Dodaj do ulubionych

BRAWO ANIA!!

09.04.02, 21:01
Obserwuj wątek
    • tula Re: BRAWO ANIA!! 09.04.02, 21:08
      Uwazam ze Ania postapila bardzo ladnie.

Zawsze ja lubilam, ale tym razem naprawde pokazala klase.

Mozna sie czepiac jej wygladu, smaku, wyboru kolorow, ale nie mozna
      zaprzeczyc ze dziewczyna ma CHARAKTER i SERCE.

Nie daje sie oslepic i oglupic grze. Pozostaje soba, pozostaje czlowiekiem.

Lukasz-Kenio przykrywa plaszczykiem "to tylko gra" swoj egoizm i rzadze
      wygranej.

Ani sa moze bardziej niz jemu potrzebne te pieniadze. Jest przeciez mama i ma
      Patryka na wychowaniu.

Mam nadzieje ze wyleci Kenio albo Fryta - oboje sa siebie warci!!!!

Heja Ania!!!!

Tula
      • Gość: Metaxa Re: BRAWO ANIA!! IP: 212.244.106.* 09.04.02, 21:16
        O matko i corko, nie ogladalam dzis BB, wiec nie wiem o czym mowisz, ale podp
        [isuje sie pod ta opinia. Chocby z uwagi na wczorajsza rozmowe z Ojcem.. Arek
        jest nudny jak flaki z olejem, opowiadal jej cale swoje zawodowe zycie, a ona
        sluchala go z grzecznoscia, i nawet nie bylo po niej widac znudzenia ;)))

Poza tym miala pare celnych uwag na rozne tematy.. I tu wlasnie okazuje sie, ze
        to nie jest pusta plastikowa lala, tylko wrazliwa kobieta... Lubie ja coraz
        bardziej :)
              • Gość: Metaxa Re: BRAWO ANIA!! IP: 212.244.106.* 09.04.02, 21:40
                Musialaby miec charakterek Zouzy, a mnie sie wydaje, ze oni wpuszczaja po
                prostu nowa zdobycz dla kenia.. Bo w takim ukladzie jaki sie wytworzyl sa male
                szanse na seks.. a w koncu to przyciaga widzow. I nie mowie o stalych
                ogladaczach, takich jak my, ktorzy lubimy sobie podyskutowac o ludzkich
                zachowaniach i charakterach, tylko o .. innych.. ;)))
                • tula Re: BRAWO ANIA!! 09.04.02, 22:04
                  Mysle ze masz racje.

O tym ze wejdzie ktos nowy nic nie wiedzialam.

Tak. Jakas seksowna sztuka dla wyglodnialego Kenia a Frytka do domu.

To prawda ze seks przyciaga widzow, a na to chyba nie ma szansy miedzy bara-
                  bara para.

pozdr.

tula
                • gosiam Re: BRAWO ANIA!! 09.04.02, 22:13
                  Seksu nie będzie, bo nowa wejdzie do osłabionych ponad miarę niebieskich. Chyba
                  że któreś złamie regulamin i wejdzie do łazienki zwycięzców będąc przegranym.
                  Trzeba by Koziołkowej determinacji by zmienic regulamin ;)).
                  Ale za to Fryta będzie się jeszcze bardziej prężyła do kamer i Kena i innych
                  wyposażonych w ogonki (może mniej figlarne, ale zawsze).
                  Buźka.
                  • Gość: Harpia Re: BRAWO ANIA!! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 09.04.02, 22:49
                    No właśnie, ja też nie oglądałam, siano dzięki za info bo byłam lekko
                    zakręcona... Brawo Ania - też coraz bardziej ją lubię... Mam nadzieję, że tym
                    razem miliony zawiodą chełpliwego ogonka... Chyba, że znów zrobi jakieś szoł w
                    pokoju zwierzeń. Moim zdaniem w dużej mierze wygrał dzięki temu, że zrobił tam
                    z siebie idiotę - miliony (niedojrzałych nimfomanek) ujął wizją figlarnego
                    ogonka, więc poleciały głosować na wyjście Zołzy, mając cichą nadzieję, że w
                    podzięce Ken po wyjściu bedzie miał ochotę na jakąś szmatę....
                • Gość: A Re: BRAWO ANIA!! IP: *.acn.waw.pl 09.04.02, 22:38
                  Gość portalu: Metaxa napisał(a):

> Musialaby miec charakterek Zouzy, a mnie sie wydaje, ze oni wpuszczaja po
                  > prostu nowa zdobycz dla kenia.. Bo w takim ukladzie jaki sie wytworzyl sa male
                  > szanse na seks.. a w koncu to przyciaga widzow. I nie mowie o stalych
                  > ogladaczach, takich jak my, ktorzy lubimy sobie podyskutowac o ludzkich
                  > zachowaniach i charakterach, tylko o .. innych.. ;)))

ale metaxiu juz tak sie nie tlumacz ( i nas tez!)... jak sex dobry... pokazany ze
                  smakiem i aktorzy zdolni... to czemu nie popatrzec sobie?;;))))))
                  pozdrawiam:))

• Gość: Metaxa Re: BRAWO ANIA!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 09.04.02, 22:46
                    Gość portalu: A napisał(a):

> Gość portalu: Metaxa napisał(a):
                    >
                    > > Musialaby miec charakterek Zouzy, a mnie sie wydaje, ze oni wpuszczaja po
                    > > prostu nowa zdobycz dla kenia.. Bo w takim ukladzie jaki sie wytworzyl sa
                    > male
                    > > szanse na seks.. a w koncu to przyciaga widzow. I nie mowie o stalych
                    > > ogladaczach, takich jak my, ktorzy lubimy sobie podyskutowac o ludzkich
                    > > zachowaniach i charakterach, tylko o .. innych.. ;)))
                    >
                    > ale metaxiu juz tak sie nie tlumacz ( i nas tez!)... jak sex dobry... pokazany
                    > ze
                    > smakiem i aktorzy zdolni... to czemu nie popatrzec sobie?;;))))))
                    > pozdrawiam:))
                    >

Kochana A, ja nas nie tlumacze ;) przeciez to oczywiste, ze lubimy dobry seksik
                    od czasu do czasu (albo i czesciej ;) ). Ale nie jest on glownym magnesem dla
                    nas :)
                      • Gość: Harpia Re: BRAWO ANIA!! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 09.04.02, 23:01
                        Gość portalu: kim napisał(a):

> pięknie pierdolicie !! barbie go home !
                        > gdzie ona jest na wczasach, czy w bbb?
                        > a wogóle to smierdzi mi to na spisek barbie i zouzy !!!
                        > ale niech szmaty nie zapominają ze to ludzie decydują kto z tamtąd wychodzi!
                        >

Według kenia to chyba nie "ludzie" decydują...
                        A to, co ci śmierdzi, to mnie wygląda na początki twojej manii prześladowczej....
                              • Gość: Gosia_22 Re: BRAWO ANIA!! IP: *.lukowa7.waw.pl 10.04.02, 08:54
                                Mylisz sie!!!!!!!!!!!!
                                Barbir jest pusta i próżna - i nie chodzi mi tu wcale o intelekt i to , że mimo
                                wszystko wzbudza jakąś tam sympatię. Jest putsa i próżna bo non-stop przegląda
                                się w lustrach, cały czas jest wpatrzona w siebie i w swój wygląd, i tak
                                naprawdę tylko na tym jej zależy...
                                • Gość: Metaxa Re: BRAWO ANIA!! IP: 212.244.106.* 10.04.02, 16:39
                                  Gość portalu: Gosia_22 napisał(a):

> Mylisz sie!!!!!!!!!!!!
                                  > Barbir jest pusta i próżna - i nie chodzi mi tu wcale o intelekt i to , że mimo
                                  >
                                  > wszystko wzbudza jakąś tam sympatię. Jest putsa i próżna bo non-stop przegląda
                                  > się w lustrach, cały czas jest wpatrzona w siebie i w swój wygląd, i tak
                                  > naprawdę tylko na tym jej zależy...

Och, Gosiu, Gosiu... zastanow sie jaki zwiazek ma pustota z proznoscia??? to, ze
                                  ktos jest prozny (a Barbi jest, niewatpliwie, mimo, ze w dokladnie takim samym
                                  stopniu jak Frytka i Magda, a Keniowi nie dorastaja wszystkie 3 razem wziete do
                                  piet) nie oznacza, ze jest pusty. Czlowiek pusty nie interesuje sie innymi, poza
                                  soba samym - czego o Ani nie da sie powiedziec. Z czlowiekiem pustym nie da sie
                                  porozmawiac na inny temat poza tym, ktory dotyczy jego - tego tez o Ani nie mozna
                                  powiedziec.

A tak naprawde to skad mozesz wiedziec na czym jej zalezy???? czyzbys ocenila to
                                  po kolorze jej ciuchow? Nie zauwazasz, ze zalezy jej na synu? ze zalezy jej na
                                  grupie, w ktorej sie znalazla? ze nie potrafi ranic ludzi, ktorych darzy
                                  sympatia?

Szkoda, ze oceniasz ja przez pryzmat makijazu i koloru ubrania.. Ale rozumiem to,
                                  bo po prostu jej nie lubisz.

Pozdrawiam
    • Gość: Metaxa Re: BRAWO ANIA!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.04.02, 00:25
      No, obejrzałam sobie od początku do końca w TVNie i juz mam wyrobiona
      opinie :) Barbi zachowała się dzielnie.. mam wrażenie, że wysoko dzierży
      sztandar pozostawiony jej w spadku przez Brenasa i Zouzę.. Jeszcze się okaże,
      czy jest tylko bezwolną laleczką, czy też babką z krwi i kości ;) Ja stawiam
      na to drugie :)
      Zauważyliście, że nikt jej nie nominował? czyli jednak można lubić "różowe
      pustaki" jak niektórzy określają Anie...

Ja w każdym razie przelałam na nią swoją sympatię z Brenasa i Zouzy :) czyli
      lubię ją w trójnasób :)))

Pozdrrrrafki :)
      • Gość: milusia Re: BRAWO ANIA!! IP: *.gazetaolsztynska.pl 10.04.02, 16:54

> No, obejrzałam sobie od początku do końca w TVNie i juz mam wyrobiona
        > opinie :) Barbi zachowała się dzielnie.. mam wrażenie, że wysoko dzierży
        > sztandar pozostawiony jej w spadku przez Brenasa i Zouzę.. Jeszcze się okaże,
        > czy jest tylko bezwolną laleczką, czy też babką z krwi i kości ;) Ja stawiam
        > na to drugie :)
        > Zauważyliście, że nikt jej nie nominował? czyli jednak można lubić "różowe
        > pustaki" jak niektórzy określają Anie...
        >
        > Ja w każdym razie przelałam na nią swoją sympatię z Brenasa i Zouzy :) czyli
        > lubię ją w trójnasób :)))
        >
        > Pozdrrrrafki :)

Ja także ją lubię. Fajna dziewczyna.
        :-))))

• eremka Re: BRAWO ANIA!! 10.04.02, 09:22
      Tia... nie podzielam niestety Waszych zachwytów Barbią, ale w porównaniu z
      taką Magdą, Kenien, Hydro, Chemikiem, Frytką ... to faktycznie wyróżnia sie
      pozytywnie :)))
      Myślę, że jest niegłupią osoba, a że wygląda jak marzenie dresa? De gustibus
      etc. i tak dalej. Widocznie taka się sobie podoba. Nominowała się sprytnie
      wiedząc, że będzie w parze z Keniem i liczyła na wygrana - pewnie żeby pomścić
      ukochaną zouzę :D Ale trochę sie przeliczyła - wyleci Fryta. Kenio wyleci
      trochę później.
      Jak Was czytam, zastanawia mnie Wasze uwielbienie dla Brenasa i Zouzy, mało nie
      spadłam z krzesła z wrażenia, jak przeczytałam (nie w tym wątku) wywody nt.
      Brenasa doświadczenia i jego mądrości życiowej - a jeszcze ten sztandar
      niesiony przez Barbię pozostawiony w spadku przez tamtych dwoje, no, to juz
      prawie bitwa pod Gettysburgiem! Z jednej strony rozumiem: zalew filmów
      amerykańskich - patos i honor, Bóg i Ojczyzna przy obronie byle wychodka, Dzień
      Niepodległości, Armagedon, Ocean 11, fuj! A może po prostu i co jest zgodne z
      prawdą niezbyt bacznie sledzę BB, zeby uwidzieć takie subtelności jak mądrość
      życiowa Brenasa. Ofiary w domu BB na pewno maja jakieś zalety, czasami tvn
      niechcący to pokazuje - ale ... co dla jednych zaleta, dla innych wadą. Kończąc
      dygresję i wracając do tematu - Barbia nie jest najgorsza.
      • Gość: Metaxa Re: BRAWO ANIA!! IP: 212.244.106.* 10.04.02, 16:51
        eremka napisał(a):

> Jak Was czytam, zastanawia mnie Wasze uwielbienie dla Brenasa i Zouzy, mało nie
        >
        > spadłam z krzesła z wrażenia, jak przeczytałam (nie w tym wątku) wywody nt.
        > Brenasa doświadczenia i jego mądrości życiowej - a jeszcze ten sztandar
        > niesiony przez Barbię pozostawiony w spadku przez tamtych dwoje, no, to juz
        > prawie bitwa pod Gettysburgiem! Z jednej strony rozumiem: zalew filmów
        > amerykańskich - patos i honor, Bóg i Ojczyzna przy obronie byle wychodka, Dzień
        >
        > Niepodległości, Armagedon, Ocean 11, fuj! A może po prostu i co jest zgodne z
        > prawdą niezbyt bacznie sledzę BB, zeby uwidzieć takie subtelności jak mądrość
        > życiowa Brenasa. Ofiary w domu BB na pewno maja jakieś zalety, czasami tvn
        > niechcący to pokazuje - ale ... co dla jednych zaleta, dla innych wadą. Kończąc
        >
        > dygresję i wracając do tematu - Barbia nie jest najgorsza.

Gratuluje doglebnej znajomosci amerykanskiej kinematografii, eremko :))) niemniej
        moja sympatia (a nie - jak usilujesz imputowac - uwielbienie) dla Niebieskich ma
        zupelnie inne korzenie... jak slusznie zauwazylas, de gustibus non est
        disputandum :)

Pozdrawiam :)
    • Gość: M. Re: BRAWO ANIA!! IP: *.acn.pl / 10.128.131.* 10.04.02, 12:26
      Ja tam nie widzę u niej żadnego bohaterstwa tylko spryt,wyrachowanie i
      przebiegłość.Nie nominowała drugiej osoby- bo niby wszystkich kocha,zgodziła
      się na automatyczną nominację.Tym samym doskonale wiedziała, że wykreowała się
      w oczach wielu widzów na honorową kobietę co to ma swoje zasady, swój honor
      jest taka dobra dla innych współmieszkańców- więc z domu i tak nie wyjdzie,a
      zyska sobie dodatkowe punkty u telewidzów.
      Nie rozumiem tylko jednego-BB jest grą w której obowiązują określone zasady i
      regulamin.Idąc tam -wszyscy o tym wiedzieli , zaakceptowali ten regulamin oraz
      podpisali stosowną umowę.I nagle Barbi strasznie chce być honorowa i nie
      nominowac przyjaciół.Skoro nie podobają jej się nominacje i zasady programu-
      dlaczego go nie opuści-jeżeli jest to sprzeczne z jej wewnętrznym kodeksem?
      Spryt,wyrachowanie i cwaniactwo- oto cała Barbi.
      • Gość: Metaxa Re: BRAWO ANIA!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.04.02, 12:34
        Kazdy widzi, to co chce widziec :) barbi nie podoba sie to, ze musi nominowac
        tych, ktorych lubi... wiedziala, ze otrzyma automatyczna nominacje.. wiec moze
        wyjsc, skoro nie akceptuje regulaminu >:))) a przypisywanie tego jakiemus
        wydumanemu wyrachowaniu jest po prostu projekcja zywionych do niej uczuc :)

Pozdrawiam :)
          • Gość: siano Re: BRAWO ANIA!! IP: *.tarnow.sdi.tpnet.pl 10.04.02, 15:34
            Gość portalu: mycha napisał(a):

> ale gdyby wiedziała jak jest frytka...........jaka wobec niej dwulicowa......
            > miałaby dwie osoby do nominacji

Zgadzam się. Barbie najwyraźniej nie zdaje sobie sprawy co ta Fryta wyprawia,
            albo myśli, że uda jej się ze złej drogi zawrócić.

siano
            • vwdoka Re: BRAWO ANIA!! 10.04.02, 15:44
              Hej Metaxo i sianko,

a co sądzicie, iż to pomysł na pozbycie się kenia? Jego zwolennicy mają teraz
              dwie osoby do obstawiania, a przeciwnicy cały czas tylko kenia.... a potem
              Barbi pójdzie sobie do domu, do synka.

Pozdrawiam,
              vwdoka
              • Gość: Metaxa Re: BRAWO ANIA!! IP: 212.244.106.* 10.04.02, 16:47
                Hejka vwdoka :)

Uwazam, ze Barbi jest jedna z niewielu osob, ktore sa realnym zagrozeniem dla
                Kenia.. Ona nie zrazi do siebie publiki tak jak Zouza, na nia wlasciwie nie ma
                argumentow "przeciw".. Nie mozna jej zarzucic, ze uwaza ludzi za szmaty, ze
                traktuje instrumentalnie plec przeciwna.. wszystkie argumenty przeciw Keniowi
                nie znajduja kontrargumentu. Nie jest takze chamska i wrzaskliwa, jak to
                zarzucano Zouzie.

A co do dwulicowosci (a wlasciwie wielolicowosci) Frytki, to Barbi chyba jej po
                prostu nie przyjmuje do wiadomosci. Na zasadzie, ze "nie mozna czlowieka skazac
                bez dowodow"...

Pozdrowionka :)
                • Gość: :)pik Re: BRAWO ANIA!! IP: *.telia.com 10.04.02, 16:54
                  Czego nie dostrzegasz, to ci nie zaszkodzi. Barbie doskonale wie gdzie ma
                  Frytke i gdzie chce ja miec. Nie moze tylko dac jej tego otwarcie do
                  zrozumienia. Na razie powiedziala Frytce, ze ktos roznosi o niej niepochlebne
                  opinie. "Niech sie teraz Frytka martwi i gryzie." Co jak co, ale nasza Ania ma
                  glowe na karku a serce pod pacha. Kochaniutka nasza Barbie :)...
                • Gość: Kamil111 Re: BRAWO ANIA!! IP: *.lodz.dialog.net.pl 10.04.02, 17:05
                  Nie podobało mi się kokietowanie przez Barbie Brenasa. Doskonale wiedziała, że
                  Wojtuś jest mężczyzną żonatym. Dopiero po jego i Zołzy uwagach skończyło się
                  to.
                  Chyba kobieta potrafi uruchomić jakieś hamulce, gdy widzi mężczyznę, który jej
                  się podoba, i gdy jest on żonaty i dzieciaty.
                  • Gość: milusia Re: BRAWO ANIA!! IP: *.gazetaolsztynska.pl 10.04.02, 18:20
                    Gość portalu: Kamil111 napisał(a):

> Nie podobało mi się kokietowanie przez Barbie Brenasa. Doskonale wiedziała, że
                    > Wojtuś jest mężczyzną żonatym. Dopiero po jego i Zołzy uwagach skończyło się
                    > to.
                    > Chyba kobieta potrafi uruchomić jakieś hamulce, gdy widzi mężczyznę, który jej
                    > się podoba, i gdy jest on żonaty i dzieciaty.

Właśnie... dlaczego to zawsze oskarżane są kobiety. A to
                    nosiła za krótką spodniczkę i musiał ją zgwałcić, a to się
                    uśmiechnęła i dlatego porzucił dotychczasową dziewczynę...
                    Co za bzdury!
                    Czy go kokietowała, czy nie - Brenas też robił do niej
                    słodkie miniki, a teksty typu "Barbieeeee?" świadczą o
                    jakimś tam jego przyzwoleniu na niewinny flircik.
                • Gość: Harpia Re: BRAWO ANIA!! IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 10.04.02, 18:14

> Uwazam, ze Barbi jest jedna z niewielu osob, ktore sa realnym zagrozeniem dla
                  > Kenia.. Ona nie zrazi do siebie publiki tak jak Zouza, na nia wlasciwie nie ma
                  > argumentow "przeciw".. Nie mozna jej zarzucic, ze uwaza ludzi za szmaty, ze
                  > traktuje instrumentalnie plec przeciwna.. wszystkie argumenty przeciw Keniowi
                  > nie znajduja kontrargumentu.

To prawda, ale niestety, jak się chce psa uderzyć, to kij się zawsze znajdzie...
                  Już tu niektórzy pokazali, że jak brak argumentów, to powiedzą, że różowa... :(
                  • Gość: milusia Re: BRAWO ANIA!! IP: *.gazetaolsztynska.pl 10.04.02, 18:24
                    Gość portalu: Harpia napisał(a):

> Gość portalu: Metaxa napisał(a):
                    >
                    > > Uwazam, ze Barbi jest jedna z niewielu osob, ktore sa realnym zagrozeniem
                    > dla
                    > > Kenia.. Ona nie zrazi do siebie publiki tak jak Zouza, na nia wlasciwie ni
                    > e ma
                    > > argumentow "przeciw".. Nie mozna jej zarzucic, ze uwaza ludzi za szmaty, z
                    > e
                    > > traktuje instrumentalnie plec przeciwna.. wszystkie argumenty przeciw Keni
                    > owi
                    > > nie znajduja kontrargumentu.
                    >
                    > To prawda, ale niestety, jak się chce psa uderzyć, to kij się zawsze znajdzie..
                    > .
                    > Już tu niektórzy pokazali, że jak brak argumentów, to powiedzą, że różowa... :(

Masz rację Harpia. Za różowa, a to za dobra, a to za zła,
                    a to przeklina, a to nie używa wulgryzmów...
                    Ludzie po prostu nienawidzą jej za wygląd, za to że
                    dziewczyna ma pod sufitem poukładane.
                    Na szczęście większość ją lubi :-)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka