Dodaj do ulubionych

Psycholog dla osoby nieheteroseksualnej Warszawa

13.09.18, 23:45
Cześć, szukam w Warszawie psychologa dla siebie, czyli dla lesbijki, zależy mi na osobie, która będzie specjalizowała się w problemach osób niehetero, nie będzie patrzyła z góry, oceniała itp, z czym już wielokrotnie wcześniej się spotykałam. Obiła mi się o uszy nazwa Otwarta Przestrzeń jako instytucji specjalizującej się, czy ktoś korzystał z pomocy któregoś z tamtejszych psychologów i mógłby polecić?
Edytor zaawansowany
  • monika_zaza 18.09.18, 09:50
    A jaki jest Twój problem z którym walczysz jeśli mogę spytać? W Otwartej Przestrzeni mają psychologów specjalizujących się w pomocy osobom lgbtq, prowadzą też dwie grupy z tego co widziałam. Generalnie miejsce jest stworzone właśnie dla lgbtqa. Ja polecam Jaworską, chodzę do niej od kilku miesięcy i widzę znaczną poprawę mojego stanu. Swoją drogą - rewelacyjna babka.
  • celllka 18.09.18, 10:21
    Super, dzięki wielkie za info, poczytam więcej co tam mają i o Jaworskiej. Przepraszam, ale nie chcę tutaj na forum dokładnie opisywać mojego problemu, ale myślę, że wpisze się on w umiejętności osoby specjalizującej się w pomaganiu osobom z inną niż hetero orientacją seksualną. Hawk!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.