• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Anna Cieślak- córką Jadwigi Jankowskiej-Cieślak? Dodaj do ulubionych

• 12.01.07, 15:29
    Jak w temacie, mylę się, czy nie, bo jakoś tak o tej panience głośno
    ostatnio, a ja nie wiem skąd się wzięła?
    Zaawansowany formularz
    • 12.01.07, 15:55
      córka Bronisława Cieślaka i Sofii Loren;)
      --
      "Po przerwie mróz nie zelżał, a wręcz przeciwnie, wiatr nie osłabł" - Szpaku
    • 12.01.07, 16:11
      Ania od lat (kilku) jest na ekranie... a że głośno - jak najbardziej
      zasłużenie. Zdolna bestia! Siostrzenica lub bratanica Bronisława Cieślaka (07
      zgłoś się).
      Więcej:
      www.filmpolski.pl/fp/index.php/1145068
      www.filmweb.pl/Anna+Cie%B6lak+filmografia,Person,id=175753
      • 13.01.07, 12:30
        Widać to nawet jak ma idiotyczną fryzurę (np. tą "pod garnek ciętą")
        • 13.01.07, 15:57
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • 12.01.07, 16:20
      głośno, bo gra w bardzo promowanym nowym filmie
      • 12.01.07, 20:32
        jest bardzo fotogeniczna. Niestety, zanim pokazała, czy coś potrafi, wskoczyła
        w łatwą szufladkę polskich żenujących seriali i równie żenującychkomedii
        romantycznych. Po tym żaden ambitniejszy reżyser już jej nie zatrudni. szkoda.
        • 12.01.07, 23:33
          Z tego co wiem (wyczytałem) Ania nie jest spokrewniona z wymienionymi aktorami.
          Dziewczyna pochodzi ze Szczecina, a aktorstwo od dziecka było jej marzeniem.
          Postanowiła zaryzykować i wyjechać w nieznane do Krakowa. No i udało sie. :-)

--
          Forum "TELEEXPRESS-u"
          • 13.01.07, 01:14
            zaufaj mi, wiem co piszę :-)
            • 13.01.07, 01:28
              Kłócić się nie będę bo pewności nie mam, ale dziwne, że nigdzie o tym nie
              wspominają. W święta leciał o tej pannie film na Dwójce i tez cisza.

--
              Forum "TELEEXPRESS-u"
              • 13.01.07, 02:49
                wlasnie w tym filmie w swieta(a moze to nie ten sam film mamy na mysli)
                wypowiadal sie Bronislaw Cieslak(07 zglos sie) i mowil o tym ze to jego
                siostrzenica czy bratanica(nie pamietam dokladnie)
                • 13.01.07, 09:26
                  Potwierdzam! Oglądałam ten film w Świeta i w nim własnie Bronisław Cieslak
                  wspominał, ze jest jego bratanicą.
                  • 13.01.07, 10:50
                    No niestety nie oglądałem tego filmu od początku. Skoro była o tym mowa to
                    wszystko ok. Własnie zdziwil bym sie gdyby nie wspomnieli.

--
                    Forum "TELEEXPRESS-u"
        • 13.01.07, 10:31
          byłabym bardziej wyrozumiała, szczególnie dla młodych, wkraczających na
          zawodową ścieżkę ,aktorów. Piotr Adamczyk grał wcześniej m.in. w serialach "Ja,
          Malinowski" i "Dziupla Cezara". Sam mówił, że był zdesperowany czekając na
          ambitniejsze propozycje, zaraz potem dostał rolę w filmie o Papieżu. Z czegoś
          przecież trzeba żyć, a nie wszyscy mają bogatych rodziców, męża czy żonę. Poza
          tym najważniejsze żeby być dobrym aktorem, nawet w telenoweli dla mas.
    • 13.01.07, 11:08
      volta2 napisała:

> a ja nie wiem skąd się wzięła?

No, to od początku: tinyurl.com/ylpebc
      --
      : Womanopoly :
      • 13.01.07, 15:10
      • 13.01.07, 16:02
        rozbijaniem rodziny Zatorskiego, krzywdzi tylko niewinne dzieci, dziewucha bez
        cienia skupułów....
        bo nie wierzę, żeby taki siwy staruch był atrakcyjny dla 25- latki.
        • 14.01.07, 19:33
          A skąd te rewelacje o Zatorskim i Ani?
          --
          Apocalypsis cum figuris
          • 14.01.07, 19:45
            na mieście aż huczy, poza tym wszystkie fakty , superekspresy już o tym
            romansie ze starym dziadem pisały.
            • 14.01.07, 20:14
              Ty, kaju z trzema dziewiątkami i piątką ociekasz żółcią! Ciebie ów "stary dziad"
              nie chciał czy jak? :-) Ależ Cię zżera zazdrość o karierę Ani Cieślak .. i nie
              masz racji, to naprawdę piękna i utalentowana młoda kobieta.
              looz kaju, loozik!
              --
              Klasą jest przestrzegać etykiety ale lekceważyć
              konwenanse.
              J.Waldorff
            • 14.01.07, 23:25
              sliczna dziewczyna
              zupelnie mnie nie interesuje z kim sypia, to jej PRYWATNA sprawa
              • 15.01.07, 08:40
                Strasznie drewniana była w "Glinie", ma nadzieję, że się wyrobiła od tego czasu.
                --
                "Jarosław Kaczyński:
                - Zbieżność czasowa i zbieżność przyczynowa to dwa rodzaje zbieżności i to jest
                taki elementarz wykładu dotyczącego związków przyczynowych."
    • 24.01.07, 12:44
      Kto ogladal film'masz na imie Justine'.Ania zagrala w nim dziewczyne sprzedana
      do burdelu w Niemczech.moim zdaniem byla swietna.mam nadzieje ze nie zostanie
      zaszufladkowana do produkcji mydlanych,bo dziewczyna ma talent.
      • 24.01.07, 13:14
        w dlaczego nie byla niezla, ale zdecydowanie najgorsza sposrod grona mlodych
        swietnych aktorow wystepujacych w ty filmie
        --
        Aimer, ce n'est pas se regarder l'un l'autre, c'est regarder ensemble dans la
        meme direction.
    • 26.01.07, 21:17
      borewicz z 07 to brat jej ojca
      • 27.01.07, 10:57
        Grała też Joasię w "Egzamin z Zycia" i muszę przyznać, że wątki z jej udziałem
        najbardziej mi się podobały a teraz zniknęła i szkoda. Ma bardzo fajną urodę i
        chętnie ją obejrzę w innych filmach. A w "Glinie"(bardzo mi się podobał) grała
        jego córkę?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.