Dodaj do ulubionych

a widzieliscie homa

IP: 157.25.122.* 16.02.03, 17:06
w szansie na sukces na dwojce? pokazali dzis roznych wykonawcow jacy
przewinęli sie w ciagu 10 lat i m.in byl tam wydra (to juz wszyscy
wiedzieli) i także nasz bartuś!!!
Wlosy do ramion, okularki lennonki.
Ciasteczko
Obserwuj wątek
      • Gość: zapomniałem kto ja Re: a widzieliscie homa IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 17.02.03, 08:52
        Gość portalu: Tawananna napisał(a):

> Cóż za niezwykły zbieg okoliczności, że pokazywali akurat Bartka :). Może by
        > tak od razu zrobić program pt. "Uczestnicy "Idola" w "Szansie na Sukces""? ;)

Właśnie. To bardzo dobry pomysł. Tylko która stacja na to pójdzie. Polsat nie
        będzie promował SZANSY NA SUKCES, a TVP2 nie będzie promować IDOLA.
        Bartka Homa spostrzegłem od razu i mało nie padłem, jeśli chodzi o jego wygląd
        i o to, co śpiewał. Pokazali też Szymona Wydrę, w migawka sprzed kilku tygodni
        Tomka Makowieckiego... A co do wczorajszej Szansy to sporo tam było gości z
        POLSATU. Piosenkę Krzysztofa Krawczyka "Zatańczysz ze mną..." śpiewał Grzesiu,
        zwycięzca I edycji BARU. Mało tego, program z Grzegorzem Turnauem wygrała...
        JOANNA KULIG. Nie wiem, czy ją pamiętacie. Nie zdała tzw. testu Masłowskiej w
        Spin-clubie, ale była w dorywce Idola, śpiewała przeuroczo piosenkę Hanny
        Banaszak, którą wygrali Damian i Bartek. Joasia to chyba jedyna osoba, która
        większy sukces odniosła w Szansie niż w Idolu. Tam przynajmniej wystąpiła w
        sali kongresowej, a tu nie weszła nawet do dziesiątki
        • Gość: kubu Re: a widzieliscie homa IP: *.dwi.uw.edu.pl / 192.168.0.* 17.02.03, 10:17
          >Mało tego, program z Grzegorzem Turnauem wygrała...
          > JOANNA KULIG.

Pisalismy o tym jeszcze na etapie castingow do IDOLa

> Nie wiem, czy ją pamiętacie. Nie zdała tzw. testu Masłowskiej w
          > Spin-clubie, ale była w dorywce Idola, śpiewała przeuroczo piosenkę Hanny
          > Banaszak, którą wygrali Damian i Bartek.

Damian i bartek wygrali piosenke banaszak, tak? ;-)

> Joasia to chyba jedyna osoba, która
          > większy sukces odniosła w Szansie niż w Idolu. Tam przynajmniej wystąpiła w
          > sali kongresowej, a tu nie weszła nawet do dziesiątki

no bo wiesz.
          ja bardzo ja lubie (tzn wogole jej nie znam, ale sprawia wrazenie sympatycznej
          osoby), ale jej wystep w IDOLu nie byl udany
          przed koncertami w Spin Clubie typowalem ja do finalu, ale rozumiem czemu tam
          nie weszla. Troche szkoda....
          • devojce Re: a widzieliscie homa 17.02.03, 21:25
            Gość portalu: kubu napisał(a):

> > śpiewała przeuroczo piosenkę Hanny
            > > Banaszak, którą wygrali Damian i Bartek.
            >
            > Damian i bartek wygrali piosenke banaszak, tak? ;-)

Oj kubu, aleś Ty czepliwy ;-) Troszku szyk przestawiony (nie mylić z
            przestawnym)

A ja sobie ostatnio przeszukiwałam swej archiwa i znalazłam jeszcze jedne
            program, w którym Hom wystepował. Pamiętać Sywester z jedynką, który robił
            Józefowicz? No, to tam. Hi, hi, hi :-)

--
            Jamnik jest jak życie. Im dłuższy, tym lepszy.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka