Dodaj do ulubionych

Kierownik sali w MarcPol - zarobki .... jaka praca

24.05.10, 22:20
Niedługo idę na rozmowę kwalifikacyjną na stanowisko kierownika sali
w MarcPol... ile tam się zarabia i czy naprawdę jest tam aż tak źle?
Edytor zaawansowany
  • Gość: ewelinka IP: *.subscribers.sferia.net 02.06.10, 13:41
    byłma dziś na takiej rozmowie , zaproponowali mi na okresie
    szkoleniowym 1800 zł. netto, a teraz czekam na ich kontakt ze mną .
    narazie nic więcej nie wiem
  • Gość: były kierownik sal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.15, 07:59
    byłam kierownikiem sali w Marcpol prawie 3 lata. Co mogę powiedzieć. Nie pracujcie tam naprawdę nie warto. Wszystko jeszcze zależy od tego co zaproponują jeśli odpowiedzialność materialną to uciekajcie, bo w Marcpolu płaci się nie tylko za braki (czy kto co ukradnie itd czyli spis z natury) ale również za to co się terminuje przez okres miedzy inweturowy (nieraz nawet rok i 3 miechy) plus jeszcze przeceny. Także nie realne jest wyjść dobrze, a płacić trzeba i uwierz mi to są realne kwoty. Ty jako kierownik sali mało zarobisz, będziesz bardziej od ludzi i od pracy na sklepie. Zastępcy i kierownik główny będą zarabiać znacznie więcej a niestety odpowiedzialność ta sama.Zależy jeszcze gdzie i jakich będziesz miała współpracowników. Ja pracowałam na 3 sklepach i na 2 z trzech kierownicy zwracali sie do siebie per pan!!! co wo gule w dzisiejszych czasach jest jakaś masakra. Na moim macierzystym atmosferę pracy miałam super, ale największym minusem jest odpowiedzialność. Nic nie podpisuj!
  • Gość: gg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.10, 19:39
    zle to można odejść co to mus
  • Gość: ula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 21:40
    jeszcze gorzej
  • Gość: monia IP: *.lukman.pl 01.07.10, 15:40
    No właśnie jestem ciekawa jak wyglądają zarobki kierownictwa.Złożyłam swoje CV
    na kierownika sklepu(nowo otwieranego)i czekam na rozmowę kwalifikacyjna.Z tego
    co wiem to ciężko u nas z obsadą podstawowych stanowisk a nie mówiąc o
    reszcie.jakie oni proponuja etaty,umowy i kasę???Ale z drugiej strony jak
    poczytałam wypowiedzi o MarcPolu to aż sie odechciewa tam pracy.A mówiąc
    szczerze to nie znam tego marketu,wszystko w nim jest mi obce.
  • Gość: !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.10, 08:12
    tragediaaaaaa!!!!!!!!!!!!
  • Gość: ola monola IP: *.chello.pl 04.08.10, 10:58
    poprostu jest tragicznie mogę powiedzieć to ze swojego doświadczenia
    pozdrawiam
  • Gość: macius IP: *.warszawa.vectranet.pl 11.06.14, 20:24
    nawet nie pisz sie na umowe z mercpolem jest odpowiedzialnosc a kazdy kierownik ma dlugi powyzej 10 tys zl
  • Gość: poszkodowany IP: *.play-internet.pl 01.09.14, 11:06
    Jest gorzej niż źle. Pracowałem w tym balaganie i nie polecam nikomu wole jeść chleb z wodą niż miałbym tam pracować. Pracowałem tam niecałe pół roku i mam ponad 10.000 do spłaty za inwentaryzacne i do tego co chwila przychodzi kurier z listami sadowymi. Jeszcze trochę i porostu będzie trzeba nagłośnić sprawę w telewizji.
  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 25.12.14, 22:27
    wszyscy poszkodowani przez tą firmę powinni się połączyć w walce o odzyskanie niesłusznie zagrabionych pieniędzy i o zapłatę za nadgodziny . proponuję pozew zbiorowy bo tylko tak można coś osiągnąć.
  • Gość: :P IP: 95.160.230.* 14.01.15, 22:04
    witam jestem w tej samej sytuacji,co prawda tak dużo nie mam do zapłaty ale 6tyś to nie mała suma proponuje jak najszybciej udać się do dobrego prawnika naprawde warto , troche to bedzie kosztowało ale nie dajcie panu prezesowi satysfakcji on za nasze jezdzi do ciepłych krajów a chate ma taką że szok . walczcie o swoje powodzenia
  • Gość: mario IP: *.dynamic.chello.pl 04.03.15, 13:03
    witam
    ja zaczynam z kolegą dopiero wojnę z Marcpolem.odbyła się już pierwsza rozprawa. ja byłem zastępca kierownika a on kierownikiem sali.ja pracowałem 9 miesięcy w nowo otwartym sklepie i mam do oddania 20.000tys.bede walczył. mam nadzieję ze starczy nam sił. ale WAS przesytrzegam nigdy nie zatrudniajcie się w tej firmie.zawsze będzie się to wiązało z długami.
  • Gość: ja IP: *.stormmedia.pl 23.05.15, 13:24
    Witaj
    Daj znać jak idzie w sprawach postęp my mamy po trzy sprawy i ciągną się już dwa lata. Złodzieje z nich
  • Gość: har IP: *.internetia.net.pl 28.09.15, 10:53
    Witam, potrzebuję adwokata, który poprowadziłby sprawę, najlepiej z Warszawy.
  • Gość: kkkaaa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.15, 12:12
    jestem za więc się lączmy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka