Z pasją o podróżach, wycieczkach i wyjazdach

Skąd ..... Sonata. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Wątkiem tym chcę wywołać dyskusję na temat miejsc zbiorowego żywienia na
    Roztoczu. Oceniam, że zarówno Krasnobród jak i Zwierzyniec mają
    już dobrą bazę noclegowo-żywieniową, teraz czas na Susiec.
    Nowo powstałą restaurację opisuję w przyczepionym wątku "Restauracje..." Nie
    ustaliłem uzasadnienia dla jej nazwy . Odpowiedź na to mógłby udzielić sam
    inwestor-właściciel pięknego obiektu.
    Adres internetowy Sonaty: www.sonata.to.pl
    • nie wiem, jak tam karmą, ale obejrzałam zdjęcie budynku na
      www.sonata.to.pl
      - koszmar jakiś. Betonowe pudło szpecące krajobraz. A fe
      --
      Zamość zadziwia
      • Obiekt przemysłowy z czasów PRL , będący w bdb stanie technicznym adaptowany
        został na cele hotelowo-żywieniowo-rozrywkowe. Funkcje rozrywkowe będą tu chyba
        przeważać. Sadzę, że zdecydowały względy ekonomiczne . Obiekt jest jak nowy, nie
        szpeci centrum miasteczka a bardzo dobrze służył będzie turystom i miejscowym.
        Na pewno lepiej byłoby gdyby to był obiekt projektowany indywidualnie, wpisany w
        otoczenie , upiększający centrum i wg wymogów architektoniczno-przyrodniczych
        dla RPN, dla Zwierzyńca. Ten wymóg = brak takiego obiektu przez kolejne lata.
        Dla mnie ważne jak wygląda w środku, co zjem, jak zostanę obsłużony i ile
        zapłacę. I to abym nie czekał w sezonie godzinę na obsługę , jak w rest. Anna
        czy rest,Młyn. Dodatkowe miejsca żywieniowo-szkoleniowo-rozrywkowe na pewno
        potrzebne są w Zwierzyńcu, choć masz rację budynek jest nieodpowiedni, fronton
        nie zachęca. Dodam jednak , że na zapleczu jest bardzo duży parking
        ogólnodostępny i sklep spożywczy.

Zapraszam do dyskusji na forum Roztocze oraz do
        prezentowania zdjęć na FotoForum Roztocze

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.