu kilkanascie godzin tygodniowo, a potem wychowuje zaburzonych osobników, którzy cierpią na rózne kompleksy -jak ty np.- a takze przymusza ich do odtrącenia rodzin, zycia normalnych ludzi a do tego zmusza do bezpłatnej pracy na rzecz sekty oraz na pozyskiwanie nastepnych ofiar i wciąganie ich do tej organizacji. Organizacja ta-ach niezwykle sprawnie zaprojektowana i działająca- jest niezwykle szkodliwa dla społeczństwa. Owoce jej działalności widać na co dzień-co dowodzi iż należy przed nią przestrzec i jej unikać. Dowody na jej szkodliwe działania oraz owoce zatrucia społecznego widać nawet w jej własnych publikacjach w raportach:P
    --
    Gay_Is_OK_Friend@onet.eu
  • savonnette 08.04.13, 13:04
    Witajcie raz jeszcze!

Po dość długim czasie zgłaszam się do Was ponownie z prośbą - w związku z kolejnym badaniem, a raczej jego uzupełnieniem. Moja promotorka poprosiła, bym przeprowadziła jeszcze krótkie badanie odnośnie "nastrojów" i opinii o legalizacji związków partnerskich po ostatnim sejmowym głosowaniu nad projektem Ustawy. Chodzi o to, by sprawdzić, czy - i jeśli tak, to jak bardzo - zmieniły się odczucia, osądy oraz nadzieje na wprowadzenie tego przepisu.

Link do kwestionariusza:
    moje-ankiety.pl/respond-40847.html
    Ten jest bardzo krótki - ma tylko 9 pytań.
    Jeszcze raz będę bardzo wdzięczna za pomoc! :)
  • savonnette 16.04.13, 15:11
    Podbijam, podbijam :)

Będę wdzięczna za kolejne głosy, bo jeszcze trochę mi brakuje. Dziękuję odgórnie!
  • xyx89 25.12.14, 00:22
    Cześć, też piszę pracę w podobnej tematyce tylko, że metodą jakościową. Jeżeli jeszcze tu zaglądasz i mogłabyś się do mnie odezwać to będę wdzięczna :) yyukarii@o2.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka