Blaszany bębenek Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Właśnie leci w TVP3 - absolutna rewelacja! Każda scena jest majstersztykiem, a chłopiec mistrzowsko grający Oskarka nieodmiennie powoduje, że ciarki przechodzą po plecach...
    • esss napisał:

> Właśnie leci w TVP3 - absolutna rewelacja! Każda scena jest majstersztykiem,
      a
      > chłopiec mistrzowsko grający Oskarka nieodmiennie powoduje, że ciarki
      przechod
      > zą po plecach...

I chyba nadal chodzą. ;)
      www.filmweb.pl/David,Bennent,filmografia,Person,id=7973
      Film i książka - to tego typu dzieła obok których nie przechodzi się obojętnie.
      Choć jedno i drugie musiałam rozkładać na raty. I mimo lat nie mogę zapomnieć
      całego rybnego wątku. :)

--
      Sekretem życia jest szczerość i uczciwość w związkach. Jeżeli potrafisz to
      udawać, jesteś górą.
    • Rzeczywiście aktor grający Oskarka był rewelacyjny. Spokoju nie daje mi jednak
      pytanie, czy on w rzeczywistości jest karłowatego wzrostu? Wiem że to głupie
      pytanie, ale odpowiedzcie mi, bo od wczoraj się zastanawiam. Nigdy więcej nie
      widziałam tego aktora po prostu, więc nie wiem. Z góry - dzięki.
      • Spójrz na mój post pozwyżej -wiele nie widac, ale na karła nie wygląda. To
        chyba TE OCZY... ;)
        --
        Sekretem życia jest szczerość i uczciwość w związkach. Jeżeli potrafisz to
        udawać, jesteś górą.
      • iza481 napisała:
        > Rzeczywiście aktor grający Oskarka był rewelacyjny. Spokoju nie daje mi jednak
        > pytanie, czy on w rzeczywistości jest karłowatego wzrostu? Wiem że to głupie
        > pytanie, ale odpowiedzcie mi, bo od wczoraj się zastanawiam. Nigdy więcej nie
        > widziałam tego aktora po prostu, więc nie wiem. Z góry - dzięki.

Pytanie nie jest głupie. David nie był karłem, tylko po prostu... dzieckiem, ale jakże uzdolnionym! Nie wiem kim teraz jest i co robi, ale szczerze mu błogosławię
        , jak i Volkerovi Schloendorfowi - reżyserowi "Bębenka"!
        • Dzięki. Widziałam link z fotografią, ale rzeczywiście nie ma tam całej postaci,
          więc wolałam się upewnić.
          Tak sobie dzisiaj myślę, że może nie miałabym wątpliwości, gdyby nie sceny
          erotyczne, bardzo zresztą porywające, np. w drewnianej przebieralni plażowej,
          kiedy Oskarek przywiera twarzą do łona Marii. Ta scena wydawała mi się zbyt
          trudna do zagrania dla dziecka (bo jak to dziecku wytłumaczyć?), stąd może
          podejrzenie, że tak naprawdę nie jest to małe dziecko, a doroślejszy facet o
          karłowatym wzroście.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.