IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.04, 19:27
No, czas nowy wątek zacząć.. ;)
Obserwuj wątek
      • aguszak Re: IDOL 3.23 08.01.04, 20:54
        Gość portalu: tokyo napisał(a):

> szkoda tylko,
        > że gwoździem programu bedzie Pani Ewelina Flinta :///
        > Ktoś się wybiera???

?????????????? Dlaczego szkoda?

--
        Sygnaturki wszystkich krajów!
        Łączcie się ;)
        • Gość: tokyo Re: IDOL 3.23 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.04, 20:42
          No...chyba oczywiste, że wolałabym, i pewnie mieszkańcy miasta też by woleli,
          choć głowy nie dam, żeby to Kuba był gwoździem programu.
          Poza tym nie akceptuję tego, co Pani Ewelina robi, i wqrza mnie to, że kUba
          musi przed/w ogóle przy Niej występować, no ale to tylko "festyn"... ;)
      • Gość: tośka Re: IDOL 3.23 IP: *.chello.pl 09.01.04, 02:16
        > i proszę, WOŚP - Kuba nasz zaśpiewa
        > Ktoś się wybiera???

ja bym się bardzo chętnie wybrała, ale wszystko wskazuje na to, że nie dam
        rady :(
        zresztą ciągle nie ma ostatecznego potwierdzenia, czy ten koncert się odbędzie
    • Gość: batuszka na dobry początek... IP: *.sroda-slaska.sdi.tpnet.pl 08.01.04, 19:45
      ...wrzucam 2 linki, do których doszłam przez forum seatle jak po nici do
      kłębka;)

guitar.pac.pl/gzforum/read.php?f=1&i=9820&t=9820
      guitar.pac.pl/gzforum/read.php?f=1&i=5798&t=5798
      tak spoglądając na te 2 wątki oraz na wątek z forum seatle, to w sumie DOBRZE
      SIE STAŁO
      a my tu taką załamkę zrobiłyśmy;)
      eeeeeeech
      zbyt uczuciowe jesteśmy;););)

PS: pewien fakt pozostał bez echa, więc przypominam:::
      aktywowane zostało nowe konto - batuszka2, hasło i dostępne mp3 napisałam tu:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=14&w=10020909&a=10057341

• Gość: tokyo Re: IDOL 3.23 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.04, 19:56
      Aaa! :)
      " Popularność? - Na razie w ogóle tego nie czuję - kwituje Kuba. - Nie ma nawet
      kiedy. Poniedziałek - spotkanie z pianistą i ustalenie, jak będzie wyglądała
      aranżacja. Potem zdjęcia do "Idola extra", albo sesja zdjęciowa do "Gali", albo
      nagranie do programu Kuby Wojewódzkiego."
      KUBA u KUBY ?:D:D:D
    • Gość: tokyo Re: IDOL 3.23 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.04, 20:02
      Smiesznie gada ;)
      "Na czas finału razem z pozostałymi uczestnikami programu zamieszkał w jednym z
      warszawskich hoteli. Udaje się nam do niego dodzwonić w przerwie zajęć taneczno-
      ruchowych.
      - Ruszam się trochę jak paralityk, więc akurat te zajęcia mogą mi się przydać -
      powie później w rozmowie. Choć w samym programie raczej trzyma się statywu
      mikrofonu, unikając ruchu scenicznego. Jedna z fanek zarzuciła mu, że gdyby w
      ostatnim odcinku przy utworze "Satisfaction" jeszcze poszalał trochę po scenie,
      rzuciłby wszystkich na kolana, łącznie z Maleńczukiem. " HAHA :D
      "Nie wie, czy może zdradzić, co będzie śpiewał. - Utwór, który zaśpiewam, to
      może nie do końca to, o co by mi chodziło - mówi Kuba. - Ale jedyny do
      przyjęcia z tych, które były do wyboru. Cóż, mogłem wybrać na przykład jakiś
      kawałek Shakiry - śmieje się. - Byłby niezły numer. Na pewno byłoby zabawnie. "
    • aguszak Re: IDOL 3.23 08.01.04, 20:48
      Ostatnio wcale nie nadążam za Wami ;) Co wejdę na idolowy wątek, przeczytam go
      całego i potem oddalę się do obowiązków służbowych - wracam, a tu następny
      wątek i 80 postów do czytania... ia tak w kółko ;/ Nawet człek nie zdąży nic
      napisać, a jak napisze, to wszyscy już się przenoszą do kolejnego :(((

--
      Łączcie się ;)
    • Gość: Anika Re: IDOL 3.23 IP: 195.117.187.* 08.01.04, 21:06
      Zabieram sie do 'pracy', bo tyle jest do przeczytania, ze ho ho! Czesc juz
      przerobiona, zdjecie z Malenczukiem rzeczywiscie 'podejrzane' ;). Slowa Adasia
      mnie tez zastanowily, ale jest za duzo roboty ;), wiec nie bede poki co snuc
      teori spiskowych. ciekawe z jakim zespolem Kuba wystapi na WOSP?
    • Gość: batuszka łoooo matkoooooo IP: *.sroda-slaska.sdi.tpnet.pl 08.01.04, 22:26
      cytat:
      <<"Satisfaction" chciała zaśpiewać i Brodka, i Kowalczyk i ja.>>
      Boże, czy ktoś sobie wyobraża co by to było???????????
      Biedny Kowalczyk - przez to, że nie dostał satisfaction, nie zdązył sie nauczyć
      nieczego innego...

<<W takich przypadkach reżyser decyduje - komu ten kawałek będzie
      najbardziej "pasował". >>
      no i tu należy mu się brawo => BRAWO

ciekawe rzeczy z tym repertuarem, szczególnie, czy się dostawało takie utwory,
      jakie się chciało...

• Gość: kubu Patrycja Wódz & Co. IP: *.chello.pl 09.01.04, 01:13
      czyli powrot zywych trupow ;)

nie wiem czy pamietacie panne (?) Patrycje
      mi sie kojarzyla z tym, ze nie umie spiewac i dobrze jej w rozowym

wlasnie bylem na przedpremierowych KOTACH w Romie i chociaz Patrycji
      niezmiennie ladnie w rozowym, to musze przyznac, ze jako wokalistka poczynila
      ogromne postepy :)

zreszta prawie pol obsady to niedoszli IDOLe - Damian Aleksander, Marta Smuk,
      Lukasz Zagrobelny, Marcin Wortmann
      Damian byl kolejny zaskoczeniem in plus, bo widzialem go w Jesus Christ
      Superstar, gdzie gral Jezusa i to bylo nieporozumienie. tutaj jest bardzo ok.

jak ktos sie trafi w okolicach Romy, to ja polecam :)
          • aguszak Re: Patrycja Wódz & Co. 09.01.04, 16:24
            Gość portalu: kubu napisał(a):

> Totoszko ograniczyl sie do symbolicznego przyslania kwiatow dla Marty ;)

A skąd kolega Kubu, takie wiadomości zakulisowe posiada...?
            ;)))

--
            Łączcie się ;)
        • aguszak Re: Patrycja Wódz & Co. 09.01.04, 16:23
          Gość portalu: tośka napisał(a):

> O nie, dziękuję, ja się na to nie piszę. Nie mam ochoty już nigdy więcej
          > oglądać Damiana Aleksandra. :)
          > A Totoszki nie było?

Ależ Tośku miła. Mnie się wydaje, że Damian A. nadaje się świetnie do wykonań
          musicalowych.

--
          Łączcie się ;)
      • agata_to_ja Re: Patrycja Wódz & Co. 09.01.04, 11:02
        "Powrót żywych trupów", no coś pięknego :)
        Ja byłam parę tygodni temu na Miss Sajgon w Romie. Przeżycie z gatunku tych
        niezapomnianych ;) Mam nadzieję, że po Kotach nie będzie takiego bólu zębów,
        słyszałam o tym spektaklu wiele dobrego (od tych, co mieli farta byc na
        pokazach przedpremierowych).
        Już w Miss Sajgon miałam Deja vu (Smuk, Aleksander, Zagrobelny, Wódz, panowie w
        rolach wiodących!). Mam nadzieję, że Aleksander poczynił postępy od tamtej
        pory, bo to była porażka totalna. Zresztą wszystkie głosy brzmiały w górach tak
        zgrzytliwie, że naprawdę zęby bolały.
        Koty mają wielka promocję, wszystkie media o nich trąbią, chyba trzeba się
        będzie wybrać. Zresztą jako jedyni na świecie wystawiamy tę sztukę z dużym
        wkładem własnym (scenografia, kostiumy, wiele scen nowych), z braku funduszy na
        zakup całej licencji (podobno 6 mln dolarów).
        Dzięki Kubu za relację.
        pozdr
        agata
          • Gość: batuszka WOŚP w Opolu & Kuba Kęsy IP: *.sroda-slaska.sdi.tpnet.pl 09.01.04, 12:34
            "OPOLE:: W NIEDZIELĘ AKCJA RUSZY PEŁNĄ PARĄ

Wolontariusze na start

Pierwszym akcentem opolskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
            będzie jutrzejsza dyskoteka.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 19 w dyskotece Azteka w Starych Budkowicach.
            Imprezę poprowadzą didżeje m.in. z Głogówka i Gliwic.
            - Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na konto fundacji - mówi Zofia
            Malec z opolskiego sztabu Orkiestry.
            Drugim punktem programu będzie akcja zbiorowego oddawania krwi na rzecz WOŚP.
            Rozpocznie się w piątek o godzinie 9 w sali parkietowej "Elgastu" przy stołówce
            zakładowej Elektrowni Opole w Brzeziu. Akcję organizuje klub honorowych dawców
            krwi PCK działający przy elektrowni.
            W niedzielę o godzinie 9 około 350 wolontariuszy ruszy na ulice Opola po to, by
            zbierać pieniądze na zakup sprzętu ratującego życie noworodkom i małym
            dzieciom. Scena pod ratuszem zacznie rozbrzmiewać około godziny 14. Zaplanowany
            jest koncert hip-hopowy, krótki koncert kolęd, wystąpi Kuba Kęsy (laureat
            Idola). Gwiazdą wieczoru będzie Ewelina Flinta. Zaplanowano również dyskotekę
            karnawałową dla dzieci w filii MDK przy ul. Targowej (ok. godz. 16) i dyskotekę
            w MOK przy amfiteatrze. Przewidywane są konkursy graffiti, przejażdżki z
            mistrzem rajdowym Pawłem Dytko, pokazy straży pożarnej i ratownictwa
            medycznego. Zostanie zrobione zbiorowe zdjęcie wszystkim opolanom biorącym
            udział w Orkiestrze - najprawdopodobniej podczas "światełka do nieba".
            W tym samym czasie w ZOZ ZWM-Malinka przy ulicy Szarych Szeregów odbywać się
            będą orkiestrowe imprezy. Będzie koncert kwartetu saksofonowego, pokaz i nauka
            udzielania pierwszej pomocy, masaże i badania profilaktyczne."

• agata_to_ja Re: Patrycja Wódz & Co. 09.01.04, 19:11
            No właśnie zastanawiałam się, czy nie funtów przypadkiem, tak mi coś chodziło
            po głowie. Ale myslałam, że to amerykańska licencja jest, więc funty mi tu nie
            pasowały. Ale zapewne masz rację.
      • tamara23 Re: Patrycja Wódz & Co. 09.01.04, 13:49
        a ja wczoraj widzialam recenzyjke z pokazu przedpremierowego i byla ona bardzo
        negatywna
        ze niby orkiestra gra wspaniale ale do wokalu mozna miec duze zastrzezenia
        i ze przez pierwsze 70 min jest po prostu nudno
        i ze dobrze by bylo gdyby mistrz Weber nie przyjechal na premiere w sobote...
      • aguszak Re: Patrycja Wódz & Co. 09.01.04, 16:21
        Gość portalu: kubu napisał(a):

> Marcin Wortmann

Nie kojarzę tego gościa...
        He! Na "Koty" nie tak łatwo dostać bilety, jak się co poniektórym wydaje...
        ;-/

--
        Łączcie się ;)
        • agata_to_ja Re: IDOL 3.23 - Maleńczuk żałuje 09.01.04, 12:12
          No masz wielką rację. Jakże łatwo porywa się na coś, co jest rzeczywiście
          świętością dla wielu osób. Kiedyś to samo mówiłam o Macieju Englercie i jego
          inscenizacji w Teatrze Współczesnym w Warszawie i ... skończyło się na
          czterokrotnej wizycie w tymże teatrze na tej samej sztuce. Tym razem nie sądzę,
          aby się tak skończyło.
      • tamara23 Re: IDOL 3.23 - Maleńczuk żałuje 09.01.04, 13:41
        "Muzyk tłumaczy, że jego niechęć do widowni spowodowana była tym, że popierali
        Kubę Kęsego, który jego zdaniem w ogóle śpiewać nie potrafi."

ano wlasnie
        ktos pisal juz na tym forum ze Malenczuk zmienil zdanie i w pod koniec finalu
        pochwalil Kube
        a ja odnioslam wtedy calkiem inne wrazenie, mysle ze po prostu nie dokonczyl
        swojej mysli, zaczal bowiem podkreslac ze Kuba wybieral dobry repertuar, a
        pewnie chcial skonczyc stwierdzeniem, ze nie potrafil go zaspiewac... W
        przeciwienstwie do Brodki ktora wybierala nedzne piosenki a spiewala je
        wspaniale (to slowa Malenczuka, choc wypowiedziane moze nie w tym samym
        momencie)

tak w ogole to zastanawiam sie dlaczego i Malenczuk i Leszczynski tak uparcie
        odmawiali Kesemu talentu (mysle ze to dosc przykre dowiedziec sie, ze nie ma
        sie w ogole zadnego talentu, latwiej chyba zniesc krytyke sposobu zaspiewania
        danego utworu)
        czyzby rzeczywiscie cos w tym bylo?
        czyzby Kesy nas wszystkich oszukal?
        nie potrafie na to odpowiedziec bo nie znam sie zupelnie
        subiektywnie moge tylko stwierdzic ze czasami mi sie podobalo a czasami nie,
        ale talentu to bym chlopakowi nie odmawiala...
        • atamanek Re: IDOL 3.23 - Maleńczuk żałuje 09.01.04, 14:15
          Witajcie :)

Tamara ma racje.
          Na wizji nie pokazano calego zajscia Malenczuka z fanami Kuby. Opinie po
          wystepie Kuby tez mozna bylo inaczej odebrac, jak to przedstawial Maciek.
          Nastapily brawa, kiedy On jeszcze nie skonczyl swojej wypowiedzi. Czasami
          trzeba sie wsluchac ;)
          --
          --
          pozdrawiam... Agnieszka
          GG zapomnialam
            • aguszak Re: IDOL 3.23 - Maleńczuk żałuje 09.01.04, 16:31
              Gość portalu: jagusia napisał(a):

> mam takie male pytanko
              > czy nie kojarzy czasem ktos malenczuka z programu wisniewskiego ?
              > bo tak mi przyszlo do glowy ze juz ta morde wredna widzialam w tym szmacianym
              > programie na tvn
              > wie ktos czy on tam rzeczywscie byl czy mi sie cos miesza ?:)

Raczej wydaje mi się to mało prawdopodobne...

--
              Łączcie się ;)
            • Gość: P-77 Re: IDOL 3.23 - Maleńczuk żałuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.04, 13:00
              > mam takie male pytanko
              > czy nie kojarzy czasem ktos malenczuka z programu wisniewskiego ?
              > bo tak mi przyszlo do glowy ze juz ta morde wredna widzialam w tym szmacianym
              > programie na tvn
              > wie ktos czy on tam rzeczywscie byl czy mi sie cos miesza ?:)
              Był. Porozmawiał sobie z Urbańskim i Wiśniewskim wykonał piosenkę (nie pamiętam
              jaką). Promował akurat płytę "Wolność słowa", więc występ w dobrze oglądanym
              programie był świetną okazją.
        • Gość: tośka Re: IDOL 3.23 - Maleńczuk żałuje IP: *.chello.pl 09.01.04, 16:31
          > ktos pisal juz na tym forum ze Malenczuk zmienil zdanie i w pod koniec finalu
          > pochwalil Kube

No dobrze, wywołałaś mnie do tablicy - to ja o tym pisałam.:)

> mysle ze po prostu nie dokonczyl
          > swojej mysli, zaczal bowiem podkreslac ze Kuba wybieral dobry repertuar, a
          > pewnie chcial skonczyc stwierdzeniem, ze nie potrafil go zaspiewac...

Doskonale wiem o tym, że masz rację.:) Wbrew temu, co może Ci się wydawać po
          lekturze moich poprzednich postów, ja też w ten sposób zrozumiałam słowa
          Maleńczuka. Zresztą nie była to żadna nowość, bo podobne stwierdzenia padały z
          jego ust już na wcześniejszych koncertach.
          Problem w tym, że ta jego negatywna opinia o Kubie wydaje mi się tak bardzo
          nieuzasadniona i tak bardzo krzywdząca, że nie jestem w stanie jej przyjąć do
          wiadomości. :-///

> czyzby Kesy nas wszystkich oszukal?

wobec tego należą mu się wielkie brawa za to, że udało mu się nabrać także
          Zapędowską, Cygana i Prokopa ;)

pozdr.:)
        • Gość: ulster Re: IDOL 3.23 - Maleńczuk żałuje IP: 80.51.83.* 09.01.04, 17:01
          > tak w ogole to zastanawiam sie dlaczego i Malenczuk i Leszczynski tak uparcie
          > odmawiali Kesemu talentu (mysle ze to dosc przykre dowiedziec sie, ze nie ma
          > sie w ogole zadnego talentu, latwiej chyba zniesc krytyke sposobu zaspiewania
          > danego utworu)
          > czyzby rzeczywiscie cos w tym bylo?
          > czyzby Kesy nas wszystkich oszukal?

o Leszczyńskim pisać nie będę bo nie jestem psychiatrą ;)
          natomiast jeśli chodzi o Maleńczuka to mam swoją teorię. Jest on aż i tylko
          artystą z czym wiąże się często niechęć do innych artystów, którzy robią to
          inaczej, po prostu w innym stylu ( należę do środowiska plastyków i wiem, że
          nie potrafię być obiektywna wobec innych twórców, często na wernisażach
          znajomych muszę zamykać oczy - to zjawisko powszechne ). Wierzę, że M nie lubi
          Kuby i uważa go za niezdolnego ale nie jest to w najmniejszym stopniu opinia
          obiektywna a nawet przemyślana. Oprócz wielu niewątpliwych zalet Maleńczuk
          posiada również wady z których najgorsza to brak poczucia humoru (moim zdaniem
          największa zbrodnia:( a jak wiadomo poczucie humoru charakteryzuje ludzi
          inteligentnych.
          • Gość: batuszka Re: IDOL 3.23 - Maleńczuk żałuje IP: *.sroda-slaska.sdi.tpnet.pl 09.01.04, 18:01
            w ogóle często się porównywało Maleńczuka do Wojewódzkiego, że też jest taki
            ostry i że też jest zakochany w sobie
            Ale opinoe Wojewódzkiego były bardziej obiektywne i trafione, a jego narcyzm
            zabawny, bo koelś umiał śmiać się z siebie - co mu dawało prawo smiania się z
            innych.
            Natomiast, jak Ulster słusznie zauważyła Maleńczuk śmiać sie z siebie chyba nie
            potrafi (ja nie zauważyłam - poprawcie mnie, jak coś przeoczyłam) i to robi z
            niego księciunia, zaślepionego, zadufanego w sobie i mających wszystkich za
            plebs, nie dorastający mu do pięt...
    • aguszak Ludzie... chyba coś odkryłam... 09.01.04, 16:46
      Jeżeli nie byłam w tym odkryciu taka odkrywcza, to mi o tym napiszcie.
      Kojarzycie jeszcze program "Kawaler do wzięcia"? Wiem, wiem... pomyślicie
      sobie, że zwariowałam, bo to przecież wątek idolowy, a ja tu o...
      Ale zaraz się wszystko wyjaśni...
      Jeżeli kojarzycie sobie program, to przypomnijcie sobie twarz i w ogóle jakie
      tam chcecie szczegóły dot. niejakiej Ingi z Litwy - to ta co oddała Bartezowi
      różę, stwierdzając, że nie jest tym człowiekiem, jakiego szukała...
      Otóż nie wiem, jak, ale mnie dzisiaj dopiero oświeciło: Inga jest tajemniczą
      wokalistką zespołu Klatu, gdzie bębni Kuba Wojewódzki!!!
      Napiszcie mi czy ja jestem przy zdrowych zmysłach czy nie... ;)))

a tu oto zdjęcia Ingi ze strony Kaltu:

www.klatu.info/l_inga.htm
      No i co Wy na to?

--
      Łączcie się ;)
    • ladyblue wośp i występ kuby ;) 09.01.04, 20:59
      nie martwcie się flintą - ktoś coś namieszał bo tego samego dnia
      jako "gwiazda" ma rzeczona dziewoja wystepować we wrocku ;P

a w ogóle to ktoś tu plagiat popełnia w kwestii nicków, grrr ;]
      --
      Та коли є в кишені пачка цигарок...
      • Gość: batuszka Re: wośp i występ kuby ;) IP: *.sroda-slaska.sdi.tpnet.pl 09.01.04, 21:10
        oooh ta gwiazda tak oczekiwana przez wszystkich, że wszystkie miasta obleci ze
        swoim "żałuję" wciagu jednego dnia, żeby całą Polskę uszczęśliwić. Życzę jej
        tylko, żeby jej głos nie siadł - tak jak na sylwestra, gdzie nie mogła tej
        piosneczki wyciągnąć...

Teraz mały offtopic;) ::
        Lady Ty jesteś z Wrocka?? Masz jakieś info, kto jescze będzie występował? Ja
        widziałam tlyko plakaty z bodajże orkiestrą dętą i podobnymi formacjami.
        • ladyblue Re: wośp i występ kuby ;) 09.01.04, 23:21
          Gość portalu: batuszka napisał(a):
          > Teraz mały offtopic;) ::
          > Lady Ty jesteś z Wrocka?? Masz jakieś info, kto jescze będzie występował? Ja
          > widziałam tlyko plakaty z bodajże orkiestrą dętą i podobnymi formacjami.

to wklejam offtopikową informację ;) a wystarczylo zerknąć na aktualności
          wrocławskie ;)

"zagrają: Zero Procent , Frühstück, Ocean i The Crackers Band. Gwiazdę
          wieczoru Eweliną Flintę zobaczymy na scenie ok. godz. 19, a o godz. 20, tym
          razem na Ostrowie Tumskim, rozbłyśnie tradycyjne już "światełko do nieba",
          czyli zacznie się wielki pokaz ogni sztucznych"

ech... a takie fajne kiedyś koncerty na rynku bywały... gdzie te czasy :(

--
          Та коли є в кишені пачка цигарок...
        • Gość: tośka Re: do Very :) IP: *.chello.pl 10.01.04, 02:45
          cała przyjemność po mojej stronie :)))
          ale prawdę mówiąc powinniśmy się chyba wszyscy zrzucić i postawić jakiś pomnik
          bigrockowi, bo to wyłącznie jego zasługa :)
          pomysł z edyskiem także był przecież jego autorstwa :)
              • agata_to_ja Re: do Very :) 10.01.04, 13:16
                To może Adasia ze Spin Clubu byś dał? Nie pamiętam, co on tam śpiewał, ale było
                OK. I Hey Joe.
                Niestety Adam mimo swojej bezapelacyjnej muzykalności i wielkiego talentu chyba
                nie dał rady sobie emocjonalnie z tym programem, bo dobre wykonania można
                policzyć na palcach jednej ręki. Najlepiej zaś mu szło po odpadnięciu :( Ale i
                tak go bardzo lubię :)
              • Gość: batuszka Re: do Very :) IP: *.sroda-slaska.sdi.tpnet.pl 10.01.04, 13:28
                w tym dzienniku żywieckim to jacyś dziwni ludzie piszą - to kolejny artykuł,
                który mnie zirytował ;-/
                po pierwwsze - Kowalczyk obstawiał zwycięstwo Kuby?? I jeszcze niby dlatego, że
                Kuba miałby jego głosy przejąć?? No nie róbmy jaj z pogrzebu!!
                po drugie - nie sądzę, aby Kuba miał dużą przewagę wciagu tych dwóch tygodni, a
                po koncercie nagle na prowadzenie wysuneła się Brodka i to z takim wynikiem...
                Jesli miał przewagę, to JESTEM PEWNA że chodzi o to, że prowadził, gdy był
                jeszcze Kowalczyk.
                Oj Bigrock, zbyt wrażliwa jestem na te żywieckie artykuły ;););)
                Szkoda, że ten drugi link nie chce mi wejść, ciekawe co tam jest....
                • Gość: Vera Re: do batuszki IP: *.acn.waw.pl 10.01.04, 13:32
                  to było pod linkiem, który nie chciał Ci wejść:

4.01.2004 - OD IDOLA DO ...
                  Podczas fianłu programu IDOL, przed ogłoszeniem wyników końcowych prowadzący
                  (Maciej Rock) zapytał każdego z jurorów o to, kto ich zdaniem wygra ten
                  program. Pan Cygan odpowiedział: "Jeżeli Kęsy miał dużą przewagę głosów przed
                  dzisiejszym finałem, to dziś wygra." Ostatecznie okazało się, że wygrała
                  Monika Brodka. Maciej Rock powiedział wówczas, że Pan Cygan nie miał racji.
                  Kto miał rację Rock czy Cygan?

Zdanie wypowiedziane przez Pana Cygana jest postaci implikacyjnej. Aby Cygan
                  nie miał racji prawdą musiałoby być to, że "Kęsy miał dużą przewagę głosów
                  przed dzisiejszym finałem" i fałszem to, że "Kęsy dziś wygra". Okazało się, że
                  rzeczywiście Kęsy nie wygrał. Ale tego czy miał, czy nie dużą przewagę głosów -
                  tego nie wiemy. Jeżeli więc faktycznie rację miał Rock mówiąc, że Cygan nie
                  miał racji, to możemy wyciągnąć wniosek, że Kęsy miał dużą przewagę głosów
                  przed dzisiejszym finałem - a to jest jakiś przyrost naszej wiedzy :). Wniosek
                  taki wydaje się jednak wątpliwy (choć nie niemożliwy). Wydaje się raczej, że
                  Kęsy nie miał dużej przewagi głosów przed dzisiejszym finałem. Jeżeli tak było
                  faktycznie, to Cygan jednak rację miał, ponieważ zdanie implikacyjne jest
                  prawdziwe, gdy jego oba człony są fałszywe. Wówczas racji nie miał prowadzący,
                  mówiąc, że "Cygan nie miał racji". Jeżeli prowadzący mówi zdania fałszywe, to
                  albo jest nieprzygotowany albo kłamie (świadomie mówi nieprawdę).W obu
                  przypadkach jest osobą niekompetentną do pracy w mediach - należy więc go
                  zwolnić :)! Tak oto jedno - niby niepozorne - zdanie Pana Cygana doprowadziło
                  nas do potrzeby zwolnienia Pana Macieja Rocka ... (a tak poważnie sądzę, że po
                  prostu ludzka ułomność jest przyczyną nielogiczności a Pan Maciej jest
                  dobrym "prowadzącym":))
                • Gość: batuszka Re: do Very :) IP: *.sroda-slaska.sdi.tpnet.pl 10.01.04, 13:44
                  już mi się otworzyło!!
                  patrzcie, jak idol, a dokładnie jedno zdanie w nim wypowiedziane może
                  doprowadzić do wywodu logicznego;) A chodzi mniej więcej o to, co już kiedyś
                  napisałam odnosnie proroctwa Cygana. No bo jeśli powiedział:
                  "Jeżeli Kęsy miał dużą przewagę głosów przed dzisiejszym finałem, to dziś
                  wygra."
                  to dalsza część tego zdania miałaby logiczny ciąg:
                  "a jeśli Kęsy nie miał dużej przewagi, to dziś nie wygra" (w wersji mniej
                  pewnej: "może wygrać Monika")
                  Ja sądzę, że nie miał dużej przewagi. Nie wiem, jak to było naprawdę i nie
                  wiem, czy Jacek Cygan widział bieżące wyniki, ale jeśli widział i załóżmy, że
                  różnica głosów była malutka, to Jacek Cygan postąpił sprytnie - bo co by się
                  nie stało, nie możnaby mu zarzucić pomyłki w typowaniu - no bo wszystko
                  uzależnił od tej nieszczęsnej różnicy głosów. Co inengo, gdyby powiedział, że
                  Kęsy wygra, bo miał jak dotąd dużą przewagę. To byłby ewidentny błąd.
                  Wniosek: zgadzam się z autorem, pomylił się nie Cygan, tylko Rock, ale wybaczam
                  mu ten brak logiki, bo i tak jest dobrym prowadzącym.

• tamara23 Re: IDOL 3.23 10.01.04, 13:34
      o, a to cos innego niz sie spodziewalam
      ale i tak nie moge ogladac:(

"Zajrzyjmy za kulisy IDOLA

10.01.2004 00:02

Znamy już IDOLA 3 edycji programu. Monika Brodka wygrał kontrakt na nagranie
      swojej płyty. W niedzielę o godz. 20.05 zapraszamy was na specjalny odcinek
      IDOLA EXTRA. Zobaczycie w nim m.in. co działo się za kulisami; jak Monika i
      Kuba reagowali na oceny jurorów, a także spotkacie się z finalistami w zupełnie
      innym niż dotychczas otoczeniu. Jakim?

Zobaczycie oglądając IDOLA na POLSACIE w niedzielę o godz. 20.05. "
            • Gość: tokyo Re: IDOL 3.23 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.04, 13:58
              Powiem tylko tyle: podobno było cudownie, wszyscy mieli ze sobą świetny
              kontakt. Wypowiedź o Kubie kogoś z produkcji: "Kuba jest bardzo wartościowym
              człowiekiem, wie sporo o zyciu i jest zawsze naturalny w swoich działaniach.
              Mądry chłopak - na pewno da sobie radę po Idolu" :)))
              • Gość: batuszka Re: IDOL 3.23 IP: *.sroda-slaska.sdi.tpnet.pl 10.01.04, 14:09
                wooooooow Tokyo, jakaś Ty tajemnicza;););)

>Wypowiedź o Kubie kogoś z produkcji: "Kuba jest bardzo wartościowym
                > człowiekiem, wie sporo o zyciu i jest zawsze naturalny w swoich działaniach.
                > Mądry chłopak - na pewno da sobie radę po Idolu" :)))

czyli ktoś potwierdził coś, co już od dawna przypuszczaliśmy

hmmmm zgaduję, że to wypowiedź Brzozy, o której tu na forum było w swoim czasie
                głośno;), ale pewna nie jestem, może masz jakieś inne znajomości;)
                  • Gość: batuszka Re: IDOL 3.23 IP: *.sroda-slaska.sdi.tpnet.pl 10.01.04, 14:32
                    > A mnie i tak ciekawią najbardziej w tym programie reakcje Kuby i Moniki na
                    > oceny jury, ewentualny kontrast między tymi reakcjami..:PPP

jestem prawie pewna, że pokażą reakcję Kuby na jechankę po Speed kingu -
                    oglądał ktoś idola extra parę miesięcy temu? wtedy to było.

a rekacje Moniki to nudne będą - uśmiech, potakiwanie i tyle...

mam jeszcze jedno życzenie odnośnie tego prgogramu - "Bo jesteś
                    ty"!!!!!!!!!!!!!!!
                    jakby to puscili i jeszcze jakby Bigi to nagrał i jakby zechciał wrzucić do
                    torrentu i jakby mi się udało ściagnąć, to - ooooch, ale bym była
                    uradowana;););)

• Gość: batuszka Re: IDOL 3.23 IP: *.sroda-slaska.sdi.tpnet.pl 10.01.04, 16:02
                        > Reakcji po Speed King chyba nie widziałam

mniej więcej coś takiego: Kuba zaśpiewał, jakie oceny zebrał wsyscy wiemy,
                        zanim zszedł ze sceny podziękował i powiedział, że dwóch ocen na nie się
                        spodziewał i że panowie ci wiedzieli - zanim zaspiewał - że im się nie spodoba.
                        Leszcz próbował obronić honor - "nie, to nie tak".
                        Zdziwiło mnie to mocno, bo myślałam, że Kuba jest raczej potulny i nieśmiały, a
                        tu proszę jaka niespodzianka, trochę mi się przypomniała sytuacja, jak Totoszko
                        zawsze się bronił przed negatyenymi ocenami, co było takie jakieś niesmaczne.
                        Patrząc na poźniejsze koncerty chyba ich dobrze podsumował. I fajnie, że już
                        się więcej nie dyskutował z "jurorami" (poza I feel good, ale wtedy to nawet
                        ja - uosobienie nieśmiałości - bym się kłóciła), tylko miałwiększy dystans.

> A co do Moniki to nie wiem, może nie będzie az taka potulna?:P
                        hihihi, może
                        ale jakbym ja od początku zbierała najlepsze recenzje i jakby mi mowili, że na
                        pewno wygram, to też bym się tylko potulnie uśmiechała i potakiwała:P:P:P

a tak poza tym, to jestem jakaś wybita z rytmu - no bo co to za sobota bez
                        idola extra, no?????????
                      • bigrock Re: IDOL 3.23 10.01.04, 16:22
                        Hurtem ;-).

Inne Adasie - no daloby sie, ale aktualnie nie mam w domu zadnego koncertu czy
                        to klubowego czy to finalowego III edycji, bo jak tylko nagralem to i owo na
                        plytki to od razu zglosili sie znajomi, ktorzy tylko na to czekali i teraz ja
                        musze czekac, az owe plytki odzyskam ;-).

Reakcje K&M na opinie jury - Kuba w sumie tez potulny byl, a przynajmniej takie
                        sprawial wrazenie podczas koncertow finalowych, pewnie mieli prykas nie
                        komentowania wypowiedzi jurorow w programach na zywo, bo jedyne co pamietam w
                        jego wykonaniu to 'bez komentarza' rzucone Malenczukowi w odpowiedzi na
                        komentarz co do wygladuu. W koncercie klubowym Kube faktycznie pocieli, za to
                        Moniki nie wycieli i puscili cala jej odpowiedz na watpliwosci Cygana odnosnie
                        prawdziwosci jej emocji w piosence Janis. Wypowiedzi po koncertach z kolei
                        czesto pokazywali w Idolach Extra, pamietam jak Monika byla strasznie wkurzona
                        po koncercie z muzyka latynoska, az w niej kipialo :-). Kuba raczej spokojnie
                        tam wypadal. Choc kto wie, moze najlepsze fragmenty wycieli i teraz pokaza? ;-)

Co do tej tajemnicznej przewagi Kuby w glosowaniu - ja mysle, ze faktycznie
                        taka mogl miec (i to spora) przed finalem. Z tym, ze ta spora _procentowa_
                        przewaga mogla wynikac ze stostunkowo malej ilosci przyslanych glosow, a ze
                        wiekszosc glosow nadeszla juz podczas trwania programu lub tuz po jego
                        zakonczeniu to i wyniki z dajmy na to 80% Kuba 20% Monika zmienily sie tak
                        diametralnie. Ja myslalem, ze wygra Kuba z dwoch powodow: raz, ze po koncercie
                        z piosenkami o milosci pozostalo silne wrazenie, ze Kuba ma ogromne poparcie
                        wsrod publicznosci, skoro to murowaniu faworyci a nie on staneli na jaju, a
                        dwa, ze bedzie na niego glosowac publika, ktora dala wygrac Zalewskiemu,
                        publika spora, bo 51% z owczesnego miliona glosow to przeciez ponad 500 tys.
                        Byc moze jednak zdecydowana czesc tej publiki nie glosowala wtedy na
                        Zalewskiego dlatego, ze im sie bardzo podobal, tylko dlatego, ze jury stalo za
                        nim zdecydowanie, tak jak tym razem za Monika? Hm.
                        • Gość: batuszka Re: IDOL 3.23 IP: *.sroda-slaska.sdi.tpnet.pl 10.01.04, 16:51
                          mam dzisiaj nastrój do analiz ;), oto rezultaty:

> Byc moze jednak zdecydowana czesc tej publiki nie glosowala wtedy na
                          > Zalewskiego dlatego, ze im sie bardzo podobal, tylko dlatego, ze jury stalo
                          za
                          > nim zdecydowanie, tak jak tym razem za Monika?

wiesz, tych co głosowali na Zalewskiego można na kilka kategorii podzielić:
                          1 - ci, któzy robili to, bo był faworytem jurorów
                          2 - ci, którzy woleli wybrać mniejsze zło, bo Hom i Totoszko działali im na
                          nerwy
                          3 - ci, którym się podobał - czy to od początku czy od chwili odpadnięcia ich
                          faworytów
                          4 - ci z poczuciem humoru, którzy chcieli wykręcić psikusa producentom - aby
                          komercyjny program wygrał rockowiec

I teraz zastanówmy się, które te grupy popierające Krzyśka staneły za Kubą
                          1 - na pewno nie, bo jury na niego nie stawiało
                          2 - nie do końca, bo to, że ktoś wolał Krzyśka od homa i Totoszki nie znaczy,
                          że wolał Kubę od Brodki
                          3 - nie do końca, bo masa ludzi, któym się podobał Kuba (nieważne czy od
                          początku czy od odpadnięcia kogokolwiek) mogła równie dobrze czuć sympatię do
                          Moniki, sznować jej talent i uznać, że jej wygrana bardziej się przyda.
                          Są też tacy, dla których Kuba był od dawna jedynym faworytem, ale nie
                          głosowali dla jego dobra - nie chcieli by BMG go zmarnowała.
                          Kolejna podgrupa to ci, którzy lubią mocniejsze granie, ale zawiedli się na
                          Zalewskim i nie chcieli drugiego takiego samego idola, który zmarnowałby
                          wygraną.
                          4 - tak, ta grupa jak najbardziej mogła głosować na Kubę, ale także wśród niej
                          mogli isę znaleźć tacy, ktorym bardziej zależało na dobrej płytce Kuby - nie-
                          zwycięscy niz na głupiej minie Leszcza w przypadklu jego wygranej.

Bardzo to schematyczne, więc nie jest to na pewno prawdziwy obraz targetu, ale
                          może choć w częsci przedstawia pewne intencje widzów idola.
                          • bigrock Re: IDOL 3.23 10.01.04, 16:58
                            Brakuje jednej bardzo istotnej grupy....

5 - Ci, ktorzy przy glosowaniu kierowali sie tym czy finalista ma juz mature,
                            czy nie ma

;-)
                              • bigrock Re: IDOL 3.23 10.01.04, 17:18
                                Ale dlaczego oni mieliby na Kube nie glosowac? Przeciez on ma mature :-). To
                                taka dodatkowa 'kubowa' grupa wsparcia nie zwiazana z grupami 'krzyskowymi'.
                                • Gość: batuszka Re: IDOL 3.23 IP: *.sroda-slaska.sdi.tpnet.pl 10.01.04, 17:40
                                  no właśnie, ale ja w moim schemaciku pominęłam "kubowe" grupy wsparcia nie
                                  zwiazane z "krzyśkowymi", bo chciałam tylko określić jakie nastawienie do Kuby
                                  mają wcześniejsi fani Krzyśka.
                                  Można zrobić ogólną rozpiskę targetu, ale mi się już nie chce;) Tam pasowaliby
                                  ci głosujący ze względu na maturę.
                          • Gość: tokyo Re: IDOL 3.23 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.04, 17:04
                            "Kolejna podgrupa to ci, którzy lubią mocniejsze granie, ale zawiedli się na
                            Zalewskim i nie chcieli drugiego takiego samego idola, który zmarnowałby
                            wygraną."
                            Tu się chyba nie zgodzę. O Krzysiu raczej wypowiedzieć sie jeszcze nie można,
                            nie wydał płyty...No chyba, że ktoś faktycznie był gdzieś na Jego koncercie
                            ostatnim i Mu sie to co śpiewa nie spodobało. A nie sądzę, żeby aż tak wielu
                            ludzi było zrazonych ;) Zrażeni mogą ewentualnie tym, że tak długo na płytke
                            trzeba czekać ;) A to wszak na plus, może dzieki temu dodatkowemu czasowi cd
                            bedzie lepsza.
                            • bigrock Re: IDOL 3.23 10.01.04, 17:16
                              No wlasnie. Juz predzej by mozna utworzyc analogiczna bardzo liczna grupe osob
                              glosujacych na Kube zamiast na Monike z powodu niepowodzenia AJ i obaw, ze
                              kolejna mloda po ewentualnej wygranej moglaby skonczyc podobnie :-).
                            • Gość: batuszka Re: IDOL 3.23 IP: *.sroda-slaska.sdi.tpnet.pl 10.01.04, 17:34
                              >O Krzysiu raczej wypowiedzieć sie jeszcze nie można,
                              > nie wydał płyty...
                              oczywiście, ze nie można go juz teraz oceniać. Jednak niektórym się to zdarza
                              niestety. I czasami są to osoby, które mu wcześniej kibicowały.

Geberalnie są dwa powody, dla których niektorzy ówcześni fani Krzyśka mogli się
                              poczuć zawiedzeni:
                              1 - że wypuścił cover
                              2 - że nie angrał płytki z Loch Nessem, jak zapowiadał
                              i z tego wywnioskowali, że w pewien sposób dał soba pokierować

nie należe do tej grupy i nie twierdzę, że tych ludzi jest dużo, ale jakiś
                              odsetek pewnie jest. Forum idola pewnie nie jest miarodajne, ale wiele się tam
                              pojawia komentarzy typu: "po co wam drugi zalewski?" "jak wygra to tylko
                              zmarnuje szansę" etc.
                              jeszcze dodam, ze pisząc
                              >ci, którzy lubią mocniejsze granie
                              nie miałam na myśli ludzi bardziej wyrobionych muzycznie, rozumiejących, że
                              dobrej płyty nie da się wydać wciagu 2 miesięcy i że z oceną jego dokonań
                              trzeba jeszcze poczekać.
                              Chodziło mi raczej o tych, co owszem, lubią mocniejsze klimaty, ale nie widzą,
                              że Kuba i Krzysiek to nie to samo, czyli np. dzieciaki lubujące się w numetalu
                              itp.
                              • Gość: tokyo Re: IDOL 3.23 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.04, 17:49
                                No owszem, są tacy ludzie niestety...
                                Wydał cover, no Jego decyzja, ale moim zdaniem trzeba poczekać na prawdziwą
                                płytę. Niektórzy są zbyt niecierpliwi poprostu :P
                                A co do Loch Ness to już sama nie wiem. Gdzieś czytałam, że pod hasłem ZALEF
                                kryją się właśnie ludzie z Loch Ness+Krzysiek. Mniejsza o to ;)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka