Dodaj do ulubionych

"Eugenika - w imię postępu"

14.05.11, 12:34
Ten głośny dokument G. Brauna będzie można obejrzeć dzisiaj w tvp2 o godz. 16.45.
Edytor zaawansowany
  • szwampuch58 14.05.11, 12:40
    pepsic napisała:

> Ten głośny dokument G. Brauna będzie można obejrzeć dzisiaj w tvp2 o godz. 16.
    > 45.
    glosno to jest ale o Grzesku:
    wyborcza.pl/1,75478,9596136,Hanba_na_KUL_u.html
  • pepsic 14.05.11, 12:57
    Tylko dlaczego Gazeta Wyborcza z tymi rewelacjami czekała ponad miesiąc od 11 kwietnia? Przypadek? Zdaje się, że niechcący przysłużyli się reklamie, choć nie zdziwiłabym się, jak by cofnięto dzisiejszą emisję.
  • barbasia1 14.05.11, 15:57
    Niestety nie zdążę na ten dokument, liczę więc na Twój komentarz, uwagi.

Braun, lubi obrzucać błotem, swego czasu profesora Miodka bezpodstawnie oskarżał o to, że był TW.
  • zwierze_futerkowe 14.05.11, 21:58
    Ja bym tego nie nazwała dokumentem. Była to po prostu agitka na temat "życie ludzkie zaczyna się od poczęcia". Wyłącznie argumenty jednej strony, a do tego kompletne pomieszanie pojęć. Dowiedziałam się mianowicie, że: każda aborcja to eugenika (a w ogóle to prawo do aborcji wymyślili Lenin i Hitler), in vitro to eugenika, genetyka to też eugenika, tylko w przebraniu. Aha, zapomniałam: pigułka antykoncepcyjna to też eugenika. :/

--
    - Co wiesz o wilkołakach?
    - To, że nie należy ich głaskać.
  • obraza.uczuc.religijnych 15.05.11, 07:45
    prześladują niezależnych dziennikarzy i zaprowadzają polityczną poprawność.
    --
    Co myślę o Polsce? Myślę podobnie jak Ty, bo nie jestem z tym krajem (jeszcze mniej niż TY) związany wspólnotą krwi. Ale ta Erde (ohne Blut) jest m o j a, jak zaraza albo choroba weneryczna i żebym nie wiem jak podskakiwał nie wyzwolę się od tego. - Zbigniew Herbert do Cz. Miłosza z 28.09.1964 r.
  • ewa9717 15.05.11, 09:07
    Zmień leki albo zacznij brać.
  • obraza.uczuc.religijnych 15.05.11, 12:19
    Nie poraża cię cenzura stosowana względem niezależności pana Brauna? Nie przeszkadza ci lewactwo panoszące się w mediach???
    --
    Jarosławie Kurski! Przeproś za brata!
  • doberrrman 16.05.11, 11:11
    W odpowiedzi na te nieudolnie sklejona ironie odpowiem konkretem:

Nie było w ostatnich 20 latach przypadku, żeby do 3 osobowego zarządu TVP dwie osoby przyszły wprost z rządu. Jeden ze stanowiska wiceministra (Zalewski), a drugi dyrektora departamentu (Braun) jednego z resortów.

Efekty? Nie ma zadnego stalego programu innego niz lewacki. A to dopiero poczatek.
    Plus sejmowe zamkniecie geby opozycji przez ZAKAZ EMISJI SPOTOW WYBORCZYCH.
    Przeciez to nowy PRL.
    Wyobrazmy sobie ze w Anglii, Francji czy w USA uchwalony zostaje zakaz emisji spotow wyborczych!!!! Przeciez to by byla rewolucja.
    Albo wyobrazmy sobie ze rzadzacy PIS zakazuje PO spotow.
    Przeciez to Lis Olejnik michnikoidzi zadlawili by sie wlasna zolcia i odchodami.
  • obraza.uczuc.religijnych 16.05.11, 14:07
    doberrrman napisał:

> W odpowiedzi na te nieudolnie sklejona ironie odpowiem konkretem:
    >
    > Nie było w ostatnich 20 latach przypadku, żeby do 3 osobowego zarządu TVP dwie
    > osoby przyszły wprost z rządu. Jeden ze stanowiska wiceministra (Zalewski), a d
    > rugi dyrektora departamentu (Braun) jednego z resortów.

A można było od razu prezesem TVP zrobić kogoś niezależnego na modłę Andrzeja Urbańskiego. Ten to był daleko od polityki.

> Efekty? Nie ma zadnego stalego programu innego niz lewacki.

Heheeh, a który program jest lewacki?

A to dopiero poczat
    > ek.
    > Plus sejmowe zamkniecie geby opozycji przez ZAKAZ EMISJI SPOTOW WYBORCZYCH.
    > Przeciez to nowy PRL.

Biedna opozycja nie może emitować spotów a rząd może, no co za niesprawiedliwość.

> Wyobrazmy sobie ze w Anglii, Francji czy w USA uchwalony zostaje zakaz emisji s
    > potow wyborczych!!!! Przeciez to by byla rewolucja.

A moze by tej rewolucji nie było?

> Albo wyobrazmy sobie ze rzadzacy PIS zakazuje PO spotow.
    > Przeciez to Lis Olejnik michnikoidzi zadlawili by sie wlasna zolcia i odchodami

A tak to mamy ujadanie pisowskich debili.

--
  • doberrrman 18.05.11, 14:54
    > Biedna opozycja nie może emitować spotów a rząd może, no co za niesprawiedliwośc.

To jest sila umyslu i ironii. Wystarczy czytac wyborcza 5 minut dziennie, chocby na kiblu i tak sie robi.

> A tak to mamy ujadanie pisowskich debili.

Kolejny przyklad tolerancji made in GW. Mamy dwa rodzaje sprzeciwu, pierwszy to walka o demokracje (wszystko co robi PO i michnikoidzi) i reszta czyli ujadanie pieowskich debili. To juz musi byc codzienne minimum 10 minut na kloace z GW lub wiecej.
  • obraza.uczuc.religijnych 18.05.11, 20:09
    doberrrman napisał:

> > Biedna opozycja nie może emitować spotów a rząd może, no co za niesprawie
    > dliwośc.
    >
    > To jest sila umyslu i ironii. Wystarczy czytac wyborcza 5 minut dziennie, chocb
    > y na kiblu i tak sie robi.

Skoro czytasz Wyborczą 5 minut dziennie to widocznie tak masz. Ja nie czytam i mam spokój.

> > A tak to mamy ujadanie pisowskich debili.
    >
    > Kolejny przyklad tolerancji made in GW. Mamy dwa rodzaje sprzeciwu, pierwszy to
    > walka o demokracje (wszystko co robi PO i michnikoidzi) i reszta czyli ujadani
    > e pieowskich debili. To juz musi byc codzienne minimum 10 minut na kloace z GW
    > lub wiecej.

Nie wiem o co ci chodzi z tą twoją tolerancją made in GW. Ja tam tolerancyjny nie jestem.
    --
  • grek.grek 16.05.11, 09:53
    hasło "edukacyjna misja mediów publicznych", w kontekście emisji tego... czegoś, brzmi jak dowcip. niestety, równie zabawny, co jego autor, osobnik o manierach, stylu bycia i zachowaniach wyjątkowo odpychających, a możę nawet każących podejrzewać, ze jegomość został w dzieciństwie skrzywdzony i stąd jego zacietrzewienie i ponura zapiekłość.

• sugestywniak 17.05.11, 22:21
    >osobnik o manierach, stylu bycia i zachowaniach wyjątkowo odpychających, a możę nawet każących podejrzewać, ze jegomość został w dzieciństwie skrzywdzony i stąd jego zacietrzewienie i ponura zapiekłość. >

super tekst. Świetnie napisane!
    Brawo. Gdzie można nauczyć się tej sztuki zochydzania w taki sposób by ewentualnie nie zostać posądzonym o zniesławienie i obrazę? te stwierdzenia:
    "możę nawet każących podejrzewać" , "ponura zapiekłość.

Pachnie mi tu etatem przy Czerskiej.

Przy okazji... Dziękuję za ten wątek dzięki któremu wielu ludzi dowiedziało się o filmie i go obejrzało.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka