14.05.05, 12:42
a moze domowe przedszkole?
bo widze, ze program dociera do tego samego targetu ;)
Obserwuj wątek
    • kubissimo Re: IDOL 4.22 14.05.05, 13:11
      Magda (nota bene ladnie wyszlo jej to ostatnie slowo w IE) mowila, ze bardzo
      chciala dotrzec do koncertu, ktory bedzie za tydzien
      ciekawe co to bedzie za muza, bo w koncu nie powiedziala. Wspomniala tylko, ze
      to beda jej klimaty
    • bemii Re: IDOL 4.22 14.05.05, 13:12
      a najzabawniejsze jest to, że przeczytałeś może jakieś 3 lub 4 moje posty i
      wyciągasz na ich podstawie wnioski o mnie. skąd wiem, że nie czytałeś więcej?
      ano stąd, że w co najmniej 2 miejscach zdradziłam, ile mam lat.

zacytuję jedną z moich ulubionych postaci z mojego ukochanego serialu:
      "don't make assumptions of me, mister, and I won't make them about you"
    • ankya Re: IDOL 4.22 14.05.05, 13:18
      Nie chce mi się komentować pierwszej wypowiedzi...
      Zarówno otoczka wokół Sławka, jak i ta wokół Pączka są tworzone żeby jakoś
      uatrakcyjnić program. Mnie to jakoś średnio rusza, w przypadku Pączka wcale.
      Poza tym chyba za dużo robi się akcji typu "Czy Sławek Uniatowski jest
      zarozumiały" lub "Czy Pączek umie śpiewać i rozdaje autografy". I w kółko to
      samo.
      Szkoda, że nie puścili żadnej powystępowej wypowiedzi Bartka. Bo chyba się
      zreflektował, że mu nie poszło i jestem ciekawa co by na ten temat powiedział.
      Z racji trwających juwenaliów :) nie dam rady obejrzeć dzisiejszego Idola -
      trzeba będzie nagrać i jutro nadrobić zaległości. Dlatego uprzejmie proszę
      wszystkich, którzy beda oglądać na bieżąco o dopilnowanie: żeby koncert wypadł
      ciekawiej niż się zapowiada, żeby to Pączek w końcu poleciała, żeby Bartek
      wreszcie fajnie zaśpiewał, a jak nie to może niech tylko zagębofonuje i żeby
      Piotrek sobie jakoś poradził. Z góry dziękuję :).
      • bemii Re: IDOL 4.22 14.05.05, 13:25
        o to, żeby Piotrek sobie poradził, w jednej milionowej zadbam ja. wyślę dziś
        smsa na niego, bo się boję, że może odpaść. ale lepiej, żeby po prostu dobrze
        zaśpiewał i sam o swoje pozostanie zadbał :/

ps. słyszał ktoś może Darina, szwedzkiego idola? nawet ładnie śpiewa, nic
        nadzwyczajnego, ale nie o tym chciałam: słucham listy przebojów w szwedzkim
        radiu P3, w tej chwili leci (ale słucham dla niejakiego Hakana Hellstroma, a
        nie dla Darina;) i ciekawe, na którym będzie ten ich idol - tydzień temu był na
        drugim. chyba ludzie tam bardziej doceniają idoli, których sobie wybrali...
        www.sr.se/cgi-bin/webbradio/frameset.asp
        piosenka Darina nazywa się "Why does it rain" czy jakoś tak
    • rapsodiagitana Re: IDOL 4.22 14.05.05, 14:25
      > a moze domowe przedszkole?
      > bo widze, ze program dociera do tego samego targetu ;)

No nie, ja już nie mogę! Nie mogę czytać tego ubolewania nad niemerytorycznym i
      żenująco niepoważnym tonem dyskusji nad Poważnym Programem Idol. Nie mogę też
      słuchać tekstów jurorów o Misji Programu, którą jest wyłonienie Artysty z Duszą
      i Talentem.
      Program jest rozrywkowy do bólu. Ma tytuł "Idol", a nie "Wielki Artysta".
      Opiera się na głosowaniu publiki. Siłą rzeczy, gdy głosują masy - wygrywa
      przeciętność. Talent wokalny liczą się w nim tyle samo, co zgrabny tyłek,
      kolorowe show i cięty dowcip. Bo wszystko to tak samo może się podobać i
      skłonić do wysłania smsa. Czym tu się bulwersować?
      Panie i Panowie, oglądajmy ten program pamiętając o tym, że jest tylko zabawą.
      Nie zmienimy losów świata, ani nawet polskiej kultury. Ogląda się go
      przyjemnie, bo jest dużo kolorowych strojów, ładni uczestnicy, niedobrzy
      jurorzy przeciwko którym możemy się jednoczyć, gdy nam obsmarowują ulubieńców.
      Jest rywalizacja, a to nas zawsze wciąga. To nie Warszawska Jesień ;) Zakupmy
      sobie chipsy i nie nadymajmy się, gdy ktoś za mało poważnie potraktuje nasz
      ulubiony program, ok?
      Proponuję też obejrzeć czasem "Szansę na Sukces". Mam wrażenie, że w tym
      programie wiele śpiewających osób bije na głowę uczestników Idola. Można się
      ponapawać. Emocje może nie te, ale wrażenia artystyczne często mocniejsze.
      Pozdrawiam.
      • aura.ranna Re: IDOL 4.22 14.05.05, 14:41
        Chyba to powinien wyjasnić ktoś, kto brał udział w dyskusjach na forum przy
        okazji poprzednich edycji. Generalnie chodzi o to, że Idol jednak jest nie
        tylko programem rozrywkowym, bo gdyby był siedzielibyśmy na forum Reality Show.
        W przeszłosci zdarzały sie tutaj bardzo pouczające dyskusje :). Nie ma się co
        oburzać, ani domagać pozwolenia na komentowanie tematów niemuzycznych (od kogo,
        zresztą?). Wszystko w granichach dobrego smaku przejdzie ;)
      • kubissimo Re: IDOL 4.22 14.05.05, 14:41
        hmmm
        rozumiem, ze jeden ";)" nie wystarczy, zeby zaznaczyc, ze to nie jest pisane na
        serio?

czy jezeli napisze ";)))))))))))))))))))" to bedzie bardziej czytelne?
        a moze ";) ;) ;) ;) ;)"?
        czy niezbedne sa werbalne komunikaty?
      • bemii Re: IDOL 4.22 14.05.05, 15:30
        brawo! wreszcie jakiś głos za tym, żebyśmy naszych dyskusji nie traktowali
        poważnie. proponuję, żeby nie brać też niektórych moich wypowiedzi zbyt
        poważnie... kiedy napisałam "oczki wydrapię", to czy myślicie, że naprawdę
        byłam do tego stopnia wściekła na Rocka? przecież ja Idola Extra głównie po to
        oglądam, żeby zobaczyć kolejne starcie Rock/Uniatowski!
        a gdy napisałam "nie mogę się zdystansować!" to szczerze mówiąc zastanawiałam
        się, czy nie napisać "nie mogę nabrać dystansu!" - ale obawiałam się, pewnie
        słusznie, że nikt z Was nie pamięta, jakiego kosmitę naśladował Kuba W. w
        pierwszej edycji, gdy powiedział to zdanie po jego wyjściu z przesłuchania...

Sławek ślicznie śpiewa i takoż wygląda, ale to smarkacz jeszcze i pewnie nawet
        bym go nie polubiła przy bliższym poznaniu. ale co, nie mogę się powygłupiać i
        poprzesadzać trochę? nie żartuję jednak mówiąc, że bardzo chcę, by idol był z
        Torunia. jak u większości kibiców żużla, mój patriotyzm lokalny jest wybujały i
        moje miasto zawsze musi być najlepsze ;)
    • yane.yane Re: IDOL 4.22 14.05.05, 18:49
      Ale pamietaj, ze domowe przedszkole wszystkie dzieci kocha, wiec chcac nie chcac pokochajmy nowy target ;)))
      Ja tam targetem nie bede, bo napoje typu american ginger omijam z daleka, a rexona sux ;]
      --
      Kiedy skoncza przymusowe logowanie???
      • piotr7777 Re: IDOL 4.22 14.05.05, 20:19
        Hm, a ja zauważyłem, że właśnie wspomniana Alicia (a czemu nie np. Tori Amos)
        pojawiała się w każdej edycji polskiego Idola na wszystkich etapach. A także
        Whitney Houston i Celine Dion.
        Wiem, że zaraz zostanę zaatakowany, ale czy to nie jest taki trochę snobizm
        żeńskiej części uczetników, zresztą dość ryzykowny dla nich.
        Bo wczesne piosenki MAdonny to każdy kto umie śpiewać zaśpiewa lepiej a w
        przypadku tych wokalistek jest to raczej niemożliwe.
        Nie wiem jakie są trendy wśród nastolatek, ale nie mogę wykluczyć, że taka
        młoda osoba na co dzień słucha Britney Spears albo Jennifer Lopez, ale wie, że
        jury tego nie akcpetuje więc sięga po Alicię Keys, ewentualnie Anastacię.
    • yane.yane Re: IDOL 4.22 14.05.05, 20:34
      Heh tak sobie rzucalismy w poprzednim watku tytulami i na razie leca zgodnie z oczekiwaniami. Ale, ze Maciek i Justin... Strach sie bac co ja mu zrobie, jak mu nie wyjdzie (Mackowi, nie Justinowi, choc wolalabym temu drugiemu) ;)))

--
    • siuil_a_run Re: IDOL 4.22 14.05.05, 20:57
      Paczek.... rrrrrany bosssskie.... co za masakra! :O
      --
      unless the sound has faded from your soul
      unless it disappears
      first the thunder then the storm
    • siuil_a_run Re: IDOL 4.22 14.05.05, 21:22
      no tak
      Paczek jest uroczy, a Piotr zalosny...
      ciekawe :/
      --
      unless it disappears
      • piotr7777 Re: IDOL 4.22 14.05.05, 21:31
        > Paczek jest uroczy, a Piotr zalosny...
        > ciekawe :/
        Prawdopodobnie Cygan przeczytał chyba wpisy Piotrka z tego forum i poczuł się
        dotknięty, bo właściwie tylko jego objechał (pozostałą piątkę, włącznie z
        Pączkiem chwalił).
    • dzika_rzeka Koncert no.4 14.05.05, 21:30
      No i tak to:

Dominika Kasprzycka - bardzo fajnie zaśpiewała. Na początku nie mogłam
      przestawić się na nowy podział rytmiczny tego znanego przecież na wskroś
      numeru, ale potem wszystko zaczęło do siebie pasować. W pewnym momencie
      Dominika zapomniała tekstu i weszła z wokalizą, ale jury miłościwie to
      przemilczało. Zgadzam się jednak z Kubą, że Dominika mimo ogromnego talentu i
      tego bijącego z niej ciepła, jest na scenie przezroczysta.

Maciek Silski - super. Bardzo mi się podobał - zaśpiewał z luzem, z jajem i z
      ogromną swobodą. Oczywiście, połowę roboty odwalił za niego chórek, ale myślę,
      że Maciek naprawdę fajnie sobie poradził.

Dominika Pawłowska - kolejny koncert i Dominika znowu obłędnie wyglądała, ale
      dlaczego dlaczego dlaczego po raz kolejny, jedyne co dostaliśmy to ściśnięte
      gardło i słabiutki numer Kylie? Myślę, że dzisiaj Dominika do wylotu.

Nina - zmierzyła się ze świetnym numerem i oczywiście poległa z łoskotem. Przez
      pierwszą zwrotkę miałam wrażenie, że idzie z playbacku, ale refren rozwiał moje
      wątpliwości. Okropny przyddech, kiepściutki angielski i bez mikrofonu w ręce
      nawet show się nie udało zrobić. I kto ją do cholery tak wystroił? Zgadzam się
      z waszymi opiniami, że zaśpiewała katastrofalnie nawet jak na nią.
      Margines - ta dziewczyna ma 17 lat, czy jury na kozła ofiarnego nie mogło
      wybrać kogoś bardziej stabilnego emocjonalnie, kogoś komu to wieczne wkładanie
      do głowy jaki jest beznadziejny i słaby, nie pokrzywi psychiki? Pączek się
      śmieje i udaje, że nic jej te przytyki nie obchodzą, ale w IE kilkakrotnie już
      pokazano ją gdzieś w tle zestresowaną i płaczącą. To zwyczajnie nieludzkie. Po
      tym jak się dzisiaj podłożyła, powinna wylecieć i dajmy jej już spokój.

Sławek Uniatowski - wzruszony Leszczyński mnie naprawdę rozbawił. Uważam
      jednak, że te ochy achy (nie mówię, że nie zasłużone) zawrócą Sławkowi w głowie
      totalnie. No i wiadomo, facet jest o klasę lepszy od pozostałych uczestników.
      Ciekawostka - na forum Republiki jest pewna pani (znajoma Sławka), która co
      koncert śle na niego 500 esemesów. ;)

Piotr Lato - zgwałcona piosenka Stinga i znowu uroczo zamknięte oczy Piotrka.
      Wielkie emocje, naprawdę czuje się u niego pasję i miłość do muzyki, ale to nie
      był jego najlepszy występ. Zdecydowanie nie jego repertuar i boję się, że może
      przez to dzisiaj polecieć. Cygan szokująco krytyczny (jak na niego), a tekst o
      manifestach Piotra w internecie naprawdę słaby.

Bartek Szymoniak - zasmucił mnie opinią jaką wyraził o drodze, którą powinna
      podążać współczesna muzyka. Sam występ - katastrofolny angielski i niestety
      znowu nie wybuchł - ten facet po prostu kiepsko śpiewa i jedyne co go ratuje to
      gębofonowanie, bo jest intrygujące, ciekawe i nietypowe. Jednak Idol to program
      wokalny (w głównej mierze) i nie ma się już co oglądać na tego faceta. Zapewne
      zostanie w programie, ale jak dla mnie to kandydat do wylotu za tydzień.

Generalnie - Sławek, Bartek, Dominika dzisiaj in plus, reszta nie zachwyciła,
      ale koncert o wiele lepszy niż ten tydzień temu. Żarty Kuby robią się coraz
      bardziej kloaczne, słuchałam go z coraz większym niesmakiem.

• siuil_a_run Re: Koncert no.4 14.05.05, 22:04
        dzika_rzeka napisała:

> Margines - ta dziewczyna ma 17 lat, czy jury na kozła ofiarnego nie mogło
        > wybrać kogoś bardziej stabilnego emocjonalnie, kogoś komu to wieczne
        wkładanie
        > do głowy jaki jest beznadziejny i słaby, nie pokrzywi psychiki? Pączek się
        > śmieje i udaje, że nic jej te przytyki nie obchodzą, ale w IE kilkakrotnie
        już
        > pokazano ją gdzieś w tle zestresowaną i płaczącą. To zwyczajnie nieludzkie.

wiesz co? masz racje. jestem na nia juz tak cieta po odpadnieciu Magdy, ze
        gdzies mi sie przyblokowalo to co wlasnie napisalac. ze najgorzej na tych
        obrzydliwych gierkach jury wyjdzie nie kto inny, ale wlasnie Nina. naprawde,
        niech juz dzis poleci, jak nie ze wzgledu na nas, sluchajacych, to ze wzgledu
        na nia sama.

--
        unless it disappears
    • michal_82 Re: IDOL 4.22 14.05.05, 21:31
      Tak jak ostatnio podobała mi się ta sama trójka czyli Uniatowski, Pawłowska i
      Silski. Jest to dla mnie finał. Uniatowski wolałbym, żeby coś żywszego
      zaproponował, ale i tak było bardzo dobrze, wspaniale.

Kasprzycka wypadła blado i nie podobało mi się. Męczą mnie jej występy.

Lato - też bardzo kiepski. Było to strawne, ale nie akceptuję jego wyglądu.
      Wyglądał jak bezdomny na dworcu. Barwa głosu tez nie jest taka, której był
      chciał w przyszłości regularnie słuchać. Włąsciwie zgadzam się z tym co
      powiedział Leszczński. Nie ma na rynku miejsca dla kogoś takiego i się nie
      przyjmie.

Szymoniak - brzydko zaśpiewane. Tyle.

Pączek - bardzo zły występ, bardzo źle zaśpiewany, okropność. Ale był to trudny
      utwór, słowa są szybko wypowiadane i to tego w obcym języku, a ona do tego
      jeszcze tańczyła. Jednak została tak zje.bana przez Leszczyńskiego i
      Wojewódzkiego, że aż się zrobiło przykro. To komentowanie fryzury czy ubioru
      czy bezczelne porównania do innych wykonawców. Chcę, żeby jednak została,
      specjalnie na przekór chamstwu i prostactwu. Niech odpadnie Kasprzycka,
      Szymoniak czy Lato, którzy już dawno nie zaproponowali mi czegoś ciekawego. A
      Pączek za tydzień.
      • anastacia900 Re: IDOL 4.22 14.05.05, 21:36
        Oh..to co Pączek dzis zrobila to po prostu przechodzi ludzkie pojęcie;\ nie
        wiedzialam czy sie smiac czy plakac.
        --
        "Jeśli tylko patrzysz pod swoje nogi, widzisz proch, piach, błoto, kamienie,
        trawę, która i tak zwiędnie. Jeśli spojrzysz ponad siebie, zobaczysz perspektywę."
      • piekielny.twist Re: IDOL 4.22 14.05.05, 21:58
        > czy bezczelne porównania do innych wykonawców. Chcę, żeby jednak została,
        > specjalnie na przekór chamstwu i prostactwu.
        A myślisz, że w przyszłym tygodniu nie pojadą po niej? I ile będzie musiała się
        nasłuchać o tym, że ktoś "przez nią" odpadł?
        Lepiej niech jedzie do domu.
        --
        I słowo może być kneblem.
        • michal_82 Re: IDOL 4.22 14.05.05, 22:07
          > A myślisz, że w przyszłym tygodniu nie pojadą po niej? I ile będzie musiała
          się
          > nasłuchać o tym, że ktoś "przez nią" odpadł?
          > Lepiej niech jedzie do domu.

Ona nie powinna się znaleźć w ogóle w finale i zawsze to uważałem, ale
          obrażanie ma swoje granice. Trzeba takie coś krytykować, ale dziś przekroczyli
          dobry smak. Nina też się zbłaźniła, ale ona inaczej nie potrafi.

Odpadnie - dobrze, bo i tak za daleko doszła.
          Zostanie, a odpadnie Bartek, Kasprzycka lub Lato - też dobrze - chamstwo nie
          zwyciężyło, a odpadł cienki gracz.
          Zostanie, a odpadnie Sławek, Maciek lub Pawłowska - nie biorę tego pod uwagę.
          Wtedy byłoby bardzo przykro, bo zabrakłoby w finale kogoś wartościowego
          • piekielny.twist Re: IDOL 4.22 14.05.05, 23:35
            michal_82 napisał:
            > Ona nie powinna się znaleźć w ogóle w finale i zawsze to uważałem, ale
            > obrażanie ma swoje granice.

nie podyskutujemy, bo się w 100% zgadzam z Twoją wypowiedzią :)
            Prawda taka, że Pączkowi krzywdę od początku robili jurorzy. Przepuścili,
            wypromowali, a teraz się nad nią pastwią.

--
            I słowo może być kneblem.
      • siuil_a_run Re: IDOL 4.22 14.05.05, 21:58
        michal_82 napisał:

Ale był to trudny
        >
        > utwór, słowa są szybko wypowiadane i to tego w obcym języku, a ona do tego
        > jeszcze tańczyła.

ach joj :/
        no bidulka... i szybko, i po angielsku, i do tego jeszcze tanczyla... no, po
        prostu klody pod nogi :/
        wybacz, ale tlumaczenie kogokolwiek z finalowej 7 w taki sposob jest smieszne.

--
        unless it disappears
        • dzika_rzeka Re: IDOL 4.22 14.05.05, 22:01
          Uważam, że ten jad w stosunku do Niny jest niepotrzebny. Moim zdaniem ona się
          dzisiaj specjalnie podłożyła. To nie była ta sama dziewczyna - wulkan energi,
          skacząca i robiąca miny do publiczności. Ja jej się nie dziwię - nawet ci co
          mocniejsi psychicznie, nie daliby rady spokojnie przyjąć tego kubła pomyj
          wylewanego jej na głowę konsekwentnie co tydzien, zarówno przez jury jak i
          przez internautów.
          Przypominam też, że Nina znalazła się w finale na skutek głosowania
          publiczności.
          • siuil_a_run Re: IDOL 4.22 14.05.05, 22:09
            masz racje. zreszta, przyznalam Ci juz ja powyzej.

jestem wkurzona na jury i rzuca mi sie na obiektywizm. chyba gdzies pojde
            odnalezc zaginiony dystans ;)

--
            unless it disappears
    • hebat Re: IDOL 4.22 14.05.05, 21:41
      W takiej muzyce jak dzisiaj była to ja się poruszam jak dziecko we mgle, ale...
      Dominika K.- jednym uchem mi wlatywało drugim wylatywało. Już nie pamiętam jak,
      co i dlaczego zaśpiewała.
      Silski- trochę się bałam jak to będzie wyglądało. Niepotrzebnie. Głos tak samo
      cudny jak zawsze, ale niech on już więcej takich kawałków nie śpiewa, bo się
      powieszę na pasku od zegarka ;)
      Dominika P.- ciekawie jej to wyszło chociaż ta piosenka dziwna była. Chyba ją
      chce w finałowej trójce.
      Pączek- oooooooooooojeeeeeej
      Slawek- nie mam żadnych argumentów przeciwko Sławkowi niestety. Dobrze śpiewa,
      ale ja się jego głosem męczę.
      Piotrek- słabiutko, ale szkoda mi się go zrobiło jak jury tak po nim pojechało.
      Bartek- myślałam, że będzie tą osobą, która jeszcze dzisiaj uratuje Pączka, ale
      wypadł trochę lepiej niż w poprzednich koncertach. Nie żeby mi się szczególnie
      podobało (ten angielski), ale znośnie było.

Chyba to dziś jest ten dzień, w którym wreszcie odejdzie Nina. Jeżeli nie
      uratuje jej Piotrek.

--
      Małgośka
      GG 4967094
    • siuil_a_run Re: IDOL 4.22 14.05.05, 21:43
      hmm...
      dzis zdecydowanie najbardziej podobali mi sie Dominika K. i Slawek, najmniej -
      z bolem serca to stwierdzam - Piotrek; po srodku plasuja mi sie Dominika P. i
      Bartek (to byl chyba najlepszy jego wystep w finalach); Paczek jest poza
      konkursem, bo to faktycznie byl kataklizm, czarna rozpacz i masakra.

w ciagu 4 edycji Idola smsa wyslalam 2 razy: wtedy, kiedy odpadl Adam (po jego
      nieudanym wystepie, zeby go ratowac) i dzisiaj, w trakcie wystepu Piotra, z
      tych samych powodow, mam nadzieje, ze moze chociaz z lepszym skutkiem :/

mimo wszystko mam nadzieje, ze poleci Paczek, a nie Piotrek... bo o Kfiato
      wiemy przynajmniej, ze jest muzykalny i ze angazuje sie w spiewanie. coz, sporo
      jeszcze przed nim w kwestii warsztatu, ale potencjal ma.

personalna wycieczka pana Cygana - mam niesmak :/
      no, ale nie ma juz przynajmniej watpliwosci, ze szacowne jury czyta forum. czy
      w koncu przeprosi nas i uczestnikow za Paczka? czy bedzie szukalo sobie kozla
      ofiarnego wsrod pozostalych uczestnikow, zeby udowodnic ze sa
      profesjonalistami; za to do katastrofalnego bledu, jakim jest Paczek, sie nie
      przyznaja, tylko beda sie nadal do niej wdzieczyc (a ona do nich), jak malpa na
      grabiach i cwierkac, jaka to ona w swojej nieudolnosci jest urocza :/

krotko mowiac, nie kumam, dlaczego beznadziejny Paczek ma legitymacje pana
      Cygana do dreczenia nas nadal, bo jest "taka urocza i prawdziwa", a pastwia sie
      nad Dominika (raz jedna, raz druga) i Piotrkiem, nawet gdy ten ostatni spiewa
      dobrze :/ skoro juz Panstwo to przeczytali, to ja poprosze o jasne umotywowanie
      tego stanu rzeczy.

dziekuje uprzejmnie z gory :/
      --
      unless it disappears
      • siuil_a_run Re: IDOL 4.22 14.05.05, 21:45
        upss, pominelam Macka... tez posrodku, ale blizej Dominiki K. i Slawka :)
        --
        unless it disappears
    • yane.yane Re: IDOL 4.22 14.05.05, 21:56
      1. Dominika Kasprzycka - bywalo lepiej, ale nie bylo tez tak zle jak mowil Leszczynski. Mialam wrazenie, ze pare razy rozminela sie z dzwiekiem. Generalnie to trudno zaspiewac solo to co spiewaja trzy niezle wokalistki. Dalekie to bylo od "Say My Name", choc niekoniecznie w pozytywnym tego slowa znaczeniu, ale Dominika jest troche z innej bajki, wiec jak dla mnie jest usprawiedliwiona :)

2. Maciek Silski - oj balam sie, balam. Generalnie ta piosenka nie polega na stekaniu, ale jestem sklonna przymknac oko, bo Maciek jest muzykalny i sobie poradzil z tym co jest dalekie od jego klimatow (ja pamietam wciaz porazajace .mp3 Teges Nara). Przyrzekam, ze nie bede go ganiac po Warszawie za to co zrobil ;)))

3. Dominika Pawlowska - znowu bylo super! I nareszcie Zapendowska sie jej nie czepiala. Jak dla mnie wlasnie ona powinna znalezc sie w finalowej trojce (z braku Magdy). Dziewczyna ma glos i temperament, choc mozna bylo co do tego watpliwosci. Swoja droga nie podejrzewalam, ze wlasnie Dominika wybierze Kylie ;)

4. Nina Cieslinska - ...

5. Slawek Uniatowski - wybral samograja, ktory idealnie pasowal do timbre jego glosu, wiec coz... Wciaz pozostaje na stanowisku, ze najlepszy jego wystep w finale to "Sledgehammer". Dlatego nie bede sikac po nogach jak Leszczynski. Choc przyznaje, ze gosc ma glos, ze tylko pozazdroscic :)

6. Piotr Lato - chyba bede nieobiektywna, bo moim zdaniem, az tak zle nie bylo. Pisalam w poprzednim watku, ze nikt poza Uniatowski nie powinnien sie porywac na Timberlake'a (Silskiemu nawet wyszlo) ani Davida, bo polegnie. Bylam bliska prawdy, ale mam nadzieje, ze to jeszcze nie dzis wieczor :)

7. Bartek Szymoniak - osmiele sie napisac, ze albo Cygan jest gluchy albo ja. Nie cierpie tego kawalka, nie lubie Winansa, ale faktycznei Bartkowi dzis ta piosenka podeszla. Bylo zdecydowanie lepiej niz tydzien temu, ze o "Do zakochania jeden krok" nie wspomne ;))) Cos czuje, ze dzis Bartek moze byc calkiem spokojny.

W zwiazku z porazajacym wystepem Niny oraz totalny zjechaniem Piotrka od gory do dolu mysle, ze dzis miedzy nimi bedzie sie toczyc walka o wylot. Chyba ze...

Dominika P. dzis znowu wygladal swietnie, a Dominika K. tylko od szyi w gore, spodnie byly pomylka ;)))) To tak w klimacie "Bravo Girl" na rozluznienie ;))))

--
    • bigrock Koncert IV 14.05.05, 22:16
      Wyjatkowo prosty koncert w rozkladzie na czynniki pierwsze.

Najslabsza oczywiscie Nina. Nie dalo sie sluchac, nie dalo sie patrzec. Nic nowego.

Piotr Lato momentami falszowal prawie jak Nina. Jesli przejdzie dalej to tylko
      dlatego, ze ludzie go lubia. Nie podobaly mi sie mocno destruktywne komentarze
      jury w jego kierunku, podczas gdy Nine potraktowano z przymruzeniem oka. Chociaz
      moze to jakas metoda, zeby Nina w koncu odpadla.

Bartek Szymoniak lepiej niz ostatnio, nadal jednak slychac bylo drewniany
      angielski, ktory nie pozwalal sie na spokojnie wsluchac w utwor. Troche
      podratowala go barwa, ale i tak daleko temu wystepowi bylo nawet do
      przecietnosci. Dobrze, ze chociaz nie falszowal za bardzo.

Dominika Kasprzycka o niebo lepiej niz powyzsza trojka, jednak to nadal jakies
      20% tego na co ja stac. Troche jej swietna barwa ucierpiala w tym kawalku, widac
      bylo, ze stara sie jak moze, ale to nie jej klimaty. Bylo czysto i fajnie, ale
      zabraklo zdecydowanie "tego czegos". Bardzo poprawny wystep i tyle. Tylko tyle.

Pozostalej trojki nie bede szeregowal, bo podobali mi sie mniej wiecej tak samo.
      W kolejnosci alfabetycznej wiec.

Dominika Pawlowska - po raz pierwszy od czasow castingu/teatru mi sie naprawde
      podobala. Nie przeszkadzalo mi nawet jej "nienaturalne" brzmienie glosu gdy
      spiewa. Alicja Janosz tez inaczej mowila, a inaczej spiewala i wszyscy raczej to
      jako zalete przytaczali, a nie wade. Racja, ze u AJ jej gleboki mocny glos
      podczas spiewania doskonale kontrastowal z postacia, a u Dominiki tego kontrastu
      juz nie ma, ale to nie moze byc jedyny wyznacznik tego, czy ktos jest prawdziwy
      czy nie. Dominika ma klase i swoja droge, ktora podaza, wielki plus jej za to.

Maciek Silski - byl swietny w tym kawalku. Widac bylo, ze sie swietnie bawi,
      nawet jesli to nie jego bajka. Rytmicznie i barwowo bardzo dobrze, dynamika
      odpowiednia, po prostu profesjonalista w programie dla amatorow. Pamietam Wydre
      jak sie meczyl w podobnym koncercie, a Maciek wrecz przeciwnie.

Slawek Uniatowski - troche zaskoczyl mnie taka, a nie inna wersja tego kawalka.
      Na poczatku slabo jak na niego, ale pozniej sie rozkrecil. Znalazlem tez co
      najmniej jeden falsz ;-) Generalnie jednak kolejny bardzo udany wystep, chociaz
      zgadzam sie, z ktoryms z przedmowcow, ze Sledgehammer byl poki co jego
      najlepszym wykonaniem. Fajna plyta bedzie mysle, gdy juz wygra.
      • siuil_a_run Re: Koncert IV 14.05.05, 22:32
        bigrock napisał:

>Znalazlem tez co najmniej jeden falsz ;-)

no, w wiekszosci jego wystepow byly drobne nieczystosci, ale to sie zdarza
        nawet prawdziwym mistrzom :) nie musi to byc wcale wina wykonawcow, moze byc
        np. kwestia naglosnienia, zlego odsluchu czy podobnego technicznego zonka :)

--
        unless it disappears
    • bigrock TV4 14.05.05, 22:29
      Mysle, ze dzis bylo wyraznie widac, jakim bledem jest to, ze Kuba Arendt i Magda
      Diakow nie spiewaja dalej w Idolu, a Nina czy Piotr tak. Coz.
      • yane.yane Re: TV4 14.05.05, 22:32
        Paczek to z cala pewnoscia ta osoba, ktora pozbawial Kube finalu. No a Magda... zal mowic :/
        Moze dzis sprawiedliwosci stanie sie zadosc, choc ja juz przestaje w to wierzyc.

--
          • yane.yane Re: TV4 14.05.05, 22:55
            Teoretycznie, bo Sasza byla na trzecim miejscu, ale juz wtedy pisalam, ze to Kuba i Sasza powinni byc w finale. Ale to se ne vrati ;)

--
        • romana_polka Re: TV4 14.05.05, 23:11
          Moja klasyfikacja po dzisiejszym koncercie:

1.Sławek (ależ on dostał barwę od bozi!żeby tylko sodówa mu do głowy nie uderzyła.jury opamiętaj się!)
          2.Magda Diaków (niestety,niestety)
          3.Silski (zdziwiło mnie niepomiernie,że wyszedł z tarczą z tego Timberlake`a)
          długo
          długo
          długo
          nic
          4.Dominika K. (wciąż ma u mnie kredyt za występ w klubie)
          5.Bartek (wg mnie to jego najlepszy występ w finale,choc nie jest to wokalista z mojej bajki)
          6.Dominika P. (zdziwiły mnie zachwyty jury na jej temat,chyba że mówią tak by dziewczyną w finale nie został Pączek.Może jestem głucha ale jak dla mnie ta piosenka obnażyła braki w technice Dominiki - ściśniete gardło + kłopoty z oddechem - miałam wrażenie,ze strasznie sie męczy tym śpiewaniem,a jak wokalista sie męczy to ja też.niemniej jednak jest ciekawą obietnicą na przyszłośc.)
          7.Pączek (przynajmniej nie udaje,że umie śpiewac. nie wierzę,że podłożyła się specjalnie,po prostu takie są jej mozliwosci)
          8.Piotrek (w przeciwieństwie do wielu osób tutaj podpisuję się pod słowami Cygana,myślę,że Piotrkowi należy sie taki zimny prysznic gdyż za bardzo wierzy w swoje umiejętnosci wokalne,dzisiaj potwornie zmasakrował piękną piosenkę a w odpowiedzi na krytykę powiedział,że chciał dodac coś od siebie - koszmarne zarozumialstwo czy nieświadomośc swoich braków?) Piotrek jeśli chcesz byc artystą musisz przyjmowac krytykę od ludzi,którzy są bardziej obiektywni niz ty.Ucz się,pracuj ciężko a może kiedyś coś z tego będzie,ale teraz na pewno nie.

Ciekawe kto odpadnie?Pączek?Piotrek?A może Dominika K?

--
          Romcia to ja!
          • atamanek Re: TV4 14.05.05, 23:46
            Witam :)

Co oprocz nowej fryzury Michala K. mi sie rzucilo po TV4- nachalne namawianie
            do wysylania sms na Paczka! Maciek przy kazdej prezentacji wtracil slowo
            Paczek, dla mnie to po drugim razie bylo poprostu niesmaczne! :(
            --
            pozdrawiam... Agnieszka
            www.atamanka.pl/ kilka zdjec
            GG zapomnialam
    • kubissimo Re: IDOL 4.22 14.05.05, 23:05
      nie bardzo mi sie chce pisac o koncercie glownym, wiec zaczne od tv4
      bo to chyba sie robi tradycja, ze w przypadku klimatow tanecznych o niebo
      lepiej wypada uzupelniacz. dziwne, ale prawdziwe :)
      Kuba (klasa dla samego siebie), Magda (choc ewidentnie sciemniala z tekstem i
      szyla na potege), a nawet Kamil pokazali jak fajny mogl byc koncert glowny
      ale nie byl
      i nie ma co tlumaczyc, ze gatunkowo to dzieciakom nie pasowalo, bo najlepszym
      wystepem byl Silski vs. Timberlake (tak jak bigrock mialem przbitke na zalosne
      wystepy Wydry), czyli ktos kto teoretycznie powinien sie wylozyc, a tu prosze
      prosze. sam poczatek nie byl dobry, ale po chwili wszystko zatrybilo i bylo
      fajnie

w miare pozytywnie wybrnela Dominika Pawlowska (chociaz wedlug mnie zdarzyl sie
      falszyk, moze dwa. na pewno nie pięć), a do tego wygladala oblednie. chociaz
      moglaby.. niewazne. to nie jest forum BRAVO GIRL ;)

Slawek Uniatowski poprawnie, ale tak jednowymiarowo, ze oj.
      chlopak mniej lub bardziej swiadomie podaza sciazka Kowalczyka, u ktorego kazdy
      kolejny wystep byl coraz bardziej nijaki :/

cala reszta fatalna (chociaz nalezy docenic Dominiki i Piotrka do wrzucenia
      czegos od siebie. niestety wszystko na marne)

zamienie cala czworke na jedna Magde
      a Uniatowskiego na Arendta
      czy mozna wyslac takiego smsa?
      • siuil_a_run Re: IDOL 4.22 14.05.05, 23:08
        kubissimo napisał:

> zamienie cala czworke na jedna Magde
        > a Uniatowskiego na Arendta
        > czy mozna wyslac takiego smsa?

wyslij :) 7257 i zobaczymy co odpisza :D

--
        unless it disappears
      • kubissimo Re: IDOL 4.22 14.05.05, 23:16
        aha
        i jeszcze ten tekst Rocka, ze to najswiezsze hity, ktore dopiero zeszly z list
        nie wiem gdzie SAY MY NAME (1999) czy SPINNING AROUND (2000) wlasnie spadly z
        list?
        :/
        • yane.yane Re: IDOL 4.22 14.05.05, 23:23
          kubissimo napisał:

> aha
          > i jeszcze ten tekst Rocka, ze to najswiezsze hity, ktore dopiero zeszly z list
          > nie wiem gdzie SAY MY NAME (1999) czy SPINNING AROUND (2000) wlasnie spadly z
          > list?
          > :/

Na Bialorusi albo w Czadzie :]

--
      • peace_and_love Re: IDOL 4.22 14.05.05, 23:36
        Moje wrażenia w skrócie:

Dominika K. - jakoś tak nijako.. Niby dobrze, ale wiekszego wrażenia jej występ
        na mnie nie zrobił.

Maciek- nie znam tej piosenki, którą wykonywał, więc nie mam porównania :) Na
        swoim zwykłym poziomie, czyli bardzo dobrze. U mnie 2 miejsce :)

Dominika P. - zaskoczyła mnie wyborem piosenki. Podobała mi się, moja faworytka
        wśród dziewczyn.

Nina- przepraszam za dosadne słowo, ale inaczej się nie da- coś potwornego.
        Myślę, że ja bym zaśpiewała podobnie, dlatego tego publicznie nie robię.

Sławek- nie mogę tego gościa. On nigdy źle nie śpiewa. Jakiś cyborg. Zakochałam
        się uszami ;) Fantastycznie.

Piotrek i Bartek- niestety ich występy mi umknęły mojej uwadze, więc nie będę
        sie wypowiadać.

Pani Zapendowska- chyba się zreflektowała, że jej oceny Dominiki Pawłowskiej są
        nieobiektywne ;)

Maciek Rock- średnio 30 razy na godzinę mówi "Moi drodzy". Za każdym razem, jak
        to powtarza, żołądek podchodzi mi do gardła.

To tyle :)
        • lucy_harmon Re: IDOL 4.22 14.05.05, 23:41
          > Maciek Rock- średnio 30 razy na godzinę mówi "Moi drodzy". Za każdym razem, jak
          > to powtarza, żołądek podchodzi mi do gardła.

Ja z kolei nie mogę zdzierżyć tej miny, którą robi za każdym razem jak skończy
          mówić.;)
        • kubissimo Re: IDOL 4.22 14.05.05, 23:47
          a poza tym:
          boszzzz
          jak mozna nie znac tej piosenki?
          pomijajac, ze dwa lata temu to bylo walkowane przez WSZYSTKIE media muzyczne,
          to dodatkowo piosenka byla naglasniana poprzez skandal zwiazany z tym, ze zla i
          niegodziwa Janet Jackson podstepem zmusila niewinnego Timberlake'a do obnazenia
          jej plugawej piersi podczas wykonywania tej piosenki na Super Bowl

a tak na serio:
          wyslac Ci empeczy? :)
          • bemii Re: IDOL 4.22 15.05.05, 01:49
            > jak mozna nie znac tej piosenki?

no cóż, są ludzie, którzy po prostu zmieniają kanał na widok gó..anych
            wykonawców - ja omijam wszystkie Timberlejki, Britneje i inne takie i nie mam
            pojęcia, jak leci ich kilka ostatnich singli...
            lepiej włączyć XFM, tam mało prawdopodobne, że poleci któreś z tych artystów ;)
              • bemii Re: IDOL 4.22 15.05.05, 02:01
                bo nie słucham tandety?
                weź chłopie złap się za dEUS, The Cooper Temple Clause, Mum, Hakana Hellstroma,
                Mercury Rev, Hood...czas posmakować w końcu dobrej muzyki, nie uważasz?
                marnujesz życie, słuchając badziewnych Timberlejków.
                • tokyo1 Re: IDOL 4.22 15.05.05, 02:05
                  Hehe, można lubieć zarówno cooper temple clause jak i justina timberlake'a..:)
                  wiem cos o tym
                  Zakończcie tą dyskusję :)
                  dobranoc
                  • bemii Re: IDOL 4.22 15.05.05, 02:11
                    "lubić" (sorki, zboczenie zawodowe;)

to straszne, że miłośnicy Cooperów mogą jednocześnie lubiEć tego idola
                    nastolatek, Dżastina. nigdy nie zapomnę, jak byłam w NY 5 lat temu i stałam na
                    tyłach sali Radio City, w której odbywało się rozdanie nagród Mtv za teledyski.
                    miałam przed sobą barierkę, dalej uliczkę i wyjście dla gwiazd. nagle pojawili
                    się 'N Sync...a tuż za mną starsza ode mnie czarnoskóra dziewczyna zaczęła
                    skakaś i piszczeć "Justin, Justin!" - przynajmniej było z kogo się pośmiać ;)
                    • tokyo1 Re: IDOL 4.22 15.05.05, 02:14
                      No jasne, że lubić nie lubieć :)

Heh szkoda, że właśnie taki stereotyp jest. Fanatyczką ani Nsync ani Justina
                      nigdy nie byłam i nie będę :] Doceniam natomiast, to co zrobił na Justified.
                      Dobra robota i tyle. Z resztą co się będę tłumaczyć :)
                      • bemii Re: IDOL 4.22 15.05.05, 02:21
                        no cóż, ja takiej muzyki nie lubię i nie polubię... rock alternatywny, indie
                        rock - to moja broszka. kubissimo tego nigdy nie słuchał i świata nie widzi
                        poza jedyną muzyką, jaką zna - tą, która leci w radio i muzycznych tv. smutne,
                        ale wiem, że z tego się wyrasta, bo kiedyś sama słuchałam takiej muzy, a potem
                        Thom Yorke mnie nawrócił :D

choć nie słucham czarnej muzy, r'n'b itp., jednak potrafię sobie wyobrazić, że
                        są ludzie, którym to się podoba. niestety, niektórzy użytkownicy tego forum nie
                        potrafią sobie wyobrazić sytuacji odwrotnej ;)
                        • atamanek Re: IDOL 4.22 15.05.05, 10:27
                          Witam :)

Nie rozumiem zupelnie sensu tego watku, nasmiewasz sie z upodoban Forumowiczow,
                          chca pokazac, jaka to Ty jestes wyzej? Bez sensu. Rozmawiajmy o IDOLU a gusta
                          tu piszacych Im zostawmy.... o gustach, takze muzycznych sie nie dyskutuje!
                          --
                          pozdrawiam... Agnieszka
                          www.atamanka.pl/ kilka zdjec
                          GG zapomnialam
                          • bemii Re: IDOL 4.22 15.05.05, 10:59
                            to faktycznie nie rozumiesz sensu moich wypowiedzi :) naśmiewam się tylko z
                            jednego forumowicza, który twierdzi, że nie ma gustu ten, kto Alicii Keys nie
                            słucha
                            • dzika_rzeka Re: IDOL 4.22 15.05.05, 11:19
                              Po pierwsze Kubu nie napisał, że ten kto nie słucha A.Keys nie ma gustu, tylko,
                              że dziwi go, że w zalewie tego typu muzyki w mediach ktoś może jej najbardziej
                              znanych utworów nie znać.
                              Po drugie - naśmiewasz się? Bemii, to jest forum ogólnodostępne, publiczne,
                              każdy może wyrazić swoją opinię. Jeżeli nie potrafisz polemizować z zachowaniem
                              merytorycznych standardów i zwyczajnych zasad dobrego wychowania to uwierz mi,
                              bynajmniej nie świadczy to źle o forumowiczu Kubissimo.
                              Po trzecie - przeczytałam całą wczorajszą dyskusję z Twoim udziałem na temat
                              rocka i tak mi się zrobiło smutno. Ja też słucham indie rocka (czyli rocka
                              alternatywnego), też po uszy siedzę w muzyce gitarowej, ale nie widzę
                              najmniejszej potrzeby przerzucania się nazwami "swoich ulubionych" zespołów po
                              to, żeby kogoś "nawracać". To wolny kraj, słuchaj czego chcesz, pozwól innym
                              słuchać czego chcą bez konieczności szyderczego wytykania im swojej
                              wyimaginowanej przewagi.
                              W tych wątkach dyskutujemy o programie rozrywkowym Idol - jeżeli na ten temat
                              nie masz nic do powiedzenia to może czasem lepiej nic nie mówić?

pozdrawiam,
                              dzika_rzeka
                              • siuil_a_run Re: IDOL 4.22 15.05.05, 11:23
                                ciesze sie, ze to powiedzialas, bo juz sama mialam to powiedziec. akurat ja
                                slucham jeszcze zupelnie innej muzyki, i jakos do glowy by mi nie przyszlo
                                zaczac sie z kims spierac o wyzszosc Swiat Wielkanocnych nad Swietami Bozego
                                Narodzenia :/

przykro jakos... Bemii, daj spokoj.
                                --
                                unless it disappears
                          • kubissimo Re: IDOL 4.22 15.05.05, 11:14
                            spox atamanku
                            niektorzy w celu zwrocenia na siebie uwagi zrobia rozne rzeczy
                            widze to po moim Bartuchu
                            ok, on ma dopiero rok i 8 miesiecy, ale mechanizm ten sam :)

mnie tam serdecznie bawi, ze osoba o gustach licealnych udziela mi dobrych rad
                            co do repertuaru :)))
                            • romana_polka Re: IDOL 4.22 15.05.05, 17:38
                              jesssu,kubissimo strasznie zarozumiały się zrobiłeś.wrzuc na luz bo wyrastasz na ajatollaha przemądrzałości.I nawet jak dasz 10 znaków ":)))" to nie złagodzi twojego wywyższania się nad innych.

--
                              Romcia to ja!
          • peace_and_love Re: IDOL 4.22 15.05.05, 10:04
            Rozumiem, że może Cię to szokować, ale ja jestem przykładem na to, że można.
            Pewnie dlatego, że jedynym medium muzycznym, które intensywnie eksploatuję,
            jest mój sprzęt grający.
            Skandal pamiętam, ale wtedy media raczej koncentrowały się na nagiej części
            ciała, a nie na utworze.

Za empeczy dziękuję, jesli poczuję potrzebę, ściągnę sobie z P2P ;)
      • dziewczyna_mickiewicza Re: IDOL 4.22 15.05.05, 11:45
        > Kuba (klasa dla samego siebie),

hehehe... (no chyba ze tylko dla siebie - na pewno jest lepszy niz szymoniak
        czy lato, ale bez przesady...)

> Magda (choc ewidentnie sciemniala z tekstem i
        > szyla na potege)

a ladnie wyszlo, owszem...

> Slawek Uniatowski poprawnie, ale tak jednowymiarowo

chcialabym, zebysmy mieli tak jednowymiarowych wokalistow w pl

> a Uniatowskiego na Arendta

pomijajac fakt, ze arendt wybral kawalek w oryginale spiewany swietnym wokalem
        i wypadl... co najmniej blado (nie chce mi sie o to klocic, ale jak dla mnie
        sredniawka), a uniatowski... no coz. daleko mi do zachwytow (to jedna z
        najladniejszych kompozycji keys, moglo byc jeszcze lepiej) na poziomie leszcza,
        ale bylo naprawde ladnie. i z klasa.

od siebie dodam, ze paczek zmasakrowal swoj kawalek, szymoniak coraz bardziej
        potwierdza, ze zabladzil do tego idola tak naprawde, lato - nedza, jak dla
        mnie. pawlowska - spoko, ale moglo byc lepiej (szczegolnie poczatek - pozniej
        sie rozkrecila i koncowka bardzo dobra). druga dominika - niestety/stety, nie
        widzialam/slyszalam jej wystepu (ze skrotow - nie najlepiej chyba wypadlo
        ogolnie). a, no i jeszcze silski - bardzo w porzadku, jak dla mnie. nie jakas
        rewelacja, bo chorki go wyreczaly w kluczowych momentach, ale ok.

wydaje mi sie nadal, ze wybranie idola jako drogi kariery przez uniatowskiego
        bylo pomylka - nie z takim talentem, nie z takim glosem. no, ale jestesmy w pl
        przeciez. moze u nas sie nie da inaczej? szczerze mu zycze duzo szczescia,
        wyczucia, cierpliwosci, pokory i wielu wspanialych kawalkow wlasnego autorstwa.
        naprawde chcialabym kiedys kupic jego plyte.

--
        "let it ride easy down the road
        let it take away all of this darkness
        let it rock me in the arms of strangers, angels
        until it brings me home"
        www.ryan-adams.com
    • andrzej26 Re: IDOL 4.22 14.05.05, 23:08
      Dzisiejszy koncert był lepszy niż tydzień temu, ale to nadal, mimo że pod
      hasłem "nowe brzmienia", jest mydło i powidło. To niesprawiedliwe, bo np.
      Sławek bierze sobie wolne kawałki, śpiewane raz cicho raz głośno, gdzie ma
      większą swobodę interpretacyjną, a ci co mają utwory rytmiczne, myślą głównie o
      tym żeby się utrzymać w rytmie.
      I w związku z tym:
      1) za zwycięzcę uważam Maćka, któy potwierdził moją tezę, że prawdziwy artysta
      umie zaśpiewać i na weselu i na pogrzebie. Po prostuy rewelacja!
      2) Na drugim miejscu jest Dominika P., która nie ma silnego głosu, ale się
      bardzo starała
      3) Sławek - ma ładny głos, ale nie odważył się tak jak Maciek zaśpiewać czegoś
      rytmicznego i żywiołowego. To dla mnie unik.
      4) Bartek - do dzisiaj zastanawiałem się do kogo on ma podobny, trochę beczący
      i jak ze studni, głos . Teraz już wiem - do Michała Bajora. Dzisiaj zaśpiewał
      poprawnie, i byłoby całkiem nieźle, gdyby nie ta wstawka gębofonowa. Dlaczego
      mu nikt nie wytłumaczył że ona jest jak zgrzyt - psuje nastrój tej piosenki?
      5) Dominika K. - może się komuś narażę, ale nie gustuję w takich piosenkach;
      zaśpiewała bez wysiłku, nie przygotowała się za dobrze, bo zapomniałą tekstu
      6) Pączek - to nie był śpiew tylko melorecytacja, trochę tańczyła, ale była
      zrobiona na 40-latkę, co wyglądało śmiesznie.
      7) Piotr - nie udał mu się występ i tyle - śpiewał nieczysto, rzeczywiście
      trochę jak naturszczyk; gest przed występem przypomniał, że nie 100% ale trochę
      pozamuzycznego marketingu w nim jednak jest.

Kandydatami do odpadnięcia są dzisiaj dla mnie Pączek i Piotr.
      • romana_polka Re: IDOL 4.22 14.05.05, 23:18
        andrzej26 napisał:
        > Kandydatami do odpadnięcia są dzisiaj dla mnie Pączek i Piotr.

Tak powinno byc,jednak biorąc pod uwagę ilośc fanów jakie mają może poleciec któraś z Dominik.
        --
        Romcia to ja!
    • highway_star Re: IDOL 4.22 14.05.05, 23:15
      witam

koncert dzisiejszy i wymagania,jakie współczesna muza stawia
      przed wykonawcami okrutnie obnażyły beztalencie i amatora -
      i chyba im obojgu dzisiaj podziekowałbym ,a zaprosiłbym do dalszego
      śpiewania Daniela Piecyka i Magdę chociażby (sorry Kfiato , life is brutal);

mnie najbardziej podoba się Maciek - krecił głową na "nie" po występie,
      ale było super rytmicznie , z powerem, świetny dialog z chórkiem ;
      Sławek dla mnie spiewa zbyt monotematycznie,powiela ograny schemacik,
      czy mi się zdaje czy trochę sepleni ? na pewno nie był to najlepszy jego występ
      - bardziej klimatycznie wykonał utwory Gabriela i Police,ale barwę to on ma ;
      z Dominik bardziej podobała mi się Kasprzycka - chyba najlepszy jej występ,
      podobnie jak Bartka
      dzisiejszy "popis" Pączka to chyba najgorszy śpiew w finale z wszystkich edycji,
      za ten występ można ją spokojnie nominować do "kosmitów 2005" z szansami na
      wysokie miejsce

pozdrawiam serdecznie :-)

pozdrawiam
      • yane.yane Re: IDOL 4.22 15.05.05, 00:19
        highway_star napisał:

> koncert dzisiejszy i wymagania,jakie współczesna muza stawia
        > przed wykonawcami okrutnie obnażyły beztalencie i amatora -
        > i chyba im obojgu dzisiaj podziekowałbym ,a zaprosiłbym do dalszego
        > śpiewania Daniela Piecyka i Magdę chociażby (sorry Kfiato , life is brutal);

Gdybym wierzyla w UFO, byla wielbicielka "nie do wiary" oraz powtarzal, ze Elvis, Lennon i Cobain zyja to pomyslalabym, ze jestes Wojewodzkim ;]

--
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka