znani z tego że są znani Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
    • Zdaje się, że celem tego wątku jest podział "znanych" na "znanych słusznie"
      i "znanych niesłusznie". Obecnie powszechnie znanym zostaje się przy pomocy
      telewizji. Padło tu trochę nazwisk "znanych niesłusznie" mniej natomiast
      było "znanych słusznie".
      Jest coś, co łączy "znanych słusznie" i "znanych niesłusznie". I niekoniecznie
      to, że są znani. Łączy ich sposób w jaki zostaja znani.
      Załóżmy, że z grupy "znanych słusznie" wyodrębnimy aktorów. By zostać aktorem,
      trzeba stanąć przed KOMISJĄ egzaminacyjną i po prostu się jej spodobać. Potem
      należy przez te kilka lat postudiować. I zostaje się (albo i nie) aktorem
      (niekoniecznie znanym).
      By dostać się do reality show trzeba rónież stanąć przed jakąś KOMISJĄ, która
      przyjmie do reality, bądź nie przyjmie.
      Chyba nie warto więc rozdzierać szat, że jedni są znani słusznie, a drudzy
      jakby mniej słusznie. Poza tym bardzo dużo zależy od SZCZĘŚCIA.
      A tak naprawdę po co w ogóle być znanym?
      Wydaje mi się, że o wiele lepiej żyje się osobom nieznanym.
      • wielu osobom dobrze sie zyje jako nieznanym . Ale jest wielu , co widać po tym
        watku , źle sie zyje gdy są nieznani . Znacznie łatwiej jest powybrzydzac że
        ktoś jest znany niż samemu znanym zostac bo to wymaga jakiejś fatygi i pracy
        .Jeśli nie chce sie ogladac czy czytac o kimś wystarczy użyś szarych komórek i
        wyłacznika przy tv
    • pani i panna rosati
      --
      No i co? no i pstro,
      a myślałby kto, że coś.
    • Może i lepiej się żyje nieznanym, ale wystarczy zauważyć jakie niektórzy mają
      "parcie na szkło" i okaze się że pokazanie się w tiwi pozwala zaistnieć, a z tym
      wiążą sie po prostu pieniądze.
      • fiolka najdenowicz(chyba dobrze napisałam nazwisko)
        we wszystkich kronikach towarzyskich;>i wszędzie roześmiana;>w mieście kobiet
        była przy okazji programu o imprezach i podobno to jej żywioł;>
        pani nagrała jakaś tam piosenkę i wydała płytę ileś tam lat temu,a od tego czasu
        bywa...w 95% towarzyszy jej jakaś Ola albo Olga;)nazwiska nie pamiętam,albo
        bardzo dobra przyjaciółka,albo partnerka,albo współpracownica;)(niepotrzebne
        skreślić)
        nie jestem pewna,czy przypadkiem obie Panie nie pracują dla jakiegoś babskiego
        pisma w roli właśnie podglądaczek imprez?:)
        no może ktoś mnie oświeci;)
        • o ludzie, babunowa, ile Ty masz lat, jeśli nie pamiętasz fantastycznego zespołu
          Balkan Electrique? Tam wokalistką była też Fiolka. Robili muzykę na tamte czasy
          baaaaardzo nowatorską. Następnie nagrała solową płytę, zdaniem wielu całkiem
          niezłą i oryginalną.
          To jedna z osób, która dobrze "robi swoje". W obliczy tego Twoja obrona Janiaka,
          Horodyńskiej czy innych "ze świata mody" hehe, jest zupełnie nie na miejscu...
          • Babunowa ma słuszny wiek;),aczkolwiek Fiolkę pamiętam tylko z solowej płyty.Czy
            byla ona dobra-kwestia gustu.Jest wiele lepszej eksperymentalnej muzyki.
            Balkan Electrique działali na początku lat '90.Wtedy zdecydowanie nie
            interesowała mnie tego typu muzyka.
            Płyta została wydana w 2001 roku,a wszelkie jej wyczyny muzyczne zakończyły się
            w w 2002 roku.Od tego czasu Pani próbowała sił w talk-show,ale się nie
            nadawała,ostatnio użyczyła twarz i szeroki uśmiech na billboardy,reklamując
            gazetę 'Nowy Dzień'.I ce tout.
            Niezeminnie jednak widzę ją na zdjęciach ze wszystkich możliwych imprez.
            Proszę Cie,być może ta Pani dobrze robi swoje,ale co twoim zdaniem ona robi?:)
            • >>ale co twoim zdaniem ona robi?:)

się śmieje!
              :))))
              Faktem jest, że przez jakiś czas szukała pracy i przygarnął ją menadżer,
              nazwiska nie podam, a następnie znany redaktor, no niech będzie że Marek
              Niedźwiecki, i ja postrzegam ją jako sekretarkę i dziennikarkę oraz inicjatorkę
              zabawnych spotkań.
              Nadmienię, że to nie ja! :)))
              Można by też powiedzieć, że reklamuje ND 1. jako twarz mało znana, wszystko
              jedno kto 2. jako "emerytka" muzyczna, -na podobnej zasadzie p. K. Loska
              reklamuje sosy sojowe itp.
              Myślę, że Fiolka zapraszana jest na imprezy, bo jest wyjątkowo wesoła,
              spontaniczna i potrafi rozbawić towarzystwo. No i zdjęcia ją potem pokazują.
              Babunowa, młodo wyglądasz jak na swój wiek! :)
      • To mit. Najwieksze pieniadze maja ci niewidzialni, co za kurtyny pociagaja za
        sznurki, szare eminencje biznesu (takze show-biznesu); jak sadzisz, kto jest
        bogatszy - Britney Spears czy jej manager, Gwen Stefani czy szef promujacej ja
        wytworni, wystepujaca w serialu gwiazdeczka czy wlasciciel stacji telewizyjnej?
        Malpeczki w tym cyrku dostaja swoj procent, ale ci, co na nich zarabiaja siedza
        cicho i sa zadwoleni, bo maja i anonimowosc, i pieniadze i swiety spokoj. Nie
        kazdy pcha sie na scene.
        • Jaki szoł biznes takie pieniądze. Za granicą przede wszystkim menago się
          obławiają. W Polsce jest chyba trochę inaczej, przynajmniej na początku
          kariery. Trzeba wykorzystywać swoje pięć minut po zagraniu rólki w serialu,
          pędem do reklamy i na mieszkanie się uskłada. O ile "gwieździe" sodowa nie
          odbije to inwestuje w siebie, a jak uwierzy, że z szumu wokół siebie można
          wyżyć to prędzej czy później zostanie sprowadzona na ziemię przez
          zdeterminowanych następnych amatorów "sławy".
    • Joanna Liszowska-wszędzie jej teraz pełno(wywiad w Vivie, występ na wczorajszej
      gali Vivy, pełno zdjęć w rubrykach towarzyskich itp), ale skąd się wzięła i
      dlaczego robi z siebie gwiazdę, prawdopodobnie nie mając ku temu powodów-nie mam
      pojęcia...

--
      Forum Skandynawia
      • Taaaak!!!! Liszowska - z ust mi to wyjęłaś. O tym, że jest wielką seksbombą i
        jedną z najpiękniejszych aktorek młodego pokolenia trąbi się przynajmniej od 2
        lat (w szmatławcach typu "Gala" czy "Viva"), podczas gdy na ekranie tego nie
        widać...
      • Joanna Liszowska jest m.in. aktorką Teatru Komedia w W-wie. Widziałam ją
        w "Chicago". Świetnie śpiewa. Nie wypadła sroce spod ogona, jak np. Maciuś
        Dowbor - synek mamusi - beztalencie z polipami.
    • michał milowicz-sławny,zdolny aktor i piosenkarz
      kaja paschlska-sławna,zdolna aktorka i piosenkarka
      igor z na wspolnej-sławny,zdolny aktor a w przyszłości-kto wie?-piosenkarz
    • totalne beztalencie.....
      na plecach mamy zaszedł do TV

--
      Do gabinetu lekarza wchodzi pacjent:
      - Panie doktorze, wszyscy, jak mnie tylko zobaczą, to się dziwią.
      - O mój Boże!!! Któż to do nas przyszedł?!
    • w czym ona grała oprócz reklama Ery ?

--
      Do gabinetu lekarza wchodzi pacjent:
      - Panie doktorze, wszyscy, jak mnie tylko zobaczą, to się dziwią.
      - O mój Boże!!! Któż to do nas przyszedł?!
    • Oj tak Milowicz! Polski elvis presley... buchachacha...

Ja dorzuciłbym jeszcze niezwykle wszechstronnego prezentera telewizyjnego K.
      Ibisza. Ciekaw jestem kiedy wraz z Młynarską wystąpią w Tancu z Gwi(a)zdami!
    • zawsze jest ale nigdy nie wiem o co z nią chodzi.
      poza tym
      "raper" KASA - gwiazda każdego bankietu, zawsze z talerzem w ręku
      Norbi - one hit wonder, tez sie lansuje
    • na jakiejś bezludnej wyspie, to wolałbym z facetem, bo nawet nieuchronny koniec świata nie przekonałby mnie do niej, choć jestem zdecydowanie heteroseksualny.
    • Przybylska Anna!!!!

Znana z tego że parę razy pokazała cycki i gra w dwóch szmaciarskich serialach
      oraz paru dennych filmach.

Zgroza!

Liszowska czy Skrzynecka to przynajmniej aktorki...
    • Program EUROPA DA SIĘ LUBIĆ oraz jego uczestnicy to dla mnie ewenement.
      Wystarczy być cudzoziemcem, który postanowił osiąść w kraju z którego wszyscy
      uciekają.I ciach: bilbordy, reklamy, wywiady, wizyty w zakładach pracy...
    • dodam jeszcze foremniak,poza niedzielnym serialikiem i jakims tam filmem-klapą
      to gł.okładki,bankiety,okładki,bankiety.....
    • Jaki głupi wątek. Ale zdobywanie antyfanów to część tego kolorowego biznesu. Łatwo, szybko, dla mas.

Krytycy tokszołowych gwiazdeczek też są potrzebni medialnym bossom. Na tych emocjach kręci sie kasę. Jeden kupuje, żeby podziwiac, inny, żeby posmucić i powybrzydzać.

--
      Solidarność, sprawiedliwość, uczciwość
      Gwiazdka z prezydentem Lechem Kaczyńskim
      (tytuł z Gazety Polskiej)
    • Nicole Richie - corka Lionela, kiedys przyjaciolka Paris H.

Kimberly Stewart - corka Roda, lansuje sie na imprezach a nie robi NIC

Nicky Hilton, siostra Paris. Ponoc projektantka torebek

JFK jr. tez byl "famous for being famous"
    • znani buahahaha :D na jak długo rok może dwa hehe !! wypięcie pośladków w
      BigBrotherze czy poskakanie w jakimś marnym klipie nie uczyni nikogo naprawde
      sławnym. Sławni ludzie to ci co naprawde COŚ osiągneli !! Julisz Cezar, Karol
      Wielki , Darwin, Einstein, Chopin czy Jan Paweł 2. Ci ludzie są sławni, bo ich
      historia nie przeminie w raz z opublikowaniem majtek Pani x jakimś byle
      piśmie !!
    • jak dla mnie znani bo znani to:
      ekipa z europy da sie lubic,
      marysia goralczyk (nikt nie wie kto to, ale bywac potrafi)
      kuba wojewodzki razem z Mucha
      kuba wesolowski z kolejnymi dziewczynami

--
      nie oglądam telewizji rządowej
    • Jakiś dziwny zrobił się ten wątek... Ja rozumiem zamysł wątkodawcy -- Kevin
      Aiston (swoją droga sympatyczny koleś) jest znany głównie z tego, że jest anglikiem.

Ale... Cichopek jest aktorką (no... powiedzmy, że występuje) w
      najpopularniejszym serialu to i ma prawo być ,,wszędzie''. Choć ja na przykład
      nie rozumiem co to znaczy ,,wszędzie'', bo to zalezy gdzie kto zagląda. O
      jakiejś dziewczynie co reklamuje barszcz biały (nawet pamiętam tę reklamę)
      mówicie, że jej wszedzie pełno. No ja jakos nie zauważyłem. IMHO kupujecie te
      kolorowe pisemka i macie żal, że was tam nie ma na tych salonach.
      • Stawiam na Grażkę Torbicką - niby wszyscy wiemy co Ona robi - otóż Ona
        prezentuje, ale za przekonanie i powagę z jaką to czyni odkąd kurcze pamiętam
        należy jej się palma pierszeństwa w każdym plebiscycie prawie-sławnych ludzi. W
        mojej czołówce jest także K. Skrzynecka (za bycie równiachą) i z młodego
        pokolenia Pan Ele-gancik O. Janiak.
    • masz racje.
    • Monster spod skalpela chirurga plastycznego Hanna Bakuła
      • U nas to jeszcze nic z celebrities ale np. Hiszpanie maja na ich punkcie fiola.
        Wystarczy kupic ichni odpowiednik Gali czy Vivy czyli Hola a tam wywiady i
        sesje z kochankami i siostrami torreadorow i tym podobne. Wystarczy tez wlaczyc
        telewizor i obejrzec jakis program rozrywkowy z prowadzacymi o urodzie spod
        skalpela i mocno wyeksponowanym dekoltem.

Kto zna hiszpanski polecam fikcyjny blog miss intelligente, pisany przez prawie
        40-letniego goscia, ktory nigdy nie pracowal i nie pracuje. Najzabawniejsze sa
        komentarze (sam blog to przygody karykaturalnej blondynki) ludzi zyczacych jej
        powodzenia na drodze do slawy...

blogs.ya.com/soyunamiss
        Aga
      • Pisarka i malarka, wieloletnia felietonistka polskiego Playboy'a
      • spod skalpela dlatego, ze miala dosc przykry w skutkach dla twarzy wypaek
        samochodowy
      • buraque napisał:

> Monster spod skalpela chirurga plastycznego Hanna Bakuła

O , to jest ta pani, ktora chcialam wymienic, ale nie bylam pewna, czy ona
        jeszczre istnieje w sensie medialnym. Pamietam ja sprzed kilku lat.Byla wszedzie.

Po pierwsze: lichota artystyczna. Naprawde zenujaco marnie maluje.

Po drugie: bardzo pospolita uroda + prostackie maniery przekupy i takiz wystroj,
        co nie przeszkadzalo jej lansowac sie na lwice salonow.

Po trzecie: mitomania, ktora bezwstydnie eksploatowala az do granic absurdu.
        ilekroc ja mialam okazje slyszec badz czytac, przypominal mi sie Baron Munhausen
        (jesli ktos czytal te ksiazeczke)
        Fakt, bylo to fascynujace obserwowac te kobiete z tak niebywala umiejetnoscia
        autokreacji.
        To swoisty talent.
        Mysle, ze ludzie lubia tandete i na tym prostym fakcie H.B zbudowala swoja kariere.
    • masz 100% racji - też nie oglądam tych ogłupiających seriali i nie znam tych
      aktorów serialowych i tylko takich i nawet trochę jestem z tego dumny.
      • W jednym z odcinkow Beavisa i Butt-heada byl nastepujacy dialog o jakiejs
        postaci, ktora akurat wyswietlali w TV:(w tłumaczeniu)
        Beavis: Czemu ten frajer jest pokazywany w telewizji?
        Butthead: Bo jest ZNANY, ciołku.
        Beavis: A czemu ten frajer jest znany?
        Butthead: Bo jest w telewizji, osle
        Beavis: aaa, ok

Mysle ze ten dialog oddaje gleboki filozoficzny sens dyskusji w tym watku.
    • Kaja Paschalska.
      Frytka i wszelakie inne takie.
      Mandaryna.
      Cichopek (nie pamiętam imienia :)).
      ...i ta, no...
      Karolina Borkowska.

Był jeszcze taki z serialu "Adam i Ewa" - było go pełno w telewizji, w
      reklamach, w radiu (myślał, że umie spiewać), a co najgorsze - był czas, że
      jego 10 metrowe podobizny wisiały na Domach Centrum w Warszawie. Chłopak zginął
      w wypadku samochodowym. Przyznaję, że przed jego śmiercią go nie trawiłam.
      Potem... cóż, szkoda chłopaka.
      --
      Łącznie w ubiegłym roku Centralne Biuro Śledcze zabezpieczyło 88 kilogramów
      marihuany, 53 kilogramy heroiny, 17,5 tysiąca tabletek SLD.
      /-/ Ryszard Kalisz
    • o co chodzi?? a Frank-Niemczycka?
      pokazuja sie z tylu Vivy non stop ale kto to jest?
    • Pierwsza mi na myśl przyszła, bo nagrała owszem jeden czy tam dwa albumy, co z kolei zawiodło ją do "wspaniałego" reality show i to koniec jej dokonań, ale w "Życiu na gorąco" zawsze znajdzie się dla niej miejsce :DDDDDDD

A ostatnio w Wybiórczej pisali, że takim przykładem w Polsce jest Kolinka, Kolanko, czy jak mu tam. Pierwszy raz o nim słyszę :D

--
      "Patrz Kościuszko na nas z góry"
      Rodak raz skandował.
      A Kościuszko się popatrzył
      I się zwomitował
      • Joanna Jabłczyńska. Nie wiem, czy czytacie Vive lub Gale... Ostatnio przejrzalem
        kilka numerow z 3-4 msc.. Nie ma imprezy by w/w Pani na niej nie byla. A to
        promuje telefon, a to perfumy, samochod, to, samto, owamto... Druga osoba -
        Rafal Cieszynski. Jak wyzej.
    • A niedługo Zakościelny, dzięki artykułom sponsorowanym na gazeta.pl, będzie
      najsłynniejszym polskim aktoreczkiem (nic poważnego w filmografii).

O! Nie zauważyłem, że na głównej znowu twarz Macieja Z.
      • Rzeczywiście głupi wątek.
        Tak samo szybko można stać się znaną osobistością jak i odejść w zapomnienie. I
        co z tego? Zawiść Was z tego powodu zjada?

Mnie to nie razi - nie oglądam względnie przełączam i już.
        A skoro Wy ich wszystkich znacie i kojarzycie...

Co z tego, że sporo tu aktorów jednej roli. A czy Linda Evans niejaka też taka
        nie była? A uwielbiana za swą anielskość była przez niemal całą Polskę.
        Ech... Macie problemy...
        :-)
        • krztyna napisała:

> Co z tego, że sporo tu aktorów jednej roli. A czy Linda Evans niejaka też
          taka
          > nie była? A uwielbiana za swą anielskość była przez niemal całą Polskę.
          > Ech... Macie problemy...
          > :-)

Wątek może nie najmądrzejszy, ale czy o to chodzi żeby cały czas na poważne
          tematy?

A o problemach piszemy na innych wątkach. Tu lubimy sobie tylko poplotkować o
          d... maryni (dosłownie i w przenosni ;-)
    • Po tak namiętnej dyskusji i tylu wpisać widać, że celebrities są wam po prostu
      niezbędni: fascynujecie się ich miernotą, opluwacie, śmiejecie się, etc. W
      sumie tworzycie klimat wokół nich, pewne ciśnienie, które jest im niezbędne do
      życia. Doda bez was nie istnieje, szanowni koledzy, to wy m.in, tutaj dajecie
      jej życie.;)))))))
    • nie masz racji. za wywiad z Doda lub Mandaryna nie trzeba placic, osoby na
      okladkach gazet nie dostaja kasy za pozowanie do zdjec, wiekszosc z nich chetnie
      by zaplacila, zeby sie na takiej okladce pojawic.

pieniadze dostaja tylko (z tego, co ja wiem) dziewczyny pozujace dla Playboy'a,
      CKMu i s.p. Maxima
      • na wstępie chcę od razu zaznaczyć że mój post nie ma charakteru pejoratywnego. Mam neutralny stosunek do wymienionych niżej osób, żeby nie było że się czepiam;p
        - polski hydraulik (Piotr Adamski) wydelegowany na podbój Francji.
        - jolanta mrotek
        - ekipa z wszelkich reality show jak i z "europy..."
        - victoria beckham
        - radek majdan
        - andrzej lepper
        - monika lewinsky
        - Książe William (choć tu mam wahanie)
        - anna samusionek
        - dariusz krupa
        - zdecydowanie monika jarosińska
        - weronika rosati
        - anna świątczak
        - jaroslaw kret
        - marcin hakiel
        - alicja bachleda curus
        - pawel delag
        - zygmunt chajzer
        - piotr gasowski
        - patrizio buane, swojego czasu lansowany w kronikach towarzyskich.
        - kulczykowie
        - agata młynarska
        - horodynska
        - katarzyna laskowska
        - paschalska
        - kasia cichopek
        - bracia mroczkowie
        - magda mołek
        - agnieszka fitkau- perepeczko
        - agata konarska
        - maciej kurzajewski
        - adam małysz
        - otylia jędrzejczak, przy czym chce wyjaśnić iż chodzi mi o grad nagród dla Małysza i Jedrzejczak w roznych konkursach, galach, nie zwiazanych ze sportem.
        - monika mrozowska
        - kiera chaplin
        - hiltonówny
        - kelly osbourne
        - elzbieta jedrzejewska
        - anna popek
        - malgorzata teodorska
        - magdalena wójcik
        - monika richardson
        - agata torzewska
        - bartek wrona
        - wojciech fibak
        - karolina borkowska
        - hubert urbanski
        - olivier janiak
        - karolina malinowska
        - kuba wesolowski
        - gabi gold

--
        "Zasypiam i znów będę śnić, może ktoś wpadnie na rozmowę, albo ja kogoś odwiedzę. A może wszyscy spotkamy się w tym samym miejscu. Każda noc może być tą ostatnią."

• ej tu sie nie zgodze znani z tego ze sa znani czyliz tego zenikt nie wie co zrobili ale ciagle sa w tv i w brukowcach
          wiec
          jędrzejczak ajko mistrzyni olimpijska i najlepsza jak dotąd polska pływaczka nie jest znana dlatego ze jst znana tylko dlatego ze jest wybitnym sportowcem
          adam malysz- tak samo wybitny sportowiec i dlatego znany
          victoria beckham - okej byla czlonkiniom jedngo z najpopularniejszych popowych gniotow w historii , wiec racezj jest znana z tegoz powodu ,a nie dlatego ze pokazuje soe ja w telewizji spice girls wszyscy chyba kojarzą wiec.., co innego niz jessica simpson ktora zanim wystąpila w reality show nie zdobyla nawet cienia popularnosci
          andrzej lepper- jednak od ilus tam lat posel a obecnie nawet wice marszalek
          wojciech fibak- znowu swego czasu jedne z czolowych tenisistow swiata i chyba do tej pory najlepszyw historii naszego kraju

wiec w tym temacie nie chodiz o osoby ktore zdobyly kosmiczna popularnosc tylko o osoby pokroju paris hilton , weroniki rosati , jessici simpson, karoliny borkowskiej, kuby wesolowskiego o ktorych jest glosno prawie tak wlasnie jakby zdobyli zloty medal olimpijski albo mistrzostwo swiat, oscara , czy w ogole cokolwiek a one tylko zagraly jakas tam rolkę w jakims tanich serialach czy filmach, czy jak paris po necie krazyl filmik pt. night in paris , choc rosati pdoobno dosc dobrze w pitbullu zagrala ale to doperio poczatek drogi ..

--
          www.pajacyk.pl
          • no co do j.simpson to też jakoś się nie zgodzę,bo ta Pani sprzedała miliony płyt
            i z tego co pamiętam,to jest na scenie muzycznej od dobrych kilku lat.To,że w
            Polsce nie była znana przed 'Newlywed' o niczym nie świadczy.
        • No wlasnie, kto to jest Piotr Gasowski i co zrobil?
          --
          "I nie ma większego smrodu , niż perfumowany gnój"
    • Zagrzmiało, pokrzyczało, trochę popluło (ileż beztaleńcia u nas na pierwszysch
      stronach! same fachowe oceny!) i ogólnie tak sie zrobiło "bij gwiazdeczkę".
      Jakoś tak w atmosferze rydzykowej, co to nie lubi nic i nikogo. Bo stwierdzam
      fakt - Agata czy Paulina - byłyby może jakieś urzędaski, ale tato Młynarski do
      tego nie dopuścił. A wasz tatuś by dopuścił, żebyście się wałęsali po forum,
      zamiast być na scenie i bankietach, gdyby był WAŻNY KTOŚ z tego taty? Dopuścił,
      bo nie wyrobił 'chodów'. I tyle.
      Żądni sławy zawsze byli i będą. Przeminie nie tylko 5 min, ale i osoba. Szkoda
      tych emocji na takie duperele. I gdzie tu miłość bliźniego? Także do kaleki czy
      gwiazdeczki?
      Przyznam się, że szczerze i głośno się śmieję, gdy gwiazdeczka jakaś (pal licho,
      czy ją lubię czy nie, czy ją znam czy nie) wypowiada się na tematy, o których
      większego pojęcia od kobiety sprzedającej cebulę nie ma, wręcz przeciwnie.
      Ostatnio bowiem przyszła moda na autorytety, szuka się ich wśród tych
      5-minutowych sław. To jest dopiero dowcip!
      A poza tym kto ma zapełniać te pisemka? Wszak aż tyle u nas lubianych i
      cenionych nie ma (jak widać wyżej), by pisemka nie splajtowały nudząc
      czytelników. Trzeba świeże mięsko rzucić na ruszt.
      A tego u nas dostatek...
      • małe sprostowanie:
        jeszcze raz zaznaczam, że nie chodzi mi o negatywną listę osob z polskiego show biznesu. Chcialam tylko wymienić osoby, ktore wg mnie sa popularne głownie za sprawą jakiś skandali obyczajowych, kronik towarzyskich, zajmowanie sie wieksza czescia czasu( niekoniecznie swiadomie) dziedzinami mało do nich pasujacych i odbiegajacyh od tego co robili lub robia obecnie.
        Oczywiscie adam malysz wielkim sportowcem jest, niewatpliwie jego popularnosc wyrosla na jego ciezkiej pracy i osiagniecu zasluzonych sukcesow sportowych, ale po jakims czasie Adam byl wszedzie, w reklamach, na galach rozdania wiktorow etc, tak naprawde skoki zeszly na drugi plan a na pierwszy wysunal sie marketing. Otylia rowniez, wielka plywaczka, ale duza plachta blichtru zaslonila te plywanie. I to nie byla ich wina, zostali wrzuceni do tej machiny popkultury i juz.
        Andrzej Lepper-zdaje sobie sprawe iz politykiem to on jest, jednak wiekszosc ludzi kojarzy go ze społecznych skandali niz z dokonan czysto politycznych. Nie wiem czy wysypywanie zboza, blokowanie drog, wysylanie do USA listu ze w Klewkach produkuje sie waglik jest faktycznie dzialaniem normalnego polityka.
        Wojciech Fibak, z calym szacunkiem ale bardzo go cenie, gdyz sama gram w tenisa i w pewnym stopniu jest moim autorytetem gracza tej dziedziny sportowej, jednak obecnie on niejako zyje na 'sportowych tantiemach' jest slawny bo ...iles tam lat lat temu wygrywal turnieje. a Teraz? lansuje sie facet i juz. Bo np. taki Henryk Gołębiewski, jako młody chłopak zagral w kultowych serialach, teoretycznie gdyby zaczal wchodzic w warszawke moglby byc popularny non stop, jednak nie lansowal sie, a ostanio przypomnial sie dzieki filmom w ktorym zagral, a nie dzieki bywaniu na salonach.

acha zapomnialam o jeszcze jednej 'gwiazdeczce'- O.Rydzyk

--
        "Zasypiam i znów będę śnić, może ktoś wpadnie na rozmowę, albo ja kogoś odwiedzę. A może wszyscy spotkamy się w tym samym miejscu. Każda noc może być tą ostatnią."
        • a jeszcze jedno:)
          victoria beckham- zgadzam sie ze zapoczatkowala swoja popularnosc dzieki wlasnej pracy w zespole, ale teraz? gdyby nie slawny maz, kazdy by o niej zapomnial. Nie udaje jej sie ani kariera piosenkarska, ani w modelingu (zarowno jako modelka jak i kreatorka) . Teraz podobno bedzie pisac bajki dla dzieci. Jest to tym bardziej zastanwiajace gdyz sama kiedys przyznala ze nie przeczytala jeszcze nigdy do konca calej ksiazki.
          ech

--
          • Wsadziłaś kij w mrowisko! Masz rację, że u nas (nie tylko w Polsce - na ziemi)
            popularność i sława, wykorzystywanie kogoś w marketingu to bardzo często
            pustynna pustka. Ale to ludzie - nabywcy oraz sensacji szukający dziennikarze
            robią ten szum. I biją pianę. Nie ma żadnych kryteriów poza jednym - "lepiej sie
            sprzeda". Czy kupiłaś telefon w idei, bo go reklamowała Otylia? Czy pijesz piwo,
            bo je pije Boniek z Dudkiem? Czy wysyłasz więcej listów, bo Małysz reklamuje
            pocztę? idt, itp. Pewnie nie. Ale to jest kółeczko z trybikami, co się nazywa
            kapitalizm. W to włażą ci, co są choć trochę znani (sport i seriale - niestety)
            i się o nich w brukowcach pisuje, by garkotłuki płci obu czytać co miały. Takie
            są realia i tego nie zmienisz. Za to wywołałaś - choć Twoją intencją nie było -
            całą lawinę niechęci do tej czy innej gwiazdeczki. I powiedz, co to zmieni?
            Na zachodzie, gdzie kapitalizm kwitnie (może raczej snuje się) od dziesiątek
            lat, ludzie co jakiś czas bojkotują niektóre reklamowane towary - na zasadzie
            "my nie chcemy za to płacić". Bo jak kupujesz cokolwiek, co się reklamuje, to
            część kasy - wiadomo - płynie w kieszeń reklamotwórcy. Też bez sensu. Tak jest
            skonstruowana księgowość, że im więcej sprzedajesz, tym więcej możesz
            przeznaczyć na reklamę - i NA NIC INNEGO - zsady są sztywne. Ale ten bojkot NIC
            nie daje. Nie zmienia zasad księgowości ani sprzedaży kawy jackobs ani szns
            jakiejś gwiazdeczki na kasę za reklamę kremu.
            Ludzkie sympatie są podzielone. Wierni fani tworzą status. Można bawić się z
            chłopcami, a i tak stanie mur pod domem Jacksona z transparentami "za". A bliżej
            - można sypiać z dwoma facetami i po kilkunastu latach zrobić badania
            genetyczne, powiedzieć mężowi - "to nie twój plemnik", zanieść to do gazet
            (zgodnie z zasadą - źle czy dobrze, niech mówią) i po tym wszystkim bawić się
            jeszcze w politykę, udzielać wywiadów na KAŻDY temat, autorytetem być. Lisowa,
            to przecież śmieszne. Takiego kraju jak ten nie ma! Jesteśmy unikalnym
            kabarecikiem! Jesteś widzem, a na estradzie tłum żądnych sławy, kasy, kasy,
            kasy. ALE - płacisz za to. A jeśli nie Ty - to tłum innych, więc chcesz czy nie
            - pchają się bzdetki na scenę, bo KTOŚ ich chce. Cokolwiek tu napisano, są fani
            Muchy, Cichopek czy Kory. I czy ich znasz, czy cenisz, czy nie - będą w tv,
            brukowcach itp, bo ich KTOŚ chce widzieć. KTOŚ wyszarpuje gazetkę z nimi, KTOŚ
            kupuje, bo oni reklamują, KTOŚ piszczy z radości, gdy ich widzi w realu, KTOŚ
            biegnie do domu, bo zaraz ich zobaczy w tv. Tych KTOSIÓW jest - chcesz czy nie -
            cała masa.
            Może lepiej zamiast pytać o tych, co nieznani Tobie a pokazywani wszędzie,
            wylansować "swoich" lubianych?
            Tylko - czy oni by się zgodzili na taki lans? Np - wolę Pawlikowską od Martyny
            jako podróżniczkę, ale jak się będzie Pawlikowska tak lansować, to nie będzie
            miała CZASU ani na podróże, ani dla siebie. A ja wolę, żeby czas miała.
            Lepiej sobie znaleźć "swoje" sympatie w tym scenicznym świecie i żyć własnym.
            Bo i tak warszawka rządzi, nie my. To oni pokazują gawiedzi "swoich" i robią z
            nich "osobowości". Ot, jak to ruscy mówią "raz da i zwiezda". I to właśnie
            wyjaśnić Ci może te zagadkowe zjawiska, co się zastanawiasz "kto to?".
            Przecież jest trochę wartościowych na tej scenie? A że nie są wszędzie i zawsze,
            to chyba ok? Wykończyli by się...
            Psychologowie twierdzą, że na świecie jest TYLKO 10% mądrych - dojrzałych i nie
            pchają się oni ani do władzy ani do kasy. Więc te 90% musi się lansować. A 10%
            niech wyłaczy tv, nie czyta brukowców nawet w poczekalni u dentysty i SIĘ NIE
            DENERWUJE. To przecież mniejszość. A nasz świat tworzy większość. Widać po
            wyborach, hehe.
            Humorku dobrego. I zdrowego chichotu życzę zamiast zdziwka.
            • No to ześ sie rozpisal;)
              Ja nie uwazam abym spowodowala jakakolwiek lawine niecheci. Ten watek potraktowalam z duzym dystansem, gdyz do popularnosci TRZEBA miec dystans. Wiele osób z tych które wymieniłam prywatnie mogą być uroczymi osobami, jednak wepchnieci na sile w polski kocioł medialny, narazaja sie na krytyke, nieodlaczny element kariery. Najgorsze jest wlasnie takie postepowanie wobec osob, ktore tak naprawde nie chca rozglosu vide: Małysz. Ale jest/byl/moze bedzie na niego popyt ,to zrobiono z Niego maskotke krajową. Takie osoby są marionetkami w rekach bossow, ktorzy zacieraja rece z uciechy ze trafili na zyle zlota. Sa tez oczywiscie te osoby, ktore dobrowolnie pchaja sie w polski srołbiznes i to z impetem i tupetem. Nie potepiam tego, poniewaz spelniaja swoje marzenia o slawi. Jednak jest roznica miedzy pozytywnym wspinaniem sie na szczeble medialnego swiata, a robienie żenady, tandety. Nie chce rozwijac dalej mej wypowiedzi bo zjade na inny tor,i sie zrobi offtop. Podsumowujac, guzik mnie obchodzi co ,kto robi z siebie, ja ich zachowanie moge kupic albo i nie.

--
          • ty chyba po prostu nie rozumiesz okreslenia znany dlatego ze znany
            a co do jessici simpson dziala na rynku amerykanskim pdobnie jak gwiazdy country czy ktos w polsce zna gwiazdy country ,a po za tym umiesz zaspiewac zanucic choc jedna jej piosenke mi sie ta panna z projektami typu abra kojarzy i tyle

--
            www.pajacyk.pl
    • Najbardziej spektakularnym przykładem jest chyba Paris Hilton...
      • Nicky Hilton, Nicole Richie, Hilary DUff, Lindsay Lohan, Jessica Simpson-
        słysze ciągle te nazwiska i nie wiem co one takiego robią że są znane- no, te 2
        ostatnie śpiewają, ale ich talent jest odwrotnie proporcjonalny do tego jak
        bardzo są znane...
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-200 201-226
(201-226)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.