Dodaj do ulubionych

Uf, ale gorąco.

02.08.17, 00:19
Lato pokazało na co je stać. Upały, że tylko w nocy można znaleźć ulgę. Dzięki temu w końcu można posiedzieć na zewnątrz to późnego wieczora.
Sierpień pokaże jak powinno wyglądać prawdziwe lato!

--
Pozdrawiam, Leszek.
Edytor zaawansowany
  • czuk1 03.08.17, 08:40
    Dogrzejemy się wspaniale.

--
    Agencje ratingowe Fitch i S&P ostrzegają Polskę przed ścięciem funduszy unijnych. W ich opinii, może to poskutkować wolniejszym wzrostem gospodarczym. Konflikty z Unią zdecydowanie Polsce nie pomagają. Źródło - next.gazeta.pl
  • gaskama 04.08.17, 11:42
    Dzień dobry,
    powiedziano mi, że jesteś specjalistą od Roztocza. Poszukuję jakieś fajnej miejscówki. Nie znalazłam żadnych hoteli na booking.com. Zależy mi na czymś klimatycznym, sympatycznym, ale nie koniecznie tanim smile Będę wdzięczna za każdą podpowiedź, znam świetnie Mazury, Pomorze Zachodnie, Jurę K-Cz. Roztocze to dla mnie zupełnie nieznany teren. Chcę z rodziną pojeździć na rowerach. Pozdrawiam serdecznie

--
    "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
  • leszeks 04.08.17, 17:24
    Witaj Gaskama,

Sprawdź proszę Starą Aptekę w Zwierzyńcu. Myślę, że to jest bardzo bliskie temu czego szukasz. Miejscowość jest również bardzo urokliwa i klimatyczna.

Jeśli szukasz starej wiejskiej chaty to obejrzyj Dzikie Roztocze. Wioska ukryta wśród pól, lasów i roztoczańskich garbów.

W Ośrodku Natura lepiej sprawdź czy nie trafisz na weekend z weselem. Choć to też może mieć swoje uroki.

W Sosnowym Zaciszu trochę bardziej nowocześnie i wciąż z klimatem.

Tak dla przykładu, cztery różne możliwości na kwaterę i lokalizację. Daj proszę znać, czy któraś z propozycji jest w tym kierunku co szukasz. W razie potrzeby wskażemy więcej. smile

--
    Pozdrawiam, Leszek.
  • czuk1 04.08.17, 19:36
    gaskama napisała: Dzień dobry,
    Poszukuję jakieś fajnej miejscówki. Nie znalazłam żadnych hoteli na booking.com. Zależy mi na czymś klimatycznym, sympatycznym, ale nie koniecznie tanim smile Będę wdzięczna za każdą podpowiedź...

Wybór jest ogromny. Baza turystyczna rozwija się i pięknieje .Już nie mam aktualnych informacji. Wczuwam się w potrzeby Pani gaskamo. .....i krótko radzę .
    Wskazane lokalizacje - Zwierzyniec, Krasnobród, Józefów, Susiec.
    *Hoteliki i rest. - Zwierzyniec - Anna,Sonata.
    *Kwatery - Zwierzyniec - Przedpole - Marek Macola,Ustronie
    *Domki - Cichy Domek, Domki nad zalewem Rudka.
    ..... ponadto....
    Krasnobród - OW Natura, Pszczeliniec, Jolanta
    Józefów - OW Roztocze nad zalewem - Józef Ksiądz
    Susiec - Straznica Carska Paary, OW Roztoczanka
  • czuk1 04.08.17, 19:40
    Także miejsca polecane przez Leszka są godne polecenia. A już "Sosnowe Zacisze" .... w pierwszej kolejności.
  • gaskama 05.08.17, 12:18
    Dokladnie zapoznalam sie z forum, z linkami, ktore zamiesciliscie. Mapki rowerowe pewnie tez zakupimy. Pozdrawiam serdecznie!

--
    "Przy pewnej dozie kretynizmu hipokryzja to po prostu wyraz poczucia przyzwoitości." by asia_i_p
  • czuk1 05.08.17, 14:43
    W centrum Zwierzyńca , koło Browaru jest Pan Rysio ze swoimi usługami rowerowymi (złota rączka, ma wybór rowerów).... jeśli nie wieziecie swoich. Obok Browaru druga wypożyczalnia . Od 11 festiwal filmowy - przegląd setek filmów w 5 miejscach kinowych.
    Życzymy miłego pobytu. Pogoda do końca sierpnia jestzaplanowana/będzie super....!
  • leszeks 06.08.17, 17:48
    Daj znać, którą lokalizację wybierzesz. Jeśli okolice Krasnobrodu lub Zwierzyńca to polecę kilka ciekawych tras rowerowych.

Życzymy miłego wypoczynku! smile
    --
    Pozdrawiam, Leszek.
  • super.halusia 13.08.17, 11:26
    Dziś pogoda fatalna.

--
    http://i63.tinypic.com/29vniph.jpg
  • leszeks 13.08.17, 22:57
    Według prognoz temperatura rośnie do 32 C do piątku, w sobotę ulewy i jeszcze 30C a w niedzielę już 18C. Huśtawka pogodowa.

--
    Pozdrawiam, Leszek.
  • super.halusia 20.08.17, 08:52
    U mnie dziś tylko 14 C,lato powoli się kończy.

--
    http://i63.tinypic.com/29vniph.jpg
  • leszeks 20.08.17, 22:29
    Szkoda, że pogoda i prognozy szwankują. sad
    Mam nadzieję, że mimo tego wypoczęłaś na Roztoczu. smile

--
    Pozdrawiam, Leszek.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com