Dodaj do ulubionych

Cichopek - wielka pseudogwiazda

20.07.09, 20:51
tak mnie denerwuje, mało powiedziane tak mnie wkurza gwiazdkowanie
aktoreczki Cichopek , jej i jej mężusia niejakiego tancerza Hakiela,
właśnie przeczytałam artykuł o jej fochach i wymaganiach jak leżała
w szpitalu w którym urodziła swego pierworodnego, ponoć
zagwarantowali sobie zamknięcie na ten czas odziału położniczego i
nie uznawali tzw. niższego personelu tj. pielęgniarek, nie mówiąc
już pewnie o jeszcze niższej kadrze
kim ona a tym bardziej ten cały Hakiel są że uzurpują sobie prawo do
takiego lansu, pozerstwa i gwiazdorstwa?
otóż są zwykłymi PROSTAKAMI
straszne rzeczy Cichopek urodziła dziecko, dokonała niemal cudu,
Obserwuj wątek
      • gergweis Re: Cichopek - wielka pseudogwiazda 21.07.09, 13:40
        nie jestem i nie stawiam się w jednym rzędzie z "wielbicielami
        Cichopków", myslę, że społeczeństwo powinno zacząć bojkotować takich
        pseudoartystów i nie ganiać po kioskach i kupować gazet, w których
        oni się pokazują ponieważ dzięki temu społeczeństwo nabija im kasę,
        która oni dostają za wywiady i swoje zdjęcia,
        przestańmy wspomagać takich marnych "celebrytów"
        • lilith76 Re: Cichopek - wielka pseudogwiazda 21.07.09, 14:26
          że społeczeństwo powinno zacząć bojkotować takich
          > pseudoartystów i nie ganiać po kioskach i kupować gazet, w których
          > oni się pokazują

Skąd dowiedziałeś się o historii ze szpitalem?
          Podbiłeś oglądalność którejś ze stron, a co za tym idzie udowodniłeś, że pisanie
          o Cichopkach ma marketingowy sens.

PS: Też mnie drażnią, ale zdaję się sobie sprawę, że przeglądając "plotki & co"
          nakręcam koło. A co do wiarygodności info tam zamieszczanych, to podchodzę z
          wielkim dystansem.

PS2: Przeglądanie gazet cichaczem w Empiku też się liczy ;D

--
          Śmiech jest dobry na wszystko.
          Może z wyjątkiem biegunki.
        • grek.grek Re: Cichopek - wielka pseudogwiazda 21.07.09, 16:04
          Społeczeństwo ich kocha :) Co na to poradzisz ? Wykupisz cały nakład Gali, ze 158-stronicowym gorącym materiałem o tym jak para Cichopków kupuje rogala w piekarni, i spalisz w ustronnym miejscu, żeby
          nie wpadły w ręce ciemnego ludu i nie zwielokrotniły jego miłości do
          tej pary ?

Są nijacy i bezkształtni, bo takie jest społeczeństwo w swej masie. I dlatego będą kochani. A jak nie oni, to inni, ale zawsze pasujący do
          tego samego modelu. Byli Gulczas z Klaudiuszem, byli jacyś inni gwiazdorzy, rynek ich wciągnął, przeżuł, wypluł i dzisiaj nikt o nich nie pamięta, żyli tak długo, jak długo unosił się fetor programów w jakich brali udział; Cichopek też zniknie, bo w końcu M jak Miłość zniknie, albo się przeje, albo zostanie wyparte przez jakiś nowy tasiemiec, z nowym Cichopkiem
          Nie zmienisz tego, zamiast bojkotować i rzucać gromy warto lansować lepsze wzorce.
          Wszelkie apele można sobie o kant d,py potłuc, nic to nie da, w dodatku - każdy ma wybór, i każdy ma swój własny guste i zmysł estetyczny - jak zabierzesz Cichopków, to se znajdą Głośnopków albo Cichobzyków i ich będą uwielbiać i się zapowietrzać porywającymi historiami z ich barwnego i nietuzinkowego zycia. Ci wtedy ? Cenzurę przywrócić ?

Pocieszmy się, ze medialnymi autorytetami są Wojewódzki, Majewski i Owsiak, których forma ekspresji nie każdemu musi się podobać, ale
          przynajmniej nie są tak płascy, jałowi i nędzni jak opisywana tutaj para idoli wszystkich państwa Pierdzików z Polski.
    • bm_ka gergweis, gwiazdo krytyki 21.07.09, 23:42
      spójrzmy na to z innej strony....
      Czy można miec za złe Cichopkom, że wykorzystują swoje 5 minut
      najlepiej jak mogą?
      czego Ty chcesz od Cichopkow???!!! Tak naprawdę masz pretensje do
      calej rzeszy ludzi za to, że ich kochają. Tego nie zmienisz ani Ty
      ani greg ani inna czarna d.upa więc nie wyzłośliwiaj się na ich
      temat, zadrwij z tych ktorzy kupują gazety podobne stronie na której
      czytałeś/aś opis porodu Kasi Cichopek. Swoją drogą ciekawi mnie co
      myslisz o sobie "w kwestii Cichopków", hmmm.....
      Ech, jaki wielki ten zwierzyniec ludzki!
      --
      Klasą jest przestrzegać etykiety ale lekceważyć
      konwenanse.
      J.Waldorff
    • grek.grek Re: Cichopek - wielka pseudogwiazda 24.07.09, 13:56
      Btw, tak sobie patrzyłem na jakieś wiadomości, w których rumiana pani prezenterka odstawiała smutne miny z okazji burz jakie przeszły nad grodem Kraka, i ich konsekwencji. A zaraz potem wdzięczyła się, mizdrzyła i w ogóle trajlowała, bo... coś tam, coś tam, jak mówią mądrzy wybrańcy i wybranki jeszcze mądrzejszego narodu.

I przypomniało mi się, jak pan Durczok raczył odmówić zaszczytu bycia nominowanym do jakiejś nagrody z racji dzielenia tegoż z panią Cichopek, co już zaszczytem wydało mu się mniejszym, albo nawet żadnym.

I dwie rzeczy.
      Pierwsza - niezmiennie : :)
      Druga - taka jakże odkrywcza refleksja : a czym się różni prezenter(ka) od aktorki telenowelowej ?
      I pierwsze i drugie kasa im się dostaje za odstawianie tej samej słabej komedii wymieszanej z podwórkową operetką i dramatem rodem z soboty i państwa Pierdzików spod 8 - to i tamto jest w takim samym stopniu aktorstwem. I jak tak patrzę na te żonglujące twarzami i głosami prezenterki, włącznie z Durczokiem, i spoglądam na panią Cichopek, to dochodzę do wniosku, że ta druga daje sobie radę znacznie lepiej i w przyszłym roku, to ona powinna unieśc się honorem i wypowiedzieć współobecność na liście nominowanych Durczokowi, Gardias, Szulim i innym bohaterkom dla jeszcze uboższych niż państwo Pieprznikowie, wyklejający ściany w domu plakatami Cichopek i jej żony, męza, czy kogo tam ona żywi i ubiera.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka