Dodaj do ulubionych

agroturystyka z namiotem

27.06.12, 12:02
Witam serdecznie.
Wybieramy się w lipcu we trzy rodzinki 4 osobowe na Roztocze. Czy możecie polecic mi fajną kwtaterę agro z możliwością rozbicia trzech dużych namiotów gdzieś na uboczu, ale tak żeby korzystać z sanitariatów i zjeść może obiadek czasem? Fajnie by było żeby blisko rzeczka łowna była(za płotem smile) i lasek.
Pozdrawiam i proszę o sugestie
Bolew11
Edytor zaawansowany
  • skuter44 27.06.12, 19:03
    MOŻE NAJPIERW PRZECZYTAJ WĄTEK POKREWNY.

Re: Jest już "spanie na sianie"
    czuk1 21.05.12, 12:20 Odpowiedz
    O kurcze. Chociem ze wsi ale nie wiedziałem o tym. Na Mazurach spała na sianie cała nasza rodzina, zaraz po zebraniu i przywiezieniu siana.
    --
    Mariusz
    Re: Namiot przy agroturystyce
    kerrymarta 21.05.12, 10:36 Odpowiedz
    Dzięki Leszku, hmmm na namiot robiliśmy próby już w zeszłym roku i było ok, co prawda była to tylko jedna pojedyńcza noc, czekamy na czerwcowe ciepłe noce by znów zrobić przymiarkę, chociaż dobrze jednak doradzasz. co do rezerwacji to wogóle nie możemy w tym roku nic planować ani rezerwować dlatego bedziemy chyba na miejscu szukać.
    leszeks 20.05.12, 20:36 Odpowiedz
    KerryMarto,
    Jeśli dzieci są małe to radziłbym Ci wziąć pokój w agroturystyce i rozbić namiot obok. Miałem podobne życzenie moich dzieci. Niewytrzymały nawet jednej nocy, która była piękna i gwiaździsta. W tej sielance dla nich każdy odgłos był przerażający. Myślę, że nastolatki już dadzą radę. Dzieci młodsze raczej nie.
    Jeśli będziesz miała problem ze znalezieniem lokacji daj znać na maila. Co prawda to nie agroturystyka, ale trochę pola pod namiot mogę Ci użyczyć.

Pozdrawiam, Leszek.
    --
    forumroztocze.blox.pl
    Roztocze nieznane
    leszeks 20.05.12, 20:30 Odpowiedz
    Mariusz,
    Na świeżym sianie nie wolno spać!
    Nie wiem jaki jest okres karencji, ale jeszcze pamiętam przestrogi dziadka.

Pozdrawiam, Leszek.
    --
    forumroztocze.blox.pl
    Roztocze nieznane
    czuk1 19.05.12, 06:47 Odpowiedz
    No od czerwca mogłoby być siano tegoroczne. -
    czuk1 18.05.12, 04:47 Odpowiedz
    Ja poza tym mam jakieś uprzedzenia do kwater ulokowanych w pudełkowych domkach , gdzie
    mieszkać musimy z rodziną kwaterodawcy. Dla mnie kwatera ze spaniem na sianie to tylko wtedy
    kiedy gospodarstwo agroturystyczne ma osobny dom (domek) , zabudowę gospodarczą,
    czyste podwórze i dostępne zwierzęta domowe i tę stodołę z ubiegłorocznym sianem. Dobrze było by aby te obiekty (w tym mieszkalne) były drewniane i ogrodzone, z dostępem do ciepłej wody, ogrzewane i skanalizowane.
    W tych ofertach jakoś nie widać stodół , tylko domki z lat 50-70 tych.
    Jest już "spanie na sianie"
    czuk1 17.05.12, 20:13 Odpowiedz
    Jak widać usługa "spanie na sianie" zaczyna być już profesjonalnie organizowana. Uważam, że można by skorzystać z wskazanego portalu. Pani Biała zna się turystyce a Pan Borsuk ma kwaterę blisko w centrum Roztocza, choć na miejscu nie ma żadnego akwenu. Pozostałe pokazane w portalu "spanie na sianie" miejsca kwater mają nie najlepszą lokalizację.
    Re: Cieszę się...
    czuk1 17.05.12, 20:03 Odpowiedz
    Dziękuję za miłe słowa. Jestem założycielem tego forum, które funkcjonuje (ostatnio słabo) od blisko 10 lat . Nie mam ostatnio zdrowia i czasu by aktywnie zajmować się forum. Poza tym mamy kilka bardzo atrkcyjnych miejsc (stron, portali) w sieci które profesjonalnie zajmują się promocją Roztocza. Bazę noclegową na Roztoczu znam ale tę z przed 5-6 lat.Mamy teraz na Roztoczu wyższy poziom usług turystycznych i dobrą promocja w sieci.. Usługi są zróżnicowane. Przybyło kwater, gospodarstw agroturystycznych, ośrodków wypoczynkowych, hoteli.
    kerrymarta 17.05.12, 19:26 Odpowiedz
    Dzisiaj znalazłam cos takiego: www.prorock-pl.com/spanienasianie/
    kerrymarta 17.05.12, 19:24 Odpowiedz
    Czuk1 zrobiłam to zupełnie nieświadomie. Po prostu w tym roku nie możemy ustalać żadnej sztywnej rezerwacji z kilku powodów. Nie chciałabym blokować komus miejsc rezerwując pokoje czy domek, a ja zarzekłam się, że nie odpuszczę w tym roku Roztocza, więc po małej rodzinnej burzy mózgów i przy hmmm całkiem dojrzałym pomyśle z namiotami moich synów (4 i 6 lat) doszliśmy do wniosku, że to arcyciekawy pomysł.
    Widzę, że jesteś prawdziwym opiekunem tego forum i kimś kto jest bardzo związany z Roztoczem i dlatego, być może na wyrost śmiem twierdzić, ze jesteś bardzo szczęśliwym człowiekiem.
    Dziękuję za podanie maila, na pewno jeszcze dziś napiszę.
    Cieszę się...
    czuk1 17.05.12, 13:26 Odpowiedz
    Cieszę się, że jest tak jak sądziłem. Mało tego stwierdzam, ze masz duży wkład w rozszerzeniu zakresu usług agroturystycznych na Roztoczu. To jest nisza usługowa. To mieszkanie w namiotach i w stodole na sianku. Wśród gospodarstw agroturystycznych (ich stowarzyszeń) szybko rozpowszechni się zapotrzebowanie (w tym Twoje) na takie usługi. Szybko znajdziemy je w oficjalnych ofertach kwaterodawców agroturystycznych.
    Podziękowania i pozdrowienia.
    Możemy spotkać się w realu na Roztoczu. Mój login : czuk1@gazeta.pl
    kerrymarta 17.05.12, 09:18 Odpowiedz
    Bardzo dziękuję za pomoc, już zaczęłam trochę dzwonić i mailować. Powiem Wam, że nie sądziłam że będzie takie miłe przyjęcie. W jednym z gospodarstw Pan mimo iż nigdy nie było u nich biwakowiczów to już zaczął rozmyślać jak nam ułatwić pobyt, jakieś stoliczki na tarasie, udogodnienia dla dzieci, a nawet miejsce w stodole w razie deszczu. Jestem pozytywnie zszokowana tak miłym przyjęciem i tym bardziej utwierdzam się, że te lato musi być na
    roztoczu .
    czuk1 17.05.12, 06:52 Odpowiedz
    Jeśli będziesz analizował kilka gospodarstw i miejsc a nie możesz podjąć decyzji .... pomogę Ci.
    czuk1 16.05.12, 19:51 Odpowiedz
    A więc szukaj - Majdan Sopocki, Zwierzyniec, Susiec, Krasnobród. Tam są akweny wodne.
    W sieci internetu prawie każde gospodarstwo agroturystyczne ma świetną informację i promocję
    o swoich możliwościach i cenach.
    czuk1 16.05.12, 19:49 Odpowiedz
    Jestem pewny, że "przy każdej agroturystyce" można dogadać się na temat nocowania w namiocie (za drobne pieniądze) i korzystania z żywienia kwaterodawcy. Jest to na rękę kwaterodawcy bo noclegi w namiotach to lipiec i połowa sierpnia , to pełnia sezonu. Noclegi w namiotach zwiększają przecież liczbę zakwaterowanych turystów.
    Namiot przy agroturystyce
    kerrymarta 16.05.12, 13:27 Odpowiedz
    Szukam agroturystyki na roztoczy przy której mozna by było rozbić namiot. Bardzo zależy nam by mieć dostęp do gotowych posiłków domowych, skorzystać z wc i prysznica a zarazem nocować pod namiotem ponieważ to marzenie moich synów. Zalezy nam na trochę kameralnej atmosferze ale jak nie znajdziemy takiej mozliwości to pozostają pola namiotowe. Ogromnie się cieszę na zwiedzanie Roztocza. Fajnie gdyby było niedaleko do jakiejś wody np tak do 5 km.
  • skuter44 27.06.12, 19:14
    TREŚĆ WĄTKU PODOBNEGO , OD NAJSTARSZEGO.

agroturystyka z namiotem - TYTUŁ WĄTKU

bolew11 27.06.12, 12:02 Odpowiedz
    Witam serdecznie.
    Wybieramy się w lipcu we trzy rodzinki 4 osobowe na Roztocze. Czy możecie polecic mi fajną kwtaterę agro z możliwością rozbicia trzech dużych namiotów gdzieś na uboczu, ale tak żeby korzystać z sanitariatów i zjeść może obiadek czasem? Fajnie by było żeby blisko rzeczka łowna była(za płotem ) i lasek.
    Pozdrawiam i proszę o sugestie
    Bolew11
    Re: agroturystyka z namiotem
    skuter44 27.06.12, 19:03 Odpowiedz

czuk1 21.05.12, 12:20 Odpowiedz
    O kurcze. Chociem ze wsi ale nie wiedziałem o tym. Na Mazurach spała na sianie cała nasza rodzina, zaraz po zebraniu i przywiezieniu siana.
    Mariusz

kerrymarta 21.05.12, 10:36 Odpowiedz
    Dzięki Leszku, hmmm na namiot robiliśmy próby już w zeszłym roku i było ok, co prawda była to tylko jedna pojedyńcza noc, czekamy na czerwcowe ciepłe noce by znów zrobić przymiarkę, chociaż dobrze jednak doradzasz. co do rezerwacji to wogóle nie możemy w tym roku nic planować ani rezerwować dlatego bedziemy chyba na miejscu szukać.

leszeks 20.05.12, 20:36 Odpowiedz
    KerryMarto,
    Jeśli dzieci są małe to radziłbym Ci wziąć pokój w agroturystyce i rozbić namiot obok. Miałem podobne życzenie moich dzieci. Niewytrzymały nawet jednej nocy, która była piękna i gwiaździsta. W tej sielance dla nich każdy odgłos był przerażający. Myślę, że nastolatki już dadzą radę. Dzieci młodsze raczej nie.
    Jeśli będziesz miała problem ze znalezieniem lokacji daj znać na maila. Co prawda to nie agroturystyka, ale trochę pola pod namiot mogę Ci użyczyć.
    Pozdrawiam, Leszek.

leszeks 20.05.12, 20:30 Odpowiedz
    Mariusz,
    Na świeżym sianie nie wolno spać!
    Nie wiem jaki jest okres karencji, ale jeszcze pamiętam przestrogi dziadka.
    Pozdrawiam, Leszek.

czuk1 19.05.12, 06:47 Odpowiedz
    No od czerwca mogłoby być siano tegoroczne. -

czuk1 18.05.12, 04:47 Odpowiedz
    Ja poza tym mam jakieś uprzedzenia do kwater ulokowanych w pudełkowych domkach , gdzie
    mieszkać musimy z rodziną kwaterodawcy. Dla mnie kwatera ze spaniem na sianie to tylko wtedy kiedy gospodarstwo agroturystyczne ma osobny dom (domek) , zabudowę gospodarczą,czyste podwórze i dostępne zwierzęta domowe i tę stodołę z ubiegłorocznym sianem. Dobrze było by aby te obiekty (w tym mieszkalne) były drewniane i ogrodzone, z dostępem do ciepłej wody, ogrzewane i skanalizowane. W tych ofertach jakoś nie widać stodół , tylko domki z lat 50-70 tych.

Jest już "spanie na sianie"
    czuk1 17.05.12, 20:13 Odpowiedz
    Jak widać usługa "spanie na sianie" zaczyna być już profesjonalnie organizowana. Uważam, że można by skorzystać z wskazanego portalu. Pani Biała zna się turystyce a Pan Borsuk ma kwaterę blisko w centrum Roztocza, choć na miejscu nie ma żadnego akwenu. Pozostałe pokazane w portalu "spanie na sianie" miejsca kwater mają nie najlepszą lokalizację.

czuk1 17.05.12, 20:03 Odpowiedz
    Dziękuję za miłe słowa. Jestem założycielem tego forum, które funkcjonuje (ostatnio słabo) od blisko 10 lat . Nie mam ostatnio zdrowia i czasu by aktywnie zajmować się forum. Poza tym mamy kilka bardzo atrkcyjnych miejsc (stron, portali) w sieci które profesjonalnie zajmują się promocją Roztocza. Bazę noclegową na Roztoczu znam ale tę z przed 5-6 lat.Mamy teraz na Roztoczu wyższy poziom usług turystycznych i dobrą promocja w sieci.. Usługi są zróżnicowane. Przybyło kwater, gospodarstw agroturystycznych, ośrodków wypoczynkowych, hoteli.

kerrymarta 17.05.12, 19:26 Odpowiedz
    Dzisiaj znalazłam cos takiego: www.prorock-pl.com/spanienasianie/

kerrymarta 17.05.12, 19:24 Odpowiedz
    Czuk1 zrobiłam to zupełnie nieświadomie. Po prostu w tym roku nie możemy ustalać żadnej sztywnej rezerwacji z kilku powodów. Nie chciałabym blokować komus miejsc rezerwując pokoje czy domek, a ja zarzekłam się, że nie odpuszczę w tym roku Roztocza, więc po małej rodzinnej burzy mózgów i przy hmmm całkiem dojrzałym pomyśle z namiotami moich synów (4 i 6 lat) doszliśmy do wniosku, że to arcyciekawy pomysł.
    Widzę, że jesteś prawdziwym opiekunem tego forum i kimś kto jest bardzo związany z Roztoczem i dlatego, być może na wyrost śmiem twierdzić, ze jesteś bardzo szczęśliwym człowiekiem.
    Dziękuję za podanie maila, na pewno jeszcze dziś napiszę.
    Cieszę się...

czuk1 17.05.12, 13:26 Odpowiedz
    Cieszę się, że jest tak jak sądziłem. Mało tego stwierdzam, ze masz duży wkład w rozszerzeniu zakresu usług agroturystycznych na Roztoczu. To jest nisza usługowa. To mieszkanie w namiotach i w stodole na sianku. Wśród gospodarstw agroturystycznych (ich stowarzyszeń) szybko rozpowszechni się zapotrzebowanie (w tym Twoje) na takie usługi. Szybko znajdziemy je w oficjalnych ofertach kwaterodawców agroturystycznych.
    Podziękowania i pozdrowienia.
    Możemy spotkać się w realu na Roztoczu. Mój login : czuk1@gazeta.pl

kerrymarta 17.05.12, 09:18 Odpowiedz
    Bardzo dziękuję za pomoc, już zaczęłam trochę dzwonić i mailować. Powiem Wam, że nie sądziłam że będzie takie miłe przyjęcie. W jednym z gospodarstw Pan mimo iż nigdy nie było u nich biwakowiczów to już zaczął rozmyślać jak nam ułatwić pobyt, jakieś stoliczki na tarasie, udogodnienia dla dzieci, a nawet miejsce w stodole w razie deszczu. Jestem pozytywnie zszokowana tak miłym przyjęciem i tym bardziej utwierdzam się, że te lato musi być na
    roztoczu .

czuk1 17.05.12, 06:52 Odpowiedz
    Jeśli będziesz analizował kilka gospodarstw i miejsc a nie możesz podjąć decyzji .... pomogę Ci.

czuk1 16.05.12, 19:51 Odpowiedz
    A więc szukaj - Majdan Sopocki, Zwierzyniec, Susiec, Krasnobród. Tam są akweny wodne.
    W sieci internetu prawie każde gospodarstwo agroturystyczne ma świetną informację i promocję
    o swoich możliwościach i cenach.

czuk1 16.05.12, 19:49 Odpowiedz
    Jestem pewny, że "przy każdej agroturystyce" można dogadać się na temat nocowania w namiocie (za drobne pieniądze) i korzystania z żywienia kwaterodawcy. Jest to na rękę kwaterodawcy bo noclegi w namiotach to lipiec i połowa sierpnia , to pełnia sezonu. Noclegi w namiotach zwiększają przecież liczbę zakwaterowanych turystów.
    Namiot przy agroturystyce

kerrymarta 16.05.12, 13:27 Odpowiedz
    Szukam agroturystyki na roztoczy przy której mozna by było rozbić namiot. Bardzo zależy nam by mieć dostęp do gotowych posiłków domowych, skorzystać z wc i prysznica a zarazem nocować pod namiotem ponieważ to marzenie moich synów. Zalezy nam na trochę kameralnej atmosferze ale jak nie znajdziemy takiej mozliwości to pozostają pola namiotowe. Ogromnie się cieszę na zwiedzanie Roztocza. Fajnie gdyby było niedaleko do jakiejś wody np tak do 5 km.
  • skuter44 27.06.12, 20:33
    Gościniec nad Zalewem
    22-672 Susiec, MAJDAN SOPOCKI II 62A
    tel. (084) 665 45 13, (084) 627 55 05
    (0) 504 191 705
    internet: www.susiec.com.pl/kosior_czeslawa
    22-672 Susiec, MAJDAN SOPOCKI I
    tel. (84) 665 48 08, 665 45 55,
    (0)607 230 630, (0) 609 773 423
    internet: www.susiec.com.pl/kozyra_lucyna
    www.agroturystyka.susiec.com.pl
    e-mail: agro-bud@susiec.com.pl
    stanica wędkarska
    23-460 JÓZEFÓW
    ul. Kościuszki 130
    tel.: 84 687 80 50, 697 215 218
    internet: www.stanicajozefow.pl
    e-mail:elzbieta.momot28@wp.pl

---------------------------------------------------
    to szefowa Stowarzyszenia Kwaterodawców Gminy Adamów.

Gospodarstwo Agroturystyczne
    Elżbieta i Henryk Tkacz
    BONDYRZ 9b, 22-442 Adamów
    tel: (084) 61 86 252, 0 608 378 726
    internet: www.roztocze.net.pl/tkacz
    e-mail:tkacz.5@interia.pl
    ------------------------------------------

Chata Roztoczańska
    GÓRECKO STARE
    502 553 709
    e-mail: chata@chata.turystyka.pl
    internet:www.chata.turystyka.pl

itd. Ważne by były duże podwórka i bliskość wody z rybami.

• bolew11 28.06.12, 09:10
    Dziekuję bardzo za odpowiedzi...poczytam, poszperam.
  • soyyo 12.09.12, 16:52
    W większości gospodarstw znajdzie się miejsce na namiot. W końcu na wsi jest dużo hektarówwink. Jak już w lubelskim to agrowczasowicz.pl/agroturystyka-nad-bugiem,32,podglad.html z tej samej rodzinnej wioski, więc polecam
  • skuter44 11.12.12, 21:54
    Zgoda. Na wolnym czasie. Do sezonu daleko.

Miłych Świąt Ci życzę
    i udanego sezonu turystycznego 2013.
  • wesolekf 05.08.19, 23:15
    Zachęcam do skorzystania z oferty flay.pl
    Darmowe ogłoszenia turystyczne.
  • czuk1 06.08.19, 19:54
    Myślałem, że chcesz promować Roztocze z jego bazą turystyczną. A TY oferujesz całą Polskę.

--
    www.facebook.com/groups/KomitetObronyDemokracji/?multi_permalinks=1187697321425493&comment_id=1187957454732813¬if_id=1565075431136077¬if_t=feedback_reaction_generic
    --- mądre uwagi i apele światłych polityków UE nie trafiają do głuchych pisowców i władców RP.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka