Dodaj do ulubionych

Homoseksualizm to efekt strachu

03.03.13, 22:46
przed kontaktem z plcia przeciwna.
Strach, ktorego nie mozna sie pozbyc, doprowadza do alternatywnych sposobow zaspokajania popedu plciowego, a te przeksztalcaja sie w nawyk.
Nawyk jest efektem strachu.
Strach przed kontaktem z plcia przeciwna jest forma strachu przed anihilacja.
Homoseksualista czuje sie bezpieczniejszy w sferze swojego seksu, ktory zna z "pierwszej reki".
Sa dziesiatki, o ile nie wiecej, fobii. Sa ludzie bojacy sie jazdy winda, lotu samolotem, psow, gadow, malych pomieszczen, ciemnosci i wielu innych rzeczy. Homoseksualizm to jedna z fobii.
Czy trzeba leczyc homoseksualistow ? Nie trzeba, podobnie jak nie trzeba leczyc z fobii przed uzytkowaniem windy. Mozna posluzyc sie schodami (co nie rozwiazuje problemu fobii).
Czy trzeba ich usuwac z zycia, poza Lechowy mur ?Nie wolno.
Czy trzeba/mozna byc dumnym z homoseksualizmu ? Nie ma powodu do dumy. Podobnie jak nie ma powodu do dumy z bycia hetero.
Co spowodowalo ten strach ? Nobla temu, kto to odkryje. Ja osobiscie uwazam, ze nawet maly, z wygladu niewazny gest mogl przyczynic sie do tego STRACHU. Dla przykladu: jesli matka uderzyla malego chlopca w wiadome miejsce, wysmiewajac sie z jego pierwszych eksperymentow odkrywania swego ciala, to moglo to spowodowac uraz a w konsekwencji strach przez powtorzeniem tej sytuacji. Nie bede tu wymyslal innych sytuacji, jedno jest pewne, moze ich byc cala masa.
Amen.

Edytor zaawansowany
  • torado 04.03.13, 18:50
    i to dopiero jest fobia, taka jak strach przed jazdą windą ;-)
    --
    no to sru.....
    1041737
  • kleks_w_gaciach 04.03.13, 21:38
    a u was to murzynow bija ? ciekawa riposte dalas ...
  • torado 05.03.13, 19:22
    kleks_w_gaciach napisał:

> a u was to murzynow bija ? ciekawa riposte dalas ...

a idąc dalej Twoim tokiem myślenia, to heteroseksualizm jest strachem przed kontaktem z płcią tą samą :-D :-D
    --
    no to sru.....
    1041737
  • torado 05.03.13, 19:24
    mała errata ;-) heteroseksualizm jest efektem strachu(miało być) przed kontaktem z płcią tą samą...
    --
    no to sru.....
    1041737
  • kleks_w_gaciach 05.03.13, 22:45
    wiem, ze zdajesz sobie sprawe z idiotyzmu swej wypowiedzi ... to jest tak idiotyczne jak mowienie, ze oddychanie powietrzem, to strach przed oddychaniem cyklonem B
  • torado 06.03.13, 18:34
    kleks_w_gaciach napisał:

> wiem, ze zdajesz sobie sprawe z idiotyzmu swej wypowiedzi ...
    i vice versa ;-). Inaczej byś nie zrozumiał idiotyzmu swojej wypowiedzi :-D :-D
    --
    no to sru.....
    1041737
  • kleks_w_gaciach 06.03.13, 21:56
    jestes jedna z tych co to mozna do geby napluc, a bedzie wmawiala soebie, ze to deszcz pada ...
    nie masz zadnych argumentow i pamietaj, nie po to tu wpisalem by kogos obrazac, ale by wyrazic swoja opinie. Niestety, homoseksualizm jako tabu, staje sie dzisiaj niczym innym tylko wlasnie tabu ... kiedys sie o tym zjawisku nie wypadalo rozmawiac, dzisiaj nie wolno ... tym samym, podobnie jak Walesa, zamykasz temat, z innej strony, ale zamykasz.
  • torado 06.03.13, 22:00
    kleks_w_gaciach napisał:

> jestes jedna z tych co to mozna do geby napluc, a bedzie wmawiala soebie, ze t
    > o deszcz pada ...
    > nie masz zadnych argumentow i pamietaj, nie po to tu wpisalem by kogos obrazac,
    > ale by wyrazic swoja opinie. Niestety, homoseksualizm jako tabu, staje sie dzi
    > siaj niczym innym tylko wlasnie tabu ... kiedys sie o tym zjawisku nie wypadalo
    > rozmawiac, dzisiaj nie wolno ... tym samym, podobnie jak Walesa, zamykasz tema
    > t, z innej strony, ale zamykasz.

ja zamykam?? Traktuję temat, tak ja Ty go traktujesz.....absurdalnie :-D
    --
    no to sru.....
    1041737
  • kleks_w_gaciach 07.03.13, 18:06
    zadawanie pytan jest absurdem ???? kochanie, w tym wymiarze wszystko jest skutkiem czegos, wiec i homoseksualizm.
  • torado 07.03.13, 20:07
    kleks_w_gaciach napisał:

> zadawanie pytan jest absurdem ???? kochanie, w tym wymiarze wszystko jest skutk
    > iem czegos, wiec i homoseksualizm.

spójrz kochanie na swojego pierwszego posta i zobacz, czy tylko zadawałeś tam pytania :-D
    --
    no to sru.....
    1041737
  • kleks_w_gaciach 07.03.13, 20:21
    kochanie
    czy znakiem pytania
    musie konczyc sie pytanie ?

sorry, ze tak wierszem
    choc nie jestem wieszczem ...

a czy ty przypadkiem
    nie zanagramowana dorota ?
  • torado 08.03.13, 17:44
    kleks_w_gaciach napisał:

> kochanie
    > czy znakiem pytania
    > musie konczyc sie pytanie ?

w necie, tak. Bo jak inaczej odróżnić stwierdzenie od pytania ?

>
    > a czy ty przypadkiem
    > nie zanagramowana dorota ?

nie przypadkiem...;-)
    --
    no to sru.....
    1041737
  • kleks_w_gaciach 08.03.13, 18:41
    no to Dorotko, wszystkiego NAJ z okazji Dnia Kobiet. Nawiasemi, dzisiaj moje urodziny. Ten dzien zawsze wiec byl szczegolny dla mnie.
    Andrzej.
  • torado 08.03.13, 19:15
    kleks_w_gaciach napisał:

> no to Dorotko, wszystkiego NAJ z okazji Dnia Kobiet. Nawiasemi, dzisiaj moje ur
    > odziny. Ten dzien zawsze wiec byl szczegolny dla mnie.
    > Andrzej.

no to wszystkiego Naj z okazji urodzin. Może to niegrzeczne z mojej strony, ale ten dzień nigdy nie był dla mnie szczególny ;-)
    --
    no to sru.....
    1041737
  • esencja.sarkazmu 10.02.19, 23:35
    Śmieszne, bo orientacja wykształca się jeszcze w łonie matki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.