Dodaj do ulubionych

Najgorsza z możliwych stacji Polonia1

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.03, 18:38
Wśród dwudziestu kilku polskojęzycznych stacji w naszej kablówce /UPC/ jest
także stacja Polonia1.Gdyby był ranking najgorszych i najbardziej
beznadziejnych kanałów TV to na pewno Polonia 1 wiodła by prym.Bardziej
głupiej stacji próżno byłoby szukać.Program zaczyna sie wcześniej rano
jakimiś tam włoskimi krewskówkami dla dzieci /ciągle tymi samymi/,a potem aż
przez 12 godzin jest Tele-Shop zachęcający do nabywania równie beanadziejnych
przeróżnych produktów / i chyba z tytułu tego tele-sklepu stacja ma chyba
najwieksze zyski/,potem wieczorem jakiś film fabularny,/ na przemian
pokzywane ciągle te same filmy z koszmarną nierzadko jakością obrazu i
dżwieku-nic dziwnego,jak tyle razy emitowane,to kasety są juz mocno
zwichrowane/,po tym filmie jakiś dokument,/także ta sama metoda jw./a od
godz.23 do póżnych godzin nocnych blok erotyczny/ niestrawny wręcz do
oglądania z niezbyt ponetnymi,wyginającymi i mizdrzącymi się laskami
reklamującymi nachalnie przerózne seks-telefony i jak zauważyłem blok ten
zawiera dzień w dzień te same niezmieniane programy z sakramentalną reklamą
wiatrówki jako prezent dla ojca/.
Właścicielem stacji-jak wyczytałem jest włoska spółka Finalcast Media,która
ma też kanał Tele5,który też nie jest rewelacją ale porównując obydwa kanały
to niebo a ziemia.Wolałbym juz inny polskojezyczny kanał zamiast Polonii1
np.TMT,który kiedys był w naszej sieci,a którego aktualnie nie
ma/przynajmniej tu bywały ciekawe filmy,magazyny motoryzacyjne,nienajgorsze
autorskie programy jak Lato zTMT itd./.
Polonia 1 out!
Edytor zaawansowany
  • bartek.m 18.11.03, 18:45
    Nie dość, że film około godziny 20.30 jest fatalnej jakości (obraz i dźwięk),
    to na dodatek prezentowany jest - mowa o filmach niewłoskich - w wersji
    włoskojęzycznej, dubbingowanej. Nie da się oglądać filmu (a nota bene pokazuje
    się tu nierzadko klasykę światowego kina), gdzie James Stewart lub Toshiro
    Mifune mówią po włosku.
  • barbarus0 12.12.13, 12:29
    Program TV Polonia 1 jest chyba dla debili pozbawionych resztek rozumu i podniecających się na widok gołej pupy. Nie ma w nim wiadomości z kraju ani żadnego ambitnego programu tylko stare resztki z pańskiej kuchni. To że ma tylu odbiorców to nie zasługa programu tylko to że jest chyba dostępny za darmo dla hoteli .
    Wstydzę się za Polskę i Polaków a to dzięki telewizji Polonia 1. Prawie a każdym europejskim i nie tylko hotelu gdzie zatrzymują się Polacy jednym z programów TV jest Polonia 1. Wiadomo, że wczasowicze którzy są zmęczeni po dniu wypełnionym wycieczkami, opalaniem itp szukają chwili relaksu w TV i co znajdują ? Cały świat nadaje wiadomości, filmy, programy rozrywkowe a nasza TV prezentuje ogłoszenia prostytutek z całym dobrodziejstwem natury, brak tylko jeszcze ceny za poszczególną usługę .
    Dzwonię do kraju bo nie wiem co nowego, może tajfun lub zmiana rządu bo w TV za przeproszeniem gołe panie robią sobie dobrze lub bzdurne seriale. Spotkałam Polkę która mieszka na stałe na Costa Brava i jej opinia o naszej TV była podobna, tak nas oceniają jak pokazuje to TV, Polki na 2 pozycji. Było w hotelu kilka grup pielgrzymkowych wiekowo różnych no to był program specjalny dla nich?
    Jeszcze jedno nie wierzę ,że coś się zmieni w tym programie bo robią go ludzie bez ambicji, którym nie zależy na wizerunku Polski i Polaków mają to w miejscu gdzie kończą się plecy.
    Do miłego niewidzenia się.
  • 5andrzejm 14.12.13, 18:15
    odszukałeś mój wątek sprzed dokładnie 10 lat, bo to ja pisałem tę miażdżącą krytykę Polonii 1. I przez 10 lat moja ocena tej stacji się nie zmieniła, bo i kanał też się praktycznie nie zmienił.
    Nieco krócej trwa Tele Shop, pojawiło się ciut więcej seriali, niektóre powtarzane po latach jak nieśmiertelna Celesta, ostatnio przypadkowo (3 dni temu po południu) zauważyłem że pojawiła się zgadywanka na żywo dla telewidzów "Łowcy nagród" z tą samą prowadzącą, która prowadziła do niedawna nocne zgadywanki w Polsacie (skądinąd sympatyczną) No a w nocy bez końca erotyka dla erotomanów.
    Stacja obchodzi aktualnie swoje 20-lecie istnienia ale poziom niezmiennie beznadziejny od samego początku.
  • pavvka 16.12.13, 11:39
    Zadziwiająco dobrze orientujesz się w ich ramówce, biorąc pod uwagę jak bardzo ich nie cierpisz... To masochizm?
    --
    "There's a word for people like that...No, I'm saying, there's a word and I don't know what it is. I'm not being fucking poetic."
  • 5andrzejm 16.12.13, 22:26
    Nie trudno nie zauważyć ramówki jakiejkolwiek stacji choćby w kupowanym przeze mnie "To i Owo'" lub jeżdżac czasami pilotem po wszystkich kanałach po kolei, mając cyfrową telewizję rozwijając odpowiedni przycisk na pilocie dekodera pokazuje się ramówka danej stacji, która jest na ekranie.
  • pavvka 17.12.13, 15:12
    W cyfrowej telewizji ma się kilkaset kanałów, a w "To i Owo" są programy pewnie co najmniej do 50. Zapamiętujesz je wszystkie, serio? To jestem pod wrażeniem.
    --
    "See, you think I give a shit. Wrong. In fact, while you talk, I'm thinking; How can I give less of shit? That's why I look interested."
  • wladca_pierscienii 24.12.13, 11:00
    barbarus0 napisała:

> Wstydzę się za Polskę i Polaków a to dzięki telewizji Polonia 1. Prawie a każdy
    > m europejskim i nie tylko hotelu gdzie zatrzymują się Polacy jednym z programów
    > TV jest Polonia 1.

jak nie wiadomo o co chodzi - to chodzi o pieniądze

stacja Polonia1 jest niekodowana = darmowa

stąd taka obecność w zagranicznych hotelach

trudno, zeby hotelarze kupowali abonamenty większości krajów europejskich
    i tworzyli "pokoje dla Polaków"
    "pokoje dla Węgrów" "pokoje dla Hiszpanów" itp.

--
    Forum Militaria i Historia
    forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=56801

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka