Tytuły filmów ! PILNE Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam ;)

Dawno temu uwielbiałam z moją mamą oglądać melodramaty. Chciała bym ją jutro zaprosić na seans filmowy.
    Utkwiły mi w głowie dwa filmy jakie właśnie oglądałam z nią. Lecz ... nie pamiętam tytułu :(

Jeden z nich był o matce która urodziła bliźniaki, lecz jeden z nich był upośledzony więc matka postanowiła oddać go do adopcji. Jednak matka dziewczyny się temu sprzeciwiała i postanowiła walczyć o prawa do opieki nad wnukiem. Niestety więcej nie pamiętam.

Drugi z nich był o dziewczynie która zaszła w ciąże i była pracoholiczką i lekarz doradził jej by zamówiła wizytę domową u pielęgniarki. Po odwiedzinach pielęgniarki dziewczyna położyła się spać i okazało się że tej nocy urodziła a dziecko jej zmarło. Potem dziecko zostało "przypadkowo" skremowane. I wszyscy podejrzewali o to matkę, ale okazało się na końcu że jej dziecko żyje a dziewczyna podająca się za pielęgniarkę wykradła jej dziecko podkładając zwłoki zmarłego dziecka które wcześniej odkupiła od jego matki i wraz z dyrektorem ośrodka adopcyjnego prowadzili nie legalny sprzedaż małych dzieci. - ostatnio nawet leciał w tv.

Starałam się jak najdokładniej opowiedzieć te filmy byście mogli sobie skojarzyć jaki jest ich tytuł. A skoro już mowa o filmach może znacie jakieś melodramaty/dramaty o dzieciach, takie jak np te ?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.