Dodaj do ulubionych

Szczebrzeszyn atrakcje

19.06.15, 18:26
Wiem, gdzie jest "piekiełko" ale nie wiem gdzie zlokalizować "Warszawę". Gdzie jest miejsce tak nazywane przez miejscowych?

Czy miasteczko ma jakieś atrakcje nie opisywane w przewodnikach?
Edytor zaawansowany
  • leszeks 21.06.15, 16:48
    No niestety poddaję się. sad Nie wiem gdzie jest "Warszawa" w Szczebrzeszynie. Poczekajmy na naszego kolegę Roztoczańskiego. On zna Szczebrzeszyn jak własną kieszeń i na pewno będzie wiedział.

--
    Pozdrawiam, Leszek.
  • kat-son 24.06.15, 15:28
    Samo miasto Szczebrzeszyn jest fajne, tak żeby sobie pospacerować, coś zjeść itd. Jak dla mnie ogromną atrakcją tego regionu są Szumy. Wpiszcie sobie w Google. Niezwykle klimatyczny region, świetnie nadaje się na długie spacery, przejażdżki rowerowe. Można wyskoczyć do pobliskiego Zwierzyńca czy Zamościa.
    A jeżeli chodzi o noclegi, to skorzystanie z pośrednictwa tego serwisu: tnij.us/baza-noclegowa
    Polega to na tym, że podajesz ile osób, budżet jaki posiadasz i ewentualne dodatkowe informacje. Oni Ci coś znajdą i wyślą na maila. Sprawdzony sposób i polecam.
  • leszeks 24.06.15, 23:48
    Ups, ten wpis pachnie kryptoreklamą. W oryginalnym wpisie nie było pytania o noclegi!
    Szumy co prawda są piękne, ale nie są jedyną atrakcją Roztocza.

Jeśli chodzi o noclegi to mimo wszystko bardziej ufam ogłoszeniem na lokalnych stronach niż w krajowym bazach danych. Polecam również kontakt bezpośredni z wynajmującym! Tylko to zapewni pełnię informacji przed podjęciem decyzji.

--
    Pozdrawiam, Leszek.
  • ains 25.06.15, 08:29
    ja uważam bazy za bardzo dobre źródło informacji, sama korzystam z nich już bardzo długo. Prowadzę własną firmę i co jakiś czas zakupuję bazę danych sprofilowaną dla mojego przedsięwzięcia.
  • leszeks 26.06.15, 00:08
    No cóż, tak ogólnie baza danych to świetna idea. Ja jednak polecam turystom odwiedzającym Roztocze lokalne bazy danych, które są pełniejsze oraz świeższe. No i oczywiście nasze forum. Gorąco zachęcam do bezpośredniego kontaktu, aby nie kupować kota w worku i ryzykować spokój swojego własnego odpoczynku.

A tymczasem odbiegamy od tematu tego forum.

--
    Pozdrawiam, Leszek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka