Agencja Pracy Czasowej TEMPUS A opinie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy ktoś z was wykonywał pracę i był zatrudniony przez Agencję? Jakie stawki
    bo wszystko owiane jest tajemnicą? Proszę o szczegóły?
    • to oszuści i nie wypłacają całej pensji ,odradzam!
    • Gość: Steve IP: 94.254.251.* 22.07.10, 15:26
      Szukają ludzi do magazynu logistycznego, ktoś może pracował, coś możecie
      powiedzieć na temat współpracy więcej?
      • Gość: Pablo IP: *.subscribers.sferia.net 20.09.10, 10:14
        PabloPraca , pracą , a agencja ma śmieszne umowy i nie interesują się tobą ani twoją pracą. Biorą pieniądze za siedzenie na zadkach i utrudniają ze wszystkich sił jeżeli zgłosisz chęć natychmiastowego odejścia. Kiepski kontakt między agencją a zleceniodawcą. Ich umowa warta jest konsultacji z prawnikiem . Dwu tygodniowy okres wypowiedzenia ? Brak określonego etatu ( cały , 3/4 , 1/2 ) .Ja pracuję na same noce , zgoda to wiedziałem , ale panie z agencji o tym zapominają i dzwonią do mnie o 11 . Śmiechu warte .
      • Gość: Pablo IP: *.subscribers.sferia.net 20.09.10, 10:19
        Jeśli chodzi o DHL to Tak jak pisałem poprzednio plus ze strony zleceniodawcy brak szafek na odzież i brak szans i perspektyw na zatrudnienie przez DHL , choć mówią inaczej (ostatnio zwalniają swoich pracowników lub proponują im pracę przez agencję ).
    • Gość: kkduu IP: *.warszawa.mm.pl 05.08.10, 16:00
      Byłem w tej Agencji Pracy. Biuro to mała klitka i faktycznie nie mówią nic
      konkretnego na temat pracy. Robią wrażenie przygłupów którzy myślą, że jak ktoś
      szuka pracy to albo debil albo nic nie warty człowiek. Po pierwszym spotkaniu
      dają czas do namysłu tylko jakoś nie przyjmują do wiadomości, że ktoś jest
      zainteresowany od razu. Nawet jak to dokładnie wyrazisz każą ci zadzwonić
      następnego dnia i niby potwierdzić tylko wtedy okazuje się, że oferta jest już
      nieaktualna.
      Zakrywają się rzekomo swoimi przepisami...Jednym słowem stanowczo odradzam
      korzystanie z tej Agencji Pracy!!!! Szkoda czasu i pieniędzy firm które
      korzystają z jej usług.
    • Gość: Robol IP: *.toya.net.pl 26.08.10, 16:08
      Nie polecam tej agencji. Stawki dość niskie... jakies 7,5-8,5 za godzine brutto ale są często problemy z uzyskaniem tych pieniędzy :/ czasem mozna nawet miesiąć czekac :/
    • Gość: aneta IP: 178.73.49.* 01.01.11, 17:27
      Ja wiem jedno,ludzie coraz mniej korzystaja z takich agnecji.jesli juz to wole skorzystac z pomocy przy napisaniu CV tutaj
      www.kariera.pl/cv
      i po prostu samodzielnie wysyłac sobie CV przez internet
      • Gość: ja IP: *.aster.pl 04.01.11, 15:45
        spam:)))
        • Gość: bella07 IP: *.dynamic.chello.pl 04.02.11, 20:38
          Byłam dziś na rozmowie w agencji... Powiem krótko: ŻENADA.
          Mała klitka, pani która poświęciła na rozmowę rekrutacyjną całe 5 min, pensja głodowa, okazało się, że wszystko inaczej niż w ogłoszeniu, no i potwierdzanie następnego dnia czy jest się zainteresowanym.... Stanowczo odradzam. Bardzo nieprofesjonalni, niestety.
          • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 21.02.11, 10:19
            Niestety faktycznie agencja mieści się prawie ze w sutenerze dwa biureczka oraz wielka tłusta baba za biurkiem która jednym tchem recytuje formułkę o zatrudnieniu itp. Na koniec swojego monologu prosi o telefon z podjęciem decyzji po to by powiedzieć przez telefon ze nie są zainteresowani jakby od razu tego nie mogła powiedzieć tylko narażają na koszta.....żenada nie polecam za brak profesjonalizmu i nie mila obsługę.
            • Gość: GK IP: *.dynamic.chello.pl 21.02.11, 15:11
              Żenada i ŻAL przez wielkie Ż !!!!!!!Nawet ich nie stać na badania kwalifikujące pracownika do danej pracy. Na rozmowie kwalifikacyjnej pytają się czy I TU NAJBARDZIEJ PROFESJONALNE PYTANIE: CZY POSIADACIE BADANIA Z WCZEŚNIEJSZEJ FIRMY W KTÓREJ PRACOWALIŚCIE, bo będą potrzebne hahaha i to ma być profesjonalizm??? Do tego każą na własny koszt (nie mały bo 50zł) poświadczyć urzędowo swoja niekaralność czego nie zwracają. Jednym słowem uważam że to nie jest agencja pośrednictwa pracy tylko parodia !!!!! NIE POLECAM I OSTRZEGAM PRZED ZMARNOWANIEM PIENIĘDZY ORAZ CZASU!!!!!
            • Gość: przeponkamozgowa IP: *.146.171.137.nat.umts.dynamic.eranet.pl 18.05.11, 19:15
              ja miałam dzisiaj z nią doczynienia, ogłoszenie ich znalazłam na portalu gumtree, jak byk było napisane żeby w mailu do nich podać czy jest się dyspozycyjnym wieczorami i w nocy (napisałam, że tak) oraz żeby określić wymagania finansowe (podałam). Podczas rozmowy (pani patrzy z góry na każdego, przynajmniej się stara) zaczyna mi przedstawiać ile za godzinę, więc jej przerywam i pytam czy nie czytała maila, przecież sami chcieli żebym określiła wymagania finansowe? To chyba umie liczyć nie? Zapytała się wielce zdziwiona: to mam rozumieć że nie jest pani zainteresowana? Odpowiedziałam jej żeby się sama domyśliła. Zresztą na umowę zlecenie dwutygodniowe wypowiedzenie? Kurcze to jest żerowanie na tym ze jest ciężko z pracą na rynku, i aż się prosi o prawnika
    • Gość: xyz IP: *.pia.abpl.pl 23.05.11, 18:57
      Czy to centrum logistyczne na Ursynowie to m.in. DHL? zawsze to będzie cenna informacja dla przyszłych kandydatów...żeby wtopy nie zaliczyć.
      • Gość: rud IP: *.home.aster.pl 16.06.11, 09:57
        bylem na rozmowie w agencji tempusa.praca w zamieniu kolo piaseczna.pani powiedziala ze bede mial testy w firmie i podejma decyzje.testy wygladaly nastepujaco-po przyjsciu do firmy kazano mi pracowac! od 17 do 23!! nie poinformowano mnie ze tak to bedzie wygladalo.zabrano mi tel i portfel ,lancuszek na przechowanie! podobno na teren magazynu nie wolno wchodzic z tymi rzeczami!idiotyzm! .o godz 20 ej wyszedlem .osoba prowadzaca szkolenie zapewnila mnie ze nadaje sie do tej pracy!nastepnego dnia mialem dostac wiadomosc od agencji tempusa.uslyszalem ze oni nic jeszcze nie wiedza.mam podejrzenia ze wszyscy dymaja za darmo na rzekomych testach w firmie action magazyn obsluga klienta za darmo i nigdy zadnej pracy nie dostaja! uwazajcie ogloszenie wciaz sie pojawia na gumtree!
    • Gość: annika IP: *.home.aster.pl 07.07.11, 18:38
      Byłam tam kilka tygodni temu na rozmowie w sprawie pracy przy wprowadzaniu danych.

Miałam wrażenie, że od pewnego momentu rozmowa ta jest tylko formalnością - po pytaniach o to czy mam doświadczenie z jakimś tam programem (nie mam) i czy interesuje mnie praca stała, bo oni szukają raczej kogoś na dłuższy okres czasu (nie interesuje, szukałam czegoś na ok. miesiąc) czułam, że zapadła już decyzja:-) To w sumie wydaje mi się bez sensu - o tym, że szukają kogoś z doświadczeniem i na dłużej powinni napisać w ogłoszenie, ale widocznie Pani pracująca w tym biurze ma obowiązek przeprowadzić określoną ilość rozmów w miesiącu nawet jeśli od razu wiadomo, że nic z tego nie będzie.

A tak poza tym to wygląda to tak, że najpierw trzeba załatwić sobie zaświadczenie o niekaralności z sądu (50 zł), później zaświadczenie od lekarza (kolejne kilkadziesiąt złotych), a później idzie się do tej firmy na "testy" i dopiero po nich wiadomo czy jest się przyjętym. Kolejny bezsens moim skromnym zdaniem.

Stawki wyglądają za to dość dobrze - ponad 11 zł/h na rękę, wydaje mi się że to naprawdę bardzo dużo. Także polecam osobom które szukają czegoś na dłużej i są zdecydowane na taką właśnie pracę. Z tego co widzę ciągle się ogłaszają na gumtree.
      • Gość: Yahoo IP: *.pia.abpl.pl 07.07.11, 23:48
        No właśnie,to ostatnie zdanie z postu cyt.Z tego co widzę ciągle się ogłaszają na gum
        tree...daje dużo do myślenia. Gdyby było tak bajecznie to dawno te etaciki byłyby pozajmowane.Myślałby kto,że są tacy dobroczynni...dla mnie to pachnie ściemą,teraz to na byle stanowisko jest ponad 100 chętnych...pewnie musi być tam tak ,,fajnie,,skoro cały czas ogłaszają się w necie...nigdy nie ufam takim firmą krzakom.
        • Gość: oszukany! IP: *.centertel.pl 19.07.11, 12:15
          Pracowałem nie cały miesiąc 200h cos takiego! zimą jest strasznie zimno ubrany człowiek niczym Ruskie na syberii wchodzisz na tira i doginasz paczki małe duze lekkie i ciezkie po 15min. jestes zgrzany i sie rozbierasz pare dni i juz byłem chory ! zgłosiłem sie do kierownika nie mam mowy o wolnym bo nie ma ludzi .Ludzie przychodzili na 3,4 h i uciekali jest strasznie ! 600zł które zarobiłem nie otrzymałem plus paliwo na dojazd do pracy jedynm słowem pracowałem za darmo umowa zlecenie dwu tygodniowe wypowiedzenie plus 100zł kary za nieusprawiedliwienie dlaczego cie nie było w pracy . Zrezygnowałem z dnia na dzień trafiła mi sie lepsza praca chciałem jedynie kase która zarobiłem tłumaczyli sie tym ze umowe podpisałem i wiedziałem co podpsuje . Pracowałem kiedys na umowe zlecenie i zezygnuja z dnia na dzien nigdy nie miałem problemów z kasą zawsze miałem zapłcone za to co zarobiłem, Nie stac mnie na Prawnika ale poszukałem info na ten temat i okazało sie ze nie warto , szkoda czasu i nerwów bo podpisują umowe zgadzamy sie z tymi warunkami i kropka .
          NIE POLECAM NIE POLECAM
          • Gość: były pracownik DHL IP: *.dynamic.chello.pl 09.08.11, 16:57
            Witam
            Ja pracowałem w DHL na Ursynowie 3 lata temu przez okres wakacji ok 3 miesięcy. Wtedy to jeszcze dawali umowę o pracę i wmiare dobrą kasę. Ja wyciągałęm z premią ok 2100 na ręke. Jednak już wtedy czyli w 2008 roku był problem z pracownikami w tej firmie. Co chwila ktoś przychodził i odchodził. Zatrudniali tam dosłownie murzynów n Nigeri czy też z Senegalu bo mało kto chciał tam pracować. Jeżeli chodzi o zaświadczenie o niekaralności to sam musiałem za własną kasę je załatwiać ale badania były na koszt DHL. Jednak widze że sporo się na osmańskiej zmieniło. Zatrudnienie przez agencje i to na takich warunkach że szkoda gadać. Sam pracowałem przez ponad rok przez agencje w markecie więc wiem jak to jest. Non stop jakieś problemy z załatwianiem drobnych spraw i brak szacunku dla pracownika. W tym roku ide na mgr także myślałem żeby przynajmniej na wakacje pójśc do DHL i sobie dorobić ale jak widze jakie warunki to odpadam. Współczuje wszystkim którzy muszą tam pracować bo to istny kołchoz. Przez te zmiany popołudniami i nocami mało co żyłem i miałem siły żeby gdzieś wyjść i się spotkać ze znajomymi a co dopiero gdybym miał jeszcze się uczyć. Ta firma DHL jak i każda agencja pracy to jedno wielkie dno. To jak oni traktują kurierów to jest dopiero cyrk. Nieraz słychałem jak kurierzy kur..mi żucają bo mieli już tego dość. Także suma sumarum ja bym nie podją tam pracy na zlecenie przez agencje bo jak byłem zatrudniony bezpośrednio i już wtedy było Chu..wo to teraz na 100% jak jest agencja to jest jeszcze gorzej.Ja sam szukam teraz stałęj pracy bo studjuje i dorabiam sobie przy inwentaryzacjach ale za chiny bym tam nie wrócił.
            Całkowicie odradzam pracy na magazynie w firmie DHL na Osmańskiej w Warszawie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            • Gość: gonsilles IP: *.dynamic.chello.pl 07.09.11, 17:13
              A już miałem wysyłać aplikację na stanowisko związane z obsługą reklamacji ... ale w tej sytuacji chyba tego nie zrobię :/ Warunki faktycznie muszą być fatalne, skoro ogłoszenia o pracy pojawiają się właściwie co tydzień ( albo i częściej ), rotacja musi być bardzo duża. Szkoda czasu
              • Gość: Takisobieon IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.11, 21:35
                Nie polecam ! to jakieś żarty oni sobie jaja robią z ludźmi co jakiś czas tylko dają ofertę pracy ''operator wprowadzania danych noce i popołudnia'' nawet nie dali mi szansy się zaprezentować w drugim etapie,tylko powiedzieli,że jak będą zainteresowani to się odezwą.To po co mówili,że 1 etap przebiegł pomyślnie???stawki dobre na początek 13zł brutto popołudnia, noce 14zł brutto.
                • Gość: gonsilles IP: *.dynamic.chello.pl 08.09.11, 09:18
                  Widać jest normą, że agencje pracy nie szanują ludzi i aranżują rozmowy kwalifikacyjne nawet jeśli nie chcą nikogo zatrudnić :/ Czasem mam wrażenie, że mają tak skonstruowane umowy z klientami, że po prostu muszą podrzucić im w miesiącu określoną ilość kandydatów, a to czy dana osoba się nadaje czy nie to już nikogo nie obchodzi. Sam mam dosyć nieprzyjemne doświadczenia z agencją pracy ( nie z Tempusem ), gdyż po prostu zmarnowali mi czas. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej okazało się, że pojawiły się wymagania odnośnie idealnego kandydata, których nie zamieszczono w ogłoszeniu ... Lektura tego wątku utwierdziła mnie dodatkowo w przekonaniu, że szkoda czasu na kontakty z agencjami pracy, zdecydowanie korzystniej jest zatrudnić się bezpośrednio u pracodawcy

• Gość: magda87 IP: *.home.aster.pl 08.09.11, 21:05
                    Problem w tym, że w wielu miejscach dla oszczędności zatrudniają tylko przez agencje:-/

Nie wszystkie są zresztą takie złe, ale mam wrażenie że jeśli chodzi o traktowanie pracowników to z roku na rok jest coraz gorzej, pewnie ze względu na bezrobocie. Ostatnio w pewnej agencji pracy musiałam czekać na to aż ktoś do mnie podejdzie prawie 40 minut (a byłam umówiona) po czym okazało się, że szukają kogoś całkiem innego niż było napisane w ogłoszeniu. Totalna żenada.
                    • Gość: Taki jeden IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.10.11, 10:58
                      ODRADZAM. Pełny nieprofesjonalizm.
                      Z ciekawszych zdarzeń, które mnie ostatnio spotkały to podarowanie mnie wirusa (komputerowego) przez agencję pracy. Właśnie TempusA. Ponieważ cosik stało się z drukarką, więc nie mogłem sobie wydrukować C.V. i poszedłem do agencji pracy z pendrajwem skrupulatnie wyczyszczonym na którym było tylko C.V. i skan uprawnień na wózki widłowe. Potem zaglądając na niego okazało się, że coś przybyło - wirus + plik wykonawczy do uruchomienia wirusa. No i tu pokazała się wyższość Linuksa - wirus nie mógł się uruchomić. Przesłałem to kumplowi oczywiście zabezpieczywszy przed uruchomieniem, a kumpel biegły w Windows orzekł, że to na pewno wirus. No to sobie z tą agencją zatańczę.
                      A drukarka okazała się sprawna, tylko moje eksperymenty spowodowały niezrozumiałe dla mnie zachowanie drukarki.
                      • Gość: ic IP: *.dynamic.chello.pl 17.10.11, 00:50
                        szukają teraz do DHL, niby ocenianie pracowników obsługi klienta DHL. dwie zmiany 6-14, 14-22,
                        stawka: 16 zł netto/h, podejrzanie to wygląda, pracował ktoś w tym charakterze?
                        • Gość: peeton IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.12, 17:41
                          Witam :) Agencja Tempus A znowu rekrutuje. Ogłosili się na gumtree, że szukają pracownika ds. reklamacji i interwencji. Czy ktoś wie może coś na temat zarobków albo chociaż nazwy tej firmy? Przejrzałem cały wątek na temat działalności agencji Tempus i generalnie nie wygląda to pozytywnie, ale może warto zaryzykować i wysłać CV. Będę wdzięczny za odzew
    • Gość: weroni_89 IP: *.polsat.net.pl 18.05.12, 17:37
      Wiem, że jak się samemu nie zobaczy to się nie uwierzy, ale ja odradzam szkoda czasu i pieniędzy naprawde!
    • Gość: Łukasz Łódź IP: *.teoc.pl 23.05.12, 19:55
      Złodzieje i oszuści...pracowałem u nich 10 dni...nie zapłacili mi nawet za jedną godzinę pracy... twierdzą, że nie dotrzymałem umowy - dot. okresu wypowiedzenia... UWAŻAJCIE NA TYCH CWANIAKÓW !!!
    • Gość: Były pracownik IP: 81.219.81.* 28.12.12, 00:55
      Sama w sobie praca w DHLu nie byla najgorsza. Praca jak praca. Widzę że niektórzy tu narzekali na zimno itp, takie warunki do tego nic nie ma agencja pracy. A w DPD podobno jest wielokrotnie gorzej. W DHLu bardzo fajna załoga pracowała szczególnie jeśli chodzi o koordynatorów. Pracowałem na nocki, nie wiem jak na innych zmianach. Jeśli chodzi o pracę byłem pozytywnie zaskoczony, a że było ciężko, taki charakter tej pracy. A co do samej agencji. Oszukali mnie na jakieś 200 zł i będę z nimi walczył o te pieniądze bo nie dam z siebie kpić. Dodatkowo później się dowiedziałem że dają umowy nie zgodne z prawem i faktycznie tak jest. Mam umowę zlecenie gdzie jest termin wypowiedzenia 14 dni, a umowa zlecenie to nie umowa o pracę i nie może zawierać terminu wypowiedzenia. Może być zerwana w każdym momencie. Agencja potwornie wykorzystuje pracowników i kręcą na wszystkie możliwe strony. Słyszałem że często chłopaki dostawali mniej kasy, że niby ktoś się pomylił, ale to na tyle często że oni chyba liczą że ktoś się nie zorientuje. Nie polecam. Ale jak już ktoś mówi to niech dokładnie się zorientuje na czym polega umowa zlecenie i niech uważa na to co podpisuje. A później monitoruje swoje pieniążki.
      • Gość: a IP: 217.153.60.* 27.03.13, 08:48
        Akurat umowa zlecenie może zawierac okres wypowiedzenia, choć rzeczywiście nie musi... nie lubię kiedy ktoś się wypowiada (w dodatku krytycznie), nie mając pojęcia o czym mówi...
        • Gość: myśliciel... IP: *.mnc.pl 06.05.14, 10:18
          Problemem chyba nie jest tutaj sama umowa tylko polityka agencji jeśli płaciłaby tak jak się z ludźmi umawiają to nie potrzebne byłyby nawet umowy - czyż nie?
          Ale jak myślicie za co właściciele kupują nowe auta,mieszkania itd...?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.